Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >207
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 207 titreme koltuktan hissediliyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

207 titreme koltuktan hissediliyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Nurettin46 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Peugeot 207
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 207 titreme koltuktan hissediliyor
    Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2019 Saat 19:18
ya arkadaşlar bu  motorun rolantide titremesi nedir yaa buji değişti alt takoz değişti bobinlere baktım çıkartıp onlarda sağlam ateşliyor yani ara ara 4 silindiraateşleme arızası alıyorum ama kontak kapat aç eski haline dönüyor o   haa birde lpg benzin enjektöründne bağımsız çalışır değilmi  sanki bir ara lpg ci bana 4 nolu enjektörun kararsız çalışiyir demiştir benzin için yani lpg benzin enjektörü ile ilişkiyi kesmiyormu tüpe geçince? ARAÇ BENZİN LPG FARKETMIYOR AYNI TİTREME geriye ne kalıyor subap olsa başka belirti ne olur araç eskiye göre zor ivmeleniyor çok gaz veriyorum ama az gidiyor yokuşlarda çekiş çok düşük 3 viteste bile zar zor
16 walf lerde sanırım subap ayarı yok hidrolik ayarlıyormus yani değişme hariç müdahale olmuyor sanırım     Şimdiden cevap yazanlara teşekkür 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2019 Saat 19:20
Birde tuttuk 10w40 yağ koydum çok bilmiş bir ustanin aklı ile yağ araç gidiş ve çelişkinin etkilermi??? 
Çevrimdışı x571 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Aracı : 306 station wagon
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2019 Saat 20:48
Orjinalini yazan: Nurettin46 Nurettin46 Yazdı:

Birde tuttuk 10w40 yağ koydum çok bilmiş bir ustanin aklı ile yağ araç gidiş ve çelişkinin etkilermi??? 

Bobin lerin belki oksitlenmiştir çıkarıp içini tornavida ile falan temizle. Bujileri yine de kontrol et bazen gevşek takıyorlar. Belli bir tork ile sıkılması lâzım. Bir hata kodu falan yok mu yani öyle kafadan olursa bütün ateşleme sistemini takozları sensör leri falan değiştirirsin.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2019 Saat 20:53
kardeş bobin hatası verdi verdide  bobinleri tek tek çıkartıp ucuna buji takıp ateşlemeyi baktım gayet 4 ü de normal cat cat atıyor ama sanırım biri ara sıra kararsız çalışıyor o olabilir  ya bu titreme ondanmi olur yoksa subap mi   kardeş senin araçta ön yolcu koltuğu kafası titriyor mu rolantide iken yani elini direksiyona ve oraya bide altta pedallara falan koyunca farkediliyirmu  MOTOR 1,4 vti 16 valf benzin 

Düzenleyen Nurettin46 - 20 Haziran 2019 Saat 20:55
3. Vites
3. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2019 Saat 09:16

kardeş bobin hatası verdi verdide  bobinleri tek tek çıkartıp ucuna buji takıp ateşlemeyi baktım gayet 4 ü de normal cat cat atıyor ama sanırım biri ara sıra kararsız çalışıyor o olabilir  ya bu titreme ondanmi olur yoksa subap mi   kardeş senin araçta ön yolcu koltuğu kafası titriyor mu rolantide iken yani elini direksiyona ve oraya bide altta pedallara falan koyunca farkediliyirmu  MOTOR 1,4 vti 16 valf benzin 

Bobin bozukken aynılarını yapıyordu. Resmen içinde hopluyorduk. Ateşleme yapması bir şey ifade etmez. Bakır rengi yer oksitlenmişse olay tamam. Onu atacaksın. İçini tornavida ile kazıyınca bir nebze düzeliyor. Ben yaptığımda düzeldi ama dolar uçar gider parçalar pahalannır diye yenisini aldım.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2019 Saat 10:38
kardeş inşallah dediğin gibi olur da sorun çabuk hallolur yoksa sanayiye kalırsak tüm motoru kurcalıyor karga sürüleri bak bu dediğini bugün deneyip yazıcam buraya bakalım sonuç alabilecekmiyim ona göre boşuna bobin almayım bari   azcık farkedrse anlarım zaten o uçlarını tornavida ile kaziyıp denicem Clap benim baldizda i20 var anasını satayim rolantide valla araç durdumu diye ikide bir iprelelere bakıyorum abi hiçmi kimildamaz araç aşırı sessiz stop etti sanıyorum titreme sıfırın altında 
Çevrimdışı Gordon Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2009
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Gordon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2019 Saat 11:50
Bende de 308 vti var aynı sıkıntı var aldığımdan beri. Bujiler bobinler motor yağı krank sensörleri hepsi değişti geçmedi. Usta en son motor yapacağız başka yolu yok dedi. Bende uğraşmadım veremem 8.000 TL durup dururken. Varsın biraz titresin. Arabadan memnunum titreşimi de çok takmıyorum artık. Bayramda 3500 km yol yaptım. Hiç sıkıntı yok. Prins marka LPG taktırdım geçen sene. Yakıtı da harika. Bence çok sarsmıyorsa uğraşma. Böyle kullan. Eğer İstanbul'daysan sana bir usta tavsiye edeyim

Düzenleyen Gordon - 25 Haziran 2019 Saat 13:37
3. Vites
3. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2019 Saat 18:37
Orjinalini yazan: Gordon Gordon Yazdı:

Bende de 307 vti var aynı sıkıntı var aldığımdan beri. Bujiler bobinler motor yağı krank sensörleri hepsi değişti geçmedi. Usta en son motor yapacağız başka yolu yok dedi. Bende uğraşmadım veremem 8.000 TL durup dururken. Varsın biraz titresin. Arabadan memnunum titreşimi de çok takmıyorum artık. Bayramda 3500 km yol yaptım. Hiç sıkıntı yok. Prins marka LPG taktırdım geçen sene. Yakıtı da harika. Bence çok sarsmıyorsa uğraşma. Böyle kullan. Eğer İstanbul'daysan sana bir usta tavsiye edeyim

arıza kodu falan vermiyorsa kurcalatmayın,zaten anlamıyorlar da . ben bir şey olunca forumdan araştırıp parçaları alıyorum şurası şurası değişecek diyorum . daha şimdiye kadar yanılmadı arkadaşlar . çok arıza da görmedim aracımda .
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2019 Saat 01:33
Orjinalini yazan: Gordon Gordon Yazdı:

Bende de 307 vti var aynı sıkıntı var aldığımdan beri. Bujiler bobinler motor yağı krank sensörleri hepsi değişti geçmedi. Usta en son motor yapacağız başka yolu yok dedi. Bende uğraşmadım veremem 8.000 TL durup dururken. Varsın biraz titresin. Arabadan memnunum titreşimi de çok takmıyorum artık. Bayramda 3500 km yol yaptım. Hiç sıkıntı yok. Prins marka LPG taktırdım geçen sene. Yakıtı da harika. Bence çok sarsmıyorsa uğraşma. Böyle kullan. Eğer İstanbul'daysan sana bir usta tavsiye edeyim
Yaw sorma gitsin işte aldırmak istemiyorum da insan başka araca binip geri buna binince dikkat etmeden geçmiyorsun cunki diğerlerinde bu ufak titreme yok  bu arada motor titriyor diye komple aşağı inmez nasıl ustaymış o seninkiler  sanki dersin yatak sarmış yağ yakıyor da rektefiye olacak    
Benimki rolanti 900 un altına indimi titriyor 1000 ve üstü sorun yok ee malum araç ısınınca da 780 e kadar mecbur düşüyor rolanti  o dahada sıkıntı    bunlar otomatik rolanti ayarı yok sanırsam değilmi 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2019 Saat 12:55
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

Bobin bozukken aynılarını yapıyordu. Resmen içinde hopluyorduk. Ateşleme yapması bir şey ifade etmez. Bakır rengi yer oksitlenmişse olay tamam. Onu atacaksın. İçini tornavida ile kazıyınca bir nebze düzeliyor. Ben yaptığımda düzeldi ama dolar uçar gider parçalar pahalannır diye yenisini aldım.
Merhaba kardeş evet bobinleri kazıdım aynen titreme bi nebze azaldı demekki bobinlerin ömrü tamamlanmak üzere desene yani sıfır olsa sanırım iş olucak gibi  yalnız bir sorunum var araç hafif beyaz duman veriyor ve çiğ benzin kokuyor kardeş bugün çok çıktı ilk defa egzoza elimi tuttuğumda par par par diye hava çıkıyor sanki aralıklı gaz yiyor gibi rolanti sabit 800 de oynama yok neden olur bu duman 
Çevrimdışı ismailkaya Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismailkaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2019 Saat 19:35
kesin diyemem ama üst oksijen sensörün arızalı sensör kabloların muhtemelen sensörün içindenkopuk sıcaktan kablo tellerinin özelliğini yitirmesiyle oluyor değişmesi gerekiyor orjinali pahalı uyumlu olan bosh marka yansanayi almanız daha mantıklı olur . egzozcuya değiştirt sensörü  alt sensörüde temizlettir.
KÖTÜ İNSANLARIN HER YERDE OLMASININ TEK SEBEBİ İYİ İNSANLARIN HİÇBİRŞEY YAPMAMASINDANDIR.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2019 Saat 22:04
Orjinalini yazan: ismailkaya ismailkaya Yazdı:

kesin diyemem ama üst oksijen sensörün arızalı sensör kabloların muhtemelen sensörün içindenkopuk sıcaktan kablo tellerinin özelliğini yitirmesiyle oluyor değişmesi gerekiyor orjinali pahalı uyumlu olan bosh marka yansanayi almanız daha mantıklı olur . egzozcuya değiştirt sensörü  alt sensörüde temizlettir.
Evet kardeş oksijen sensörü hatası alıyorum ama bunu ateşleme zayıf olursa aşırı yakıt attığından yapmazmi oda aklıma gelmiyor değil.. peki o titreşime nasıl bir etki eden oksijen sensörü bozulursa 

Düzenleyen Nurettin46 - 22 Haziran 2019 Saat 22:08
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismailkaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2019 Saat 23:52
üst oksijen sensörünün çalışma prensibi  mili volt elektrik üretmesi bu mili volt elektriği beyine gönderiyor beyinde bu gelen mili volta göre aracın çalışmasını ayarlıyor örneğin benzin hava karışımını ayarlıyor bu karışım yanma odasına dengesiz gönderilirse  senin dediğin araçta geç hızlanma titreme boğuk çalışma gibi proglemler çıkarabiliyor . Muhtemelen LPG de aracın rolantide dalgalanma ve stop etme sorunuyla da sürekli karşılaşıyorsundur . Ben kesin bu üst sensörden kaynaklı demiyorum sonra değiştirirsin aracın hala aynı sorunlara devam eder sonra bana demediğini bırakmassın ben tahminde bulunuyorum
KÖTÜ İNSANLARIN HER YERDE OLMASININ TEK SEBEBİ İYİ İNSANLARIN HİÇBİRŞEY YAPMAMASINDANDIR.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2019 Saat 00:16
İsmail bey estağfurullah     evet oksijen sensörü hatasını alıyorum da işte bobinler aklımı karıştırdi sadece conta falan yanmamistir değilmi araç 3 gün binince 1 cm su eksiltiyor... ayrıca daha hiç stop etmedi hiç öyle bişey olmadı daha... stop etmiyor lpg Benzin falan hiç bjrsekikde  bobinlerden başlıcicaam kardeş az degilki 180 tl tanesi ve bide sonuç alamamakta var orası sıkıntı 
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismailkaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2019 Saat 08:24
sen aracına hararet yaptırdın mı ? radyatör suyuna bak yedek deponun içine yağ veya çamurumsu renkte mi ? durup dururken conta yanmaz su eksiltmesi başka sebepten de kaynaklanıyor olabilir yedek su deposunun kapağının içindeki contadan  olabilir su ve yağ devirdaim den yapıyor olabilir hortumunda kaçak olabilir çalışınca patırtılı çalışıyor mu hararetin yükseliyor mu suda şişme var mı hemen conta yanık diye motor indirtme de neyse kolay gelsin sana
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2019 Saat 20:02
Orjinalini yazan: ismailkaya ismailkaya Yazdı:

sen aracına hararet yaptırdın mı ? radyatör suyuna bak yedek deponun içine yağ veya çamurumsu renkte mi ? durup dururken conta yanmaz su eksiltmesi başka sebepten de kaynaklanıyor olabilir yedek su deposunun kapağının içindeki contadan  olabilir su ve yağ devirdaim den yapıyor olabilir hortumunda kaçak olabilir çalışınca patırtılı çalışıyor mu hararetin yükseliyor mu suda şişme var mı hemen conta yanık diye motor indirtme de neyse kolay gelsin sana
Kardeş ne yağda su var nede su deposunda yağ var ve hiç hararet olmadi daha 90 ı geçmez bile bende ısı hiç.. Motorda öyle çabuk falan ısınmıyor 3 km falan gidince 5km falan ısı 90 a yaklaşıyor 
Çevrimdışı ucanturk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : 207 1.6 VTİ 2008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ucanturk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2019 Saat 23:12
aynı sıkıntı bendede var. Bobinler bujiler değişti,sente ayarı yapıldı, boğaz kelebeğine bakıldı. Bir sürü para harcandı ancak değişen bir şey yok. Ne olacak bilmiyorum. Sorun nerede kimse bulamıyor
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ağustos 2019 Saat 17:50
dostum bu sorun VTI motor özelliği olmasın ya ben bikactane araç denedim onlarda titriyor du 308 bindim oda vti motor oda aynı titriyor du hatta daha başka marka opel alfa Romeo araç denedim bendeki en az titreyen di başka 207 de fırsat bulan denesin yada kimlerinki titiremiyor yazsin bi zahmet motor türünüde bakalım 
Çevrimdışı ucanturk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : 207 1.6 VTİ 2008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ucanturk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ağustos 2019 Saat 20:39
yok motor özelliği değil. Araç iki yıldır bende. Önceden yoktu. Titreme demek biraz hafif kalıyor daha çok silkeme gibi. Bugün usta problemi bulduğunu söyledi. 20 gündür uğraşıyor. Yağ buhar Hortumundaki Sensör değişecekmiş. Burda bulamadık. Bakıyoruz. Fransadan 2 ayda gelirmiş. 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Nurettin46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağustos 2019 Saat 11:30
Orjinalini yazan: ucanturk ucanturk Yazdı:

yok motor özelliği değil. Araç iki yıldır bende. Önceden yoktu. Titreme demek biraz hafif kalıyor daha çok silkeme gibi. Bugün usta problemi bulduğunu söyledi. 20 gündür uğraşıyor. Yağ buhar Hortumundaki Sensör değişecekmiş. Burda bulamadık. Bakıyoruz. Fransadan 2 ayda gelirmiş. 
Dostum sendeki dizelmi   bu arada ben gene bir 308 VTİ denedim aynı oda böyle titriyor idi 156 binde idi km  opel ve alfa denedim muhteşem titriyor du Big smileBig smileondan sonra benimkine şükür edip bidaha denemedim 
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 430 0 Berkay Erdinç
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 129 0 SametRcz
konu icon 206 GİDERKEN KİLİT AÇILIP KAPANIYOR son mesaja git 169 0 yusufaynur_
konu icon Bir anda gaz kesip motor/vites kutusu arızası son mesaja git 131 0 canbek
konu icon LPG de çalısıyor Benzinde çalışmıyor son mesaja git 20883 18 erhan çay
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 682 1 Ozant.
konu icon 307 gaz kesme acil son mesaja git 3372 21 Hüseyinboztas
konu icon Bipper Tepee 1.4 com.plus vites kutusunu kontrol e son mesaja git 11669 7 BipperFan
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 531 0 SametRcz
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 200 0 SametRcz
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 24808 19 SametRcz
konu icon 2005 1.4 16V Stop etme son mesaja git 228 0 debug
konu icon 2003 Peugeot 307 1.4 hdi sağ cam indirip kaldırmıy son mesaja git 134 0 ismetskry
konu icon Seyir halinde 90-110 arası gaza basınca titreme son mesaja git 238 0 serdar.a
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 3061 5 Serdarakgl
konu icon EAT6 Şanzıman Bakım ?? son mesaja git 352 0 by_bozkurt
konu icon BAKIMLI SATILIK 508 - 2012 DİZEL/OTOMATİK son mesaja git 330 0 Emintoprak
konu icon 206 Spor ve Kar ışıkları yanıp sönüyor. son mesaja git 248 0 cimenquantex
konu icon 308 1.6 dizel su eksiltme(çözüldü) son mesaja git 4351 11 tongucuk
konu icon Triger kayışı, zinciri ? son mesaja git 508 0 Fisherking
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
SametRcz 4
Emintoprak 4
OsmUnl 2
Berkay Erdinç 2
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
a.kaplan 2
Hüseyinboztas 2
serdarcan34 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English