Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 307 otomatik vites sorunu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

307 otomatik vites sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı 206cc57 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 206cc57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mayıs 2014 Saat 13:01
merhaba 206 cc 2004 aracımda automatic gear fault hatasını yokuş aşağı inerken ve çıkışlarda alıyordum .Sapanla çekip bırakmış gibi bir vuruntu vardı özelliklerde yokuş aşağı inerken .Nisan ayı içerisinde sadece yağ değişimi yaptırdım ,selonoidlerimin çalıştığı söylendi .İlk 200 km den sonra tekrar ufak bir vuruntu ile Automatic gear fault hatası verdi .Bu arada vuruntular azaldı , sonrasındada mayısın ilk haftasına kadar 4 kere farklı zamanlarda aynı hatayı aldım .Havalar ısınınca ,sıcak günlerde automatic gear yazısını almadım ,burada yazılanların tersine hatayı şanzımanı soğuk/serin  havalarda kullandığımda aldım .Lakin dün gece açık eczane aramak için yola çıktım ,hava serindi vites geçişleri daha sarsıntılıydı az daha zorlasam sanki automatic gear fault vericek gibiydi , fakat gündüz sıcakta kullandığımda vites geçişlerini hissetmiyorum , bu durumda Vuruntular ve peşinden gelen hata sıcak hava vuruntuları ,soğuk hava vuruntuları diye ayırmak mı gerekir ,yoksa bu şanzıaman sorunu çok aşırı ısınan /yada geç ısınan  yağın uyguladığı dengesiz basınçdanmı kaynaklanıyor ? . Ustalar bu durumdan haberdarmı , yetkili servise götürsem,revizyon olsa  teslim aldıktan sonra nasıl bir garanti vericekler .. ? çok karışık işler ... En azından yazı böle atlatsam . 
Çevrimdışı mertdemiray Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 51
Aracı : 2003
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mertdemiray Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haziran 2014 Saat 19:56
işi bilen bir otomatik şanzumancıya sol ön tekerlek arkasından otomatik şanzumanın bir kapağı var şanzumanı sökmeden araç üzerindeyken sadece o kapağı açarak şanzuman burçlarının kontrol ettirin Kaçırma ve geçişlerde prob varsa %80 burçlardandır.
Çevrimdışı fatih6645 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : peugeot 307 1.6 ov pack
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fatih6645 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2014 Saat 11:24

Düzenleyen fatih6645 - 30 Haziran 2014 Saat 11:26
Çevrimdışı serdar031 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 2004
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı serdar031 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2014 Saat 22:02
Slm arkadaslar ben araniza yeni katildildim forumu okudum.2004model 307 aldim lpg. Benim sikintim seyahat esnasinda sansiman kendini kitliyordu ve uckez ikaz verip S * yazip - sabitliyordu ben bunu sanzuman yagini degistirip 3 litre mobil atf lt 70141 yag koyarak cozdum simdi ise bir sikintin daha cikti arac P konumunda iken hata veriyor kontagi takar takmaz bende N konumunda calistirip D aliyorum yardimci olacak arkadas varmidir neyden olabilir bulundugum yerde otomatik sanzumandan anlayan kimse yok hatta yagini normal tamirci degistirdim tlf ve formu okuyarak hallettik simdididen tsk cevabinizi bekliyorum
Çevrimdışı gemlikli_55 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : 2000 MODEL 206 1.4 XR AUTO
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı gemlikli_55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2015 Saat 16:00
arkadaşlar gecen hafta yenı bır arac aldım 2004 otomatık 307 xt 

benım sorunum r den p alırken kılıtleme sesı gelmıyor ve p de iken r yanp sonuyor
diğer viteslerde sorun yok sadece aracı park ederken d-n-r sorunsuzca geciyor ekrandada harflar duzgun yanıyor.triptonıc kısmıda mukemmel . buraya kadar hersey normak ama r den p ye alırken kımı zaman tık dıye geciyor ve kılıt sesi duyuyorum sorunsuz  geneldede kılıt  sesi olmuyor p geciyor ve p de iken r yanıp sonuyor ve vites kıtlenıyor aracın el frenını indirip araız hafıften  bosta ileri itiyorum hemen p yı okuyor ve tık diye kılıt sesi geliyor  arac duzeliyor 
konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ne yapmalıyım acaba?  eskı sahıbı alırken bunun normal oldugunu kendisinin 2 yıldır boyle kullandığını soyledi arac bakımlı bır arac sanjıman yagı vs düzenlı olarak değişmiş
benım kafama pedaldakı swic geldi fren musoru 20 tl idi değiştirdim ama sorun aynen devam ediyor 
sizce neler yapmalıyım basına gelen arkadaşlar var mı nasıl cozduler acaba.....
2000 1.4 XR AUTO
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2015 Saat 20:01
Orjinalini yazan: gemlikli_55 gemlikli_55 Yazdı:

arkadaşlar gecen hafta yenı bır arac aldım 2004 otomatık 307 xt 

benım sorunum r den p alırken kılıtleme sesı gelmıyor ve p de iken r yanp sonuyor
diğer viteslerde sorun yok sadece aracı park ederken d-n-r sorunsuzca geciyor ekrandada harflar duzgun yanıyor.triptonıc kısmıda mukemmel . buraya kadar hersey normak ama r den p ye alırken kımı zaman tık dıye geciyor ve kılıt sesi duyuyorum sorunsuz  geneldede kılıt  sesi olmuyor p geciyor ve p de iken r yanıp sonuyor ve vites kıtlenıyor aracın el frenını indirip araız hafıften  bosta ileri itiyorum hemen p yı okuyor ve tık diye kılıt sesi geliyor  arac duzeliyor 
konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ne yapmalıyım acaba?  eskı sahıbı alırken bunun normal oldugunu kendisinin 2 yıldır boyle kullandığını soyledi arac bakımlı bır arac sanjıman yagı vs düzenlı olarak değişmiş
benım kafama pedaldakı swic geldi fren musoru 20 tl idi değiştirdim ama sorun aynen devam ediyor 
sizce neler yapmalıyım basına gelen arkadaşlar var mı nasıl cozduler acaba.....

Sorun kaynağı iki tane olabilir.
birincisi basit, vitesi değiştirince motor bölümünde bulunan bir mekanizma konum değiştiriyor ismini bilmiyorum ama onun ayarlanması ile problem çözülür. Ben selenoid ve yağ değişimi yaptigimda benzer bir durum oluşmuştu. Usta koltuğa geçti vitesleri sıra ile değiştirdi bu sırada çırak mekanizmayı ayarladı. Her usta ışıklar yandıkca haber verdi sonra ayarladılar iki dakika sürmedi.
İkinci ihtimal ise vites pozisyon beyni arızasından dolayı yapar. eğer değişmesi gerekiyorsa biraz masraflı (400-500 tl civarı)
Aslında benim ilk şüphelendiğim şey fren müşürü idi ama onu değiştirmişsiniz. Eğer orjinal değil ise tekrar değiştirmekte fayda var
Çevrimdışı gemlikli_55 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : 2000 MODEL 206 1.4 XR AUTO
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı gemlikli_55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eylül 2015 Saat 15:33
talip206 tesekkurler orayada baktıracağım.baska yorum yapacak veya basına gelen arkadaşlar vardı onlardanda fıkır alabılırmıyız.
2000 1.4 XR AUTO
Çevrimdışı erenweb Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenweb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2015 Saat 08:45
Arkadaşlar merhabalar. 2004 model Peugeot 307 Premium sahibiyim. Aracı alalı daha bir ay oldu. Genel olarak vites geçişlerinde, devirde falan hiç sorun yaşamıyorum. Ancak geçen gün yolda giderken tak diye bir ses geldi ve vites göstergesinde D harfi kayboldu ve önce S * yazdı sonra - işareti çıkıp sabit olarak kaldı. Yol bilgisayarı ekranım çalışmadığı için "Automatic gear fault" hatası yazıp yazmadığını bilmiyorum. Açıkçası "Automatic gear fault" hatasının da ne olduğunu bilmiyorun, sadece forumu okurken denk geldim. Arabamı stop edip tekrar çalıştırdığımda sorun düzeldi. Aynı sorunu bu hafta iki kere daha yaşadım. Bu sorunun ne olabileceği hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl çözmeliyim? Maliyeti ne kadar tutar? Oto. şanzıman sorunlarının maliyetleri çok yüksek tutar diye bir genel söylenti olduğu için de çok endişeliyim açıkçası. Yardım ederseniz çok mutlu olurum. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2015 Saat 09:05
Orjinalini yazan: erenweb erenweb Yazdı:

Arkadaşlar merhabalar. 2004 model Peugeot 307 Premium sahibiyim. Aracı alalı daha bir ay oldu. Genel olarak vites geçişlerinde, devirde falan hiç sorun yaşamıyorum. Ancak geçen gün yolda giderken tak diye bir ses geldi ve vites göstergesinde D harfi kayboldu ve önce S * yazdı sonra - işareti çıkıp sabit olarak kaldı. Yol bilgisayarı ekranım çalışmadığı için "Automatic gear fault" hatası yazıp yazmadığını bilmiyorum. Açıkçası "Automatic gear fault" hatasının da ne olduğunu bilmiyorun, sadece forumu okurken denk geldim. Arabamı stop edip tekrar çalıştırdığımda sorun düzeldi. Aynı sorunu bu hafta iki kere daha yaşadım. Bu sorunun ne olabileceği hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl çözmeliyim? Maliyeti ne kadar tutar? Oto. şanzıman sorunlarının maliyetleri çok yüksek tutar diye bir genel söylenti olduğu için de çok endişeliyim açıkçası. Yardım ederseniz çok mutlu olurum. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

öncelikle hoşgeldiniz, daha iyi yardım alabilmek için;

Yeni üyeliğini tamamlamış ve foruma girmiş üyelerimiz, "Üyelerimizi Tanıyalım" başlığı altında lütfen yeni konu açarak kendinizi tanıtınız, Tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız sizi daha iyi tanımamız açısından bizlere yardımcı olacaktır, Bilginize...

Tanıtma Konusu Açmak İçin Lütfen;
Bu Linke Tıklayın:http://forum.peugeotturkey.com/new_topic_form.asp?FID=22

1.- Adınız, soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli):
4.- Hobileriniz:
5.- Mesleğiniz:
6.- Siteyi nereden duydunuz:
7.- Kan Grubunuz:
8.- Burcunuz:
9.- Taraftarı olduğunuz takım:
10.- Hangi ilçe yada İldesiniz:
11.- Mail adresiniz:

İlginiz için teşekkür ederiz.

Peugeot Türkiye Fun Club Yönetimi
www.peugeotturkey.com & www.peugeotturkiye.com

Düzenleyen sonerkyl - 24 Kasım 2015 Saat 09:07
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2015 Saat 09:11
Orjinalini yazan: erenweb erenweb Yazdı:

Bu tip problemler seloneid valflerinin yeterli basıncı sağlayamaması ile alakılı durumlardır.Bence bir bilgisayara baglatıp kontrol ettirin. aşagı yukarı maliyetiniz 500-1000 tl arası oynar ustasına göre tabi ama önce bir problemin kaynagını öğrenmek lazım ne hatası veriyor araç. Sanırım yol bilgisayarı ekranınız bozuk hiç götermiyor. 307 lerin kronik sorunu ekran solması 206 ların ekranı ufak bir revizyonla uyuyor sizin araçlarınıza. 
Peugeot 106 1.4 (1997)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenweb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2015 Saat 09:24
cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. umarım sorunum en az maliyetle çözülür. çok moralim bozuk maalesef...
evet yol bilgisayarı ekranım soluk. arkadan hafif bir ışık gözüküyor ama yazıları göstermiyor. söylediğiniz parçayı yedek parçacılarda bulabilir miyim? fiyatı ne kadardır?
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2015 Saat 09:33
Bulabilrisiniz hocam internetten ve formumuzda satanlar oluyor. Konyada çıkmacılardada bulabilirsiniz. 200 tl kadar fiyat istiyorlar ben 185 tl ye almıştım yaklaşık 4 ay önce bu arada arabanız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. ben bu elemandan almıştım. 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-peugeot-206-206-plus-307-ekran-orjinal-sagem-221964471/detay
Peugeot 106 1.4 (1997)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenweb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2015 Saat 09:44
Orjinalini yazan: sonerkyl sonerkyl Yazdı:

Bulabilrisiniz hocam internetten ve formumuzda satanlar oluyor. Konyada çıkmacılardada bulabilirsiniz. 200 tl kadar fiyat istiyorlar ben 185 tl ye almıştım yaklaşık 4 ay önce bu arada arabanız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. ben bu elemandan almıştım. 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-peugeot-206-206-plus-307-ekran-orjinal-sagem-221964471/detay

teşekkür ederim güzel temennilerimiz için. valla daha önce hiç peugeot kullanmamıştım ve açıkçası peugeot'lara karşı inanılmaz bir önyargım vardı. ama inanılmaz derecede bu tabularım yıkıldı. araba çok konforlu, yol tutuşu gayet iyi, malzemesi kaliteli, sürüş keyfi veriyor, şanzıman geçişleri de çok güzel. İşte biraz önce bahsettiğim şu hatayı vermeseydi çok iyi olacaktı. tüm hevesim kırıldı. inşallah az maliyetle halledebilirim...

yol bilgisayarı ekranı için vermiş olduğunuz bilgi için de ayrıca teşekkür ederim. yenilemek istiyorum gerçekten..
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2015 Saat 10:20
rica ederim hocam ne demek. formumuzun amacı zaten herkese yardımcı olmaktır. Evet peugeotlar biraz narindirler. Bakımsız bırakmamak gerekir. Aslında bu her araç için geçerlidir. Benimde iki yılım konyada geçti yüksekokulu konyada okumuştum. 
Peugeot 106 1.4 (1997)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Çevrimdışı Efepol Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 307 BVA XR 2003 model
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Efepol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2016 Saat 13:33
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Form yeni üye oldum. Evet 307 ler problemli şanzumana sahiptir. Ancak fiyatına göre oldukça konforlu ve sınıfının en geniş aracıdır.
2011 yılından bu güne kadar yaşadığım tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Formda bahsedilen otomatik şanzuman problemlerinin tamamını neredeyse yaşadım. Özellikle Şehirler arası yoldayken ani duruş veya şehiriçi trafiğine girdiğimde vuruntlu vites değişimi ve vitesin takılı kalması, vitesin p den çıkmaması problemini çok basit bir şekilde halletmiştim. 
Çözüm dizel motorlu 307 radyötörünü  XR Benzinli aracıma taktırdım. Sorun 4 yıldır artık baştaki gibi değilde, ara ara arabayı çok sıkıştırdığımda başıma geliyor.  
Bir sorum olacak; benim aracım lpg benzinde çok yakıyor. 30 litre gazla 240 km gidiyor. Çözümü olan varsa bilgi veren olursa sevinirim.
Unutma Dostum... Üzdüğün kadar üzülürsün.
Çevrimdışı ndiali Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ndiali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2016 Saat 23:13
Orjinalini yazan: Efepol Efepol Yazdı:

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Form yeni üye oldum. Evet 307 ler problemli şanzumana sahiptir. Ancak fiyatına göre oldukça konforlu ve sınıfının en geniş aracıdır.
2011 yılından bu güne kadar yaşadığım tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Formda bahsedilen otomatik şanzuman problemlerinin tamamını neredeyse yaşadım. Özellikle Şehirler arası yoldayken ani duruş veya şehiriçi trafiğine girdiğimde vuruntlu vites değişimi ve vitesin takılı kalması, vitesin p den çıkmaması problemini çok basit bir şekilde halletmiştim. 
Çözüm dizel motorlu 307 radyötörünü  XR Benzinli aracıma taktırdım. Sorun 4 yıldır artık baştaki gibi değilde, ara ara arabayı çok sıkıştırdığımda başıma geliyor.  
Bir sorum olacak; benim aracım lpg benzinde çok yakıyor. 30 litre gazla 240 km gidiyor. Çözümü olan varsa bilgi veren olursa sevinirim.

radyatörü değiştirdikden sonra automatic gear fault arızasından kurtuldunuz mu?
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Efepol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Şubat 2016 Saat 22:38
Automatic gear folud yazısı artık sık olmamakla beraber ara sıra çıkıyor. Ancak vites vuruntulu olmuyor, problemleri minimuma indi diyebilirim. Önceki radyatörden 1 1.5 litre daha fazla su aldığından dolayı soğutma daha iyi oluyor. Tavsiye ederim. Yaklaşık 150 liranıza malolur.
Çevrimdışı ndiali Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ndiali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2016 Saat 00:13

Automatic gear folud yazısı artık sık olmamakla beraber ara sıra çıkıyor. Ancak vites vuruntulu olmuyor, problemleri minimuma indi diyebilirim. Önceki radyatörden 1 1.5 litre daha fazla su aldığından dolayı soğutma daha iyi oluyor. Tavsiye ederim. Yaklaşık 150 liranıza malolur.
Peki bu radyatörü ararken ne olarak aratıcam yıldız sanayi ankara da bulabilirim her halde
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2016 Saat 10:04
Orjinalini yazan: ndiali ndiali Yazdı:

Peki bu radyatörü ararken ne olarak aratıcam yıldız sanayi ankara da bulabilirim her halde

Hocam şu linki inceler misin
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=40396&KW=&title=automatic-gear-fault-cozumu
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Efepol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2016 Saat 09:08
Öncelikle radyatörcü usta bul. Sonra 307 hdı dizel radyotör ü al
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2800 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5887 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1250 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1292 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 759 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2845 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1154 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1967 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12936 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 981 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 565 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 579 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1032 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 919 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16220 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5649 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1983 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 564 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English