Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 hararet problemi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 hararet problemi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı anil92 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 31
Aracı : 206
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı anil92 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 hararet problemi
    Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2016 Saat 03:40
kardeşim sıkıntın fan roleleri değiştir düzelir
anl
Çevrimdışı snipper42 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : 307 sw
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı snipper42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2016 Saat 13:48
Orjinalini yazan: delice48 delice48 Yazdı:

olmayışına üzüldüm bendede aynı sorun vardı şase kablosu değişince sorun çözülmüştü..

Ben motordan ve arabadan anlamıyorum fakat KOLİVA ' ya sorduğum bir soru vardı..

Hava alma işlemi yaparken genişleme kabının kapağini açmadan su tayzikli akmiyordu..

Bunu KOLİVA ' ya sordum o ise genişleme kabının kapağı açık olmadan tayzikli su akmaz dedi..

Sana sordum sen genişleme kabının kapağını açmadan su tayzikli geliyor dedin..

Koliva'dan bu konuya yorum getirmesini istiyorum genişleme kabının kapağı kapalıyken

hava alma tıpasından neden tayzikli su gelir?

başka bir yerden hava alıyordur.

Düzenleyen snipper42 - 23 Temmuz 2016 Saat 13:49
Çevrimdışı Liarmaster Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : Peugeot 206 1.6 XR
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Liarmaster Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2014 Saat 00:28
Selamlar arkadaşlar, 2002 model 206 1.6Xt Otomatik vites araç sahibiyim. Burada konu edilen herşeyi okudum hatta ustalara okuttum ama çara olmadığından belki bilen vardır diye sizlere sorayım dedim.
Aracımda hararet ibresi çalışmamaya başladı. Özel servise götürüp baktırdım. Hararet müşürünün paslandığını, devir daim pompasının kanatlarının kapanıp paslandığını ve  elektriksel bağlantılarda sıkıntı olduğunu söyleyip gerekli parçaları değiştirdiler. Antifriz ve su yenilendi. Fakat kadrandaki hararet çubuğu arabayı çalıştırınca 3 defa sona dayanıp geri gelip sıfırlıyor kendini. Kabloları yenileyen arkadaş müşürün işini gördüğünü fanları 90 derecede açtığını ama hararet göstergesinin problemli olduğunu söyleyerek beni Topkapı'da göstergelerle ilgilenen bir ustaya yönlendirmek istedi. Aynı gün eve gelirken Hararet ibresi sona vuruyor STOP ışığı yakıyor daha sonra ibre yine sıfıra iniyor.
Bu durumda ne yapmam gerektiği ile ilgili bilgi verebilecek, daha önce başına böyle birşey gelen  bir arkadaşımız varsa sevinirim.
Çevrimdışı popeyes Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı popeyes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2014 Saat 17:15
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

selam madara; şimdi test sürüşünden geliyorum sonuç mükemmel, hararet 90 95 e geliyor kaliyor STOP lambasi yanmiyor, yapacağin tek şey elektrikçinle görüşüp şase kablosunu kontrol etmesini gerekirse değişmesini söylemen, seninde hayırlı haberlerini bekliyorum 
iyi forumlar.

Su asagidaki linkte yazdigim sase kablosunda mi problem varmis? Eger oyle ise bildigim kadari ile diger gostergelerin de bundan az cok etkileniyor olmasi gerekirdi. Birsey daha ogrenmis olduk.

http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=22213&PID=354137&title=hararet-ibresi#354137

KOLİVA SLM,
aracımda 4 aydır ara ara devam eden bir problem var. bu linkte yazdığın herşeyi okudum. benim sorunum da şu hararet en tepeye dayanıyor. fan açıyor aracın akü + ucunu söküp taktığımda ancak o zaman normale dönüyor. bunun ne zaman yaptığı belli değildi en son 50 gün önce yapmıştı şimdi sabah bir yere gittim yaklaşık 9 saat sonra aracı tekrar çalıştırdım kontağı açar açmaz hararet tavan yapıp fan açtı. bazende giderken 70 decenin altına düşüyor. bu seferde aracta tekleme başlıyor fazla yakıttan sanırım.  benzini fullediğimde benzin ibresi  sona dayanmıyor. aracıma o kadar çok şey yaptım ki müşürler tesisat ne varsa olmadı.
sence bunun sebebi nedir.  

Düzenleyen popeyes - 27 Haziran 2014 Saat 17:16
gelmiş geçmiş en iyi coupe 406 coupedir.
Çevrimdışı zgr Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı zgr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2012 Saat 20:58
Orjinalini yazan: ufukcan ufukcan Yazdı:

arkadaşlar radyatör kayışınıda kontrol edin benimde 90 ı geçiyordu hararet ama kayış bitikmiş değiştirttim ve şimdi 90 a çıkması bile çok zor oluyo ve sabit kalıyo çıksada. kayış önemli!!!!!!

radyatör kayışı nedir? nerede bulunur?
2001 206xt 1.6
Çevrimdışı ufukcan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ufukcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2012 Saat 20:07
arkadaşlar radyatör kayışınıda kontrol edin benimde 90 ı geçiyordu hararet ama kayış bitikmiş değiştirttim ve şimdi 90 a çıkması bile çok zor oluyo ve sabit kalıyo çıksada. kayış önemli!!!!!!
ufukcan manisa
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2012 Saat 19:15
arabanın sularını filtrelerini temizle abi sonucu soylersin
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2012 Saat 11:57
Orjinalini yazan: toga406 toga406 Yazdı:

benim ustalart mı beceriksiz ne!
baglıyorlar ciaza motor yağının ısıısı ne diyorum cihaz vermez diyorlar
ya şu fan müşür çalışıyor mu diyorum bırak açalım bakalım diyorlar
anlamadım gitti
ya bunlar anlamıyor ya bir yanlıslık var

Sorun hem ustada hem cihazda. Saniyorum sizin ustalar pp2000 kullanmiyorlar. Tam emin degilim ama pp2000 harici cihazlar sadece ariza kodu okuyabiliyorlar. Ancak pp2000'de ise yapamayacaginiz sey yoktur. Bir daha gittiginde ustaya pp2000 var mi diye sor. O ne diye cevap verirse daha usteleme, yeni cikan sigara markasi dersin gecersin LOL
Çevrimdışı toga406 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı toga406 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2012 Saat 11:34

Selam madara, hararet müşüründen şüpheliyim ben hala zira başka aksam kalmadı.. hararet müşürünün görevi motordaki sıcaklığı hararet göstergesine iletmekmiş, bizim hararet göstergesi dengesiz çalışmakta hararet olmasa bile hararet sonlara dayanmaktadır, hararet müşürünün altına somun yada demir parca konulup sıkıldığında bu sorun ortadan kalkarmış ancak gercekten hararet varsa conta yakma ihtimalide varmış sanayide en son boyle dediler, sen hararet müşürünü değiştirdim dedin acaba almış olduğun müşürdemi arızalı?

Bizim orada peugeot parçaları bulunmuyor bu yüzden hararet müşürü spariş edip taktıracağım başkada birşey gelmiyor aklıma

Yukarida onerdigimi yaptiniz mi?
benim ustalart mı beceriksiz ne!
baglıyorlar ciaza motor yağının ısıısı ne diyorum cihaz vermez diyorlar
ya şu fan müşür çalışıyor mu diyorum bırak açalım bakalım diyorlar
anlamadım gitti
ya bunlar anlamıyor ya bir yanlıslık var
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2012 Saat 15:22
Orjinalini yazan: impertore impertore Yazdı:

Termostatın nasıl bir şey olduğunu bilmiyom valla arabadan hiç anlamıyorum :(

Goturun o halde bir ozel servise ve durumu anlatin. Zaten kendileri de sorunu hemen anlayip gerekli mudahaleyi yapacaklardir.
Çevrimdışı impertore Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı impertore Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2012 Saat 15:01

Teşekkür ederim bilgi için.. Termostat'ı nasıl kapatabilirim ? Servise mi götürmek gerek ?

Termostatin acik kalmasi bozuldugunu gosterir ve degistirilmesi gerekir. Servise goturmenize gerek yok, hatta kendiniz bile degistirebilirsiniz eger eliniz yatkin ise. Cok zor bir islem degil.
Termostatın nasıl bir şey olduğunu bilmiyom valla arabadan hiç anlamıyorum :(
308 T9 Allure 1.6 eHdi
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Nisan 2012 Saat 17:05

Teşekkür ederim bilgi için.. Termostat'ı nasıl kapatabilirim ? Servise mi götürmek gerek ?

Termostatin acik kalmasi bozuldugunu gosterir ve degistirilmesi gerekir. Servise goturmenize gerek yok, hatta kendiniz bile degistirebilirsiniz eger eliniz yatkin ise. Cok zor bir islem degil.
Çevrimdışı impertore Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı impertore Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Nisan 2012 Saat 08:50

Merhabalar ; bende 206 feline hdi var   uzun yolda bile hararet gostergesi 80 e  yaklaşmıyo bile .. bi sıkıntı olmaz diimi 90 ı geçmesi flan gerekmiyo mu ?

Ister uzun yol olsun ister kisa, aracinizin harareti motor bir kez isindiktan sonra 80'lerin altina dusmemesi gerekir. Eger dusuyor ise sorun vardir. Bu sorun belki sikinti yaratmaz ama yakitinizi etkiler. Buyuk ihtimalle termostatiniz acik kalmistir. Bir baktirmakta fayda var.
308 T9 Allure 1.6 eHdi
Çevrimdışı madara Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı madara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2012 Saat 14:31

birde en son termostatın içini boşaltmış çok bilen arkadaşım (elektrikçi), bunun nasıl bi etkisi olur bilmiyorum, yani termostatın için boş şuanda, uzun süre çalıştığında bile ibre bazen  "0" larda kalıyor, ancak kaloriferi yaktığımda sıcak hava üflüyor içeriye, ve elektrikçideki cihaz termostad hatası veriyor, termostat sıkıntılıysa (bozuksa, açmıyorsa) acaba hararet ibresinde böyle şeyler yaparmı?. 

SeNi üZeN KRaL oLSa BiLe SiLeCeKSiN Ki, BiLSiNLeR KRaLıNı SiLeN SoYTaRıSıYLa uĞRaŞMaZ...
Çevrimdışı madara Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı madara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2012 Saat 14:27
delice tekrardan okudum formu buraya dikkat çekmişsin. doğrudur, ben aracı rolantide çalıştırıp, su bidonunun kapağı kapalıyken ve tamamen kapalıyken hava alma işlemini yaptım su fışkırıyordu adeta, dolu dolu geliyordu öyle damlama şeklinde değil, hatta en son şase kablolarından sonra yine gösterge fırlayınca biraz havasını alayım dedim, yine o tapayı açtım ve yine su bidonunun kapağı tamamen kapalıydı, su yine fışkırmaya başladı. sen ise damlama şeklinde su geldi dedin. acaba bunun normali hangisidir, yani bütün arabalarda hava alma sistemi muhakkak aynı yada çok yakındır, acaba doğru olanı suyun fışkırarak akmasımı yoksa damla şeklinde akmasımıdır bilemedim,
SeNi üZeN KRaL oLSa BiLe SiLeCeKSiN Ki, BiLSiNLeR KRaLıNı SiLeN SoYTaRıSıYLa uĞRaŞMaZ...
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2012 Saat 08:24
Normal sartlarda rolantideyken ve arac belirli sicakliga ulasmisken, yani termostat acikken tapayi actiginizda su gelmeyebilir. Bu normaldir. Madara'nin durumunda kapak tam tamina kapatilmamis olabilir. Eger tapayi actiginizda su gelmiyor ise bir iki gaz verdiginizde suyu atmasi lazim. Eger hava varsa da su gelmeyebilir ve ustalar bir iki gaz verip devir yukselterek tapadan suyun cikmasini saglarlar.
Çevrimdışı delice48 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delice48 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2012 Saat 23:06
Orjinalini yazan: madara madara Yazdı:

slm. aracı rolantide çalıştırıp hava alma tapasını açtım biraz su geldi. damlama şeklinde değildi yanlız, bayaa bi fışkırma şeklinde su geldi, aracı rolantide çalıştırdım biraz gösterge tekrar fırladı. bide tapayı açtığımda genişleme kabının kapağını açmamıştım ancak yinede su fışkırdı. olmadı benimki. 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delice48 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2012 Saat 23:06
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mart 2012 Saat 17:02

rolantide iken kalorifer borusuna giden boru uzerindeki hava alma tapasini actim ancak su damla damla çok az geliyordu..genisleme kabinin kapağini açtim tayzikli şekilde gelmeye başladi.. tekrar kapattim damla damla gelmeye başladi.. bu normalmidir yoksa bir sorun varmidir acaba?
Hoşça ve keyifle kalin..

koliva yazdı:
Genisleme kabinin kapagini acmazsaniz eger sistem hava alamayacagindan dolayi su cikisi olmaz. Hani burun damlaligina su cekince ve asagiya tutunca suyun akmayacagi gibi. Tapadan bir muddet su akitmaniz gerekir. Bu arada bir yandan da genisleme kabindan su eklemeniz gerekir.
307 SW 1,6 Pack Benzin
PP2000'li

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delice48 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2012 Saat 23:00
Araç rolantide çalışırken damla damla ve az akıyordu ancak genişleme kabının kapağını açınca tayzikli akmaya başladı genişleme kabının kapağını kapatınca damla damla akmaya başladı.. size sormustum sizde bunun normal oldugunu tayzikli akmamasını gerektiğini soylediniz :) madara arkadas aynı işlemi yapınca genişleme kabının kapağı kapalıykende tayzikli aktığını soyledi.. sistemde hava alan bir yer olduğundan şüphelendim açıkçası anlatabilmişimdir umarım :) 
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2012 Saat 22:52

olmayışına üzüldüm bendede aynı sorun vardı şase kablosu değişince sorun çözülmüştü..

Ben motordan ve arabadan anlamıyorum fakat KOLİVA ' ya sorduğum bir soru vardı..

Hava alma işlemi yaparken genişleme kabının kapağini açmadan su tayzikli akmiyordu..

Bunu KOLİVA ' ya sordum o ise genişleme kabının kapağı açık olmadan tayzikli su akmaz dedi..

Sana sordum sen genişleme kabının kapağını açmadan su tayzikli geliyor dedin..

Koliva'dan bu konuya yorum getirmesini istiyorum genişleme kabının kapağı kapalıyken

hava alma tıpasından neden tayzikli su gelir?

Islemler farkli sartlar altinda yapiliyor olabilir. Hangi durumda akmiyordu? Yani arac rolantide miydi. Cogu kisi bu islemi arac calismazken yapiyor ve yanlis yapiyor. O durumda ise akmamasi lazim. Yoksa kalorifer petegini degistirmek cok mesakkatli bir is olurdu, zira butun sogutma suyu aracin icine akardi Smile
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 5531 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 6363 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1314 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 2506 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 846 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2996 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1230 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 2076 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 13372 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1430 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 631 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 554 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 601 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 597 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 2022 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 1220 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16336 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5740 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 2049 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 604 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MAY EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
KagaN 3
talip206 3
ykirac 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English