Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >Aracınız Hakkındaki Tüm Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Araçlarımızın Sileceklerini unutmamalıyız...!!
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Araçlarımızın Sileceklerini unutmamalıyız...!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2011 Saat 23:41

Orjinalini yazan: metin metin Yazdı:

Orjinalini yazan: by_ersin by_ersin Yazdı:

anladım metinim ..bilgiler için sağol .. almıcam soğudum  zaten.. adamı deli eder o ya .. helede benim gibi pispirikli biri :))) düşünsede camdaki o izi çıkartamazsam sanırım gider camı değiştiririm :)))

rica ederim abi, alan kişinin nasıl bişeyi aldığını bimesi için paylaştım.

yanlız denizliden gelirken araca çarpan yapışan sineklerin izlerini bir türlü çıkaramadım ne gibi bişey çıkartır çıtaları yeni boyadığım için yıkatamıyorum da öyle kaldılar :D

öyle bişey ki silcek bile çıkartamıyor

Embarrassed Embarrassed çeltik tarlasının yanındanmı geçtin naptınSırıtma  inşallah çıkarırsın Sırıtma
Embarrassed
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2011 Saat 23:46
abi bilmiyorum ki nerden geçtim (:

pazartesi yıkatcam bakalım bu tip şeyleri sökebilen ilaçlı cam suları var da onlardan çekiniyorum boyaya zarar vermesine karşı. hayırlısı bakalım ne yapcaz.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Çevrimdışı ismailselcuk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismailselcuk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Temmuz 2011 Saat 09:42
Arkadaşlar benim çok önemli bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. aracım 407 2006 model aracımın silecekleri kendi kendine çalışmaya başladı ve durmuyor otamatik olarak kendi kendine hızlanıyor yavaşlıyor garip bişey aracı stop ettiğimde bir süre çalışıp sonra duruyor. araca daha binerken kumandayla kapıları açtığımda çalışmaya başlıyor. sanayiye birçok yere gösterdim kimse mantıklı bişey söylemiyor. silecek motorunun yanmış olduğunu değişmesi gerektiğini söylüyorlar bende diyorum çalışan bişey nasıl yanmış olabilir. form sitelerinden koduğum kadarıyla xenon farlar dan dolayı silecek motorunun yandığı söyleniyor. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
407 exutive 1.6 HDI 2006 model
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Temmuz 2011 Saat 10:14
ismail bey merhaba. ilk önce forum kuralları gereği kendinizi tanıtmanız gerekiyor. ayrıca profilinizde il ilçe bilgilerinizi ve imza kısmında aracınızın marka model ve donanımı olarak belirtirseniz size yardım edilmesi açısından daha iyi olacaktır.
Çevrimdışı şems Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı şems Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Temmuz 2011 Saat 10:39
anlamadığım bnm 307 nin birden bire su atıcıları çalışmamaya başladı ve sensörlere su deymediği sürecede silgeçler zaten çalışmıyor öyle bi ters kısmıda var ve normal bi tamirciye götürdüğümde pek bişi anlamadı sökmek lazım dedi serviste çok para isiyor be arkadaşım zoruma gidiyor bilgisi olan paylaşabilirmi durduk yere su atmayı kesermi araç yahu 
cemaziyelevvel
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Temmuz 2011 Saat 11:05

Şems bey, öncelikle üyelerimizi tanıyalım başlığı altında konu açarak kendinizi tanıtmanız gerekiyor. Daha sonra forumdaşlar size sorunlarınız konusunda daha detaylı yardımcı olacaklardır. 

Yeni üyeliğini tamamlamış ve foruma girmiş üyelerimiz, "Üyelerimizi Tanıyalım" başlığı altında lütfen yeni konu açarak kendinizi tanıtınız, Tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız sizi daha iyi tanımamız açısından bizlere yardımcı olacaktır, Bilginize...

1.- Adınız, soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli):
4.- Hobileriniz:
5.- Mesleğiniz:
6.- Siteyi nereden duydunuz:
7.- Kan Grubunuz:
8.- Burcunuz:
9.- Taraftarı olduğunuz takım:
10.- Hangi ilçe yada İldesiniz:
11.- Msn adresiniz:

İlginiz için teşekkür ederiz.

Peugeot Türkiye Fun Club Yönetimi
www.peugeotturkey.com & www.peugeotturkiye.com

Çevrimdışı tayfundoner Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
18 - Temmuz - 1993

Yaşı : 30
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tayfundoner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2011 Saat 11:06
silecek konusunda bende çok titizim en ufak bi su bırakmada hemen değiştiririm bi kaç kere muz kullandım pek memnun kalmadım partnerde hem güzel durmuyolar hemde arkadaşların belirttigi gibi yüksek hızda camı iyi silmiyo birde partnerde cam kenarları kavisli tam oturmuyo muz silecekler bi tarafı havada duruyo buda iyi bi görüntü çıkarmıyo ortaya ama orjinal telliler tam ideal.
TYFN DNR
2000 PEUGEOT PARTNER 1.9 D
TYFN_DNR28@hotmail.com

Gurbetçi Çotanak 028
1. Vites
1. Vites
Simge
18 - Temmuz - 1993

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tayfundoner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2011 Saat 11:08
Orjinalini yazan: metin metin Yazdı:

bende sizinle birşey paylaşmak istiyorum. kışın yaklaşık 3 takım silecek değiştirdim yine en son orjinala döndüm.

ilk olarak aracımın orjinal silecekleri eskidiğinde gidip muz aldım biri 71 cm diğeri 65 cm. eski orjinallere göre daha iyi siliyordu ama camda yağ gibi bir iz bırakyıordu daha sonra yeniden farklı muz taktım bu sefer de uzun yolda anladım ki 100 km hızdan sonra muz cama iyi yapışamıyor camı iyi silemiyordu bende yeniden orjinale geçtim.

uzun lafın kısası kısa sileceklerde muz olabilir ama bizim gibi büyük sileceği olan araçlara muz tavsiye etmiyorum. silecek uzun olduğu için uç kısımları cama basmıyor dolayısı ile cam iyi silmiyor.

kesinlikle yüksek hızda tam silme işlemini yerine getirmiyo birde partner cam kavisli tam oturmuyo cama güzel bi görüntü çıkmıyo ortaya orjinale devam Gülme
TYFN DNR
TYFN_DNR28@hotmail.com

Gurbetçi Çotanak 028
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2011 Saat 11:25
Orjinalini yazan: ismailselcuk ismailselcuk Yazdı:

Arkadaşlar benim çok önemli bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. aracım 407 2006 model aracımın silecekleri kendi kendine çalışmaya başladı ve durmuyor otamatik olarak kendi kendine hızlanıyor yavaşlıyor garip bişey aracı stop ettiğimde bir süre çalışıp sonra duruyor. araca daha binerken kumandayla kapıları açtığımda çalışmaya başlıyor. sanayiye birçok yere gösterdim kimse mantıklı bişey söylemiyor. silecek motorunun yanmış olduğunu değişmesi gerektiğini söylüyorlar bende diyorum çalışan bişey nasıl yanmış olabilir. form sitelerinden koduğum kadarıyla xenon farlar dan dolayı silecek motorunun yandığı söyleniyor. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

sonradan zenon taktıysanız ve balastları dandikse manyetik dalgalar yayar ve silecek motoru dahil bozulur (:
Çevrimdışı tigerland Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206 GTI 2002 2.0 16V
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tigerland Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2011 Saat 17:30
bende önceki gün arka silecek süpürgesini değiştirdim parçacıda 5 TL aldım 1 kullanımlık daha arttı arka silecek şimdi süper siliyor :))
206 RG 2000
206 GTI 2001
206 XS 2004
206 RC 2004
206+ 2012
206 GTI 2002
206 RED RC
207 GT
206 RC Black
1. Vites
1. Vites
Simge
18 - Temmuz - 1993

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tayfundoner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2011 Saat 22:05
ben silecek konusunda çok titizim en küçük bi su bırakmada hemen degiştiririm :D
TYFN DNR
TYFN_DNR28@hotmail.com

Gurbetçi Çotanak 028
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2011 Saat 22:29
üstünde durulması gereken bir , konu bilgilendirmeler güzel olmus. bende muz sileceklerin böyle bi sıkıntısı olduğunu bilmiyorum öğrenmiş oldum. teşekkürler
1. Vites
1. Vites
Simge
18 - Temmuz - 1993

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tayfundoner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2011 Saat 23:04
Orjinalini yazan: htasay htasay Yazdı:

üstünde durulması gereken bir , konu bilgilendirmeler güzel olmus. bende muz sileceklerin böyle bi sıkıntısı olduğunu bilmiyorum öğrenmiş oldum. teşekkürler

yüksek hızda çalışırken bi köşesi kalkıyo gibi oluyo tam oturmuyo tabi camıda silmiyo
TYFN DNR
TYFN_DNR28@hotmail.com

Gurbetçi Çotanak 028
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 3039 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5921 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1252 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1321 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 768 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2855 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1158 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1977 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12959 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1007 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 569 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 538 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 580 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1055 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 942 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16235 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5672 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1988 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 576 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Berkan123 7
berkogut 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English