Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - izmirde peugeot servisi-tamircisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

izmirde peugeot servisi-tamircisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı meandros Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
08 - Aralık - 1979

Yaşı : 44
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı meandros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 Saat 16:11
amcan şaşmayın yada gelin aydına otobandan 45dakika

kahyaoğulları aydın-muğla yetkili servisi
2004 PEUGEOT 307 1.6 Envy BVA Benzinli Otomatik Alu Grisi - KM: 73145
Çevrimdışı aboran Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aboran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2011 Saat 12:59
206 1.4 aracım sürekli stop ediyordu.tavsiye edilen bütün tamircilere gittim.270 den tutun 720 kadar fiat verdiler.En sonunda rölanti motorunun değişmesi gerektiğini söylediler.Aracımı kurcalatmadım.En sonunda Arkas gaziemire gittim.Beklemekten sıkıldığım için gidiyorduum ki Okan bey beni ikna etti.Neyse uzatmayayım.gaz kelebeğini söktüler ve tıkanıklık olduğunu söylediler.
2 gün oldu hala deniyorum stop edermi diye?
Sözün özü aracınız da problem büyük veya anlaşılamıyorsa yetkili servis derim.gerisi laafff.
Çevrimdışı nteker Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
08 - Ağustos - 1982

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nteker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2011 Saat 22:01
Aydında hangi servis acaba ben çok aradım ama bir türlü iyi bir usta bulamadım.
Peugeot 2004 model 307 1.6 XR (LPG'li-LANDİ)
Çevrimdışı zencefil Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 48
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı zencefil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ağustos 2011 Saat 13:26
Burası reklam panosuna dönmüş!!
Adminden rica etsek spamvari postları silse, yoksa başlığın reklam amaçlı açıldığı düşünülecek.
Ben tamamen tecrübemi yazayım.
Son bakımımda bahar kampanyasını fırsat bilip İrde'ye gittim, triger dahil bakımlar yapıldı, karter, ekran, lastik b. sensörü vs. biçok parça değişimi oldu 1500 TL gibi bi maliyet çıkardılar. (aracım 407 1.6)
Ne çok memnun kaldım ne de bi sorun çıktı bundan sonra gidermiyim biraz zor. Hem uzak kalıyor hem de çok ilgili ve samimi bulmadım. Bana daha yakın Ünallar var, ilk gittiğimde onların da tavırları hoşuma gitmedi ama sık gidince bazı ufak tefek şeylerden para almıyorlar. Mesela klima gazını iki kez bastırdım 1 kez parası aldılar. Fakat bunlar da aracın elektroniğinden pek anlamıyolar, teyple ilgili sorun çıktı mı biz anlamayız diyolar. Aracın diyagnostiğine girip de teybe bakmak zorlarına gidiyor. Ama işlerini aksatmıyolar, klimayla ilgili sorun yaşadım söylenilen tarihte ve fiyatta işlerini halletiler.
Aracımı alırken ekspertizini H. Öztürk'te yaptırdım, 20 dakikalık işi 2 saatte rica minnet zor yaptılar, kız gibi dedikleri arabanın disk ve balata bitik, amortisörlerinin 3 tanesi yağ kaçırıyo, motor kulağı bozuk vs. vs. çıktı. Kısaca daha da oraya gitmem.
Adamakıllı fiyatı uygun özel servis bulayım dedim, ne zaman fiyat bilgisi alsam yetkili servisle aralarında en fazla %10-15 oynuyor. Madem onlara kazıkçı diyosunuz kendiniz neden onlara yakın fiyat biçiyosunuz? Ben de öyle olunca neden özel servise gideyim ki, en azından parçaların orjinal olduğunu bildiğim yetkili servise giderim.
Kısaca İzmir'de pejon mu var derdin var. Kendime münasip bir servis bulamadım. Wall
Çevrimdışı capella Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı capella Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ekim 2011 Saat 22:01
Arkas servisine iyi, dürüst, vs. diyen arkadaşlara özellikle okumalarını tavsiye ederim.

2009 senesinde aracımın debriyajından gelen ses dolayısıyla Gaziemir Arkas servisine gittiğimde, debriyaj kiti ve volan dişlisinin değişmesi gerektiği söylenmişti ve bende servisin güvenilir olduğunu düşündüğüm için o zamanın parasıyla 2000tl ye yakın faturayı kabullenip bunu yaptırtmıştım. 2010 senesinde 80000 km servisine götürdüğümde kavramada bir problem olduğunu söylediğimde aracımı servise bıraktım ve telefonda yukarda bahsettiğim kitin ve volan dişlisinin değişmesi gerektiğini söylediler ve tabi ben de otobüse atladığım gibi soluğu serviste aldım. Daha 20000km olmamışken parçalar değişeli nasıl oluyorda yeniden arıza yapıyor dediğimde aracın orjinal parçalarının üstünde olduğu ve değiştirilmediği söylendi. Faturayı çıkarıp önlerine koyuncada servis müdürünün odasında buldum kendimi. Bir süre konuşup tartıştıktan sonra servisi müdürü "O gün sizin işleminizi/tamirinizi yapan arkadaş zaten artık aramızda değil." diyerek işin içinden sıyrıldı ama bende kafayı sıyırdım tabi. Hazır şanzuman da inmişken tekrar tamiri yaptırdım ama bu sefer insaflı davranıp işçilik ücretinde indirim yaptılar. 

Diyeceğim o ki, kurumsal firmadır diye güvenip gittiğim Arkas servisi öyle bir kazık atmışti ki bana artık önünden bile geçmiyorum. Faturalar hali hazırda elimde mevcut isteyen olursa gönderebilirim de.

100000km servisi için yer arıyorum bugünlerde ve korkuyorum bir kazık daha yermiyim diye.
Çevrimdışı orhanax Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Ocak - 1982

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı orhanax Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ekim 2011 Saat 23:04
Orjinalini yazan: capella capella Yazdı:

Arkas servisine iyi, dürüst, vs. diyen arkadaşlara özellikle okumalarını tavsiye ederim.

2009 senesinde aracımın debriyajından gelen ses dolayısıyla Gaziemir Arkas servisine gittiğimde, debriyaj kiti ve volan dişlisinin değişmesi gerektiği söylenmişti ve bende servisin güvenilir olduğunu düşündüğüm için o zamanın parasıyla 2000tl ye yakın faturayı kabullenip bunu yaptırtmıştım. 2010 senesinde 80000 km servisine götürdüğümde kavramada bir problem olduğunu söylediğimde aracımı servise bıraktım ve telefonda yukarda bahsettiğim kitin ve volan dişlisinin değişmesi gerektiğini söylediler ve tabi ben de otobüse atladığım gibi soluğu serviste aldım. Daha 20000km olmamışken parçalar değişeli nasıl oluyorda yeniden arıza yapıyor dediğimde aracın orjinal parçalarının üstünde olduğu ve değiştirilmediği söylendi. Faturayı çıkarıp önlerine koyuncada servis müdürünün odasında buldum kendimi. Bir süre konuşup tartıştıktan sonra servisi müdürü "O gün sizin işleminizi/tamirinizi yapan arkadaş zaten artık aramızda değil." diyerek işin içinden sıyrıldı ama bende kafayı sıyırdım tabi. Hazır şanzuman da inmişken tekrar tamiri yaptırdım ama bu sefer insaflı davranıp işçilik ücretinde indirim yaptılar. 

Diyeceğim o ki, kurumsal firmadır diye güvenip gittiğim Arkas servisi öyle bir kazık atmışti ki bana artık önünden bile geçmiyorum. Faturalar hali hazırda elimde mevcut isteyen olursa gönderebilirim de.

100000km servisi için yer arıyorum bugünlerde ve korkuyorum bir kazık daha yermiyim diye.

Öncelikle forum kuralları gereği kendinizi tanıtmanız gerekiyor.

1.- Adınız, soyadınız: 
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli): 
4.- Hobileriniz: 
5.- Mesleğiniz: 
6.- Siteyi nereden duydunuz: 
7.- Kan Grubunuz: 
8.- Burcunuz: 
9.- Hangi ilçe yada İldesiniz: 
10.- E-Mail : 

Yazdıklarınıza gelince, 2007 yılından beri aralıklarla gitmişliğim vardır Arkas'a ama sizinki gibi bir durumla karşılaşmadım. Eğer böyle bir şey olduysa gerçekten çok ayıp. Bu işin peşini bırakmayın derim. Gerekirse yargı yoluna başvurun. Sonuçta elinizde belgeler var ve eğer hala fabrikada takılan malzemeler üzerindeyse bilirkişi raporunda tespit edilir bu durum.
2006 307 SW 1.6 HDI Comfort
(B Rh+)
Çevrimdışı dasilva Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dasilva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Kasım 2011 Saat 14:24
Selam iyi akşamlar Pınarbaşında amca oto.peugeot yetkili servisi var fiyatlar gayet makul ben çok memnunum J9 felan derler belki ama j9 ayri peugeot ayrı ben çok memnun kaldım
Çevrimdışı dasilva Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dasilva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Kasım 2011 Saat 15:10

Pınarbaşında yetkili servis var. binik araçlara ayrı ilgi ticarilere ayrı ilgi gösteriliyor izmirin manisanın kemelpaşanı tüm ticari araçları oraya gidiyor . ben çaok memnun kaldım Bmcyi geçinde ilk işiklarda bp benzinlikten sağa döönün toyota brovolanın karşısında fiyatlar çok uygun bakım fiyalarında 80 lira fark oynuyor pejo eğitimleri almış süper bir yekli servis j9 diye bilinir belki ama j9kısım ayrı bi denemenizi tavsiye ederim. Amca otom. yetkili servisi

Düzenleyen dasilva - 04 Kasım 2011 Saat 15:11
Çevrimdışı peugeot murat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : peugeot 306 s16
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı peugeot murat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2012 Saat 20:56
arkadaşlar ben murat oto peugeot cıtroenin sahibi murat fidan izmirde peugeot ve cıtroenin binek servisiyle uğraşan veya ticarilerin bazıları bütün yetkili servisler beni tanır burda servis tavsiye eden lein çoğu mesela oktay babasını arap kendini elemanları kendini servislerdekiler hep kendilerini tavsiye ediyolar kimsede yoğurdum ekşi demiyo zaten adam bir soru sordu tavsiye istedi kemeraltı esnafının cığırtkanlarına dönmüş burası şaşırdım valla allah yardımcın olsun sorunun sahibi arkadaşım :)
Çevrimdışı pt206 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : 206 HDİ XT
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pt206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Mart 2012 Saat 12:28
aracı aldığımdan beri hep halil öztürke gittim.yapılan işte bir sorun görmedim ama arkadaşların eleştirilerine hak veriyorum.işlerini uzun zamanda tamamlıyorlar.başımdan geçen bir olayıda paylaşayım.geçen sene yaz aylarında aracımın harareki 110 ları görüyordu ama sadece kısa fan çalışıyordu ve haliyle aracı soğutmuyordu.araç fan ısı seviyesine ulaşmasa da kısa fan daima çalışıyordu.yüksek seviyeye gelince de uzun fan açmıyordu.götürdüm halil öztürke bir türlü sebebini bulamadılar.sebebini araştırıyoruz diye araç 4 gün serviste yattı ve sorun beyinde dediler.sebebini net olarak bulamadıklarını ve fransaya sorunu mail attıklarını ve cevap bekledikleri için 4 gün aracın yattığını söylediler.bu zaman zarfında kaç kere aradık ve en sonunda sorunu bulamıyorsanız bırakın,biz başka yere gösterelim dedikten sonra 2 saat içinde aracın yapılıp hazır durumda olduğunu söylediler.670 lira fatura çıkardılar.en sonunda bu kadar faturayı ödedikten sonra servisteki ustaların hepsiyle konuştum ve bir ustanın dediği laf aynen şuydu.sorun hararet müşüründenmiş ve onu değiştirdik düzeldi.30 liralık müşür değişti ve 670 lira fatura çıktı.sorun beyinde diyorlardı ve bit müşürle bu durum düzeldi.onuda servis dışında bir ustaya yaptırdıklarını söylediler.

bu olayın üstüne sanayide çalışan bir arkadaşımın özel serviste çalışan (eski irde personeli) arkadaşı yetkili servisin sağlam parçaları da değiştirip fiyatı şişirmesi için personele baskı yaptığı ve kendisinin haram yememek adına işten ayrıldığını da öğrenince açıkçası yetkili servislere de güvenim kalmadı.

2005 206 1.4 HDİ XT
Çevrimdışı hsnsnl Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : Peugeot
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hsnsnl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Mart 2012 Saat 12:35
iztek peugeot özel servisini tavsıye ederım.. Kac senedır aracı mı oraya goturuyorum herhangı bır sorun yok olsada tekrar gıdıp anlatıp bır sekılde cozuyoruz.. hepsi halıl ozturkten ayrılıp iztek kurucuları
Çevrimdışı kayapeugeot Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kayapeugeot Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Nisan 2012 Saat 12:12
Orjinalini yazan: peugeot murat peugeot murat Yazdı:

arkadaşlar ben murat oto peugeot cıtroenin sahibi murat fidan izmirde peugeot ve cıtroenin binek servisiyle uğraşan veya ticarilerin bazıları bütün yetkili servisler beni tanır burda servis tavsiye eden lein çoğu mesela oktay babasını arap kendini elemanları kendini servislerdekiler hep kendilerini tavsiye ediyolar kimsede yoğurdum ekşi demiyo zaten adam bir soru sordu tavsiye istedi kemeraltı esnafının cığırtkanlarına dönmüş burası şaşırdım valla allah yardımcın olsun sorunun sahibi arkadaşım :)

MURAT REKLAMA GEREK YOK BİZİ TANIYAN BILEN BILIR.sorunun sahıbı arkadasınmıs neden baska servis arıyor acaba :D

Düzenleyen kayapeugeot - 02 Nisan 2012 Saat 12:22
KAYA PEUGEOT CİTROEN SERVİS
Çevrimdışı kayapeugeot Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kayapeugeot Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Nisan 2012 Saat 12:17
..

Düzenleyen kayapeugeot - 02 Nisan 2012 Saat 12:22
KAYA PEUGEOT CİTROEN SERVİS
Çevrimdışı mdiegos Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mdiegos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Temmuz 2012 Saat 22:46
İzmir'de misafirdim, 307 arabamın ön takımından sesler geliyordu yola çıkacağım için rahatsız oldum nereye tamir ettireceğimi bilmediğimden internette araştırdım, bu sayfadan okuduklarımdan yola çıkarak iztek otomotive gittim (gerçi biraz zor buldum ama) sorun belki çok önemli değildi fakat (viraj denge çubuğu arızalanmış yenisiyle değiştirdiler) kısa sürede işim halloldu fiyat olarak da son derece makuldu, memnun kaldım paylaşmak istedim
Çevrimdışı elestern Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı elestern Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ağustos 2012 Saat 00:10
beyler bende gidicem bi bakım yaptırayım diyomm bakım kmsi  daha 16000  var diyo ama yinede baktırayım diyomm arabayı vosmer gaziemirden aldım bi sıkıntı bi sorun yok dediler alsancak servisinde tanıdık olunca o da aracı  önerdi ben daha 400 km yaptımm 130000 binde bi baktırcam su an bi sıkıntı yok allahtan büyuk ihtimalde amca ya giderim diye düşünüyomm  yakın en azından bornovadayım bende amca ile  aram 10 dk var yokk eski diyolar işini bilen ustaları varmış gidince görcez ha di hayırlısı tabi önce biraz toparlamam gerekiyo borç çok  kart geçicez onuda  :(

2002 206 hb 1.4 bnz colorline
izmir
Çevrimdışı sert-aç Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sert-aç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ekim 2012 Saat 01:21
herkez kendi ustasını över gıbı olmus..:D aracı aldıgım kısıden ustasınıda aldım gıbı oldu bende(kaba tabir oldu kusura bakmayın.)aracı bılen goren bı kısı oldugu için aynı ustadan devam etmek ıstedım gaziemırde 6. sanayıde astek ozel servis var sedat la ali usta fiyatlar makul ıscılık cok ıyı..arkastan cıkmalar saten bılgılendırmek ıstedım
2006 307 HDI premıum 1.6 110bg
Çevrimdışı Outlander Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Partner
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Outlander Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mayıs 2021 Saat 20:57
Selamlar. Ben geçen yıl aralık ayında Bornova Yaşar Üniversitesi arkasındaki Otomobilim PSA özel servisine gitmiştim bakım ve kontrol için. 2.0 HDI Partner aracıma orijinal parçayla 10.000 bakımı yaptırdım. Toplamda ödediğim tutar da makuldü. Gerek patronun gerekse işçilerin muamelesi ve genel işçilikten de çok memnun kaldım. Bu yaz yine İzmir'e gittiğimde bakım için uğramayı düşünüyorum. Peugeot ve Citroën araçlarla ilgili hemen her sorunu halledebildiklerini söylemişlerdi. Burası da aklınızda olsun bence. 
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 3091 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5926 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1253 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1325 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 768 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2856 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1158 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1977 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12962 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1011 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 569 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 538 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 580 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 577 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1060 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 947 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16235 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5673 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1988 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 576 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Berkan123 7
berkogut 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English