Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bu hata nedir?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bu hata nedir?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Murat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
08 - Temmuz - 1983

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Murat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2010 Saat 11:26
Orjinalini yazan: HakanGokdemir HakanGokdemir Yazdı:

Sende de var bu günlerde birşey

Valla ya bu sıralar bir şanssızlık var üstümde.
Sağ salim bi atlatalım şu günleri :)
Çevrimdışı yzt06 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yzt06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2010 Saat 11:29
Allah dermansız dert vermesin yaw..bu iş kolay..takma kafanı:)
AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR...
Çevrimdışı HakanGokdemir Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı HakanGokdemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2010 Saat 11:31
Orjinalini yazan: Murat Murat Yazdı:

Orjinalini yazan: HakanGokdemir HakanGokdemir Yazdı:

Sende de var bu günlerde birşey

Valla ya bu sıralar bir şanssızlık var üstümde.
Sağ salim bi atlatalım şu günleri :)

Amin kardeşim.
Hakan GÖKDEMİR
0 533 215 8019

Pendik / İSTANBUL
26.08.1980

A RH +

Kardeş zorunlu dosttur, Dost seçilmiş kardeştir...
Çevrimdışı Celalettin Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 65
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalettin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2010 Saat 11:46
 Haşim ustam merhaba.Pazar günü İzmire giderken akşam saatlerinde 307 1.6 hdi aracımın hava kirliliğini onleme uyarı lambası seyir halinde iken yandı.Kılavuza göre ilk kontak çevrildiğinde yanık halde olması , marşa basıldığında ise bir iki saniye içinde sönmesi gereken ikaz işareti;akşam saatlerinde bir kaç deneme yapmama rağmen sönmedi.Ertesi gün servise gitmek için denediğimde ise uyarı normale döndü.İzmirden Muğlaya yaklaşık 240 km boyunca ve bugün sabah çalıştırdığımda ise sorun görülmedi.BU İKAZ NEDEN  YANDI? SONRA NEDEN NORMALE DÖNDÜ? Yorumlarınızı bekliyorum.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalettin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ocak 2010 Saat 13:12
Orjinalini yazan: Celalettin Celalettin Yazdı:

Haşim ustam merhaba.Pazar günü İzmire giderken akşam saatlerinde 307 1.6 hdi aracımın hava kirliliğini onleme uyarı lambası seyir halinde iken yandı.Kılavuza göre ilk kontak çevrildiğinde yanık halde olması , marşa basıldığında ise bir iki saniye içinde sönmesi gereken ikaz işareti;akşam saatlerinde bir kaç deneme yapmama rağmen sönmedi.Ertesi gün servise gitmek için denediğimde ise uyarı normale döndü.İzmirden Muğlaya yaklaşık 240 km boyunca ve bugün sabah çalıştırdığımda ise sorun görülmedi.BU İKAZ NEDEN  YANDI? SONRA NEDEN NORMALE DÖNDÜ? Yorumlarınızı bekliyorum.
Çevrimdışı HakanGokdemir Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı HakanGokdemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ocak 2010 Saat 14:09

Celalettin Hocam;

Yazınızı başka bir arkadaşın başlığı altına açmışsınız konu karışacaktır, ve/veya  diğer sorun çözüldü diye bu konuya herkes bakmayabilir.

Sizden ricam http://forum.peugeotturkey.com/forum_topics.asp?FID=64&title=peugeotlariniz-hakkindaki-arizalar-ve-czmlerİ buraya tıklayarak sol üst köşedeki "Yeni Konu" ya tıklayarak hatanızı bu şekilde tekrar açıklamanız vede uygun bir başlık vererek yeni bir konu açmanızdır.

Düzenleyen HakanGokdemir - 13 Ocak 2010 Saat 14:10
Hakan GÖKDEMİR
0 533 215 8019

Pendik / İSTANBUL
26.08.1980

A RH +

Kardeş zorunlu dosttur, Dost seçilmiş kardeştir...
Çevrimdışı hasimayaz Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ocak 2010 Saat 17:03
Orjinalini yazan: Celalettin Celalettin Yazdı:

FAP filtresi ile ilgili ir sıkıntı. Ayrıntısı için bilgisayara bağlamak gerekir.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalettin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ocak 2010 Saat 18:47
  Teşekkür ediyorum Haşim Ustam.
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2010 Saat 09:06
Orjinalini yazan: Can Düzyatan Can Düzyatan Yazdı:

Bu mu?

Sadece normal sumu koymamız gerekiyor karbüratöre
Çevrimdışı endorphine Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 2006 307 Otm.
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı endorphine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2010 Saat 16:36
Karbüratöre değil radyatöre(nasıl yazılıyorsa..)Göz Kırpma. Saf su diye biliyorum. Antifirizde olmalı kışın su donmasın diye.

Düzenleyen endorphine - 15 Temmuz 2010 Saat 16:37
2006 307 comfort otm.

Çevrimdışı pandora Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 47
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pandora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ocak 2011 Saat 22:05
benim araçtada bugün bu işaret çıktı..aynen dediğiniz gibi stop lambasıyla birlikte ..ama açıkçası ben pek aldırış etmedim..çünkü şehir dışındaydım.ve yola devam etmek zorundaydım.yaklaşık 80 km bu şekilde geldim..şimdi aklıma takıldı..netten araştırırken gördüm..yarın da işe gitmek için araca ihtiyacım var..ama bu durumda yola çıkabilirmiyim sizce..iş yerim evimden 15km uzaklıkta.sabahın köründe bi tamirci de bulamam..lütfen bana bişi yazın.ona göre hareket edeyim..yada su falan konulacaksa tarif edin..nereden konulacak....teşekkürler şimdiden...
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ocak 2011 Saat 23:13
biraz su ekle devam et geçer sensör üstte olduğu için yanabilir. Genelde çok azalmamışsa yokuş aşağı giderken sinyal söner zaten.
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pandora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ocak 2011 Saat 23:18
sinyal ilk başta baya bi yandı..ama motor ısındıktan sonra söndü..sizce yarın hiç bişi yapmadan yani su falan koymadan 30 km gider gelir mi bu araç?çünkü sanırım benim halledebilceğim bişi değil bu..anca iş çıkışı tamirciye gütürebilirim..o halleder..saolun cevamınız için...
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ocak 2011 Saat 23:24
aç kaputu seviyesine bak max çok altında değilse götürür. Tamircide ya antifriz ya su eklicek. radyatör veya borularda sorun varmı diyede bakar o kadar.

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pandora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ocak 2011 Saat 23:26
teşekkür ederim...söylediklerinizi yapıcam..umarım yapabilirim..:))çünkü daha önce kaputu bile hiç açmadım..ama tamirci açarken görmüştüm..saolun..iyi akşamlar...
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ocak 2011 Saat 23:31
sol altta mandal, bakıcağın yerde hemen logonun sağ üst tarafında siyah kapaklı yuvarlak üzerinde max yazısı olan yer.

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pandora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ocak 2011 Saat 23:35
ok..anladım..saolun...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pandora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ocak 2011 Saat 13:41
yardımınız için teşekkürler.hallettim.uyarı lambası söndü...:))bir de neredeyse bir haftadır bir kaç yüz metre gittikten sonra araçta akü işareti çıkıyor.özellikle de sabahları..öğleden sonra bişi yok..sonra motor ısındıktan sonra işaret kayboluyor..aküyü daha yeni değiştirdim.8-10 ay anca oldu..bugün onun için gittim tamirciye..şarj dinamosundan kaynaklanan bi sorun dedi..dinamonun içindeki kömürler değişecekmiş.belkide dinamoyu komple değiştirmek gerekir,motoru açtıktan sonra belli olur diyor...araç şu anda tamirde..bakalım ne kadar masraf çıkartıcak..:)...
Çevrimdışı oguzhan29 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 SW
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı oguzhan29 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ocak 2011 Saat 16:08
sanayide baktırsa daha iyi olur borular falanda kontrol edilir
PEUGEOT 206 SW HDİ X-LİNE(GRİ)2004 model
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pandora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ocak 2011 Saat 17:30
sadece kömür kısmı değişmeyle olmuycakmış..komple dinamo değişimi olması gerekiyormuş..oda sadece dinamo motoru 450 tl diyolar...bu parça bu kadar pahalımıdır sizce.....değişim yapılmazsa da olmaz dediler....
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 4442 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 6149 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1273 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1899 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 787 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2942 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1177 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 2023 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 13162 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1169 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 601 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 551 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 596 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 594 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1224 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 1108 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16308 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5722 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 2036 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 597 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MAY EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Kayıt bulunamadı.
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English