Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Nasıl Yapılır ?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Nasıl yapılır İstekleri.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Nasıl yapılır İstekleri.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı BurçUMUL Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurçUMUL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2009 Saat 09:05
Arabanın bagaj kapağı ile arka stopların alt kısmı arası açıklık 5-6 mm civarı . Ayrıca bagaj kapağının arka tappona dayandığı yer neredeyse sıfırlıyor . Aslında en güzeli fotoğrafla anlatmak  . Hic böyle bir durumla karşılaştınızmı ?  . Nasıl çözebilirim . Selamlar ... 
Çevrimdışı hasimayaz Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2009 Saat 09:59
Orjinalini yazan: individual individual Yazdı:

haşim
cevap ve düşüncelerin için teşekkürler.

aslında bende bir çok kere eprom programladım.
sen bana fikir verdin aslında.

çünkü benim kafamda daha değişik bir uygulama var.
307 nin hız ve devir saati arasındaki uyarı lambalarının olduğu bölgede revize çalışmalarım var.
o bölgede far uyarısı , asr uyarısı , akü uyarısı vs.. için yaklaşık 16 adet uyarı lambası var.
aslında led var diyelim.

ben o bölgeyi komple iptal edip o ebatlarda oled ekran monte etmeyi düşünüyorum.
o ekranda mesela far  açık uyarısını grafiksel olarak göstermek istiyorum.
bir 308 ya da 407 ekranı gibi olamayacak yani o kadar haberleştiremeyeceğim ama

en azından araç ilk çalışmada 3 saniye peugeot logosu çıksın diyorum.
emniyet kemeri uyarıları çıksın istiyorum.
kısacası artık benim hayal gücüme ve programlama yeteneğime kalmış. ucu açık.

ben 307 cc göstergesinin aracıma birebir uyacağını düşünüyordum ama bu açıklaman kafamda soru işareti uyandırdı.
sonuçta bu denenmemiş birşey.
ama 97 gti ile 01 gti göstergeleri arasında ki fark cc ile 5 kapılı 307 göstergesi arasındaki farktan daha fazla olmalı.

ama vaktim olduğunda ben bu iş için yeterli bütçe ayırabilirim sanırım.
bu işi bitiremesemde en azından süreci gerçekleştireyim istiyorum.

bsi ye asla dokunmam ya da haberleştirmem. o iş biraz sakat.
sadece benim eklediğim ilave donanımları o ekranda ayrıca göstermek isterim.
biraz görsel sov yapabilirim.
en azından 3,5 inch lik piyasadan alınan nav. cihazını da oraya yerleştiririm diye düşünüyorum.
en azından deneyeceğim.

Gerçekten çok güzl bir düşünce. Bence nav cihazı değilde piyasada rs232 lcdler ve kontrol üniteleri var. Özellikle bu mağazalarda kayan yazı ve bekleme salonlarına sistemler kuran firmalar kullanıyor. Mesela ankaranın elektronikciler çarşısı konya sokakta bolca satılıyor. Ben bunlardan bir tane alıp zamanında pc'im için programlamıştım. Kasanın önden bir beş çeyrek slotuna takmıştım. LCD o an hangi program kullanılıyorsa buna ait verileri ekrandan geçiyordu. Mesela bir player çalıştığında şarkıya ait datalar veya CPU & RAM & DISK durumları gibi. 

Hatta torpidoya ATOM işlemciye sahip güzel bir embeded pc, üzerine disk olarak compact flash lcd ekran olarakta bu ekranlardan kullanılabilir. Bu sayede pc 0 ses ile çalışır hemde az enerji tüketir. ECU nun RS232 sinden alınan datayı bilgisayar işleyerek aktif olarak ekrana yansıtabilir. Ama kullanılacak program üzerine baya bir uğraşmak gerekir.

İstersen aşağıdaki siteyi biraz inceleyebilirsin. Bu sitede hazır program ve source lar var. Ben PC için bunlardan zamanında bayağı faydalanmıştım.

Şu sıralar bende navitech'im için harekete duyarlı kamera sistemi üzerinde çalışıyorum. araç yürüdüğünde yürüme istikametine göre otomatik olarak ön yada arka kameranın çalışmasını istiyorum.

Düzenleyen hasimayaz - 23 Temmuz 2009 Saat 10:23
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2009 Saat 10:12
Orjinalini yazan: pug206gti pug206gti Yazdı:

Arabanın bagaj kapağı ile arka stopların alt kısmı arası açıklık 5-6 mm civarı . Ayrıca bagaj kapağının arka tappona dayandığı yer neredeyse sıfırlıyor . Aslında en güzeli fotoğrafla anlatmak  . Hic böyle bir durumla karşılaştınızmı ?  . Nasıl çözebilirim . Selamlar ... 

Kaputu yukarı aşşağı alabilmen pek mümkün değil. ancak kapanma hizasını düşürüp kaldırabilirsin. Resimdende görebileceğin üzere yukarı menteşeler sabit. Ancak kilit kaşılığının arkasında 2 tane Torx vida var bunları gevşetirsen biraz ön arka yaparak bagajın içeri girmesini sağlayabilirsin. Yanlız bu noktada şöyle bir durum var. Kiliti çok fazla içeri alırsan kapak zor kapanabilir. En uygun noktayı yakalaman gerekli.

Çevrimdışı BurçUMUL Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurçUMUL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2009 Saat 11:21
Teşekkür ederim soylediklerinizi deneyeceğim .
Çevrimdışı Darkside Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 53
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Darkside Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Temmuz 2009 Saat 20:31
Haşim, gösterdiğin ilgi ve verdiğin cevaplar için teşekkürler..

İnvidual ile bu konuyu boylu boyunca konuştuğumuz zamanlar oldu, ikimiz de yüzyüze tanışmasak dahi hemfikir olduğumuz tek bir nokta var o da ORJINAL olması..

Üretici firmanın sağladığı parça ve sistemlerin dışında başka bir uygulama yapmayı nedense bir türlü benimseyemedim.
Senin foruma koyduğun ve tüm araçların kullanım klavuzlarını gösteren bir konu başlığı altında, aslında peugeot'un bi dünya donanım sunduğunu görünce bu fikirler peydahlanmaya başladı bende..

Bu sebepledir ki, foruma katıldığımdan beri aracımı update etme yollarını arayıp durdum.

Şimdi; servicebox üzerinden araştırdığımda, aynı kasa ve tip aracıma ait olan, ama farklı versiyonlarda araçların ve donanımların olduğunu görüyorum.
Dışardan bakıldığında herşey aynı gibi gözükse de araca eklenen donanım ve aksesuarlar farklılık gösteriyor ve bu durum 2003-2004 ve 2005 modeller için aynı.
Benim aracım van-can durumundan dolayı sınıfta kalıyor. Van-can bir bsi ünitesi bir yazılımından ibaret burası tartışma götürmez.
Ama şunu da belirtmek isterim ki, van-van ile van-can sistemi kablo detayları aynı kod numaralıyla anlamsız bir şekilde bağdaşıyo.
Bu durumda mantıken (bilerek konuşmuyorum) düşündüğüm de, bsi yi değiştirsem sanki olacak mış gibi olması yönünde.
Bu büyük bir kumar... ya çalışacak ya da rezil olacak.. ancak içimde beni dürten bu hislere yenilirsem senin verdiğin örnek gibi binpişman olma ihtimalim de var..

Bu şaibeli durum da ne yapmak gerekir? Alıp denemek mi? yoksa şansım aracımın bu haline kısmet miş deyip, buna boyun eğmek mi?

Düşüncelerime tercüman olursan sevinirim.
Selamlar

Düzenleyen Darkside - 24 Temmuz 2009 Saat 20:35
307 SW PACK 1.6 BVA 5PSP
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2009 Saat 09:50
Orjinalini yazan: Darkside Darkside Yazdı:

Haşim, gösterdiğin ilgi ve verdiğin cevaplar için teşekkürler..

İnvidual ile bu konuyu boylu boyunca konuştuğumuz zamanlar oldu, ikimiz de yüzyüze tanışmasak dahi hemfikir olduğumuz tek bir nokta var o da ORJINAL olması..

Üretici firmanın sağladığı parça ve sistemlerin dışında başka bir uygulama yapmayı nedense bir türlü benimseyemedim.
Senin foruma koyduğun ve tüm araçların kullanım klavuzlarını gösteren bir konu başlığı altında, aslında peugeot'un bi dünya donanım sunduğunu görünce bu fikirler peydahlanmaya başladı bende..

Bu sebepledir ki, foruma katıldığımdan beri aracımı update etme yollarını arayıp durdum.

Şimdi; servicebox üzerinden araştırdığımda, aynı kasa ve tip aracıma ait olan, ama farklı versiyonlarda araçların ve donanımların olduğunu görüyorum.
Dışardan bakıldığında herşey aynı gibi gözükse de araca eklenen donanım ve aksesuarlar farklılık gösteriyor ve bu durum 2003-2004 ve 2005 modeller için aynı.
Benim aracım van-can durumundan dolayı sınıfta kalıyor. Van-can bir bsi ünitesi bir yazılımından ibaret burası tartışma götürmez.
Ama şunu da belirtmek isterim ki, van-van ile van-can sistemi kablo detayları aynı kod numaralıyla anlamsız bir şekilde bağdaşıyo.
Bu durumda mantıken (bilerek konuşmuyorum) düşündüğüm de, bsi yi değiştirsem sanki olacak mış gibi olması yönünde.
Bu büyük bir kumar... ya çalışacak ya da rezil olacak.. ancak içimde beni dürten bu hislere yenilirsem senin verdiğin örnek gibi binpişman olma ihtimalim de var..

Bu şaibeli durum da ne yapmak gerekir? Alıp denemek mi? yoksa şansım aracımın bu haline kısmet miş deyip, buna boyun eğmek mi?

Düşüncelerime tercüman olursan sevinirim.
Selamlar

Abi, aldığım her arabaya verdiğim paranın %40 ı kadar masraf yapmışım. Tam herşey ok dediğimde arabayı sattım. 206 dada aynı durum oldu ama artık akıllandım. Uzun zamandır masraf yapmıyorum nasipse 1 yıl içinde 407 HDI' ımı alacağım alırkende dikkat edeceğim en önemli şey Full olması.

Her arabaya yaptığım masraf satarken yalan olup gidiyor.  Benim görüşüm tartışılır belki ama alırken araba full olmalı çünkü yeni araba satın alırken bir çok özellik fiyatta fark yaratmıyor. ama siz sonradan bu özellikleri eklemeye kalktığınızda bi dünya fatura çıkıyor karşınıza. Eğer yeni ve üst sınıf bir araba alıyorsanız mutlaka en full'ü tercih edilmeli diye düşünüyorum.

Yani özetle; Özgen abi sat arabayı bir üst versiyonunu al. Mesela 407 SW??
Çevrimdışı Darkside Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 53
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Darkside Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Temmuz 2009 Saat 21:05
Mesajında kendinden bahsetmişsin ama okudukça kendimi görür gibi oldum ..

Aslına bakarsan arabamı değiştirmeyi bende düşünmüyor değilim ama, bu sorumsuzca bir davranış olur şuan için. Bakmak zorunda olduğum bir ailem var ve sırf kendi egom için ailemin hakkını yemek istemem.

Yalnız mutlu bir haberim var ki o da, geçen hafta itibariyle çalışmaya başladığım dır... :) Bu durumda birkaç ay sonra arabamı satıp bir 407 alabilirim belki.
Zaten, iş o safhaya geldiğinde emin olun sizlerin başını epeyce ağrıtıyor olacağım.

307 SW PACK 1.6 BVA 5PSP
Çevrimdışı sfyucedag Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sfyucedag Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nisan 2010 Saat 19:00
Pasta ve cila uygulaması nasıl yapılırı detaylı bir şekilde yazılı anlatım yapabilecek,olumlu ve olumsuz yönlerini sıralayabilecek bir arkadaş var mı?Teşekkürler.

Not:görsele gerek yoktur yazılı şekilde anlatmanız yeterlidir.
Tekrar teşekkürler.
Çevrimdışı BuRÇaK Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
16 - Temmuz - 1981

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BuRÇaK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2010 Saat 17:19

Haşim ağbi selam. 206 için kol dayama nasıl yaparız. Birisi 2-3 ay önce yaptırmıştı ve 50-60 tl gibi bişeye yaptırdım demişti. nerde ve nasıö yaptırabiliriz koltuğa monte kol dayamayı.?

tşk
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2010 Saat 19:18
Orjinalini yazan: BuRÇaK BuRÇaK Yazdı:

Haşim ağbi selam. 206 için kol dayama nasıl yaparız. Birisi 2-3 ay önce yaptırmıştı ve 50-60 tl gibi bişeye yaptırdım demişti. nerde ve nasıö yaptırabiliriz koltuğa monte kol dayamayı.?

tşk

Çevrimdışı TheEchoes Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı TheEchoes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2010 Saat 19:37
haşim bey şu konuyada bir atın arac ilk seri
teşekkürler

Düzenleyen TheEchoes - 27 Nisan 2010 Saat 19:38
Çevrimdışı H-a-d-i Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı H-a-d-i Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2010 Saat 11:17
Haşim Usta, 307 nin teyp soketi kablolarının fonksiyonlarını anlatman mümkün mü?
Hadi, 1981, İstanbul
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2010 Saat 12:02
Orjinalini yazan: H-a-d-i H-a-d-i Yazdı:

Haşim Usta, 307 nin teyp soketi kablolarının fonksiyonlarını anlatman mümkün mü?

Çevrimdışı Hacı Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
11 - Ekim - 1981

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Hacı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2010 Saat 12:14
off diyorum bulunmaz bi döküman ellerine sağlık usta 206 içinde rica edelim bari birde şu 106 da bulunan oto anten ve amfi tetik ucu 206 da da varmı varsa diğer ucu nereye çıkıyor ? 
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2010 Saat 12:59
Orjinalini yazan: HacıTemur HacıTemur Yazdı:

off diyorum bulunmaz bi döküman ellerine sağlık usta 206 içinde rica edelim bari birde şu 106 da bulunan oto anten ve amfi tetik ucu 206 da da varmı varsa diğer ucu nereye çıkıyor ? 
206, 307 ile aynı ünitelere sahip (RD3, RB3) kabloların diğer ucu BSI de sonlanıyor. Soketlere zarar vermeden universal çeviricileri kullanırsanız daha sağlıklı olur.
Çevrimdışı Hacı Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
11 - Ekim - 1981

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Hacı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2010 Saat 13:52
Eyvallah usta tekrar teşekkür ederim...
Çevrimdışı HakanGokdemir Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı HakanGokdemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2010 Saat 17:43
Haşim başkanım, benim 306 nın üst kapak contasını değiştirmeyi düşünüyorum. Yardımcı olursan sevinirim.
Hakan GÖKDEMİR
0 533 215 8019

Pendik / İSTANBUL
26.08.1980

A RH +

Kardeş zorunlu dosttur, Dost seçilmiş kardeştir...
Çevrimdışı hasancalp Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasancalp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2010 Saat 11:05
Merhabalar...
Aracım 406 2001 model. Bilindiği gibi aracımda cd changer var. Ben orjinal teyibime aux girişi yapmak istiyorum. Hangi kablolardan giriş yapmam gerekir. Şimdiden teşekkürler...

(İnşallah fotoları foruma uygun ve düzgün olarak koyabilmişimdir.)

Peugeot 406 - Sport Pack 2.0 - 2001
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2010 Saat 11:18
206 için bilgi ekranı sökülmesi ve yeni 3 satır bilgi ekranın takılması işlemni anlatırmısın haşim hocam ekran işine epey kafayı taktım 3 satır ekran takmak isitiyorum 307 için fotolar vardı umarım 206 içinde vardır birde 206 ekranı bulamadım daha 307 ekranı taksam bir problem çıkarmı yada e tavsiye edersin bekleyeym mi 206 ekranı bulana kadar birde com2000 takmıycam sadece ekranda neleri görebilirim cd bilgileri grafik hata msjı falan

Düzenleyen LANOPE - 26 Ekim 2010 Saat 11:19
Çevrimdışı syavuz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 47
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı syavuz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ocak 2011 Saat 23:12
syavuzz@yahoo.com
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 3158 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5935 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1254 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1373 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 769 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2874 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1159 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1984 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12970 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1017 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 570 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 538 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 580 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 577 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1068 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 953 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16235 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5677 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1989 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 576 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Berkan123 7
berkogut 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English