Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ >Satılık Parça ve Aksesuar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Led Xenon Şimşek Etkili Denen Şeyler :)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Led Xenon Şimşek Etkili Denen Şeyler :)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı eyupates Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 30
Aracı : 307
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2017 Saat 04:12
asıl mercek farda güzel oluyor zaten :) geldiğinizde haber verin beraber deneriz canlı görmüş olursunuz. almak zorunda değilsiniz hemde tanışmış oluruz :) (görünce alacaksınız orası ayrı :D )
Çevrimdışı sanctuary35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sanctuary35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2017 Saat 23:20
benim farlarımda mercekli makyajlı kasa farı. led olayı benimde ilgimi çekiyor. 
yağmurlu havalarda görüşün kötü olduğu söyleniyor yorumun nedir? 
mercekli kısa farlar h kaç oluyordu?
montaj kısmını anlayamadım arkası normal ampül gibi direk oturtabiliyormuyuz soketle?
Aslan besleyen yemini düşünmez.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2017 Saat 18:33
Orjinalini yazan: sanctuary35 sanctuary35 Yazdı:

benim farlarımda mercekli makyajlı kasa farı. led olayı benimde ilgimi çekiyor. 
yağmurlu havalarda görüşün kötü olduğu söyleniyor yorumun nedir? 
mercekli kısa farlar h kaç oluyordu?
montaj kısmını anlayamadım arkası normal ampül gibi direk oturtabiliyormuyuz soketle?

Mercekli 307 lerde kısalarda h1 ampul bulunuyor.

Sarı ışık eşit koşullarda yağmurlu havada beyazdan çok daha iyi aydınlatır. Ama bu kullandığınız ampule göre değişiyor. Mesela ben sarıdan beyaza geçince daha rahat ettim. Çünkü halojen ampullerim 3000 lümen civarındaydı 8000 lümen beyaz led 3000 halojenden yağışlı havada daha iyi aydınlatıyor. Bu sorun özellikle gazlı xenon ampullerde oluyor lümeni düşük olduğu için ve beyaz olduğundan yağışlı havada yansıyor ve neredeyse hiç aydınlatmıyor. Kısalarınıza 7000 lümenden aşağı beyaz ampul takmayın yağışlı havalarda sorun yaşarsınız.

Montajıda çok basit. Dediğiniz gibi soketi üzerindeki orjinal ampulün aynısı direk yerine takılıyor. Normal ampul degistirmekten farkı yok :)

Düzenleyen eyupates - 21 Haziran 2017 Saat 18:44
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sanctuary35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2017 Saat 20:21
keşke izmirde olsan takıp denemek isterdim
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2017 Saat 09:06
Şuan izmirdeyim hatta gece bi 1.16 ya h7 taktım :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sanctuary35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2017 Saat 00:37
ne zamana kadar izmirdesin? keşke önceden haberim olsaydı
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2017 Saat 22:39
Ayın 29 una kadar izmirdeyim
Çevrimdışı LUDACRIS Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2017 Saat 23:15
Eyup kardesimiz cok guzel bi arkadasimiz dun sabah 04.30 gibi kendisini ziyaret ettim sahurdan sonra gorustuk ayak ustu bi kac saat muhabbet ettik ramazan nedeniyle oturup bisey yiyip icemesekte gayet keyiflidi, istanbula dondugunde 407'm icin nasipse kendisinde 3 5 parca ates eden ledlerden alacagim
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2017 Saat 01:29
Tanıştığıma çok memnun oldum doğan abim çok keyifli bi sohbet oldu gerçekten araç başında :) 407 nin maşallahı var böyle temizini ilk defa gördüm Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Döner dönmez ampullerini hemen ayarlıyorum :) fırsat olursa dönmeden izmirdeki arkadaşlarlada beraber görüşelim :)

Düzenleyen eyupates - 27 Haziran 2017 Saat 01:30
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ağustos 2017 Saat 03:24
merhabalar arkadaşlar. geri vites ampulü forumdan çok soruluyor bu ara. ilk mesajdaki ampulün p21w soketlisi mevcut forumdaki arkadaşlara özel fiyatı 20 lira bilginiz olsun :)

bu arada forumdan satın alan çok fazla arkadaş oldu. arayıp soranlar merak edenler oluyor. satın alan arkadaşlar buraya olumlu olumsuz görüşlerini yazarlarsa çok sevinirim :)
Çevrimdışı emreerguner Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 206 1.4 HDİ X-Line
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emreerguner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağustos 2017 Saat 11:03
Ben arkadaştan aldım 1 aydır kullanıyorum şu an hiçbir sıkıntısı yok
Çevrimdışı M.Ahmet059 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206 XR
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı M.Ahmet059 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eylül 2017 Saat 23:41
Ben de gelip gidiyorum istanbula yolumu ordan gecireyim de bi takim uzun kisa alayim :) hem ben de ogrenciyim katkimiz olsun birbirimize :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2017 Saat 16:52
yeni gördüm mesajını kusura bakma her zaman bekliyorum :)
Çevrimdışı Prof11 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 61
Aracı : 508
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Prof11 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Aralık 2017 Saat 01:09
Merhaba,elinizdeki ürünler 508 active için varmıdır,aracımdaki normal far xenon değil,saygılar..
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ocak 2018 Saat 22:15
merhabalar mesajınızı yeni gördüm kusuruma bakmayın :) aracınız için uzun, kısa ve sis farları ayrıca park, plaka, iç aydınlatma, geri vites vs tüm ampulleri mevcut detaylı bilgi almak isterseniz bana 05536463192 den ulaşabilirsiniz :)
Çevrimdışı nbol Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nbol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ocak 2018 Saat 11:11
Hocam normal ampul değiştirme ile ilgili bir sorum olacak, geçen farın biri patlamış 10TL ye Osram marka bi tane h7 ampul aldım fakat bi türlü takamadım, ampulü yuvaya oturttuktan sonra arkasına takılacak olan ampul telini (kıskaç teli) takamadım. Yolda giderken Ampul sürekli yuvasından çıkıyo. Bu tel nasıl takılıyo bi yardımcı olun :) Araç 2004 307 farlar merceksiz
Çevrimdışı onlycihan Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Aracı : 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onlycihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ocak 2018 Saat 11:43
biraz kenara doğru esnetip üsteki  kancasına takmak gerekiyor.elinizi acıtabiliyor bazen o yüzden ince uçlu bir pense vb. birşeyle hiç zorlamadan takabilirsiniz.bende bu pazar led ampulleri takmak için bayağı bir söküp taktım uzun kısa nasıl duruyor diye hepsini denemek için.bayağı elim alıştı h7 ampule :)
Çevrimdışı nbol Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nbol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ocak 2018 Saat 12:04
Orjinalini yazan: onlycihan onlycihan Yazdı:

biraz kenara doğru esnetip üsteki  kancasına takmak gerekiyor.elinizi acıtabiliyor bazen o yüzden ince uçlu bir pense vb. birşeyle hiç zorlamadan takabilirsiniz.bende bu pazar led ampulleri takmak için bayağı bir söküp taktım uzun kısa nasıl duruyor diye hepsini denemek için.bayağı elim alıştı h7 ampule :)

Hocam bende LED değilde normal halojen ampul dusunuyorum kısalar için, tavsiye edebileceğiniz marka var mıdır?
Çevrimdışı onlycihan Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Aracı : 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onlycihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ocak 2018 Saat 13:13
Megalight diye bir marka var hem güzel hem uygun hem de performanslı bir ürün. osram veya diğer kaliteli markaların taklitleri de olabiliyor ama bu markanın hiç duymadım.aslında kısalara ben de almak istiyorum internette takımı 50 tl falan kullanıcıları genel olarak memnun görünüyor
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eyupates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ocak 2018 Saat 23:05
Orjinalini yazan: nbol nbol Yazdı:

Hocam normal ampul değiştirme ile ilgili bir sorum olacak, geçen farın biri patlamış 10TL ye Osram marka bi tane h7 ampul aldım fakat bi türlü takamadım, ampulü yuvaya oturttuktan sonra arkasına takılacak olan ampul telini (kıskaç teli) takamadım. Yolda giderken Ampul sürekli yuvasından çıkıyo. Bu tel nasıl takılıyo bi yardımcı olun :) Araç 2004 307 farlar merceksiz

ampul yerine tam oturmamış olabilir h7 ampulün çentik kısmı yukarı gelecek şekilde yuvasına yerleştirin. yerleşince sağa sola hareket etmez birazda içeri girer anlarsınız. yayı kilitlemek için yayın takılacağı yerin tersine doğru yayı sağa yada sola itin sonra bastırın ve kilitleneceği yete çekin bırakınca yerine geçip kilitlenecektir.

Orjinalini yazan: nbol nbol Yazdı:

Hocam bende LED değilde normal halojen ampul dusunuyorum kısalar için, tavsiye edebileceğiniz marka var mıdır?

halojende iyi aydınlatma istiyorsanız osram night breaker tavsiye ederim biraz maliyetli o paraya değer mi tartışılır ama pişman olmazsınız.

Düzenleyen eyupates - 24 Ocak 2018 Saat 23:07
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 402 0 Berkay Erdinç
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 128 0 SametRcz
konu icon 206 GİDERKEN KİLİT AÇILIP KAPANIYOR son mesaja git 165 0 yusufaynur_
konu icon Bir anda gaz kesip motor/vites kutusu arızası son mesaja git 129 0 canbek
konu icon LPG de çalısıyor Benzinde çalışmıyor son mesaja git 20875 18 erhan çay
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 678 1 Ozant.
konu icon 307 gaz kesme acil son mesaja git 3371 21 Hüseyinboztas
konu icon Bipper Tepee 1.4 com.plus vites kutusunu kontrol e son mesaja git 11667 7 BipperFan
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 531 0 SametRcz
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 195 0 SametRcz
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 24806 19 SametRcz
konu icon 2005 1.4 16V Stop etme son mesaja git 227 0 debug
konu icon 2003 Peugeot 307 1.4 hdi sağ cam indirip kaldırmıy son mesaja git 134 0 ismetskry
konu icon Seyir halinde 90-110 arası gaza basınca titreme son mesaja git 238 0 serdar.a
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 3055 5 Serdarakgl
konu icon EAT6 Şanzıman Bakım ?? son mesaja git 349 0 by_bozkurt
konu icon BAKIMLI SATILIK 508 - 2012 DİZEL/OTOMATİK son mesaja git 327 0 Emintoprak
konu icon 206 Spor ve Kar ışıkları yanıp sönüyor. son mesaja git 247 0 cimenquantex
konu icon 308 1.6 dizel su eksiltme(çözüldü) son mesaja git 4351 11 tongucuk
konu icon Triger kayışı, zinciri ? son mesaja git 505 0 Fisherking
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
SametRcz 4
Emintoprak 4
OsmUnl 2
Berkay Erdinç 2
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
a.kaplan 2
Hüseyinboztas 2
serdarcan34 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English