Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Sohbet \ Muhabbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 2016 Ocak 01 itibari ile trafik sigortası fiyatlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

2016 Ocak 01 itibari ile trafik sigortası fiyatlar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Fırtına61 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 206
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Fırtına61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2016 Saat 22:32
Şimdi bende yazsam ayıp olmaz heralde
2001 206 xt 1.6 16v 5 kapı geçen yıl 248 tl bu yıl 204 tl Hasarızlık indirimiyle
Çevrimdışı tarantula_tr Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 301
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tarantula_tr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2016 Saat 23:17
Orjinalini yazan: seamad seamad Yazdı:

Bu arada ben sigorta şirketlerinin avukatı değilim , peugeot 206 arabası olan bir forum üyesiyim ama mesleğim gereği bilgi ihtiyacı olan arkadaşlara düzgün bilgi vermeye çalışıyorum saygı ve sevgi çerçevesinde...

Merhaba seamad bey bir sorum olacak aracimi gectimiz yil subat ayida aldim.aracimi aldiktan sonra 2 kez trafikte bana arkadan carptilar ve 2 sindede % 100 karsitaraf sucluydu bu durumda benim bu sene yaptiracagim sigortada bu kazalarin bana bir kulfeti olurmu. Cevaplarsaniz cok sevinirim.
Çevrimdışı ekinoks44 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Eylül - 1982

Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ekinoks44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2016 Saat 23:27
Babamın 2004 model Fiat Liberty aracı 44 Plaka internetten trafik123 diye bir sitenin verdiği teklif. Geçen sene 173 liraya yaptırmıştık sigortayı.

Zurich Sigorta 
383,12 TL

Mapfre Genel Sigorta 
420,22 TL

Güneş Sigorta 
512,19 TL

Anadolu Sigorta 
549,68 TL

HDI Sigorta 
559,59 TL
Peugeot 206 XT 2003 Otomatik Vites
Ford Fiesta Comfort 2006 Otomatik Vites
Ford Focus Titanium 2013 Powershift
Çevrimdışı KIZILASLAN Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : 307 1.4 hdi xr
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KIZILASLAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2016 Saat 23:30
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

İyi de hocam şöyle bir durum var. sigorta 750 lira tutarken kasko fiyatı da aşağı yukarı aynı fiyata fiyata çıkıyor bu nasıl iş.sonuçta sigorta şirketi açısından kasko daha riskli bir iş, çünkü adam arabadan sıkılır gider duvara vurur perte çıkarır gider parasını alır kaskodan. Ama sigortasi olan daha dikkatli olur çünkü karşı taraf masrafini sigorta karşılasa bile kendi aracı masraf çıkartır diye. Yani anlamadığım şu kaskodan zarar etmeyen şirketler nasil olur da sigortadan zarar eder.
Birde şu var hocam, en ufak bir kaza da tamirciler ve eksper fiyatı çok şişiriyor. Bir çamurluk eziğine 4 bin 5 bin fatura çıkarıyorlar. Madem zarar ediyorsun bunları denetle. Senin tamirciden yediğin kazığı niye millet ödemek zorunda kalsın.
size sonuna kadar katılıyorum  2 ay önce kuzenimin 2012     5.20 bmw si var biri arkadan çarptı arka tampon  sol stop değişdi bağaj kapağında küçük bi işlem yapıp boyADılar 16000 lira fatura çıkardılar  bu soygun değilde nedir siporta şirketleri bizleri soyup exper ve tamircileri zengin ediyor    gitsin bu şerefsizleri denetlesinler
2003 307 1.4 hdi şeytan kırmızı
Çevrimdışı misafirkadir Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı misafirkadir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ocak 2016 Saat 01:50
ben yaptıramıyorum şuan :( en uygun 1750 tl .. 
2001 206 1,6 xt
Çevrimdışı KRATERYA Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Peugeot 407 Executive Black
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KRATERYA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ocak 2016 Saat 10:50
Peugeot 407 1.6 HDI 2008 kaza vs yok geçen sene 471 tl bu sene 581 tl...

Çevrimdışı badcombatant Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
16 - Aralık - 1988

Yaşı : 35
Aracı : 307 XR 1.4 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı badcombatant Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ocak 2016 Saat 22:35
Mapfre sigorta 550 TL + bir sefere mahsus çekici 80 TL 630 TL. (2004 307 1.4 hdi)
Konu içerisinde yapılan zammı tamamen haklı gösteren yorumlara karşıyım.
Ülke genelinde yapılan resmi zamların büyük bölümü belli bir orana ( örneğin enflasyona) endeksli olmasına rağmen sigortaya gelen zam min. %100 seviyelerinde. 
Sigortacılar dernek başkanı (ana haberlerde ki açıklaması isteyen olursa internetten direkt bulabilir.) bundan sonra ki süreçte sürücüler kaza sonrası oluşan hasarları ceplerinden karşılayarak primlerin yükselmesini önleyebilir gibi çok komik bu milletin aklıyla dalga geçen bir açıklama da bulundu ayrıca farklı bir dernek başkanı bu zamlar yetersiz tekrardan zam yapılaması gerekmekte olduğunu ve bu oranın min. %25 olması gerektiğini belirtti. Olmadığı taktirde hasar karşılama konusunda mağduriyetler yaşanabilirmiş.
Her sektörde olduğu gibi sigorta ya da kasko sektörlerinin de belli bir oranda zam yapmasının doğru olduğuna inanan ve savunanlardanım. 
Ancak tek seferde yapılan bu fahiş zamların haksız olduğunu savunmanın da bu milleti aklıyla dalga geçmek demek olduğuna inanıyorum.
Zamları savunanların tezi sigorta şirketleri yıllardır tamamen zarar ederek vatandaşların canını ve malını koruduğu mudur? Firmaların bu denli milli duygulara sahip olduklarına kesinlikle inanmıyorum.
Tam tersi araç sektörü son yıllarda kimsenin beklemediği kadar büyüdü fakat bununla paralel bazı sektör ve şirketlerin kazanç oranları rekabetten ve fiyat tarifelerinden dolayı aynı oranda büyümedi. Fiyat oranı konusu yapılan haksız zamlarla çözüldüğü ortada.

2004 1.4 hdi 307 xr
Çevrimdışı Cmon Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 206 1.4 X-Line
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Cmon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ocak 2016 Saat 09:36
İlk araç, 28 yaş, 2005 model 206, 06 plaka Mayıs 2015 de 594 ödedim. 2016 ise şimdiden düşündürüyor. Tahmini ne kadar olur acaba Unhappy

Düzenleyen Cmon - 18 Ocak 2016 Saat 09:37
Çevrimdışı ssakyel Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ssakyel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ocak 2016 Saat 11:15
Benim ikinci araç,yaş 33 araç 2000 model 206 1,4 xr.Gçen sene dörtyüz küsürdü tam hatırlayamadım.Bugün sigortacıya uğrayacağım acı haberi paylaşırım Ermm
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ssakyel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ocak 2016 Saat 17:06
412 tl imiş geçen seneki.Bu sene en uygun Anadolu Sigorta diyor sigortacı o da 582 tl.Çok farkedeceğini sanmam ama birkaç yere daha sormayı düşünüyorum.Yani korktuğum kadar artmamış.700 tl'ye kadar razıydımLOLSigortam %40 zamlanmış çok şükür diyor hale geldik o da ayrı bir tuhaf.
Çevrimdışı Cmon Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 206 1.4 X-Line
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Cmon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 05:06
582 TL sudan ucuz sevinmeniz normal LOL
Geçen aylarda bir büyüğümüz Tofaş/Şahin almış 6500 TL verip. Tabi iş sigorta yaptırmaya gelmiş. Bizlerden yardım istedi ara sor derken 1300 TL çıktı. Tabi bunu söylerken yüzümüz kızardı haklı olarak. Sigorta yaptıracağıma kaza yaptığımda aracın anahtarını bırakırım daha iyi diyerek yanımızdan bir hışımla ayrıldı :( 
Çevrimdışı seamad Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : peugeout 206 1.4 Hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seamad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 08:34
Orjinalini yazan: Fırtına61 Fırtına61 Yazdı:

Şimdi bende yazsam ayıp olmaz heralde
2001 206 xt 1.6 16v 5 kapı geçen yıl 248 tl bu yıl 204 tl Hasarızlık indirimiyle

çok güzel fiyatlar, bunun sebebi ilinizdeki hasar frekansının düşük olması.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seamad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 08:36
Orjinalini yazan: tarantula_tr tarantula_tr Yazdı:

Orjinalini yazan: seamad seamad Yazdı:

Bu arada ben sigorta şirketlerinin avukatı değilim , peugeot 206 arabası olan bir forum üyesiyim ama mesleğim gereği bilgi ihtiyacı olan arkadaşlara düzgün bilgi vermeye çalışıyorum saygı ve sevgi çerçevesinde...

Merhaba seamad bey bir sorum olacak aracimi gectimiz yil subat ayida aldim.aracimi aldiktan sonra 2 kez trafikte bana arkadan carptilar ve 2 sindede % 100 karsitaraf sucluydu bu durumda benim bu sene yaptiracagim sigortada bu kazalarin bana bir kulfeti olurmu. Cevaplarsaniz cok sevinirim.

Merhaba, ismim Muttalip :) , %100 rüculu hasarlarda sizin primleriniz etkilenmez fakat şunu belirteyim bazı durumlarda rücu işlemleri uzayabiliyor ve bu durumda aracınızda poliçe çalışırken hasar görünüyor, bana ulaşırsanız bakalım ürcu edilmişmi, geçmiş olsun.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seamad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 08:41
Orjinalini yazan: KIZILASLAN KIZILASLAN Yazdı:

Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

İyi de hocam şöyle bir durum var. sigorta 750 lira tutarken kasko fiyatı da aşağı yukarı aynı fiyata fiyata çıkıyor bu nasıl iş.sonuçta sigorta şirketi açısından kasko daha riskli bir iş, çünkü adam arabadan sıkılır gider duvara vurur perte çıkarır gider parasını alır kaskodan. Ama sigortasi olan daha dikkatli olur çünkü karşı taraf masrafini sigorta karşılasa bile kendi aracı masraf çıkartır diye. Yani anlamadığım şu kaskodan zarar etmeyen şirketler nasil olur da sigortadan zarar eder.
Birde şu var hocam, en ufak bir kaza da tamirciler ve eksper fiyatı çok şişiriyor. Bir çamurluk eziğine 4 bin 5 bin fatura çıkarıyorlar. Madem zarar ediyorsun bunları denetle. Senin tamirciden yediğin kazığı niye millet ödemek zorunda kalsın.
size sonuna kadar katılıyorum  2 ay önce kuzenimin 2012     5.20 bmw si var biri arkadan çarptı arka tampon  sol stop değişdi bağaj kapağında küçük bi işlem yapıp boyADılar 16000 lira fatura çıkardılar  bu soygun değilde nedir siporta şirketleri bizleri soyup exper ve tamircileri zengin ediyor    gitsin bu şerefsizleri denetlesinler

Öncelikle şunu söyleyim BMW araçlarının parçası çok pahalı sigorta şirketleri ve eksperler BMW servislerine inanın müdahale edemiyor servis ne yazdıysa o bu Mercedes içinde geçerli , 2013 BMW 116i sağ far sağ çamurluk ve kaput ucu düzeltildi 20.000 TL civarı hasar ödendi, eksperlerin zengin olacak bir durumu yok dosya başı 80-150 TL arası para alırlar o kadar :) tamirhane olayında dediğim gibi yetkili servisler malesef fiyat politikası bu şekilde buna ne eksper ne sigorta şirketi hasar departmanı müdahale edemiyor neyse o, yazılan parçalar icc gibi ekperleri denetleyen firmalar tarafından denetleniyor ama gene söylüyorum yüksek model araçların 2 parçası bizim peugeot 206 kadar para ediyor :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seamad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 08:42
Orjinalini yazan: misafirkadir misafirkadir Yazdı:

ben yaptıramıyorum şuan :( en uygun 1750 tl .. 
2001 206 1,6 xt

Allah korusun apır bir kazada 1.750 TL yi arar durumua düşmeyesiniz, Allah korusun ama büyük risk, satın aracınızı 35 yaş üstü daha önce hasarı olmayan bir yakınınızın üzerine alın bence.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seamad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 08:50
Sigortaya yapılan zamları bir ben savunuyormuşum gibi ama inanın savunmuyorum bende bir sürü para verip sigorta yaptırıyorum. Öncelikle şunu söyleyim hasar yaptığınızda sigortanızı bozmayın benimde onayladığım savunduğum bir terim değil fakat orada ifade yanlışlığı var şöyleki 50-100-150 TL gibi ufak çizik sürtük gibi kazalarda poliçenizi bozmayın denilse bence doğru olanı bu hatta bence sigorta şirketleri yılda 1 defa 500 TL ye kadar ufak sürtük vb hasarlarda hasarsızlık koruma teminatı vermeli trafik sigortasında insanların işine gelir diye düşünüyorum, zam konusunda kardeşim 2-3 yıl hasar yapmamış kişilerin poliçe bedelini düşük tutki insanlar kaza yapmamaya özen göstersin daha dikkatli kullansın , Ankara için 7. kademe hasarsızlığı olan bir aracın poliçesi benim fikrimcede 300-350 TL aralığında olmalı en fazla ama illerin kaza frekanslarından dolayı sigorta şirketleri malesef fiyatları yüksek tutuyor, şunuda belirteyim böyle giderse dahada yükselir gibi geliyor bana benim şahsi fikrim bu , birde sigorta poliçelerinde daha önce hiç karşılaşmadığımız primler var SGK payı vs vs bunlarıda görmek lazım...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seamad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 08:55
Orjinalini yazan: Cmon Cmon Yazdı:

İlk araç, 28 yaş, 2005 model 206, 06 plaka Mayıs 2015 de 594 ödedim. 2016 ise şimdiden düşündürüyor. Tahmini ne kadar olur acaba Unhappy

söylesemmi söylemesemmi bilemedim ama şu an sizin yaş grubunuz ve hasarsızlık oranınızda ( %10 olduğunu tahmin ediyorum ) 800-1000 TL aralığı şu anki fiyatlara göre fakat mayısta fiyatlar nasıl olur bilemeyiz.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seamad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 08:58
Orjinalini yazan: ssakyel ssakyel Yazdı:

412 tl imiş geçen seneki.Bu sene en uygun Anadolu Sigorta diyor sigortacı o da 582 tl.Çok farkedeceğini sanmam ama birkaç yere daha sormayı düşünüyorum.Yani korktuğum kadar artmamış.700 tl'ye kadar razıydımLOLSigortam %40 zamlanmış çok şükür diyor hale geldik o da ayrı bir tuhaf.

Tüm firmalara bakmanızda fayda var, bazan hiç tahmin etmediğimiz firmalardan uygun rakamlar gelebiliyor.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seamad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 08:59
peugeot Turkey sigorta danışmanı gibi hissettim kenidimi sabah sabah :)) bilgisayarı açtığımda gazatelerle birlikte ilk açtığım site peugeotturkey
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ssakyel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2016 Saat 09:30
Haklı yani 6.500 tl'lik araca o kadar sigorta çıkar mı?Şu kesin ki kazalar arttı.Bunlar sigorta şirketlerine ekstra yükler getirmiş olabilir.Ama kaza yapmayanlara daha az prim çıkması gerekir.İlk kazayı yapana da fahiş fiyat uygulanmamalı bence.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 3152 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5934 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1254 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1367 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 769 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2872 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1159 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1984 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12970 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1017 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 570 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 538 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 580 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 577 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1068 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 953 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16235 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5676 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1989 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 576 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Berkan123 7
berkogut 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English