Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >Peugeot Ticari Sınıf >Partner
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Partner 2.0 HDI önemli sorun
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Partner 2.0 HDI önemli sorun

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı cocomo Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : partner 2005 2.0 hdi
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Partner 2.0 HDI önemli sorun
    Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 00:21
selamlar.

SORUN ÇÖZÜLDÜ. AŞAĞıDAKİ MESAJLARDA AÇIKLADIM OKUYABİLİRSİNİZ UMARIM FAYDASI OLUR:

Aracım Partner 2.0 HDI 2005 model 122.000km..

yeni aldım Göral'dan. 6 ay servis garantim de var.

aracı ilk teslim aldığımda, hiçbir sorun yoktu. siyah duman geliyodu ama dizelin adettendir diye oralı olmadım. bi ara bi ayar çektiririm diyodum. 

aracı çok acele yeni iş kurduğum için aldığımdan dolayı fazla usta falan gezdiremedim aracı almadan önce. 
göraldakiler kız gibidir, sıfırdan beri bizim aracımız, tüm ağır bakımları yapıldı diye sattı. 6 ay garanti de verince ben fazla düşünüp oyalanmak istemedim...

fakat alalı bir hafta geçtikten sonra başladı dertler...

aracı sabah ilk çalıştırdığımda 3-4 dakika hareket ettirmiyorum  ısınsın diye.

fakat bu esnada inanılmaz bir siyah duman atıyor. ve asıl sorun; sarsıntılı çalışıyor. pürüzlü çalışıyor araç... hırıltılı gibi... tiril tiril titreyerek çalışıyor 0-1500 devire kadarki aralıkta.

1500 altına düştüğü anda titremeye başlıyor sanki LPG'li araba gibi. az kalsa stop edecek sanki öyle titriyor... biraz gaz verip 1300 1400 deviri aşınca titreme kesiliyor.  gün içinde sıcakken çalıştırınca bu titreme olmuyor.. soğuk çalıştırmada oluyor bir tek. neyse dedim dizelin adetindendir. soğukken titrer.... 

fakat o titreyen araçta park halindeyken boşta gaza iyice yüklenip 3000 devir falan yapınca araç sanki kusuyor ve biraz düzeliyor. çalışma rolantisi normale dönüyor. titreme azalıyor... ama asfaltta kocaman bi siyah leke bırakıyor egzozdan kusan kurumlar...

sonra hareket etmeye başlayınca  1.viteste araç çok boğuk gidiyor. adeta gidemiyor. elfreni çekik gibi .
sanki bir yandan ince ince frene basıyor gibi boğuk gidiyor.  devir yükselmiyor. yokuşta falan çok zor oluyor ilerlemesi...

ta ki 1.viteste tıkanık giderken bir anda gaza abanıp 3000 devire falan cıkana kadar... gaza esaslıca yüklenince arkamda kocaman bir siyah duman bulutu yapıyorum ve araba bir anda açılıp gitmeye başlıyor... sanki el frenini indirmiş gibi.

2 vitese geçince bir anda tıkanık bir şey varmış da tükürmüş gibi şahlanıyor araba ve canavar gibi gitmeye başlıyor.
her sabah aynı terane. 

ama siyah duman asla kesilmiyor. gün boyu arkamda dumanla geziyorum. batman'in arabası gibi kara bulutlarla geziyorum...

çok anlamıyorum bu işlerden..
servise gitmeye hiç vaktim yok. günde 15 saat falan çalışıyorum. zaman bulup da servise gösteremiyorum.

sizce sorunum nedir? 
filtrelerden biri tıkalı olabilir mi? 
enjektör ayarlarım sorunlu olabilir mi?

daha 500 km'dir falan kullanıyorum aracı. çok yeni aldım...

yakıt tüketimim : geçen 100 liralık yakıt aldım. 220 km falan gittim. 
yağ eksiltme sorunum yok gibi, şimdilik bir yağ sorunum yok.

bilenler fikri olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. 

saygılar.

Düzenleyen cocomo - 12 Temmuz 2013 Saat 14:12
PEUGEOT PARTNER 2.0 HDI-baş belası-ederi kadar masraf yapılan

RAV4 2005-masrafsız ADAM.

BMW 1.16i 2015 - kardeş arabası, yaramaz çocuk

Tourneo Courirer 2015 - 0araç, dokunmaya kıyamadığımız
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 00:25
Filtreler yeni değişmişse katalizör e baktırın bir derim tıkanmış olabilir.
Bunun yanı sıra karışım değeri gelen hava ayarı etkilenmiş olabilr. Yakıt az bir hava ile sıkışıp yanıyorsa buna sebep verebilir.
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 00:28
katalizör tıkansa ya da katalizörde bi sorun olsa sıradışı bi ses gelmez mi? bende gelmiyor.

Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 00:31
Orjinalini yazan: cocomo cocomo Yazdı:

katalizör tıkansa ya da katalizörde bi sorun olsa sıradışı bi ses gelmez mi? bende gelmiyor.

Karadumanı süzen kısımlardan olduğu için aklıma o kısım geldi.

Bunun yanı sıra enjektörler ve deidğim gibi yakıt karışım oranı da önemli. Bazen aldığınız yakıtın kalitesi bile etkilieyebiliyor aracı.
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Çevrimdışı syn022 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 206+ 1.4 HDİ Comfort
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı syn022 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 01:08
Aracınızın yakıtıda biraz yüksek gibi geldi bana. 2.0 HDİ sağlam motordur aslında kolay kolay bişey olmaz. Aldığınız yakıtla alakalı olabilir diye düşünüyorum. Geçenlerde babamın aracına istanbuldan mazot almıştık 140'ı geçemez oldu. Edirne'ye geldiğimizde bildiğimiz yerden mazot aldık araba yine normale dönmüştü. Benim tavsiyem ilk önce mazot aldığınız yeri değiştirin çıkarıp bir hava filtresinide temizleyin. Eğer olmuyorsa ben enjektörlerden olabileceğini düşünüyorum. 
Çevrimdışı ahmet_bjk Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : 308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ahmet_bjk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 03:14

Soğuk havalarda sabah çalışınca tekleme yapması normal 1-2 dk rölantide bekleyin ısınınca düzelir.

Tekleme yapmasının bir başka nedeni de aldığınız yakıttan olabilir.

<<<Bence sizin sorunnuz kötü yakıttan kaynaklanıyor>>>
Çevrimdışı Buğra Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
TRAKYA BÖLGE TEMSİLCİSİ

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot206 1.4HDİ panaromik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Buğra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 09:12
hocam yazdıklarınızı okudumda biraz bu dedikleriniz titreme hariç, dizel motorlu araçların tamamıyla ilgili. dizel araçlarda çeviklik biraz yarım debriyajda fazla gaz vermeyle alakalı. bide turbo için sabah beklemenize gerek yok. sadece aracınızı stop edeceğiniz zaman biraz beklemelisiniz normal dönme hızına ulaşması için turbonun. eğer debriyajı ii ayarlayamazsanız araçta yığılma gaz bassanda gidememe olur. bu yığılma durumunda yani sizin dediğiniz gibi fren yapıyomuş gıbi olduğunda yarım debriajla biraz gaza yüklenince aracın turbosu dönmeye başlıyacak ve aracınız şahlanacaktır. kara dumana gülüyorum çunku komşum 0 yeni kasa doblo aldı daha koltukların poşetleriyle dolaşıyo. sabah ilk kalkışta bi kara duman atıyoki.. yok böle bişey. yani duman dizel araçların olmazsa olmazı! tabi aşırı olmadığı sürece... saygılar..
      2005 model
206 1.4 hdi panoramic
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 12:02
cevaplar için sağolun arkadaşlar

titreme her soğuk araçta olur evet haklısınız ama benimkisi sıradışı geliyor bana nedense.
yani 1.viteste araç boğuk gidiyor, arkadan anormal fazla duman atıyor arkadaki araba önünü göremiyor nerdeyse. öyle klasik dizel dumanı değil yani..

yarım debriyaj gidebiliyorum ancak araç devrini alana kadar. ondan sonra birden araç kusuyor sanki  ve açılıp gitmeye başlıyor. her gün aynı şey.

servis yolu gözüküyo da inşallah birini bulup arrabayı yollatabilirim

Düzenleyen cocomo - 26 Şubat 2013 Saat 14:10
Çevrimdışı ahmet_bjk Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : 308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ahmet_bjk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2013 Saat 22:13

şimdi aklıma geldi. 2001 model partner de mazot pompasının contalarını değiştirtmiştim. Bu işlemden sonra aracın rölantisini iyi ayarlayamadılar. Rölanti düşük kaldı. Diğerlerini bilmiyorum ama 2001 partner de araç ısınana kadar rölantiyi hava sıcaklığına göre motor kendi ayarlıyordu. Yani hava soğuk olmasa da sabahları ilk çalıştırdığımda tekleme oluyordu.

Yani titremenin sebebi rölanti ayarı da olabilir!!!
Çevrimdışı baha1907 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : Partner 2.0 Hdi (2004)
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baha1907 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2013 Saat 17:47
bende de partner 2.0 hdi var. sabahları soğuk zamanlarda aracı çalıştırırken büyük gayret sarfediyor. mazotta temiz tüm bakımlarıda yapılmış ama ben dizel olmasına veriyorum ve sabahları mutlaka 2 dk çalıştırıyorum. würthün enjeksiyon temizleme sıvısından alabilirsiniz faydası olacağını düşünüyorum. 110 liralık mazot ile tam 400 km yol yapıyorum 100 km hız ile. bilginize.
Peugeot Partner 2.0 Hdi 2004
Çevrimdışı cemoandcemo Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : C3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cemoandcemo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2013 Saat 01:19
Bizde 5 sene 2.0 hdi partner vardi. Titreme olayi bu araclarin hepsinde var mumkun oldugunca 2000 devirin altina dusurmemeye calisin. Ama siyah duman atma olayi hakkinda bir bilgim yok hic basimiza gelmedi
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2013 Saat 12:53
araç vites geçişlerinde tekleme de yapıyor bu arada.

1-2-3 viteslere geçip gaz verdiğimde tekleye tekleye alıyo gazı.

çoğu zaman düz yolda bile yarım debriyaj yaparak ilerleyebiliyorum. arabada sanki tıkanık bir şey var. çok zor durumdayım.

Düzenleyen cocomo - 08 Mart 2013 Saat 00:33
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mart 2013 Saat 20:15
göral' a götürdüm.

bana bozuk sattıkları araba için (test sürüşüne izin vermeyerek) 4000 lira masraf çıkarttılar !!!

4 enjektör değişecekmiş,
EGR değişecekmiş
ısıtma bujisi değişecekmiş.
6 ay servis garantisi kapsamına da girmediği için, resmen dolandırıldım.

dava açmayı düşünüyorum çok yakın zamanda tebliğ ellerinde olacak.

Çevrimdışı baha1907 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : Partner 2.0 Hdi (2004)
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baha1907 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mart 2013 Saat 20:17
Orjinalini yazan: cocomo cocomo Yazdı:

göral' a götürdüm.

bana bozuk sattıkları araba için (test sürüşüne izin vermeyerek) 4000 lira masraf çıkarttılar !!!

4 enjektör değişecekmiş,
EGR değişecekmiş
ısıtma bujisi değişecekmiş.
6 ay servis garantisi kapsamına da girmediği için, resmen dolandırıldım.

dava açmayı düşünüyorum çok yakın zamanda tebliğ ellerinde olacak.

Ne adi insanlar varyaaa vay anasini
Peugeot Partner 2.0 Hdi 2004
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2013 Saat 00:30
ARkadaşlar siz siz olun Ankara Göral'dan araç almayın. mağduriyetim büyük. 
Shell'den mazot aldım diyince, Keşke Opet'ten benzin alsaydınız gibi bir savunma yaparak 4000 TL talep ettiler resmen.... . saçmalığa bakın.

aracı satın alır almaz bütün haklarım silindi. ve 4000 lira zarara girdim. geri dönüşü de yok....
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2013 Saat 20:03
SPAM olmasın diye editlendi.

Düzenleyen cocomo - 29 Mart 2013 Saat 01:10
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mart 2013 Saat 23:29
göral'da kazıklanmaktansa aracı şaşmaz sanayiye götürdüm...

göraldan aldığım arıza ve değişim listesinde yazanların hepsini yaptırdım sanayide 1200 lraya... göral 4800 tl falan istiyordu....

Düzenleyen cocomo - 28 Haziran 2013 Saat 00:49

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cocomo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2013 Saat 01:05
arkadaşlar

güncelleme olsun başkaları da bilgilensin diye yazıyorum

bir  önceki son mesajımda araç düzelmişti.

ama aradan bir hafta geçince turbodan ıslık sesi gelmeye ve giderek artmaya başladı ve turbo işlevsiz kalmaya başlamıştı. araba 20 ile gidiyordu artık turbosuzluktan ve pistonların erimesinden...

şaşmazdaki ustasına geri götürdüm.

eski turbo bozuk olduğu için yağlanma yapmış. pistonlara yağ inmiş. pistonlar erimiş.

binbir küfür kıyamet ve GÖRAL tarafından dolandırılmışlık hissi ile isyan ettim ve arabaya ne gerekiyorsa yapın talimatı verdim ustaya. 

velhasıl kelam arabanın motor indi. rektefiyeye girdi..

şaşmaz sanayi serüvenim boyunca iki haftadır en başından beri sıfır parça ile değişenleri yazıyorum

4 adet ısıtma bujisi
EGR elektrovana
yağlama memesi 4 adet
piston takım 
kol burçları
kol yatağı
ana yatak
krank
subablar
takım conta
silndir kapak conta
yağ pompası
sıfır turbo
yağ/hava filtresi
triger set
V kayış
debriyaj kiti baskı balata
blok taşıyıcı
şanzıman yağ
ön aks rulman
vites çubuğu
sürgü kapı kilit/sensrör
patlak stop lamba değişimi
komple yağ değişimi
depo temizliği
sil baştan rot balans
4 lastik yenileme
ön fren balataları yenileme
egzoz askı değişimi
hazır el değmişken cam filmi kaplama
motor bloğunu taşıyan kulak değişim
ön diskler zımparalatma
jant düzelttirme

enjektör 4 adet carbon cleaning
enjektör memesi 1 adet
katalitik konvertör katalizör temizliği
 klima gazı yenileme
direksiyon yağı yenileme
kapakçı işçiliği
rektefiyeci işçiliği
pompacı işçiliği
torna

ve madde olarak yazmaya gerek olmayan onlarca minik parça conta lastik zart zurt.

şaka gibi evet ama bunların hepsi yapıldı arabaya.
şu an sıfırlandı araç.

bunların hepsinin maliyeti parça ve işçilik dahil 5.800 tuttu.
GÖRAL'da yaptırsam 10 liradan fazla tutuyordu.

artık arabanın o eski halinden eser yok.rodaj süresi alışma süresi yeni motor süresi gibi sebeplerden fazla yüklenmioyorum araca, fakat yüklenmediğim haliyle bile dik rampalarda 4 vitesle dikiz aynamdan binek araçların geride kalmasını izliyorum. dik yokuşlarda selektör korna yapa yapa çıkıyorum.. araba köpek gibi gidiyor artık...

ama dolandırılma hissi hiç gitmiyor bir türlü...

İŞİN ÖZETİ: 
sanayide 10 gün boyunca süründü araba. 
tüm ustaların ortak yorumu, abi GÖRAL size itelemiş resmen arabayı. keşke bize getirseydiniz. biz bu arabayı görsek hurdaya yollardık... biz bu işi biliyosak bu araba asla 122.000 km'de olamaz. bu araba en az 400.000 km'de yorumu yaptılar.

velhasıl kelam GÖRAL tarafından dolandırıldım ve 2005 model 2.0 hdi partner  bana motor yenileme ile beraber 22.000 TL 'ye mal oldu. 

GÖRAL tarafından kız gibi tüm ağır bakımları yapılmıştır diyerek satılan arabaya küfrede küfrede biniyorum her sabah. 10 gün sanayide süründü araba. ve ben 10 gün boyunca resmen sırtımda taşıdım malzemelerimi.... işimin gücümün aksamasına mı yanayım, içime kaçan 6 bin liraya mı yanayım. millete arabanı ödünç verir misin diye ağlama mı yanayım, GÖRAL'ın pişkin pişkin "yapabileceğimiz hiçbir şey yok beyefendi" demesine mi yanayım bilemioyrum..

ben yandım siz yanmayın!

Düzenleyen cocomo - 28 Haziran 2013 Saat 00:49

Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2013 Saat 06:58
Cok cok gecmis olsun. Alma mazlumun ahini cikar aheste aheste. Bu isin birde hesap cekme noktasi var. Kimsenin yanina kar kalmaz merak etmeyin.
Çevrimdışı hLL Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 23123123
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hLL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2013 Saat 22:43
İnce eleyip sık dokumak gerek böyle durumlarda. Sonuçta kimse babamızın oğlu değil. Bu duruma düşürülen binlerce insan var. Daha geçenlerde okudum 140 binde diye aldığı arabanın 1 ay sonra 600 bini deviren taksi çıkması öğrenen adamı. Yuh demekten başka diyecek birşey bulamıyorum bu dolandırıcılara. Büyük geçmiş olsun. Umarım artık yıllarca sorunsuz güle güle kazasız belasız kullanırsınız aracınızı.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 3045 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5924 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1252 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1324 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 768 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2855 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1158 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1977 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12961 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1009 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 569 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 538 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 580 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1056 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 944 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16235 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5672 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1988 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 576 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Berkan123 7
berkogut 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English