Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >306
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 306 tekleme yardım..
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

306 tekleme yardım..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı holzma25 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı holzma25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 306 tekleme yardım..
    Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 10:32
 2001 PEUGEOT 306 LPG ARABAM BENZİNDE TEKLEME YAPIYOO..  HELİKOPTER GİBİ SES ÇIKARIYOO PAT PAT PAT.. USTAYA GÖTÜRDÜM BUJİLERDE PROBLEM YOK DEDİİ..  ENJEKTÖRLER  DEN BİRİİ ÇALIŞMIYOR  MUHTEMELENN DEDİ..  LPG DE ÇOK FAZLA  HİSSEDİLMİYOO AMA  BENZİNDE AŞIRI RAHATSIZ EDİYOO VE TİTREME YAPIYOO ARAÇ.. 

AYRICA ENJEKTÖR NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM. FİYATLARI NEDİR??

Düzenleyen AlbaYDemircaN - 20 Temmuz 2011 Saat 11:58
2001 peugeot-306 1,6 xr platinium gri
Çevrimdışı Emre Ekrem Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
17 - Eylül - 1980

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Emre Ekrem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 10:44
Bosch ise 750 800 tl arası diye biliyorum, bir kaç gün evvel bir yakınımın 406 2.0 e sorduk bu fiyatı verdiler, ben de bir cecoliye "cem" sormadan almayayım dedim. 
ph2 stock 306 gti
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 10:45
Hosgeldın. Forum kuralları geregı oncelıkle kendını tanıtan bır konu acman gerekır. Devamında yardımcı olmaya calısırız...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı holzma25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:22

ENJEKTÖR YOK PİYASADA ...   ARKADAŞLAR  YADA  BOZUK ENJEKTÖRÜÜ TAMİR ETTİREBİLİRMİYİM??   BÖYLE Bİ ŞANSIM VARMI??  DEVİR EKONOMİ DEVRİİ...

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı holzma25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:22
Kahkaha
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:29
Orjinalini yazan: holzma25 holzma25 Yazdı:

ENJEKTÖR YOK PİYASADA ...   ARKADAŞLAR  YADA  BOZUK ENJEKTÖRÜÜ TAMİR ETTİREBİLİRMİYİM??   BÖYLE Bİ ŞANSIM VARMI??  DEVİR EKONOMİ DEVRİİ...

holzma arkadaşım.. tekrar aramıza hoşgeldin.. bu konuyla ilgili sana arkadaşlar kesinlikle yardım edecektir.. özellikle cecoli dostumuz bu konunun uzmanı diyebilirim ..  bu arada küçük harfle yazarsan çok seviniriz.. form kuralları gereği ....anlayışındna ötürü teşekkür ederiz..
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı holzma25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:32

teşekürler.  ersin.   uyarın içinde sağol. büyük harf yok.. :(    herkese çok özür..

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:37
estağfurullah...  cecoli birazdan gelir o sana net cevap verecektir..
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:56
selamlar herkese :))

Abıcım aracının bılgılerınıde ımzana yazarsan guzel olur. aracın cınsı modelı motoru lpg sıstemının markası vs vs
Çevrimdışı Muhammet ÇAKIR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Muhammet ÇAKIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:58
Orjinalini yazan: CeCoLi CeCoLi Yazdı:

Abıcım aracının bılgılerınıde ımzana yazarsan guzel olur. aracın cınsı modelı motoru lpg sıstemının markası vs vs
Sırıtma büyük ustamızda geldi
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:59
Dıger konudan gordugum kadarıyla aracın platınıummus. yanı 1.6 motor.
Bunların enjektorlerı bulunmayan bır parca olmaması lazım. sahıbınden de bırkac yerde karsıma cıkmıstı.

Sponsorumuz Murat abımız e telefon ac. arac bılgılerını kendısıne ver sana yardımcı olacaktır.

Ayrıca "ejnektor alımı" adlı acmıs oldugun konuyu sıldım haberın olsun. ayrı bır konuya gerek yok...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 11:59
usta büyüksün ...

Düzenleyen by_ersin - 20 Temmuz 2011 Saat 12:00
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 12:00
Orjinalini yazan: Muhammet ÇAKIR Muhammet ÇAKIR Yazdı:

Orjinalini yazan: CeCoLi CeCoLi Yazdı:

Sırıtma büyük ustamızda geldi

Estagfurullah guzel kardesım :)) Benım buyuk usta olmam ıcın buyuk fırın ekmek yemem lazım Sırıtma
Çevrimdışı forewer_fb Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 12:01
fazladan konu açmamak adına buraya yazayım dedim, bende de bu sabah arkadaşımızın dediği gibi bir sıkıntı oldu, sanki bujilerden biri ateşleme yapmıyor da o şekilde çalışıyor gibi, bu arıza ben gaz kelebeğini temizledikten sonra başladı, arıza ışığım bazen yanıyor, bazen sönüyordu. bugün sürekli yanıp sönmeye başlatı. başıma büyük bir iş almış olmaktan korkuyorum.
İETT, metrobüs, dolmuş, vapur :)hala peugeot sevdalısı
B Rh(+) 0533 484 26 08
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 12:06
Orjinalini yazan: forewer_fb forewer_fb Yazdı:

fazladan konu açmamak adına buraya yazayım dedim, bende de bu sabah arkadaşımızın dediği gibi bir sıkıntı oldu, sanki bujilerden biri ateşleme yapmıyor da o şekilde çalışıyor gibi, bu arıza ben gaz kelebeğini temizledikten sonra başladı, arıza ışığım bazen yanıyor, bazen sönüyordu. bugün sürekli yanıp sönmeye başlatı. başıma büyük bir iş almış olmaktan korkuyorum.

Osman bobınde bır sorun olabılır mı acaba dıye dusundum...
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 12:11
benimde aklıma geldi, hatta olayı kısaca anlatayım, kelebeği temizledim, toparladım, aracı çalıştırdım, bu arızayı verdi buji kablosu çıkmış gibi çalışıyordu, fak ettim birdaha sök tak yaptım düzeldi, sonra arıza ışığı sürekli yanıyordu, gittim bilgisayara bağlattım 8 tane arıza çıktı, adam ateşleme bobinin arızalanmış dedi, bende yok ben sök tak yaptım düzeldi, o sıra vermiştir arızayı dedim, adam sildi hataları o an için arıza ışığı yanmadı, 1-2 hafta sonra bi yandı sonra gitti felan derken, bu sabah tekleme şeklinde çalışmayla beraber ışık devamlı yanıp sönmeye başladı. aracı stop edip tekrar çalıştırınca tekleme düzeliyor ama sonra yine başlıyor. durum bu acep bobin yandımı?
B Rh(+) 0533 484 26 08
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 12:24
Orjinalini yazan: forewer_fb forewer_fb Yazdı:

benimde aklıma geldi, hatta olayı kısaca anlatayım, kelebeği temizledim, toparladım, aracı çalıştırdım, bu arızayı verdi buji kablosu çıkmış gibi çalışıyordu, fak ettim birdaha sök tak yaptım düzeldi, sonra arıza ışığı sürekli yanıyordu, gittim bilgisayara bağlattım 8 tane arıza çıktı, adam ateşleme bobinin arızalanmış dedi, bende yok ben sök tak yaptım düzeldi, o sıra vermiştir arızayı dedim, adam sildi hataları o an için arıza ışığı yanmadı, 1-2 hafta sonra bi yandı sonra gitti felan derken, bu sabah tekleme şeklinde çalışmayla beraber ışık devamlı yanıp sönmeye başladı. aracı stop edip tekrar çalıştırınca tekleme düzeliyor ama sonra yine başlıyor. durum bu acep bobin yandımı?

Ya bır temassızlık var. Belkı sase almasında bır sıkıntı var... Monte ederken dogru ve duzgun sekılde takamamıs olabılırmısın??? veya soketınde bır temassızlık falan ??
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 12:37
cem ne güzel temenniler bunlar:) defalaca soketleri sök tak yaptım ama, kelebeğide söktüğüm gibi taktım. acaba diyorum ki; kelebeği sökerken kontak yarım acıktı, hani sadece akü işareti çıkıyor ya. acaba kontak tamamen kapalı olmalıydı? diye düşünüyorum akşam uğraşıcam bidaha bakalım. 
B Rh(+) 0533 484 26 08
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı holzma25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 12:45
teşekürler cem.

evet murat alemdar ile mail de görüştüm varmış elinde.  bakalım bi telefondan arayıp halledeyim işimi :)

teşekürler kardeşim çok sağol...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2011 Saat 13:42
Rıca ederım :)) Yardımcı olabıldıysek ne mutlu
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 3013 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5918 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1252 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1318 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 768 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2855 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1158 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1975 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12956 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1005 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 568 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 537 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 580 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1052 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 939 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16234 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5668 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1988 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 576 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English