Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Peugeot Ses Sistemleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - JBL gto 5355 Kullanan var mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

JBL gto 5355 Kullanan var mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 18:43
Orjinalini yazan: dinoco dinoco Yazdı:

Audison Lrx   // Audio System F4 üzerine mid anfisi yok dostum :)

yada helix dark blue:)

monodada aynı markalar üzerine bir arastır derim. bir mono bir stero bu markalardan çalış emin ol stadyum aracına tasınacaktır.. ama alt yapını örümcek gibi sabırla  nakış nakış titizlikle işlemelisin..

hımmmGöz Kırpma bi ara bakıcamThumbs Up
Çevrimdışı dinoco Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
26 - Haziran - 1979

Yaşı : 44
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dinoco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 18:43
AlkışSırıtmaThumbs Up
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 22:07

kesecek kesecek bende öyleydim.. evleniyosun barklanıyosun zamanla kafan oluo bi kazan.. :) teybi bile acmıyosun :))

:)) açmammı be ..hanım bağırıo kıs şunun sesini die :)  bitmez tesisat aşkı Sırıtma
1. Vites
1. Vites
Simge
26 - Haziran - 1979

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dinoco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 22:18
Orjinalini yazan: by_ersin by_ersin Yazdı:

kesecek kesecek bende öyleydim.. evleniyosun barklanıyosun zamanla kafan oluo bi kazan.. :) teybi bile acmıyosun :))

:)) açmammı be ..hanım bağırıo kıs şunun sesini die :)  bitmez tesisat aşkı Sırıtma
peki Ersin cim sensin diyorum :))
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 22:20

peki Ersin cim sensin diyorum :))

Sırıtma tuttum seni ..bi kankam daha oldu.. sana bi jest ustamsın ...arzular şelaleEmbarrassed
1. Vites
1. Vites
Simge
26 - Haziran - 1979

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dinoco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 22:26
hehehe evt bende seni dostum.. aklım takılınca sana sorucam bundan sonraThumbs Up
Çevrimdışı mimitt Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
06 - Mart - 1985

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mimitt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 22:40
cevaplar için teşekkürler beyler :) bende ismi geçen diğer markaları bir araştırayım,ben çok şiddetli ses istemiyorum sadece temiz net ve kaliteli olsun istiyorum,arabada zorda kalmadıkça mp3 bile dinlemem hep cd den dinliyorum
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 23:12

hehehe evt bende seni dostum.. aklım takılınca sana sorucam bundan sonraThumbs Up

taamam ustam öperim ellerinden..Kahkaha
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2011 Saat 23:13
Orjinalini yazan: mimitt mimitt Yazdı:

cevaplar için teşekkürler beyler :) bende ismi geçen diğer markaları bir araştırayım,ben çok şiddetli ses istemiyorum sadece temiz net ve kaliteli olsun istiyorum,arabada zorda kalmadıkça mp3 bile dinlemem hep cd den dinliyorum

vallahi yararımız dokundu ise sana memnun oluruz ..dediğim gibi bu işler ufaktan başlar giderek büyür... gidipte kalitesiz markalara girme pişman olursun ...
Çevrimdışı alisuat Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
28 - Ağustos - 1989

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı alisuat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haziran 2011 Saat 00:53
konu içerisnde gördümde sorayım dedim aracımda anfi yok pioner teyp var mdf panzotta oval pionerlar var ön kapıyada jbl gto5 tarzı birşeydi adı çiftini 160 tl ye 16 lık hoparlör taktırdım ama bana çok az bass vuruyormul gibi geliyor o paraya yani çıkarttığım hoparlörleri 30 tlye almıştım çok fazla fark yok aralında acaba anfi taktırmadığım için mi vurmuyor.
Çevrimdışı mimitt Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
06 - Mart - 1985

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mimitt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haziran 2011 Saat 11:38

Orjinalini yazan: mimitt mimitt Yazdı:

vallahi yararımız dokundu ise sana memnun oluruz ..dediğim gibi bu işler ufaktan başlar giderek büyür... gidipte kalitesiz markalara girme pişman olursun ...

Araştırcam dediğim gibi,zaten öncesinde yapılması gereken bir iki ufak iş daha var bakımıda geldi onları bir halledelim önce,tesisatın acelesi geç olsun ama güzel olsun.
Çevrimdışı magedeli Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 32
Aracı : yok
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı magedeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2012 Saat 00:36
öncelikle herkese merhaba :) jbl gto 5355 model anfi almayı düşünüyorumda 2 çift gto6508c mid takımı
1 tane 100 waat 250 rms bass bağlamayı düşünüyorum nasıl olur?
şimdiden teşekkür ederim...
JBL
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2012 Saat 00:41
Orjinalini yazan: magedeli magedeli Yazdı:

öncelikle herkese merhaba :) jbl gto 5355 model anfi almayı düşünüyorumda 2 çift gto6508c mid takımı
1 tane 100 waat 250 rms bass bağlamayı düşünüyorum nasıl olur?
şimdiden teşekkür ederim...

Çook da güzel olur hocam.

Başlığı açan mimit hala kullanıyor amfiyi çok memnun.
Ben de xetec aldım 5 kanal bana sorarsanız bende memnunum.
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı magedeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ekim 2012 Saat 23:01
teşekkür ederim yorumlarını hala bekliyorum ..
JBL
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2012 Saat 00:11

teşekkür ederim yorumlarını hala bekliyorum ..

mimit 308 ine önce pionner komp sürdü ve powerbass bass kullandı memnun kalmadı vibe blak air 6 aldık ikimizde önlere onu taktık. o vibe in slim bassını aldı şimdilik idare ediyor.

ben ilk sistemi kurarken çok araştırdım uygun fiyatlı 5 kanal amfi için 3 marka önerdiler.

jbl 5355
soundmagus h500
xetec 172.5

jbl in çıkış gücü bir hayli düşük olmasına rağmen fiyat farkı fazlaydı.
soundmagus ve xetec eş değer çıkışlara ve fiyata sahipti. Xetec daha yeni ve ince bir model olduğu için onu tercih ettim.

Ama çıkış gücü bana artık yetmiyor. Bassa 300w rms sürebiliyorum yakın zamanda artı bir amfi alıp veya bunu satıp daha güçlü 4+mono ya dönebilirm

DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı magedeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2012 Saat 11:52
jbl gto 5355 iyi değilmi diorsunuz :S bnm sistemi açıkladım 1000 watt 250 rms bass gto 6508c mıd 2 çift jbl set olsun diorum frekanslar ws. uyumlu olsun die ama deneyim yok fazla bendede size danışmak istedim jbl takıntısı war bide :)
JBL
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2012 Saat 20:12

jbl gto 5355 iyi değilmi diorsunuz :S bnm sistemi açıkladım 1000 watt 250 rms bass gto 6508c mıd 2 çift jbl set olsun diorum frekanslar ws. uyumlu olsun die ama deneyim yok fazla bendede size danışmak istedim jbl takıntısı war bide :)

Ben JBL e kötü demedimki yanlış anlamışsınız. Bana önerilen ürünler arasında çıkışları en düşük olan oydu sadece ama nedense fiyatı yüksekti. O da jbl olmasındadır herhalde.

Ses sisteminde takıntı bana göre yanlış olur. Çünkü artık çok farklı markalar ve kaliteli ürünler var.

gto6508c başlangıç seviyesinde bir mid takımı. Düşük seviyeli ses sistemleri için kullanılır. Şöyle bir durum var türkiye de diğer modeller nadir o yüzden bu modeller yok satıyor. Bir arkadaşıma aldık önlerde kullanıyor gayet memnun.

JBL in bende GT5-12 bassı var 1100w olan siyah gri 206nın içi hareketli parça açınca inim inim inliyor. Ama vibe ın 1400lüğünde gözüm var hem daha küçük hemde daha kuvvetli.
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı magedeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2012 Saat 23:22
midler iyi ya ewde kullandım için fazlasına gerek yok :) sizde beni yanlış anladınız jbl anfiye kötü dediniz demedim hani onu alıcan bunu al falan diyince o diererine göre kötümü ddim çıkışı fiyat acısından markaya lafım yok sağolun yorumlar içinde :)
JBL
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2012 Saat 23:37

midler iyi ya ewde kullandım için fazlasına gerek yok :) sizde beni yanlış anladınız jbl anfiye kötü dediniz demedim hani onu alıcan bunu al falan diyince o diererine göre kötümü ddim çıkışı fiyat acısından markaya lafım yok sağolun yorumlar içinde :)

Mevcut sistemim,
-Xetec xi172.5 [4 Ohm ( 14.4 Volt )4x90W + 300W RMS]
-Qline 2 gauge alt yapı
-Qline 150A bıçak sigorta
-Qline altın kaplama RCA (3 adet)
-Vibe black air 6 comp (4ohm 120w rms)
-Infinity 5030cs comp (2ohm 75w rms)
-JBL GT5-12 (275w rms)
-Pioneer deh9350sd
-Compenant kabloları 2*0.75 hama

Şuanki bilgi ve deneyim birikimim ilk sistemi kurarken olsa;

-Vibe-kicker-infinity amfi (mono + stereo)
-Vibe black air 6 ve 5
-vibe black 12
-Pioneer deh-8450BT
diğerleri aynı olurdu.

JBL bana biraz eski alışkanlık gibi geliyor. Türk milletinin bir hastalığı bu adı pirim yapıyor.

sistemi geliştirmek için 5 kanal yanlış bir seçim haberiniz olsun. Ben amfimden çok memnunum inanın arabann sesini okulun güvenlikleri biliyor ben geçerken kapıyı açmıyolar sesi kapatana kadar .
Ama şimdi pişmanım belki bunun üzerine bir mono takviyesi yada satıp mono +stereo yapabilirim

Düzenleyen Alicilik - 29 Ekim 2012 Saat 23:38
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı magedeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2012 Saat 14:09
face de kullandığı mail adresini werirsen daha detaylı konuşmak isterim .. teşekkürler..
JBL
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 6416 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 6446 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1327 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 2578 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 867 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 3003 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1245 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 2085 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 13873 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 2312 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 637 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 561 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 612 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 604 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 2539 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 1602 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16348 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5757 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 2062 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 611 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MAY EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
private20 5
ZD106 3
KagaN 3
talip206 3
Safak74 2
ykirac 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English