Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Nasıl Yapılır ? >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Çubuklu ön+arka logo takıldı(resimler 2.syf dipte)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuklu ön+arka logo takıldı(resimler 2.syf dipte)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çubuklu ön+arka logo takıldı(resimler 2.syf dipte)
    Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2011 Saat 19:00
emeğinize sağlık hocam, benim fikrim komple siyah olsaydı daha iddaalı olurdu
Çevrimdışı MaximuS Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

15 - Şubat - 1983

Yaşı : 41
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MaximuS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 20:00
eline sağlık hüseyin, güzel olmuş... emek nihayetinde... ama ben başka bi yere dikkatini çekmek istiyorum. trafik tescildeki plaka yazıcı ince yazdığından mıdır bilmem, sanki plaka yazılarının üzerinden geçip kalınlaştırmış gibisin. ama özellikle arka plakandaki yazılar ve çerçeve çok kötü sırıtıyo ve tez zamanda bi hal çaresine bakman lazım... arkadaki tüm güzelliği alıp götürüyo...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 19:24
Orjinalini yazan: AlbaYDemircaN AlbaYDemircaN Yazdı:

Hüseyin Bu Şekilde Güzel Olmuş Fakat;
Komple Siyaha Boyasan Daha Güzel Olurdu Bence;Göz Kırpma

sonu oraya varıcak gibi abi zaten :) 
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 19:21
Hüseyin Bu Şekilde Güzel Olmuş Fakat;
Komple Siyaha Boyasan Daha Güzel Olurdu Bence;Göz Kırpma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 18:34
Aseton benimde aklıma geldi ama boyaya zarar verir gibi sonuçta tinerimsi bir madde
Çevrimdışı maestro Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
28 - Haziran - 1983

Yaşı : 40
Aracı : 2002 307 xt
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maestro Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 18:25
tabi önce küçük bi yere dene  boyaya zarar veriyormu diye bi bak ona göre yaparsın.
Kem âlât ile kemâlât olmaz...
Çevrimdışı maestro Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
28 - Haziran - 1983

Yaşı : 40
Aracı : 2002 307 xt
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maestro Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 18:22
[/QUOTE]

sıcak su vd 40 bezle hızlı hızlı silince çıktı baya kalanı zamana bıraktım canım sıkıldıkça tırnakladım falan sonuç olarak temizlendi.307 nin 3 ünü japonla yapıştırmış babam hafif kaldı nasıl temizlicem onu bilmiyorum[/QUOTE]
Japon yapıştırıcıyı asetonla temizleyebilirsin. oje çıkarmak için kullanılanlardan küçük bi tane alıp silebilirsin.
Kem âlât ile kemâlât olmaz...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 16:37
abim güzel işçilik çıkarmışsın farklı bir görünüm almış ama folyo kaplama yapsan daha iyi olurdu bence.
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 16:35
Orjinalini yazan: sedataksu sedataksu Yazdı:

Güzel olmuş.Komple siyah daha güzel mi olurdu stoplarda siyah duruyor.Sırıtma

Peugeot yazısının izlerini nasıl temizledin.Sırıtma

sıcak su vd 40 bezle hızlı hızlı silince çıktı baya kalanı zamana bıraktım canım sıkıldıkça tırnakladım falan sonuç olarak temizlendi.307 nin 3 ünü japonla yapıştırmış babam hafif kaldı nasıl temizlicem onu bilmiyorum
Çevrimdışı sedataksu Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
21 - Eylül - 1978

Yaşı : 45
Aracı : C4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sedataksu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 16:28
Güzel olmuş.Komple siyah daha güzel mi olurdu stoplarda siyah duruyor.Sırıtma

Peugeot yazısının izlerini nasıl temizledin.Sırıtma
2011 C4 VTRPK MCP
İstanbul Kartal
Hızlı gidip geçmiş olsun diyeceklerine yavaş git hoşgeldin desinler...
* 28 ÇOTANAKLAR *
Çevrimdışı Engin Tepe Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Engin Tepe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 16:03
siyah 10 cm2 folyo üstüne lazer kesim beyaz dama kesicek alıcak onu siyahın üstüne yapıştırıcak. :)
PEUGEOT PARTNER ADVENTURE 2.0 HDI 90bg 2008 SİYAH 100 km/6.5 Lt 0 5419 649 7 58
▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:45
Orjinalini yazan: Engin Tepe Engin Tepe Yazdı:

Hüseyincim kendine bi reklamcı kanka edin benim gibi :D
İstedigin zor degil yarıms saatte basar lar. istanbulda olsam yaptıırr verirdim ben sana.

Vermiş kadar oldun saolasın Gülme bir dükkana girdim yoğunlardı çok üstelemedim istanbula gidince halledicem ama var azda olsa muhabbetim olan bi reklamcı Sırıtma
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Engin Tepe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:38
Hüseyincim kendine bi reklamcı kanka edin benim gibi :D
İstedigin zor degil yarıms saatte basar lar. istanbulda olsam yaptıırr verirdim ben sana.
▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:35
Orjinalini yazan: 06ilhan06 06ilhan06 Yazdı:

bakın bu fikir ilk benim aklıma geldiyse bilmiyorum ama armaları carbon kaplasan nasıl olurdu acaba ?

damalı siyah beyaz kaplamak geldi benim aklımada bulamadım istediğim gibi karelerin küçük olması lazım hoş durması için en fazla 2*2 cm2 gibi.Bulursam logoları birde 3 satır ekranın üstünü komple kaplamayı düşünüyorum.Vites körüğünede yine aynı şekilde kare desenli siyah beyaz berem var onu koyucam hoş olur gibi geliyor Beşiktaş aşığı bir insan olarak Gülme
Çevrimdışı I Love My Pug Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
13 - Haziran - 1985

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı I Love My Pug Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:33
bence komple sıyah yap, farlarında sıyah guzel durur :))
306 GTI - 2.0LT 200 HP
"Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" Daniel Dumoulin
0507 750 39 37
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:32
Bence güzel olmuş,en azından farklı,tekrar tekrar baktırıyor :))
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:27
bakın bu fikir ilk benim aklıma geldiyse bilmiyorum ama armaları carbon kaplasan nasıl olurdu acaba ?
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:26
siyah beyaz çubuklu yapmayı hedeflemiştim ilk ama gidip beyaz boya almak zor geldi Gülme
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Engin Tepe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:23
Kırmızı yapaydın ya yada mavi ye beyz Ouch.
Buda güzel olmuş.

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2011 Saat 15:02
komple siyah yapsam daha mı güzel dururdu ki????

Uploaded with ImageShack.us

Düzenleyen HuseyinTurk - 01 Kasım 2011 Saat 15:12
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 13302 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 8355 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1395 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 4560 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 962 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 3144 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1331 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 2269 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 16656 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 4807 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 669 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 605 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 647 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 644 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 4237 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 3282 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16557 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5850 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 2137 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 667 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 JUNE EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Kayıt bulunamadı.
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English