Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ >Araç Alım & Satımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Satılık 206 Aranıyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Satılık 206 Aranıyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı blacke4gle Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2003
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı blacke4gle Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nisan 2013 Saat 02:14
Valla kardeş ne söyleyim biliyormusun sadece sanroof'a takılı kalma bence :) Araba alırken 5-6 tane arabaya baktım en temizini buldum aldım. Sunroof renk model ayırt etmedim 206 olsun benim olsun dedim :D İyi birisi çıktı karşıma satıcının bütün dediği çıktı arabamı aldım ve aldıktan sonra arabayı sunroof hariç en full'ü olduğunu öğrendim oda cabası :D Çok şükür mutluyuz kendisiyle Hug
Çevrimdışı ZP105 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 206 gti
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ZP105 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nisan 2013 Saat 01:10
2003 model 206 gti var sunroflu degısen yok lpg var sehır ıcı 23 kurus yakıyor
4airbag yagmur far sensörü vs en ful olanı
Çevrimdışı khaos16 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nisan 2013 Saat 00:48
Çevrimdışı muku Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 206 XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muku Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 15:45
benim xs satılık ilan numarası 116799529

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:53
Orjinalini yazan: 307bursa 307bursa Yazdı:

Orjinalini yazan: khaos16 khaos16 Yazdı:

abartma yok bence en azından kendi açımdan öyle düşünüyorum güzel tespitler tekrar tebrikler üstadım :))

abartma derken mangal konusunda mı :D nebılım öle aklıma geldı dedım 

benim lafım sana değildi :))

206 çevremde pek yok ama 106 düşünürsen yardımcı olurum sana

buluşma olayı kolay hayırlısıyla sen arabanı bulda aramıza katılırsın sonra takılırız hertürlü sorun değil
.d yok 206 ıstıom ben sımdı cıkıyom görusuruz tabı aklınızda bulunsun tabı denk gelırse alırız hadı eyw

acemılık ıste naparsın bıde baya uykusuzum ondan 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:46

abartma yok bence en azından kendi açımdan öyle düşünüyorum güzel tespitler tekrar tebrikler üstadım :))

abartma derken mangal konusunda mı :D nebılım öle aklıma geldı dedım 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:42

araba iyi duruyor fakat fiyatı çok yüksek bence bunun üstüne az daha koyup 307 alırsın 

hatta aklıma ne geldi hocam bak sende bursadansın sanırım yesılyayladayım ben babam araba alınca kan akıt falan dedı kurban yanı vala alırım heralde pejocular bulusup bı mangal yapabılırız ben yıyemıyorum ama bursadakı pejocular yer böyle bır etkılık olmus olur nasıl fıkır :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:40

araba iyi duruyor fakat fiyatı çok yüksek bence bunun üstüne az daha koyup 307 alırsın 

307 de guzel evet asma butcem 16 falan cok zorlarsam 17 olur ustune koyarım koymasına da cok masraflı bı adamım malum yaz da gelıyor falan sıkısmak ıstemıyorum  oyuzden bu arac ıyımı sızce yani
Çevrimdışı Aziz Açılır Kutu Gör
BÖLGE TEMSİLCİSİ
BÖLGE TEMSİLCİSİ
Simge
KOCAELİ İL TEMSİLCİSİ

Aracı : fiorino
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Aziz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:35

Orjinalini yazan: Aziz Aziz Yazdı:

Peugeot alma diyenlere inat alma tabiki, isteyerek severek hayranlıkla al :)

Tamam kabul dostum iyi yerden yakaladın Tongue tabiki hayranlıkla alıyorum da herkes alma kötü vs ve parcaları pahalı diyor ama ben yınede alıcam ins bulabılırsem oyuzden bu forumdayım

Al o zaman Benim aracı LOL parçası pahallıdır? neye göre? Porşe ye mi murat 131 e mi? 

aracına her tür  modifiyeyi yapan insan gördüm, 206 ya 106 ya yakıştırıncaya kadar aylarca araştırma yapanlar gibisini görmedim. 

her türlü araçtan inen insan gördüm, pejodan gülümseyerek inenler gibi insan görmedim.

Arabasının fotoğrafını çeken insanlar gördüm, pejosuyla fotoraf çektiren insanlar gibisini görmedim.

Arabasını temizleten insanlar gördüm, Pejosuna binmek için temizlenen insanlar gibisini görmedim.

LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL Hayranlık işte :)

Aziz hocam süper anlatmışsın valla helal olsun ClapClapClap

Teşekkürler üstadım, Gördüklerimi ve hissettiklerimi anlattım Abartmışmıyım yoksa sizlerden farkındamısınız :)
[pasaklıKontes]hy206 GTI
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:33

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-orjinal-gti-lpg-li-121764567/detay

bak bu arabayı kaçırma bence modele filan bakma direk al 

Bir de su var sabahta konustum sahıbınle ne dersınız bılmıyorum ama gti dan da korkuyorum kendıme guvenmıyorum pek oyuzden http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-gti-gornumlu-fransiz-harikasi-hastasina-121404720/detay   bu nasıl 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:25

Tamam kabul dostum iyi yerden yakaladın Tongue tabiki hayranlıkla alıyorum da herkes alma kötü vs ve parcaları pahalı diyor ama ben yınede alıcam ins bulabılırsem oyuzden bu forumdayım

Al o zaman Benim aracı LOL parçası pahallıdır? neye göre? Porşe ye mi murat 131 e mi? 

aracına her tür  modifiyeyi yapan insan gördüm, 206 ya 106 ya yakıştırıncaya kadar aylarca araştırma yapanlar gibisini görmedim. 

her türlü araçtan inen insan gördüm, pejodan gülümseyerek inenler gibi insan görmedim.

Arabasının fotoğrafını çeken insanlar gördüm, pejosuyla fotoraf çektiren insanlar gibisini görmedim.

Arabasını temizleten insanlar gördüm, Pejosuna binmek için temizlenen insanlar gibisini görmedim.

Tebessüm ettirmedin değil güzel tanımlamıssın da senın arac derken gti in altından kalkamayız ya yakıtı vs resımlerı yok mu benım butce 16 en fazla 17 fln

Burda aracın konusu

Şurda Satış Sayfası (Siteye özel alış fiyatından satıyorum 14.000)

aha burdada GTI ların azda olsa yakıt hesaplarının yapıldığı konu 

buyur sana düzgün 206 ama olmasada buluruz sana inşşallah.

Surda burda demıssın de cıkmamıs kı dostum yada ben tam anlamıyorum neyse ama aklınızda olsun temız bır tane bulursam alıcam sizlerinde yardımıyla inş isterseniz tel bile bırakabılırım sıkıldım araba aramaktan en sonunda vazgecıcem zaten cevrem honda al honda al deyıp duruyor ama ben pejo ıstıyorum
BÖLGE TEMSİLCİSİ
BÖLGE TEMSİLCİSİ
Simge
KOCAELİ İL TEMSİLCİSİ

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Aziz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:21

Tebessüm ettirmedin değil güzel tanımlamıssın da senın arac derken gti in altından kalkamayız ya yakıtı vs resımlerı yok mu benım butce 16 en fazla 17 fln

Burda aracın konusu

Şurda Satış Sayfası (Siteye özel alış fiyatından satıyorum 14.000)

aha burdada GTI ların azda olsa yakıt hesaplarının yapıldığı konu 

buyur sana düzgün 206 ama olmasada buluruz sana inşşallah.
[pasaklıKontes]hy206 GTI
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:11

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:10
Orjinalini yazan: Serco05 Serco05 Yazdı:

Konu araç alım - satım bölümüne taşınmıştır.

Eyw Dostum bir de bana temiz sunrofflu bir 206 bulsak da aranıza katılsam guzel olucak :)
BÖLGE TEMSİLCİSİ
BÖLGE TEMSİLCİSİ
Simge
KOCAELİ İL TEMSİLCİSİ

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Aziz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 14:08

[pasaklıKontes]hy206 GTI
Çevrimdışı Serkan Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites

Yaşı : 42
Aracı : New C3 1.4 HDİ Exclusive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 13:59
Konu araç alım - satım bölümüne taşınmıştır.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 13:51

BÖLGE TEMSİLCİSİ
BÖLGE TEMSİLCİSİ
Simge
KOCAELİ İL TEMSİLCİSİ

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Aziz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 13:47
[pasaklıKontes]hy206 GTI
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 13:17
Orjinalini yazan: umut_25 umut_25 Yazdı:

Quik den şaşma derim ve sunroof şart ;)

vala dostum hangısı olurssa artık temız olsun da sunroff olmasa zaten 206 almam hıc ılgımı cekmez :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı khaos16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2013 Saat 13:15
Orjinalini yazan: Memed8572 Memed8572 Yazdı:

yakıt tüketimi bölümüne araba alacagım diye konu açmıssın olmaz ki.
araç alım satım bölümü var oraya gitmelisin yetkiliyle görüş konuyu taşırlar.

Bizde yeni uye oldugumuz icin bilmiyoruz dedik ya dövuceksın nerdeyse 
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 9431 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 6899 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1371 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 3250 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 922 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 3088 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1296 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 2212 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 14530 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 3275 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 654 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 573 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 628 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 616 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 2805 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 2074 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16428 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5838 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 2092 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 628 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MAY EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
private20 7
talip206 3
ZD106 3
KagaN 3
Safak74 2
Berkay Erdinç 2
feyyazbugan 1
reiho 1
mkustan 1
jaseen 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English