Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 307 oto klima kendiliğinden devreden  çıkıyor.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

307 oto klima kendiliğinden devreden çıkıyor.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Celalll Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalll Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haziran 2012 Saat 09:22
Orjinalini yazan: badcombatant badcombatant Yazdı:

Big smile
İlginçtir aynı arızayı işe gelip giderken kullandığımız serviste karşılaştık.Sabah erken saatlerde serinlikte arabanın içi buz gibi akşam eve giderken tam güneş batmaya yakın sıcaklıkta istersen aracın içinde ters takla at bildiğin hamam. Düğmeden şüphelendik, servislere sonradan klima takıldığı için temassızlık olabilir dedik ışığı bi yanıyo bi yanmıyo.(Çalıştığım iş yeri sebebi ile yanımızda malzeme yok olsa o aracın klimasını komple söker geri takarız Big smile) Aracı aldığı yerle görüştü klimaya fazla gaz basmışlar. Basılan fazla gazda kompresörün yüksek basınçtan devre dışı kalmasına neden oluyomuş. Aracın altına yattı  şöför gazın birazını boşalttı (Tahmini bişey yaptı doğru değil ama sonuçta sorunu çözdü) bahsettiğim araç sıfır bir servis aracı. Senin araçta da böyle bir sorun olabilir.  Gaz basınçlarını ölçtür çalışırken ve çalışmazken.
Aslında klimada ki arıza için manometreyi (gaz saatini) araca bağlayıp klimayı çalıştırman yeter %95 arızayı net bulursun o herseyi gösterir.

O zaman bu gün biraz gaz serbest bırakayım bakiyim ne olacak?
2005 Model 307 1.6XT PREMİUM AT. BRC MY11 LPG KİT
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalll Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haziran 2012 Saat 12:25
Bu gün soğutma suyunun sağındaki gaz giriş yerinden, araba stop etmişken biraz gazı serbest bıraktım. Yaklaşık 5-6 sn. kadar. Aracı 2 saatliğine güneş altına bıraktım. saat 12'de araca bindim. Klimayı açtım. 3-4 dakika sonra klima durdu. 20-30 sn. sonra geri geldi. 1 dk. geçmeden tekrar gitti. Gidiş o gidiş. Eve kadar çalışmadı. Araba çalışıyor ve klima açık ama durmuş vaziyette iken, "basınç düşerse tekrar üflemeye başlar." düşüncesiyle hareketle; yaklaşık 15-20 sn. gazı serbest bıraktım. Sarı renkte sıvı da geldi. 
Fakat klima çalışmadı. Bende aracı gölgeye çektim. Bakalım gün içinde daha neler olacak?
Çevrimdışı deme Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı deme Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haziran 2012 Saat 13:02
Orjinalini yazan: Celalll Celalll Yazdı:

Bu gün soğutma suyunun sağındaki gaz giriş yerinden, araba stop etmişken biraz gazı serbest bıraktım. Yaklaşık 5-6 sn. kadar. Aracı 2 saatliğine güneş altına bıraktım. saat 12'de araca bindim. Klimayı açtım. 3-4 dakika sonra klima durdu. 20-30 sn. sonra geri geldi. 1 dk. geçmeden tekrar gitti. Gidiş o gidiş. Eve kadar çalışmadı. Araba çalışıyor ve klima açık ama durmuş vaziyette iken, "basınç düşerse tekrar üflemeye başlar." düşüncesiyle hareketle; yaklaşık 15-20 sn. gazı serbest bıraktım. Sarı renkte sıvı da geldi. 
Fakat klima çalışmadı. Bende aracı gölgeye çektim. Bakalım gün içinde daha neler olacak?
benim kilma 30 saniyeliğine gidiyor tekrar devreye giriyor. her binişte en fazla iki kez durma işi yapıyor. bu durmalar araba çalıştıktan sonra ilk 10 dakika içinde oluyor. sonra çalışıyor ve bir dahada yapmıyor. ama sinir bozucu bir durum
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalll Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haziran 2012 Saat 16:37
Orjinalini yazan: deme deme Yazdı:

benim kilma 30 saniyeliğine gidiyor tekrar devreye giriyor. her binişte en fazla iki kez durma işi yapıyor. bu durmalar araba çalıştıktan sonra ilk 10 dakika içinde oluyor. sonra çalışıyor ve bir dahada yapmıyor. ama sinir bozucu bir durum

Senin durumun yine iyiymiş. 
Benim klima 2-3 dk. çalışıyor; sonra gidiyor. Bazen özlüyor, geri geliyor, ama çabuk sıkılıp tekrar gidiyor.Smile Bazen de gittimi dönmek bilniyor. 
Yani anlıyacağınız, "Bizimkisi bir Aşk Hikayesi."LOL

Bu gün (bir önceki mesajımda yazdığım gibi) öğlen gölgeye bıraktığım arabamı aldım ve ofise gittim. Yaklaşık 10km'si çevreyoldan, akan bir trafikte 13km. yol yaptım. Klima banamısın demedi. Soğuktan dolayı fanı en düşük dereceye getirdim. gayet güzel çalıştı. Aracın motor ısısı 90 dereceyi geçmedi. Sonra ofise yakın bir gölge park yeri bulup oraya park ettim bakalım dönüşte klima çalışacak mı?

Çalışırsa, yarın aracı birde güneşe bırakacağım. bakalım ne olacak?

Düzenleyen Celalll - 15 Haziran 2012 Saat 16:40
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalll Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2012 Saat 08:26
Eve dönüşte klima çalıştı ve durmadı. Normalde 15-20 dk. Sürmesi gereken dönüş yolu tam 1,5 saat sürdü. Trafikten dolayı,Yolun %90'ını 2. Viteste gittim. Klima sorun çıkarmadı. Bir de güneşe bırakıp deniyeceğim.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı deme Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2012 Saat 10:15

Eve dönüşte klima çalıştı ve durmadı. Normalde 15-20 dk. Sürmesi gereken dönüş yolu tam 1,5 saat sürdü. Trafikten dolayı,Yolun %90'ını 2. Viteste gittim. Klima sorun çıkarmadı. Bir de güneşe bırakıp deniyeceğim.
gölgede kalınca problem çıkarmıyor sorun güneşyeyken oluyor. ilginç bir durum ama çözemedim hala
Çevrimdışı albayman Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 307sw 2006 hdi 90hp comfort
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı albayman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2012 Saat 17:54
merhaba, bugün ben de benzeri bir problemle karşılaştım. dün muğladan aydına geldim klima açık olarak. soğutma tam randımanlı değildi. yetkili serviste gaz bastırdım, 160 gram gaz varmış, 430 gram daha gaz basıldı. toplam 590gram soğutma gazı oldu araçta.
serviste ve yolda aracı test ettik, sorunsuz soğuttu, üşüdüm içinde. fakat 1 saat sonra evden çıktım, klima hava üflüyor fakat soğutma yapmıyor. 10 saniye yapıyor ama sonra kompresör fıs diye bi sesle duruyor. soğutma olmuyor. ayrıca klimayı off durumuna getirsemde aracın motor soğutma fanı önde harıl harıl çalışmaya devam ediyor. motorun sıcaklığı hiç farketmeden fan çalışmaya devam ediyor. pazartesi tekrar yetkili servise...
2006 307sw 1.6 hdi comfort + cruise control
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2012 Saat 20:02

Soyleyeceklerimin dogrulugundan emin degilim, sadece fikir verir belki. Gaz dolduruldugunda eger iceriye hava girerse, o giren hava sogutma esnasinda donar. Donunda gaz iletimi saglanamaz ve bu sekilde ara ara calisip durmalar basgosterir. Hava nasil girer, dolum esnasinda iceri sizma ihtimali var midir bilmiyorum. Dedigim gibi sadece fikir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı deme Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2012 Saat 22:53
Orjinalini yazan: albayman albayman Yazdı:

merhaba, bugün ben de benzeri bir problemle karşılaştım. dün muğladan aydına geldim klima açık olarak. soğutma tam randımanlı değildi. yetkili serviste gaz bastırdım, 160 gram gaz varmış, 430 gram daha gaz basıldı. toplam 590gram soğutma gazı oldu araçta.
serviste ve yolda aracı test ettik, sorunsuz soğuttu, üşüdüm içinde. fakat 1 saat sonra evden çıktım, klima hava üflüyor fakat soğutma yapmıyor. 10 saniye yapıyor ama sonra kompresör fıs diye bi sesle duruyor. soğutma olmuyor. ayrıca klimayı off durumuna getirsemde aracın motor soğutma fanı önde harıl harıl çalışmaya devam ediyor. motorun sıcaklığı hiç farketmeden fan çalışmaya devam ediyor. pazartesi tekrar yetkili servise...
benim arabada içerdeki klima fanı duruyor. kendiliğinden 30 sn liğine devreden çıkıp tekrar üflüyor
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı deme Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2012 Saat 22:58
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Soyleyeceklerimin dogrulugundan emin degilim, sadece fikir verir belki. Gaz dolduruldugunda eger iceriye hava girerse, o giren hava sogutma esnasinda donar. Donunda gaz iletimi saglanamaz ve bu sekilde ara ara calisip durmalar basgosterir. Hava nasil girer, dolum esnasinda iceri sizma ihtimali var midir bilmiyorum. Dedigim gibi sadece fikir.
yardımınız için teşekkürler. araba günneşte kalınca bu sorunu yapıyor. arabanın ısı sensörü varmıdır acaba. güneşte kalınca araba çok ısınıyor, klimayı açınca birden gelen soğuk hava otomotiği şaşırtıyormu acaba.
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2012 Saat 23:00
Orjinalini yazan: deme deme Yazdı:

yardımınız için teşekkürler. araba günneşte kalınca bu sorunu yapıyor. arabanın ısı sensörü varmıdır acaba. güneşte kalınca araba çok ısınıyor, klimayı açınca birden gelen soğuk hava otomotiği şaşırtıyormu acaba.

Otomatik klimalarda isi sensoru var. Torpidonun hemen sol tarafinda cizgi halinde 3 tane delik vardir. Oranin arkasinda klima icin isi sensoru bulunur.
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2012 Saat 23:27
Simdi aklima soyle birsey geldi belki sorunu cozmekte yardimi dokunur. Yol bilgisayarinin hemen arkasinda top gibi bir sensor bulunur. Bu sensorun adi sunload sensordur yani gunes siddeti seviyesini olcen sensor. Bu sensor sayesinde klima ne kadar guclu calismasi gerektigini belirer. Sorununuzla alakali midir bilmiyorum, sadece gunesin altina biraktimmi farki oluyor sozunuze nazaran bilgi vermek istedim.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalll Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2012 Saat 09:50
Dün, bütün gün boyunca aracı kullandım. Aracı hep gölgede bıraktım. Ve klimaya ilgili hiç sorun yaşamadım. Bu gün Güneş'te bırakıp deneme yapıcağım. Bakalım ne olacak ?
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı deme Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2012 Saat 11:16

Simdi aklima soyle birsey geldi belki sorunu cozmekte yardimi dokunur. Yol bilgisayarinin hemen arkasinda top gibi bir sensor bulunur. Bu sensorun adi sunload sensordur yani gunes siddeti seviyesini olcen sensor. Bu sensor sayesinde klima ne kadar guclu calismasi gerektigini belirer. Sorununuzla alakali midir bilmiyorum, sadece gunesin altina biraktimmi farki oluyor sozunuze nazaran bilgi vermek istedim.
çok teşekkürler bunu bilmiyordum bugün ona baktırıyım
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı albayman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2012 Saat 11:17

bilgi veren yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler. dediğim gibi, klima kanalından hava üflüyor ama soğutma çalışmıyor. kliamayı açınca radyatör fanı yüksek devir çalışıyor istisnasız, hararet 50nin altında da olsa radyatör fanı bangır gangır bağırıyor. kaputu açıp özellikle dinliyorum, bir müddet soğutma çalışıyor, 10 saniye soğuk üflüyor ve "çiyuuhv" diye bir sesle soğutma kesiliyor, sadece hava üflüyor içeride. klima borularının orada bir kafa gibi tüp var, elimle kontrol ediyorum, 10 saniye buz gibi, ama sonra yavaş yavaş ılıyor. bu da ya kompresörün devreden çıktığını (sesi geliyor) ya da başka bir durum olduğunu gösteriyor.

işin ilginç kısmı, aracı çalıştırıp klimayı açınca 10 saniye çalışıyor, soğutma duruyor. fakat araç çalışırken klimayı kapatınca radyatör fanı çalışmaya devam ediyor. durmuyor bangır bangır yüksek kademede çalışmaya devam ediyor. onda da bi sapıtma mı var? yoksa araç klima çalıştığını zannedip fanı çalıştırmaya devam mı ediyor?
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı albayman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2012 Saat 15:36
şimdi tekrar denedim geldim.
aracı çalıştırdım, kaputu açtım. rölantide iken klima auto tuşunu açtım ve ön tarafa gidip kompresörü gözlemledim. motorun çalışması ile zaten dış kasnak kısmı kayışla birlikte dönüyor. klima (AC) açılınca tık diye bi sesle içindeki kompresör bölümü de dönüyor. klima borularındaki kafaya elimi koydum, soğuttu. buz gibi oldu. kabin içine de soğuk hava gönderdi. 30 saniye sonra tık diye kompresör durdu, soğutma kesildi, içeriye giden hava ılıdı, sıcaklaştı. ama araç sanki soğutmaya devam ediyor gibi radyatör fanı yüksek kademe dönmeye devam etti. klimayı içeriden kapattım. radyatör fanı hala dönmeye devam ediyordu. aracı stop ettim. sonra klima kapalı şekilde çalıştırdım, 5 dk rölantide bekledim. hiç bir fan çalışmadı. sonra klimayı tekrar açtım ön tarafa geçtim. kompresör çalıştı, 20 saniye demeden tık durdu. radyatör fanı yine deli gibi dönmeye devam etti. klimayı kapattım ve radyatör fanı yine son sürat dönmeye devam etti, aracı stop ettim.

yarın servise zaten gideceğim ama bunu neden yapıyor olabilir? gaz kaçak testi okey, sorunsuz. 590 gram gaz ve 5 gram yağ var sistemde. bu kompresörü çalıştıran durduran müşür hangi verilere dayanarak açıp kapatır? 307 klima sisteminin prensibini detaylı olarak nereden elde edebilirim?
not: otomatik dijital klima...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalll Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2012 Saat 23:05

Hocam, benim araçta dediğiniz sensörden yok. Ben o sensörle alakalı olduğunu sanmıyorum.

Bügün de aracı kullandım ama klima da sorun yaşamadım. Ama Güneş'te de bırakma fırsatı bulamadım.
Güneş'te aracı bırakırsak sanırım araçta, ceza olarak bizi klimasız bırakıyor. Çünkü 2 gündür gölgede bıraktım ve hiç klima sorunu yaşamadım. Yarın güneşe bırakıcağım, bakalım gazı azaltma işlemi işe yaramış mı?
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2012 Saat 23:08

Hocam, benim araçta dediğiniz sensörden yok. Ben o sensörle alakalı olduğunu sanmıyorum.

Bügün de aracı kullandım ama klima da sorun yaşamadım. Ama Güneş'te de bırakma fırsatı bulamadım.
Güneş'te aracı bırakırsak sanırım araçta, ceza olarak bizi klimasız bırakıyor. Çünkü 2 gündür gölgede bıraktım ve hiç klima sorunu yaşamadım. Yarın güneşe bırakıcağım, bakalım gazı azaltma işlemi işe yaramış mı?

Dijital klima degil herhalde sizin klimaniz?

Düzenleyen koliva - 17 Haziran 2012 Saat 23:09
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalll Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2012 Saat 12:15

Dijital klima degil herhalde sizin klimaniz?

Benim aracımda dijital klima var. Türkiye'ye gelen versiyon, sizinkiye farklı olabilir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Celalll Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2012 Saat 15:30

Merhaba arkadaşlar.

Bugün aracı güneşin altına bıraktım. Hava biraz rüzgarlıydı. Ama kaputta ellimi 3 sn. tutamayacağım kadar sıcaklık vardı. Ama daha öncelerinde olduğu kadar ısınmamıştı.

Arabayı çalıştırdım, klimayı açtım. Klima üflüyordu. Fakat aradan 2-3 dk. geçti ve üflemeyi durdurdu. Elimi havalandırma kanallarına tuttum bir soğukluk vardı. Kaputu açtım klima borularıda çok soğuktu.

Bir süre sonra klima tekrar devreye girdi. Bir süre çalıştı. Sonra tekrar üflemeyi durdurdu. Bu dediğim ara süreler. 3-4 dk. dır. 

Dikkatimi çeken arabayı ve klimayı çalştırdıktan sonra Radyatör fanı devreye girdi. 
Demek ki motor güneş altında da önceden ısınmıştı.

Radyatör fanı çalışıyorken; klima üflemeyi durdurdu. Daha sonra radyatör fanı da durdu. Radyatör fanı arasıra çalıştı durdu. Benim aracımda kaput altında izolasyon keçesi yoktur. Ve bu gözlemler araç çalışıyor fakat duruyorken yapıldı.

Sonuç olara düşüncelerim:
-Aracın güneş altında kalması, bu klima hatasıyla %100 ilişkili. (Kendim defalarca test ettim.)
-Basınç sensörüyle veya fazla gazla ilgisi olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü, sürekli devam eden bir hata değil. 
-Hatanın kaynağının, güneş altında motor bölmesinin çok ısınması olduğunu düşünüyorum. Çünkü Aracı çalıştırdıktan kısa bir süre sonra motoru soğutmak için radyatör fanı devreye girdi. Belki de motor bölmesinde sıcaklığın çok olduğunu tespit eden bir ısı sensörü buna neden oluyordur.

Bence bu hatanın nedeni Motor Kaputu altında izolasyon keçesinin olmamasıdır. Bu klima arızasını yaşıyan arkadaşlardan ricam bu keçenin sizin arabanızda olup olmadığını yazar mısınız?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 4076 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 6096 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1268 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1852 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 781 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2932 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1172 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 2013 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 13123 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1122 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 583 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 541 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 586 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 592 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1177 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 1066 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16298 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5712 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 2020 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 594 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English