Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ECO-MOD
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ECO-MOD

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı btn1907 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 36
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı btn1907 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ECO-MOD
    Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2010 Saat 13:20
Herkese merhabalar.Ben 2008 model Peugeot 206 HDI sahibiyim.Aracımı evimin önüne park ettim,daha sonra temizlerken radyoyu açtım,yaklaşık 15-20 dakika sonra radyo ekranında ECO-MOD yazısı çıktı ve radyo açılmadı,forumu araştırdım fakat birşey anlayamadım ECO-MOD sistemini nasıl devre dışı bırakacağım yardım edebilecek var mı? Teşekkürler...
Çevrimdışı only_younus Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
13 - Haziran - 1983

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı only_younus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2010 Saat 13:34
hocam eco mode aracın aküsünü korumak amacıyla yapılmış sanırım.kontak kapatıldıktan 20 dakika sonra araba eco mode a geçerek aracın tüm elektriğini kesiyor ve araçta tekrar marş basılana kadar elektirk verilmemesini sağlıyor bence çok güzel bir sistem açık kalan teyp yüzünden vs. akünün boşalmasını istemeyiz sanırım.devre dışı nasıl bırakılacağını bilmiyorum.ama olduğunu da sanmıyorum.çünki baya bir peugeot forum u okudum ve hiç gözüme çarpmadı.eğer bilen varsa söyler bilgilerimize yeni şeyler ekleriz
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2010 Saat 13:44
Sanirim tum elektrik kesilmiyor. Cunku ben bir keresinde farklari otomatik konumundan cikarmistim ve surekli otomatik kullandigimdan dolayi garaja park ettikten sonra kapatmayi dusunmedim bile. Sabah araci calistirmaya gittigimde aku bitmisti. Ya da bu eco mode sadece belirli uniteleri kapsiyor, teyp, ic aydinlatma vs.
Çevrimdışı deniz_206 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
26 - Mayıs - 1987

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı deniz_206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2010 Saat 14:28
eco modu devre dışı bırakamazssın devreye girdiği zaman aracı çalıştırman yeterli teyp yeniden çalmaya başlayacaktır.
206 PANAROMIC 1.4 benzinli   34 BR 4985

0535 648 84 68
Çevrimdışı karayel1984 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı karayel1984 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2010 Saat 18:02
bu sorundan bende muzdaribim çok aradım ama nette devre dışı bırakmayla ilgili bişey bulamadım
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2010 Saat 20:24
Orjinalini yazan: karayel1984 karayel1984 Yazdı:

bu sorundan bende muzdaribim çok aradım ama nette devre dışı bırakmayla ilgili bişey bulamadım
Sizin icin yabanci forumlarda biraz arastirma yaptim. Soyle bisey buldum isinize yarabilir diye paylasiyorum:

Alıntı
Reply: ECO MODE is there to protect the battery and always allow you to start your car regardless. It will save you the hassle of a flat battery.

I have found a solution to the eco mode cut off/ Press the dark button on the LCD interface/radio this should give your at least an hour stereo time instead of the 20 minutes at present.

ECO MODE akuyu korumak ve her zaman aracinizi ne pahasina olursa olsun calistirabilmenizi saglar. Bitmis aku ile karsilasmaktan sizi kurtarir.

ECO MODE'u iptal etmek icin soyle bir cozum buldum. LCD arabirimi/Radyo' nun oradaki koyu butona  basin. Bu size 20 dk yerine en az bir saat sure verecektir.

Alıntı
All I want is to be able to turn on the radio without having to start the engine again. What exactly does that button do?
Butun istedigim radyoyu aracimi tekrar calistirmadan kullanmak. Bu buton tam anlamiyla ne is yapar?

Alıntı
The dark buttom press twiced will black out the lcd screen, which should extend the econo time by at least another 20 minutes-depending on the current battery positon. Couldn't agree with you more about the eco mode!

Having said that, The economy mode operates as follows
Ignition off - car goes to economy mode and stereo shuts down incl interior lights, when the car is started the battery will charge but if you quickly shut the engine off again economy mode will activate as the battery charge is still insufficient.

Also if you leave the accessories lights on and are in the car the car will still go to economy mode, so you cannot listen to the stereo at all if the battery charge is below the multiplexe's desired set level.

Hope this helps, trust me it's annoying but it's something you will have to live with as these cars are the most technologically advanced pieces of automotive machinery available.
Koyu buton'a iki kez basildiginda lcd ekrani karartacaktir. Bu da ekonomi zamanini en az 20 dakika uzatacaktir. Tabiki bu o andaki akunun durumuna da baglidir.

Soyledigim gibi, ECO MODE soyle calisir,
Araci susturduktan sonra arac direk ekonomi moduna gecer ve teyp, ic aydinlatmalar kapanir. Ne zaman ki arac calistirilir, o zaman aku sarja baslar. Ama diyelim araci calistirip hemen susturursan arac hic beklemeden ekonomi moduna gecer cunku aku hala yetersizdir.

Ayni zamanda eger arac icinde aksesuarlarindan birinin isiklarini acik birakirsan, aracin yine ekonomi moduna gececektir. Bu halde yine muzik dinleyemeyeceksin cunku aku sarji hala carpicinin istedigi degerin altindadir.

Umarim yardimci olabilmisimdir. Inan bana bu cok rahatsiz edici ama bununla yasamak zorundasin cunku bu araclar otomotiv parcalarinda mumkun olan en ustun teknoloji ile donatilmislardir.

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2010 Saat 20:51
Simdi baska bir yerde okudugum kadariyla diag toollari ile bu aku sarj seviyesi degistirilebiliyormus. Dolayisiyla ECO MODE'a gecme suresi de uzayacaktir.
Çevrimdışı oguzhan29 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 SW
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı oguzhan29 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2010 Saat 21:32
araç istop ettikten sonra belli bir süre daha aküden faydalanır fakat o süre dolunca araç ekonomi moduna girer ve farlar yanmaz teyb çalışmaz vb bunun içinde aracı çalıştırmak yeterli
PEUGEOT 206 SW HDİ X-LİNE(GRİ)2004 model
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2010 Saat 23:31
Kardeşim araç EKO - MOD  a giriyorsa senin akünün ömrü bitmiş demektir başka kıl tüy arama bende aynısı vardı 2 hafta önce aküyü değiştirdim böyle bir sorun kalmadı kim ne derse desin tek sorun akü
Çevrimdışı Akifff Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
17 - Mayıs - 1989

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Akifff Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2011 Saat 23:56
Benim 307 de aynı şekilde 20 dakika içinde eco mode a geçip elektrikleri kesiyor. Yalnız deniyen varmı bilmiyorum, arka çakmağa bağlı buzdolabı gece boyu açık kaldı ve eco mode a geçmedi? Herkes kurtulmaya çalışıyor ama çakmaları eco moda nasıl dahil ederiz???  Embarrassed
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 03:33
eco mod devre dısı kalmıyor bıldım kadarıyla 15 20 dakıkla sonra elektrıgı keser ıstesenızde teyp ı acamassınız aracı calıstırdınızda acılır 
Çevrimdışı Muhammet ÇAKIR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Muhammet ÇAKIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 04:42
aracı calıstırmaya bıle gerek yok teybın calısması ıcın kapıları acıp kapatmak yetıyor da nıcın kapatmak ıstıyorsunuz anlamadım :) teyp dınlemek ıstıyosanız calıstırmak kapı acmak ıstemıyorsanız vs vs. seyler yapmanıza gerek yok yarı kontakta dursun arac eco moda gecsede teybı kapatmaz
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 08:06

Arac ECO-MODE'a girdiginde yarim kontak, kapi tavan doseme kaldirmak kapatmak ise yaramaz. Zaten ise yarasa Eco-mode'un anlami kalmaz. Yani mantiga aykiri. Hatta sunu diyeyim, eger sofor kapisini kazara tam kapatmazsaniz ve oylece birakirsaniz, 1 gun sonra araci calistirmaya gidin ECO-MODE'un aktif oldugunu gorursunuz. Eger butun riskleri goz onune almak ve Eco-mode'u kapatmak cok isterseniz ki onermem PP2000 ile deaktif edebilirsiniz.
Çevrimdışı Engin Tepe Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Engin Tepe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 10:57
Ben memnunum ECO-MOD dan Embarrassed Dukkanın önünde bas açık ses açık gümbürgümbür müzik dinliyorlar tam  kopucakalr takk kapanıyor :D anahtarıda vermiyorum. :D açamıyorlar. Bence gerekli birşey,

Ve albayım;
Benim akü geldiginde araç zayıf tı sabahları itelemk zorunda kalıyorduk, Teyp eco mod a alıyordu akü degişti yine yanı durum 15 20 dk çalıştmı kapatıyor.

PEUGEOT PARTNER ADVENTURE 2.0 HDI 90bg 2008 SİYAH 100 km/6.5 Lt 0 5419 649 7 58
▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 12:22
Orjinalini yazan: Engin Tepe Engin Tepe Yazdı:

Ben memnunum ECO-MOD dan Embarrassed Dukkanın önünde bas açık ses açık gümbürgümbür müzik dinliyorlar tam  kopucakalr takk kapanıyor :D anahtarıda vermiyorum. :D açamıyorlar. Bence gerekli birşey,

Ve albayım;
Benim akü geldiginde araç zayıf tı sabahları itelemk zorunda kalıyorduk, Teyp eco mod a alıyordu akü degişti yine yanı durum 15 20 dk çalıştmı kapatıyor.

Aracin Eco-mode'a ne kadar sure sonra girecegi BSI yazilimina gore degisir. Yeni nesillerde genellikle bu 30 dakikadir. Bildigim kadari ile 206'larda bu 20 dakikadir.
Aracin eco-mode'dan cikmasi icin BSI'in alternator voltaji gormesi gerekir ki bu da araci calistirip susturmakla olur. 2 saniye calistirip sustursaniz da eco-mode'dan cikmis olur. Bu demek degildir ki 2 saniyede aku doldu. Sadece dakikayi resetler.
Çevrimdışı Engin Tepe Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Engin Tepe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 12:27
Kapatması akü yü korumak eger aç kapa aç kapa aküyü yer bitiririz.
PEUGEOT PARTNER ADVENTURE 2.0 HDI 90bg 2008 SİYAH 100 km/6.5 Lt 0 5419 649 7 58
▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Muhammet ÇAKIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 12:31
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Arac ECO-MODE'a girdiginde yarim kontak, kapi tavan doseme kaldirmak kapatmak ise yaramaz. Zaten ise yarasa Eco-mode'un anlami kalmaz. Yani mantiga aykiri. Hatta sunu diyeyim, eger sofor kapisini kazara tam kapatmazsaniz ve oylece birakirsaniz, 1 gun sonra araci calistirmaya gidin ECO-MODE'un aktif oldugunu gorursunuz. Eger butun riskleri goz onune almak ve Eco-mode'u kapatmak cok isterseniz ki onermem PP2000 ile deaktif edebilirsiniz.
benım aracım yarı kontakdayken teyıbı kapatmıyordu değişiklik yapıldımı yapılmadı mı bilmiyorum ama uydurmak ıcın soylemedım bızzat yaşadıgım olayı soyluyorum arkadaşlar denesin söylesin ben sadece yaşadığım olayı söyledim
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 12:40
Orjinalini yazan: Muhammet ÇAKIR Muhammet ÇAKIR Yazdı:

benım aracım yarı kontakdayken teyıbı kapatmıyordu değişiklik yapıldımı yapılmadı mı bilmiyorum ama uydurmak ıcın soylemedım bızzat yaşadıgım olayı soyluyorum arkadaşlar denesin söylesin ben sadece yaşadığım olayı söyledim

Bir onceki mesajimda yazdigim gibi, en fazla 30 dakika sonra kapatmasi gerekir. Sizin ekraninizda eco-mode yazisi hic cikmiyorsa Peugeot Planet 2000 ile aktif/deaktif edilebilir. Belki sizinkinde deaktif edilmistir. Ancak ekranda eco-mode yazdigi halde teyp calismaya devam ediyorsa elektrik baglantilariyla oynanmistir diyebilirim.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Muhammet ÇAKIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 12:43

Bir onceki mesajimda yazdigim gibi, en fazla 30 dakika sonra kapatmasi gerekir. Sizin ekraninizda eco-mode yazisi hic cikmiyorsa Peugeot Planet 2000 ile aktif/deaktif edilebilir. Belki sizinkinde deaktif edilmistir. Ancak ekranda eco-mode yazdigi halde teyp calismaya devam ediyorsa elektrik baglantilariyla oynanmistir diyebilirim.
kontak acık degılken eco moda gectıgınde teyıbı kapatıyor yarı kontaktayken kapatmıyor yani eco mod yazısı cıkıyor eco mod aktif bağlantılarda varmı yokmu bılemıcem bısı veya bsi yle oynanmıs mı onuda bılemıcem aracı 1 yıl kullandım geldıgınden berı bu sekıldeydı
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 Saat 12:47

kontak acık degılken eco moda gectıgınde teyıbı kapatıyor yarı kontaktayken kapatmıyor yani eco mod yazısı cıkıyor eco mod aktif bağlantılarda varmı yokmu bılemıcem bısı veya bsi yle oynanmıs mı onuda bılemıcem aracı 1 yıl kullandım geldıgınden berı bu sekıldeydı

Eger Eco-Mode yazisi cikiyorsa BSI'da degisiklik yapilmamistir.
Aracinizi sattiniz, sanirim deniyemezsiniz ama ic aydinlatma isiklarini da denemenizi isterdim. Yani kontak kapali radyoyo dinliyorsunuz. Ic isiklar da acik. Bir muddet sonra eco-mode'a girdi radyo ve isiklar gitti. Siz yarim kontak yaptiniz radyonuz geldi. Bu noktada ic isiklar da yaniyor mu? Eger yanmiyorsa radyonuzun elektrik baglantilari ile oynanmistir derim.

Düzenleyen koliva - 26 Ağustos 2011 Saat 12:48
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2933 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5910 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1251 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1311 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 762 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2851 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1156 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1971 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12951 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 994 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 567 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 580 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1047 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 930 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16220 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5651 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1984 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 564 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English