Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Yararlı Dökümanları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Şahin Peugeottan Bişe Almayın !!
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Şahin Peugeottan Bişe Almayın !!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Peugeot35 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot 307 1.4 XR 90HP
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Şahin Peugeottan Bişe Almayın !!
    Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2019 Saat 09:51
Geçenlerde Peugeot İlk Yardım Çantası aldım 3 gün geçti ve çanta elime ulaşmadı aradım ürün yoktu tedarik ettik ( olmayan ürünün ilanda ne işi var ) neyse ürün geldi gelmez olaydı ! Çantanın içinde 2 adet dandik kırılmaya meyilli reflektör var 1. Adet Buz kazıyıcı ama oyuncak gibi (t) şekline 1 adet pansuman seti ( 2 pamuk 1 makas 2 yarabandi 1 sargı bezi dalga geçer gibi ) 1 adet köpük boyunluk 1 adet ince çeki halatı el fener yazmasına rağmen yok yani olması gereken malzemeler var ama bu kadar dandik ve çinden gelen malzeme olduğu bariz. 60 tl + 10 tl kargo 70 tl yalan oldu. Beyefendilere ulaşmak imkansız neyse aradım durumu anlattım verdiği cevap KOCA PEUGEOT ilk yardım çantasını güncellemişte eee bu şekil olmuş dedim neden ilandaki resimi güncellemiyorsunuz bilmeyerek almış oluyoruz işleri yoğunmuş yetişemiyorlarmış ve içindeki malzemelerde aşırı kalitelimiş yazıklar olsun haram olsun param dedim kapattım. İade edelim paranı diyor dedim 10 tl de kargo vereyim 20 daha zarar edeyim öylemi.. arkadaşlar aynı durumdan mağdur olan çok kişi var şikayet varda bu bahsettiğin olaydan 4 adet ka yıtta mevcut kayıtta olmayan belli değil bilerek ilanda ürünün kaliteli malzeme ve tam techisat olduğunun resmlerini silmiyorlar alan mağdur oluyor bilginiz.... 
Çevrimdışı Dogukan_3002 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Dogukan_3002 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2019 Saat 15:53
Ietgodan alıyorum ben. bisürü satan insan var. geçmiş olsun az da değil 70 liranız çöp olmuş
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2019 Saat 18:14
Yalan söylüyorlar ona sinir oluyorum peugeot firması çantayı güncellemiş. Böyle yaparak insanların hakkını aklıyorlar haram olsun yanlarına kalmasın. Kolay para böyle kazanıyorlar işte çilek gösterip soğan yolluyorlar. 
Çevrimdışı x571 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 306 station wagon
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2019 Saat 09:46
Orjinalini yazan: Peugeot35 Peugeot35 Yazdı:

Yalan söylüyorlar ona sinir oluyorum peugeot firması çantayı güncellemiş. Böyle yaparak insanların hakkını aklıyorlar haram olsun yanlarına kalmasın. Kolay para böyle kazanıyorlar işte çilek gösterip soğan yolluyorlar. 

İnternetten alınan ürünlerde 14 gün içinde iade hakkın var. İadeler de kargoyu aldığın firma öder sen değil. Kaldı ki adamlar iade alırız demiş. Sorun nedir o zaman? Ben şok dan aldım yangın tüpü, reflrktör cart curt bir şey var işte duruyor. Çok uygun bir fiyata da almıştım. 
Ha nedir adam paranı ödemez. Gir e devlete hakem heyeti yaz direk çıkıyor yap başvurunu 15 dakikada yap. Ödeyecekler illa ödemiyoruz diye bir şey yok.

Ben parcagonder.com dan ürün aldım arabaya uymadı. İade ettim. İlk önce dediler ki iade almayız. Dedim kullanmadım hiç uymuyor parça. Sonra ık mık derken kargo parası keseriz dediler. Dedim hem kanuni değil hem razı değilim. Yine de kestiler. Düşün milyonluk adamlar bunlar 10 liraya tenezzül ediyorlar. Gittim hakem heyetine verdim kazandım. Yine ödrmrdiller şimdi olmadı avukata vereceğim 1ooo lira ödesin de akıllanır belki.

Yani bu parça işlerini satan adamlar internet işini yapamıyor. Ya mağazadan alacaksın yada n11 falan. Uğraşılmaz yoksa.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2019 Saat 06:34
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

İnternetten alınan ürünlerde 14 gün içinde iade hakkın var. İadeler de kargoyu aldığın firma öder sen değil. Kaldı ki adamlar iade alırız demiş. Sorun nedir o zaman? Ben şok dan aldım yangın tüpü, reflrktör cart curt bir şey var işte duruyor. Çok uygun bir fiyata da almıştım. 
Ha nedir adam paranı ödemez. Gir e devlete hakem heyeti yaz direk çıkıyor yap başvurunu 15 dakikada yap. Ödeyecekler illa ödemiyoruz diye bir şey yok.

Ben parcagonder.com dan ürün aldım arabaya uymadı. İade ettim. İlk önce dediler ki iade almayız. Dedim kullanmadım hiç uymuyor parça. Sonra ık mık derken kargo parası keseriz dediler. Dedim hem kanuni değil hem razı değilim. Yine de kestiler. Düşün milyonluk adamlar bunlar 10 liraya tenezzül ediyorlar. Gittim hakem heyetine verdim kazandım. Yine ödrmrdiller şimdi olmadı avukata vereceğim 1ooo lira ödesin de akıllanır belki.

Yani bu parça işlerini satan adamlar internet işini yapamıyor. Ya mağazadan alacaksın yada n11 falan. Uğraşılmaz yoksa.

Hocam gönder diyorda 10 tl kargo ücreti vericem ben 10 tl de daha önce verdik 20 tl zararım olacak birde uğraşki paranı yatırsın balık baştan kokar bunlarda hemen savunmaya geçtiler yani kalan 50 tl den de olabilme ihtimali var ben sana soğan gösteripte patates yollarsam sen bidaha benden bişe alırmısın tabiki hayır benim amacım dikkat edin bunların böyle bir kötü huyu var. Hem suçlu hem güçlü auyun üatüne yağ gibi çıkmasıda cabası insan der benim hatam siz yollayın varsa resimdekini yolluyayım yoksa 60 tl nizi vereyim hadi ilk 10 tl de benden gitsin der yollarım ama yalanın bini nin para peugeot güncelleme yapmışmış buna anca gülünür. 
Çevrimdışı x571 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 306 station wagon
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2019 Saat 15:18

Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

Hocam gönder diyorda 10 tl kargo ücreti vericem ben 10 tl de daha önce verdik 20 tl zararım olacak birde uğraşki paranı yatırsın balık baştan kokar bunlarda hemen savunmaya geçtiler yani kalan 50 tl den de olabilme ihtimali var ben sana soğan gösteripte patates yollarsam sen bidaha benden bişe alırmısın tabiki hayır benim amacım dikkat edin bunların böyle bir kötü huyu var. Hem suçlu hem güçlü auyun üatüne yağ gibi çıkmasıda cabası insan der benim hatam siz yollayın varsa resimdekini yolluyayım yoksa 60 tl nizi vereyim hadi ilk 10 tl de benden gitsin der yollarım ama yalanın bini nin para peugeot güncelleme yapmışmış buna anca gülünür. 

ya hep öyle .memleketin işi yalanla dolanla . bir bunlar değil ki . internetten alacağın zaman büyük kurumsal şirketlerden al,gerisi yalan dolan. n11,g.g falan iyice soyguncu dolandırıcı çakal yuvası oldu.3-4 sene önce iyiydi yine. millet kısa yoldan zengin olacağım diye artık dini imanı rafa attı.
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2019 Saat 22:41
şahsen sahibini tanırım ama orda gördüğünü almak ve iade etmek hakkın
aynısını gönderemiyor olabilir Peugeot'nun yaptığı güncellemeler olabiliyor ama o zamanda para iadesi yapması gerekiyor
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eylül 2019 Saat 01:05
Gökhan hocam iade etmek sorunu çözmüyor ne yazıkki neden diyeceksin 60 tl ürün geldimi 10 tl kargo veriyon ürünü soğan beklerken patates çıkıyor hadi iade edelim diyon arıyon beyefendileri gönder iade alalım tamam buraya kadar sorun yok iyi hoşta göndereceğim kargo 10 tl den fazla tutuyor bu benim sorunum olmazken benim sorunum oluyor benim 60 tl param abilerin sayesinde 40 tl ye düşüyor. Bunun adıda sahtekarlık oluyor demi ha resime soğan koyuyorsan soğan sat patatesse patates koy bende ne alacağımı bileyim, tamam güncellememi yaptı peugeot veya iş yoğunluğundan siteyi güncellememi yapamadın bunun bilgisini ver yada siteden kaldır ama niyet ne kakıtırsam kaardır. Bu benim sorunum değil kesinlikle bunun adı mağduriyetliktir ve bunun bedelini ben değil onlar karşılaması lazım söz konusu müşteri memnuniyetiyse ! Ben yıllardı internetten alış veriş yapıyorum bu gibi durumlarda satıcı müşteriyi memnun etmek için zarara kendisi giriyor esnaflık budur. 60 tl büyük para değil ama hayal kırıklığı ve 6 gün beklemek insanın zoruna gidiyor.

Düzenleyen Peugeot35 - 27 Eylül 2019 Saat 01:10
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1558 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1465 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 213 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4895 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5994 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25156 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1408 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 111 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1114 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 179 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 368 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 249 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1432 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10837 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 524 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 586 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4126 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3286 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2049 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
slckgms 3
antipollution 3
serdarcan34 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English