Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Şahin Peugeottan Bişe Almayın !!

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU
Forum Adı: Yararlı Dökümanları
Forum Tanımlaması: Modifiye ve Tuning adına yararlı bilgiler
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=48660
Tarih: 20 Nisan 2024 Saat 03:15
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Şahin Peugeottan Bişe Almayın !!
Mesajı Yazan: Peugeot35
Konu: Şahin Peugeottan Bişe Almayın !!
Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2019 Saat 09:51
Geçenlerde Peugeot İlk Yardım Çantası aldım 3 gün geçti ve çanta elime ulaşmadı aradım ürün yoktu tedarik ettik ( olmayan ürünün ilanda ne işi var ) neyse ürün geldi gelmez olaydı ! Çantanın içinde 2 adet dandik kırılmaya meyilli reflektör var 1. Adet Buz kazıyıcı ama oyuncak gibi (t) şekline 1 adet pansuman seti ( 2 pamuk 1 makas 2 yarabandi 1 sargı bezi dalga geçer gibi ) 1 adet köpük boyunluk 1 adet ince çeki halatı el fener yazmasına rağmen yok yani olması gereken malzemeler var ama bu kadar dandik ve çinden gelen malzeme olduğu bariz. 60 tl + 10 tl kargo 70 tl yalan oldu. Beyefendilere ulaşmak imkansız neyse aradım durumu anlattım verdiği cevap KOCA PEUGEOT ilk yardım çantasını güncellemişte eee bu şekil olmuş dedim neden ilandaki resimi güncellemiyorsunuz bilmeyerek almış oluyoruz işleri yoğunmuş yetişemiyorlarmış ve içindeki malzemelerde aşırı kalitelimiş yazıklar olsun haram olsun param dedim kapattım. İade edelim paranı diyor dedim 10 tl de kargo vereyim 20 daha zarar edeyim öylemi.. arkadaşlar aynı durumdan mağdur olan çok kişi var şikayet varda bu bahsettiğin olaydan 4 adet ka yıtta mevcut kayıtta olmayan belli değil bilerek ilanda ürünün kaliteli malzeme ve tam techisat olduğunun resmlerini silmiyorlar alan mağdur oluyor bilginiz.... 

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Dogukan_3002
Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2019 Saat 15:53
Ietgodan alıyorum ben. bisürü satan insan var. geçmiş olsun az da değil 70 liranız çöp olmuş

Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2019 Saat 18:14
Yalan söylüyorlar ona sinir oluyorum peugeot firması çantayı güncellemiş. Böyle yaparak insanların hakkını aklıyorlar haram olsun yanlarına kalmasın. Kolay para böyle kazanıyorlar işte çilek gösterip soğan yolluyorlar. 

Mesajı Yazan: x571
Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2019 Saat 09:46
Orjinalini yazan: Peugeot35 Peugeot35 Yazdı:

Yalan söylüyorlar ona sinir oluyorum peugeot firması çantayı güncellemiş. Böyle yaparak insanların hakkını aklıyorlar haram olsun yanlarına kalmasın. Kolay para böyle kazanıyorlar işte çilek gösterip soğan yolluyorlar. 

İnternetten alınan ürünlerde 14 gün içinde iade hakkın var. İadeler de kargoyu aldığın firma öder sen değil. Kaldı ki adamlar iade alırız demiş. Sorun nedir o zaman? Ben şok dan aldım yangın tüpü, reflrktör cart curt bir şey var işte duruyor. Çok uygun bir fiyata da almıştım. 
Ha nedir adam paranı ödemez. Gir e devlete hakem heyeti yaz direk çıkıyor yap başvurunu 15 dakikada yap. Ödeyecekler illa ödemiyoruz diye bir şey yok.

Ben parcagonder.com dan ürün aldım arabaya uymadı. İade ettim. İlk önce dediler ki iade almayız. Dedim kullanmadım hiç uymuyor parça. Sonra ık mık derken kargo parası keseriz dediler. Dedim hem kanuni değil hem razı değilim. Yine de kestiler. Düşün milyonluk adamlar bunlar 10 liraya tenezzül ediyorlar. Gittim hakem heyetine verdim kazandım. Yine ödrmrdiller şimdi olmadı avukata vereceğim 1ooo lira ödesin de akıllanır belki.

Yani bu parça işlerini satan adamlar internet işini yapamıyor. Ya mağazadan alacaksın yada n11 falan. Uğraşılmaz yoksa.

Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2019 Saat 06:34
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

İnternetten alınan ürünlerde 14 gün içinde iade hakkın var. İadeler de kargoyu aldığın firma öder sen değil. Kaldı ki adamlar iade alırız demiş. Sorun nedir o zaman? Ben şok dan aldım yangın tüpü, reflrktör cart curt bir şey var işte duruyor. Çok uygun bir fiyata da almıştım. 
Ha nedir adam paranı ödemez. Gir e devlete hakem heyeti yaz direk çıkıyor yap başvurunu 15 dakikada yap. Ödeyecekler illa ödemiyoruz diye bir şey yok.

Ben parcagonder.com dan ürün aldım arabaya uymadı. İade ettim. İlk önce dediler ki iade almayız. Dedim kullanmadım hiç uymuyor parça. Sonra ık mık derken kargo parası keseriz dediler. Dedim hem kanuni değil hem razı değilim. Yine de kestiler. Düşün milyonluk adamlar bunlar 10 liraya tenezzül ediyorlar. Gittim hakem heyetine verdim kazandım. Yine ödrmrdiller şimdi olmadı avukata vereceğim 1ooo lira ödesin de akıllanır belki.

Yani bu parça işlerini satan adamlar internet işini yapamıyor. Ya mağazadan alacaksın yada n11 falan. Uğraşılmaz yoksa.

Hocam gönder diyorda 10 tl kargo ücreti vericem ben 10 tl de daha önce verdik 20 tl zararım olacak birde uğraşki paranı yatırsın balık baştan kokar bunlarda hemen savunmaya geçtiler yani kalan 50 tl den de olabilme ihtimali var ben sana soğan gösteripte patates yollarsam sen bidaha benden bişe alırmısın tabiki hayır benim amacım dikkat edin bunların böyle bir kötü huyu var. Hem suçlu hem güçlü auyun üatüne yağ gibi çıkmasıda cabası insan der benim hatam siz yollayın varsa resimdekini yolluyayım yoksa 60 tl nizi vereyim hadi ilk 10 tl de benden gitsin der yollarım ama yalanın bini nin para peugeot güncelleme yapmışmış buna anca gülünür. 

Mesajı Yazan: x571
Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2019 Saat 15:18

Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

Hocam gönder diyorda 10 tl kargo ücreti vericem ben 10 tl de daha önce verdik 20 tl zararım olacak birde uğraşki paranı yatırsın balık baştan kokar bunlarda hemen savunmaya geçtiler yani kalan 50 tl den de olabilme ihtimali var ben sana soğan gösteripte patates yollarsam sen bidaha benden bişe alırmısın tabiki hayır benim amacım dikkat edin bunların böyle bir kötü huyu var. Hem suçlu hem güçlü auyun üatüne yağ gibi çıkmasıda cabası insan der benim hatam siz yollayın varsa resimdekini yolluyayım yoksa 60 tl nizi vereyim hadi ilk 10 tl de benden gitsin der yollarım ama yalanın bini nin para peugeot güncelleme yapmışmış buna anca gülünür. 

ya hep öyle .memleketin işi yalanla dolanla . bir bunlar değil ki . internetten alacağın zaman büyük kurumsal şirketlerden al,gerisi yalan dolan. n11,g.g falan iyice soyguncu dolandırıcı çakal yuvası oldu.3-4 sene önce iyiydi yine. millet kısa yoldan zengin olacağım diye artık dini imanı rafa attı.

Mesajı Yazan: GökhaN
Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2019 Saat 22:41
şahsen sahibini tanırım ama orda gördüğünü almak ve iade etmek hakkın
aynısını gönderemiyor olabilir Peugeot'nun yaptığı güncellemeler olabiliyor ama o zamanda para iadesi yapması gerekiyor

-------------
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> https://www.pejo.com.tr" rel="nofollow - www.pejo.com.tr

Mesaj Tarihi: 27 Eylül 2019 Saat 01:05
Gökhan hocam iade etmek sorunu çözmüyor ne yazıkki neden diyeceksin 60 tl ürün geldimi 10 tl kargo veriyon ürünü soğan beklerken patates çıkıyor hadi iade edelim diyon arıyon beyefendileri gönder iade alalım tamam buraya kadar sorun yok iyi hoşta göndereceğim kargo 10 tl den fazla tutuyor bu benim sorunum olmazken benim sorunum oluyor benim 60 tl param abilerin sayesinde 40 tl ye düşüyor. Bunun adıda sahtekarlık oluyor demi ha resime soğan koyuyorsan soğan sat patatesse patates koy bende ne alacağımı bileyim, tamam güncellememi yaptı peugeot veya iş yoğunluğundan siteyi güncellememi yapamadın bunun bilgisini ver yada siteden kaldır ama niyet ne kakıtırsam kaardır. Bu benim sorunum değil kesinlikle bunun adı mağduriyetliktir ve bunun bedelini ben değil onlar karşılaması lazım söz konusu müşteri memnuniyetiyse ! Ben yıllardı internetten alış veriş yapıyorum bu gibi durumlarda satıcı müşteriyi memnun etmek için zarara kendisi giriyor esnaflık budur. 60 tl büyük para değil ama hayal kırıklığı ve 6 gün beklemek insanın zoruna gidiyor.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net