Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Automotic Gear Fault 307
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Automotic Gear Fault 307

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı bodrum7 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bodrum7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Automotic Gear Fault 307
    Gönderim Zamanı: 13 Haziran 2010 Saat 20:06
Arkadaşlar selam benim 2004 model tiptronic 307 xt aracımda genellikle soğukken araç rampa çıkarken Automatic  Gear Fault hatasını veriyor. Bu sorunu internetten çok araştırdım ve kronik bir sorun olduğunu öğrendim. Ama tam olarak şu sebeptendir diyen ve tam olarak çözene rastlayamadım. Genelde şanzımandaki 2 adet selenoid ten kaynaklandığını ve bunları değiştirmek gerektiği yazılıyor peki bu kesin bir çözümmüdür. Bu sorun başından geçen ve kesin bir şekilde çözen arkadaşlar varsa bana yardımcı olursanız çok sevinrim.

Ben Bodrum'da ikamet ediyorum, bu sorun için gidebileceğim en yakın şehir İzmir olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Çevrimdışı SahinGün Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı SahinGün Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haziran 2010 Saat 20:10
Öncelikle merhaba, Umarım en yakın zamanda tecrübeli ve deneyimli arkadaşlar konuyu cevaplayacaktır saygılar...

Düzenleyen H-a-d-i - 13 Haziran 2010 Saat 20:34
Şahin Gündoğan QuiK_
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bodrum7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haziran 2010 Saat 20:11
site içinde ve diğer sitelerde çok araştırma yaptım fakat yeterli çözümü bulamadım. Bana tam olarak bu sorun başından geçmiş ve çözebilen bir arkadaş varsa onun fikirlerini almak için açtım bu konuyu.
 Bu arada kendimi tanıtmıştım biraz daha ayrıntılı tanıtayım diğer bölümde.

Düzenleyen bodrum7 - 13 Haziran 2010 Saat 20:11
Çevrimdışı ErolSen Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
21 - Şubat - 1985

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ErolSen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haziran 2010 Saat 20:40
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=7112&PN=1&title=2005-206-xt-otomat%DDk-anzuman-problem%DD bu konuyu bi incele çözüm burda var.

buda benim yorumumdu alıntı yapayım senin için :
mr mutlu onur ve diğer benzer oto şanzuman arızası  olan arkadaşlar;
bu vuruntu olayı bende de oluyodu vuruntu ile beraber spor mod ve kar mod işaretleri ekranda çıkıyor ve dııııt dıııt diye sesli uyarı bundan sonra vay halime araç gaz almamaya devri geç yükselmeye ve dolayısıyla çekiçten düşmeye başlıyordu hele ki dik bi rampaya vurduğunda durduktan sonra aracım hem geri kaçıyor hemde zor kalkıyordu. durumu foruma konu açarak arkadaşlara sordum ve  selenoid adı verilen bir parçanın değişmesi gerektiğini söylediler. neyse bir süre kullandım baktım olacak gibi değil 1 hafta önce kadar sanayiye götürdüm. ustaya durumu anlatır anlatmaz anladı zaten pejo oto viteslerin hastalığı bu dedi bilgisayara bağladı şanzuman basınç ayar arızası diye bir arıza düşmüş. burda arkadaşların selenoid dedikleri parçaya onlar elektrovana diyorlar onların değişmesi gerekiyormuş. açtık baktık sipariş verdi parçaları tanesi 177 liraydı 2 tanesi 350 felan yapıyor. şanzuman yağıydı işçiliğiydi sana 500 epatlar dedi. tamam dedim. parçalar gelsin yarın getireyim arabayı . ertesi gün sabah götürüp bıraktım akşam saatlerinde aldım yani öyle korkulacak  çok abartılı bir durum yok oto şanzumanın içini açmadan değiştirebiliyorlar bu parçaları. neyse arabayı almaya gittim ustayla denemeye çıktık. ilk defa aracıma hayran kaldım. canavar gibi çekmeye başlamış devri daha hızlı yükseliyor.dolayısla daha seri hale gelmişti arabam. usta anlatıyor aynı arıza ile gelen müşterilerden 3 sene böyle arızalı şekilde aracını kullananlar varmış. adamın arabasını yaptık biz boşa bunca sene böyle kullanmışız diyorlarmış. ben bir haftadır kullanıyorum hiçbir problem yok vites geçişleri yumuşamış vuruntu olayı kaybolmuş. benim  en çok canımı sıkan şey rampa da bayılma olayıydı. şimdi sürekli rampaya vuruyorum arabayı ne bayılam ne bişey süper çekiyo. tavsiyem kesinlikle yaptırın bu arızaları aracınıza hayran kalacaksınız. ben eskişehirdeyim ve gittiğim usta işinin ehlidir. yardım isteyen arkadaşlara elimden geldiğince bu konuda yardımcı olmaya çalışırım. yönlediririm,hatta bizzat götürebilirim de.
Erol ŞEN
ESKİŞEHİR
21.02.1985
B Rh +
2005 206 X Line 1.4 O.V
Çevrimdışı C!N Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
10 - Ekim - 1984

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Ibiza CUPRA 1.4 TSI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı C!N Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haziran 2010 Saat 22:00
Orjinalini yazan: ErolSen ErolSen Yazdı:

http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=7112&PN=1&title=2005-206-xt-otomat%DDk-anzuman-problem%DD bu konuyu bi incele çözüm burda var.

buda benim yorumumdu alıntı yapayım senin için :
mr mutlu onur ve diğer benzer oto şanzuman arızası  olan arkadaşlar;
bu vuruntu olayı bende de oluyodu vuruntu ile beraber spor mod ve kar mod işaretleri ekranda çıkıyor ve dııııt dıııt diye sesli uyarı bundan sonra vay halime araç gaz almamaya devri geç yükselmeye ve dolayısıyla çekiçten düşmeye başlıyordu hele ki dik bi rampaya vurduğunda durduktan sonra aracım hem geri kaçıyor hemde zor kalkıyordu. durumu foruma konu açarak arkadaşlara sordum ve  selenoid adı verilen bir parçanın değişmesi gerektiğini söylediler. neyse bir süre kullandım baktım olacak gibi değil 1 hafta önce kadar sanayiye götürdüm. ustaya durumu anlatır anlatmaz anladı zaten pejo oto viteslerin hastalığı bu dedi bilgisayara bağladı şanzuman basınç ayar arızası diye bir arıza düşmüş. burda arkadaşların selenoid dedikleri parçaya onlar elektrovana diyorlar onların değişmesi gerekiyormuş. açtık baktık sipariş verdi parçaları tanesi 177 liraydı 2 tanesi 350 felan yapıyor. şanzuman yağıydı işçiliğiydi sana 500 epatlar dedi. tamam dedim. parçalar gelsin yarın getireyim arabayı . ertesi gün sabah götürüp bıraktım akşam saatlerinde aldım yani öyle korkulacak  çok abartılı bir durum yok oto şanzumanın içini açmadan değiştirebiliyorlar bu parçaları. neyse arabayı almaya gittim ustayla denemeye çıktık. ilk defa aracıma hayran kaldım. canavar gibi çekmeye başlamış devri daha hızlı yükseliyor.dolayısla daha seri hale gelmişti arabam. usta anlatıyor aynı arıza ile gelen müşterilerden 3 sene böyle arızalı şekilde aracını kullananlar varmış. adamın arabasını yaptık biz boşa bunca sene böyle kullanmışız diyorlarmış. ben bir haftadır kullanıyorum hiçbir problem yok vites geçişleri yumuşamış vuruntu olayı kaybolmuş. benim  en çok canımı sıkan şey rampa da bayılma olayıydı. şimdi sürekli rampaya vuruyorum arabayı ne bayılam ne bişey süper çekiyo. tavsiyem kesinlikle yaptırın bu arızaları aracınıza hayran kalacaksınız. ben eskişehirdeyim ve gittiğim usta işinin ehlidir. yardım isteyen arkadaşlara elimden geldiğince bu konuda yardımcı olmaya çalışırım. yönlediririm,hatta bizzat götürebilirim de.
Arkadaşım katılıyorum sana, peugeot otomatik viterslerin en büyük kroniği selanoid valf adı verilen bu parçalar, onun dışında kolay kolay sıkıntı yaratmıyor diye duymuştum ben de farklı kaynaklardan.
Çevrimdışı yzt06 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yzt06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haziran 2010 Saat 22:25
aynı sorunu arada bir bendede veriyor..gear fault hatasından sonra düz olarak kullanamıyorsunuz.stop edip tekrar çalıştırınca sorun düzeliyor.
bu sıralar yani yaklaşık 1 aydır falan arabanın çekişi çok fazla düştü.5 kişi bindiğimde 90 kilometreyi geçemedim.ayağım gaz pedalının sonundaydı.acaba bununla bi alakası olabilirmi?
AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR...
Çevrimdışı H-a-d-i Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı H-a-d-i Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haziran 2010 Saat 22:30
Orjinalini yazan: yzt06 yzt06 Yazdı:

aynı sorunu arada bir bendede veriyor..gear fault hatasından sonra düz olarak kullanamıyorsunuz.stop edip tekrar çalıştırınca sorun düzeliyor.
bu sıralar yani yaklaşık 1 aydır falan arabanın çekişi çok fazla düştü.5 kişi bindiğimde 90 kilometreyi geçemedim.ayağım gaz pedalının sonundaydı.acaba bununla bi alakası olabilirmi?

öncelikle şanzuman yazılımının güncelleme yolunu dene. 30 -40 TL ye yaparlar. belki bu parayı vererek 500 TL den kurtulursun. denemekte fayda var.
Hadi, 1981, İstanbul
Çevrimdışı Onur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Onur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2010 Saat 00:26
şanzuman güncellemsi hiç bir işe yaramaz arıza düşmüş zaten basınç hatası düşerse selenoid takımı değişmesi lazım bildigim kadarıyla onun dışında blok fln gbi hiç bir sorun yoktur kafanıza takmaya gerek yok bence iyi bir otomtak şanzuman ustası işi çözer şanzuman hata verdiginde acil mod devreye girer araç sadece 3.vites çalışır  çekişden düşer stop edip geri çalıştırdıgınızda düzelir
2011 Renault Clio Extreme 1.6 16v BVA
Çevrimdışı fatih1903 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fatih1903 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2010 Saat 09:52
merhaba arkadaşlar ;
benim başımdanda geçti geçen sene bu olayın aynısı automatic gear fault  yazısı çıkıp duruyodu. böyle sorunlar için yetkili servislere gitme hemen parçayı şanzımanı değiştirelim derler uğraşmazlar ben gitmiştim bu sana pahalıya patlar falan dediler yetkili serviste , sonra izmit sanayide bi ustam var özel peugeot servisi hüseyin abi gittim anlattım olayı açtı baktı arıza şanzımanda değil vites geçişlerini algılayan bi parça var (adını hatırlayamadım)dedi onu değiştirmemiz gerekiyo dedi 160 tl ye parçayı aldık değiştirdi saolsun  1 senedir de maaşallah böyle bi sorunum yok inşallah sizde ucuza çözersiniz... 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bodrum7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2010 Saat 09:55
Evet arkadaşlar dediğiniz gibi bilgisayarda bendede basınç hatası diyordu. Selenoid değişimi kesin çözer dediniz beni rahatlattınız. Fatih sende vites geçişlerini algılayan parça demişsin acaba ondanmı kaynaklanıyordur. Hatayı verdiğinde dediğiniz gibi 3 vitese alıyor kendini. Ve manuel olarak kullanamıyorsunuz.

Peki bodrum veya izmirde bu işi çözebilecek iyi bir usta bilen varmı arkadaşlar? Telefonunu verirseniz çok sevinirim.

Düzenleyen bodrum7 - 14 Haziran 2010 Saat 09:56
Çevrimdışı Onur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Onur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2010 Saat 13:44
selenoidler ztn vites geçişlerini sağlar 2 tane bulunur 1-2.vites 3-4.vites çözülür büyük sorun degil aracın kullanma klavuzunda bile yazar hata verdiginde şanzumandan bi vuruntu gelir bu şanzumana zarar vermez diye izmirdeki bilen arkadaşlar yardımcı olur
2011 Renault Clio Extreme 1.6 16v BVA
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bodrum7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2010 Saat 19:32
Teşekkür ediyorum dediğim gibi bu sorunu çözebilecek güvenilir bu işlerin ehli bir usta Bodrum yada İzmir'de varsa bildiğniz telefonunu verirseniz çok sevinirim.
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 01:45
merhaba,
yaklaşık 1 saattir ilgili hataya ilişkin forumlarıo okuyorum, bu işi ucuzundan halletmek istiyorum, arabayı 2.el aldım ve aldığımdan beri sürekli para harcıyorum, bir dönemde anti pollution fault veriyordu, neyseki o çözüldü.
şimdi bu vites hatası için aşağıdaki bir çözüm buldum, ve gidip ustaya bunu vericeğim ancak ortalama neye mal olur bilemiyorum, fikri olan var mı? şimdiden teşekkürler..

Madde 1 - İlk önce yetkili bir peugeot servisine gidiniz ve (yanlış duymadıysam ismi yakıt kelebeği idi) yakıt kelebeğinizi temizletiniz benim arabam 47000 km de içi bayağı bi kurumlaşmıştı sadece bu cihazı temizlemek için üretilmiş bir spreyle pırıl pırıl oldu. Dolayısıyla hava ve yakıt karışımı birbirini dengeledi.
Madde 2 - Aracınız LPG ile çalışıyorsa benzinden LPG ye geçiş ısısını mutlaka ama mutlaka 45 dereceye getirtin. LPG ustanız bilgisayara bağlayarak bunu maksimum 3 dakikada yapar.
Madde 3 - Şanzıman yağınızın seviyesini yine yetkili bir peugeot servisinde kontrol ettiriniz.
Madde 4 - En önemlisi LPG yakıt enjektörlerinizi 2 numaralı tığ ile delik çapını genişlettirin ondan sonra "Automatic Gear Fault" yazısını bir daha görmezsiniz. Ben kurtuldum çok şükür bu lanet olası arızadan. Bu dediklerimi uygularsanız inşallah sizde kurtulursunuz.
Çevrimdışı C!N Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
10 - Ekim - 1984

Aracı : Ibiza CUPRA 1.4 TSI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı C!N Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 04:32

Arkadaşlar; 206 Tiptronik şanzımanın komple fiyatı için 10-13 bin TL gibi bir rakamdan bahsediliyor bana en yakın yetkili serviste, bilginize (Ayrıca 307'lerde de bu şanzımanın aynısı kullanılıyor)

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bodrum7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 12:33
Zeynep hanim araciniz sogukunmi veriyor o hatay benim aracimda boyle genelde selenoidlerden kaynaklaniyor deniliyor bu sorun. Eger sogukken bu hatayi veriyorsa araci ilk kullanimizda d konumunda 2 dk boyunca isitin kalkmadan kalkarken dik bi rampaya cikacaksaniz ilk kullanimizda az gaz vererek cikin. Ayni sorun bendede ve bir cok 307 de var selenoid degisimiyle bu cozuluyor deniliyor.
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 15:10
Aynı sorun bendede vardı bende selenoid denilen elektro vanaları değiştirdim.Şimdilik sorun yok . Vites geçişlerim rahatladı.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bodrum7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 16:04
Hakan bey nerede ve kaça yaptırdınız?
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 18:25

soğuk sıcak farketmiyor, uzun yolda manuel sürerken dahi aynı hatayı verdi, yokuilarda zaten 30 dan iyisini göremedim. bu selenoidli çözümü mü denesem diyorum, ama kimse ortalama bir fiyat söylemiyor.

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bodrum7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 20:19
Selenoid değiştirince çözülüyor diye biliyorum. Ortalama 500 tl gibi bir fiyatı var. Peki kontağı kapatıp açınca hatayı gün içinde tekrarlıyormu?
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2010 Saat 08:30
tabi, arabayı durdurup tekrar çalıştırıyorum biraz gittikten sonra yine aynı hatayı veriyor.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2014 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5769 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1239 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1090 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 742 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2821 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1139 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1939 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12871 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 851 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 557 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 529 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 569 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 572 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 935 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 807 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16172 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5614 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1959 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 554 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
FURKANAKKAS 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English