Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Pejo 206 Hararet Sorunu ?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Pejo 206 Hararet Sorunu ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı tyfngzde Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 206
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Pejo 206 Hararet Sorunu ?
    Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 02:36
Selamun Aleykum arkadaşlar
Pejo 206 sedan 2009 model aracim var aracın hararetiyle ilgili sorununu bir türlü cozemiyorum. Diğer araçların aksine hararet yükselmesi sorunu değil aksine yukselmemesi veya yükselince düşmesi sorunu yasiyorum. Arac sabah çalıştırıyorum ve yaklaşık 20 km şehir içi gidiyorum bazen 4 km de 80 i görüyor ondan sonra da birden 50 dereceye kadar düşüyor tekrar yükselmesi uzun yol şehir içi baya bı sürüyor 70 e geliyor düşüyor bunu 3 -4 defa yapıyor ondan sonra 70 de kalıyor ve belli süre sonra 80 ile 90 arasına geliyor ve orada kaliyor. Bazen de 20 30 km gidiyorum 70 i geçmiyor sonra birden 90 a geliyor ve orada belli müddet kaldıktan sonra 80 e düşüyor ve 80 ile 90 arasında kalıyor. En son termastat dediler ki bundan önce de iki defa değişti gittim kendim şase den orijinal aldım taktırdım değişmedi . Son zamanlarda uzun yolda ufak bı yokuş aşağıda 70 kadar bazen onun da altına düşüyor ve tekrar 80 e gelmesi uzun sürüyor şehir içi trafiğine bile girsem aynı . Aracı 70 de stop ediyorum ve 5 dakika sonra calistirdigimda hararet 90 in üzerinde oluyor çalıştıktan sonra tekrar düşmeye başlıyor bazen 80 e kadar bazen de 70 lere iniyor . Hareret musuru değişti olmadı.kac ustaya gittim se hepsi normal diyor servise gittim onlarda işi LPG ye bağlıyor geciyor. Geçenlerde İzmir'den muglaya gittim 80 ile 90 arasında gittim orada iki ilçe arasında gittim geldim ki git gel 40 km vardır aracın harareti 70 i geçmedi.muglayi bilen varsa Köyceğiz Dalaman arası . Sonra İzmir ödemiş geçtim oraya giderken de koycegiz den sakar üst gecitini çıkana kadar araç 70 i geçmedi ondan sonra da 80 ile doksan arasında odemise geldim . Ödemişten İzmir'e gelirken de yaklaşık 35 km yolu 80 ile 90 km hızla gittim araç 50 dereceyi geçmedi bir kez 70 e geldi düştü sonra çevre yoluna çıkınca 110 km hıza sabitledim aracı 3000 devir araç 10 dakika sonra 85 dereceye geldi ve İzmir'e kadar 80 altına inmedi ancak 90 dereceye de hiç gelmedi.Bu olaylar yaşandığı sirada hava sicakligi 15 20 dereceydi. Son gittiğim usta hayatımda gördüğüm en ilginç 3 arızadan biri dedi bu iş beni aşar dedi artık arabadan soğudum. Fikri olan yada ayni sorunu yaşayıp çaresini bulan varmi ? 
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 09:13
şimdi söyle arac uzun yolda havada serin oldugu için sıcaklık dogal olarak düşüyor termostatta sorun olsa yükselip alçalmada yapmaz cok takılma bence
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 13:13
 Teşekkür ederim gökhan bey. Biraz önce de 20 km yol geldim izmiri biliyorsaniz gaziemir tarafına hararet 80e geldi isiklarda beklerken hakaret 70e düştü. Hareket edince 75e kadar geldi yukari cikmadi. Arac kullanirken sürekli gözüm oraya gidiyor cok sıkıyor artik.Ayrica araci cihaza bağladıkları zaman 3 fwrkli cihaz markasinda denendi ve motor suyu sicakligi -39 gösteriyor. dış sicaklikta -41. Hava sicakligi 20 derecenin ustundede olsa ayni sikintilari yasıyorum.  
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 13:43
Sakar gecidini 70 derece ile çıktıysan kesin sorun  vardır. Ustalar nasıl normal diyor anlamıyorum. 
Olası nedenler;
1. Termostat 
2. Hararet müşürü
3. Gösterge bozuk olup gercek değeri  göstermiyor olabilir.
4. Beyin arızalı olabilir.

Hararet 70 80 iken radyatöre dokun sıcaksa termostat arızalıdır. Soguksa saglamdır. 
 Bilgisayara bağlayıp gösterge sıcaklığı ile gerçek sıcaklığı kontrol edin uyusuyor mu?
Beyinde arıza olduğu  zaman genelde hararetle ilgili hatalar çok oluyor. Ani yükselme  düşme çok  oluyor.
Edit: zaten sorununuzu alt mesajda yazmışsınız. Motor sıcaklığını eksi derecede gösteriyorsa beyin arızası ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Düzenleyen talip206 - 01 Mart 2019 Saat 14:48
Çevrimdışı Peugeot kartal Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot kartal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 13:55
merhaba kardeşim su radyatörü orijinal mı 206 larda küçük ve büyük radyatör var diye biliyorum küçük yerine buyuk takıldı ise sorun olabilir
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 14:10
Orjinalini yazan: tyfngzde tyfngzde Yazdı:

Teşekkür ederim gökhan bey. Biraz önce de 20 km yol geldim izmiri biliyorsaniz gaziemir tarafına hararet 80e geldi isiklarda beklerken hakaret 70e düştü. Hareket edince 75e kadar geldi yukari cikmadi. Arac kullanirken sürekli gözüm oraya gidiyor cok sıkıyor artik.Ayrica araci cihaza bağladıkları zaman 3 fwrkli cihaz markasinda denendi ve motor suyu sicakligi -39 gösteriyor. dış sicaklikta -41. Hava sicakligi 20 derecenin ustundede olsa ayni sikintilari yasıyorum.  

-39 gösteriyorsa beyinde yada kablolarda sıkıntı olabilir. müşürü yeni değiştirmişsiniz. Birde fan reziztansı ve roleleri kontrol ettirin diyecem ama fan çalışıyormu hiç ona dikkat ettinizmi

Düzenleyen sonerkyl - 01 Mart 2019 Saat 14:11
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 16:14
tesekkurler talip bey bende senin gibi düşünüyorum normal diyen usta da sıkıntı var onun için de buradan yardım alabilir miyim diye sıkıntı mı yazdım. Dediğiniz radyatör sıcaklığını kontrol Edip yazacağım ayrıca araç cihazda motor suyu sıcaklığını eksi 39 gösteriyor bugün bı usta ile görüştüm üst kapak conta yapabilir dedi 
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 16:15
üst kapak conta yapsa motor su eksiltir yada yağ karıştırı su sistemine. -39 derece göstermesi elektriksel bir problem gibi soket kablo ve beyin kontrol edilmeli bence.
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 16:18
Orjinalini yazan: Peugeot kartal Peugeot kartal Yazdı:

merhaba kardeşim su radyatörü orijinal mı 206 larda küçük ve büyük radyatör var diye biliyorum küçük yerine buyuk takıldı ise sorun olabilir

İyi günler aracın üzerindeki radyatör orijinal değil dediğiniz büyük küçük olayını sordum üzerindeki orijinal büyüklükte olduğunu söylediler ama ben orijinal radyatör olan peki 206 ile karsilastiracagim o da olabilir ama bu durum benim iyice canımı sıkmaya başladı araç 90 dereceyi çok nadir görüyor görünce de araç çalışması bile güzel oluyor 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 16:25
Orjinalini yazan: sonerkyl sonerkyl Yazdı:

üst kapak conta yapsa motor su eksiltir yada yağ karıştırı su sistemine. -39 derece göstermesi elektriksel bir problem gibi soket kablo ve beyin kontrol edilmeli bence.

Benim araç iki ay önce yağa şu karıştırdi.bunu sorduğumda aracın termostat gövdesi çatlak olduğu için degistirmistim ondan sonra yaptı ve termostat gövdesi içinden iki hazne var bir tarafı şu geçiyor bir tarafı yağ usta bunu soktu tekrar taktı suyu değiştirdi antviriz koydu ve o gün bugün araç şu da eksiltmiyor yağ da karıştırmiyor. Ama bu hararet sorununu ben 1 buçuk yıldır yasiyorum . Bugün bir usta ile konuştum aracın devirdaimi arızalı senin dedi. Devirdaimi arızalı olsa hararet yükseltmez mi.ayrica conta testinde yaptırdım sorun yok dediler.
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 16:38
Contayla falan alakası olduğunu  zannetmiyorum. Siz ısı müşürleri tesisat ve beyin üzerinde  yoğunlaşın bence. Her ne kadar kış aylarında olsakta sizin verdiginiz degerlere düşmemesi lazım.  Ki siz izmir muğla  gibi daha ılıman yerlerden bahsediyorsunuz. Kaldı  ki sakar yokusunu çıkan bir arabanın hararetinin 70 i geçmemesi imkansiza yakın bir durum. Mesela Termostat 85 derece olmadan acmaz diyelim. Termostat açmadığı için radyatöre vuran soğuk  havanın etkisi  pek olmaz.  Ha termostat açık  kalır  sürekli  devirdaim olur. Rüzgâr vurdukca motor iyice soğur.
Devirdaimde problem olsa hararet düşük olmaz aksine su devirdaim yapamadığı için  hararet tavan yapar.

Düzenleyen talip206 - 01 Mart 2019 Saat 16:43
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 16:55
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Contayla falan alakası olduğunu  zannetmiyorum. Siz ısı müşürleri tesisat ve beyin üzerinde  yoğunlaşın bence. Her ne kadar kış aylarında olsakta sizin verdiginiz degerlere düşmemesi lazım.  Ki siz izmir muğla  gibi daha ılıman yerlerden bahsediyorsunuz. Kaldı  ki sakar yokusunu çıkan bir arabanın hararetinin 70 i geçmemesi imkansiza yakın bir durum. Mesela Termostat 85 derece olmadan acmaz diyelim. Termostat açmadığı için radyatöre vuran soğuk  havanın etkisi  pek olmaz.  Ha termostat açık  kalır  sürekli  devirdaim olur. Rüzgâr vurdukca motor iyice soğur.
Devirdaimde problem olsa hararet düşük olmaz aksine su devirdaim yapamadığı için  hararet tavan yapar.

Talip bey conta sıkıntılı olsa şu eksiltme radyatör borularında şişme yağ karıştırma genleşme kaplbindaki suda yükselme ve daha ötesi kaynama gibi sorunlar olması gerekir hiçbiri olmuyor İzmir'den muglaya gittim geçenlerde Köyceğiz'de varınca arabayı stop etmeden kontrol ettim hiçbiri yok genleşme kabının kapağını açtım hiçbir şey yok. Sakarda 70 dereceyi vermedi dediğim ustalar herkes bunu istiyor ne güzel aracın hararet yapmıyor böyle kullan diyor ki bunu diyen usta sayısı en az 10. Araştırmalarıma goee de motorun en verimli çalışması için motor sıcaklığının 90 derece olması imiş bunun üstü ve altı motor sağlıksız çalışması demekmiş. Ve motor için ikisi de çok zararlı olabilir diyor düşük olması durumunda birden dusmelerde blok çatlaması gibi sorunların olabileceğinden bahsediyor. Bugün de iki usta ile görüştüm biri conta olabilir dedi biri de devirdaimi dedi ne yapacağımı bilemez oldum.
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 21:20
70 derece ve altı normal olsaydı arabaya termostat diye birşey takılmazdı. Madem düşük sıcaklık iyi birşey herkes termostatını söksün öyle gezsin.
Ideal sıcaklık 90 derece civarıdır. O yüzden termostat koyarlar ki motor sogukken dolaşım olmasın çabuk ısınsın. 
Çevrimdışı Karacocuk24 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : 2001
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 22:34
Hocam peki suyun sicakligini kendiniz olcmeyi denedinizmi hic uzaktan lazerle olcen cihazlar var birisinde varsa dene ve kaloriferin soguk mu ufluyor eger kalorifer sicak ufluyorsa  sorunun diger arkadaslarin dedigi gibi tesisat ve butun soketleri ve beyini kontrol ettirmen lazim oda isinde uzman olmasi lazim yada cikma bir beyinle sadece test ettirebilirsen fikir edinirsin
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 Saat 23:20
Orjinalini yazan: Karacocuk24 Karacocuk24 Yazdı:

Hocam peki suyun sicakligini kendiniz olcmeyi denedinizmi hic uzaktan lazerle olcen cihazlar var birisinde varsa dene ve kaloriferin soguk mu ufluyor eger kalorifer sicak ufluyorsa  sorunun diger arkadaslarin dedigi gibi tesisat ve butun soketleri ve beyini kontrol ettirmen lazim oda isinde uzman olmasi lazim yada cikma bir beyinle sadece test ettirebilirsen fikir edinirsin
Thumbs Up
Aynen ateş ölçerlerin ortam ısısı ölçme ayarlı olanları var. Varsa denenebilir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2019 Saat 02:31
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

70 derece ve altı normal olsaydı arabaya termostat diye birşey takılmazdı. Madem düşük sıcaklık iyi birşey herkes termostatını söksün öyle gezsin.
Ideal sıcaklık 90 derece civarıdır. O yüzden termostat koyarlar ki motor sogukken dolaşım olmasın çabuk ısınsın. 
t

Aynen talip bey bende öyle biliyorum ama dışarıdaki ustalar farklı düşünüyor galiba anlayamadım bı turlu cozebilirsem hemen arkadaşlara bilgi vereceğim Ouch
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2019 Saat 02:38
[QUOTE=Karacocuk24]Hocam peki suyun sicakligini kendiniz olcmeyi denedinizmi hic uzaktan lazerle olcen cihazlar var birisinde varsa dene ve kaloriferin soguk mu ufluyor eger kalorifer sicak ufluyorsa  sorunun diger arkadaslarin dedigi gibi tesisat ve butun soketleri ve beyini kontrol ettirmen lazim oda isinde uzman olmasi lazim yada cikma bir beyinle sadece test ettirebilirsen fikir edinirsin[/QUOTE

İyi gecelerk kardesim aracin kaloriferi sıcak üflüyor hatta bir usta kaloriferi gayet iyi göstermeye bakma gibi bir şey söyledi onu da anlayamadım ya o da ayrı birsey. Birde iki gün önce dediğiniz cihazla ölçümünü yaptırdım ve motor sicakligi 88 93 aralığı değişiyor termostat bolgesini ölçtü ve termostat in açıp kapatıyor dedi bu süre zarfında gösterge 70 den 80 e doğru çıkıyordu onun kontrolünü yaptık usta 10 derece gibi fark verebilir dedi   o usta kendisi kullandı aracı deneme için ve sonunda hayatim da gördüğüm en ilginç 3 arızadan biri dedi herşeyin çalışıyor dedi ama bir sorunda var araç da dedi.  
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2019 Saat 02:40
Arkadaşlar birde İzmir'de pejo konusunda onerebileceginiz usta yada servis var mı bu arıza konusunda çok usta gezdim ama cozemedik sorunu bir türlü 
Çevrimdışı 27BEN80 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : 207 1.4 HDİ TREND
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 27BEN80 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2019 Saat 05:03
Orjinalini yazan: tyfngzde tyfngzde Yazdı:

aynı sıkıntı benim araçtada yaşıyorum çözüm bulamadım artık kafama takmıyorum en son beyinciye git dediler bende gittim paça içtimSmileWink
BARAN
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tyfngzde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2019 Saat 22:57

aynı sıkıntı benim araçtada yaşıyorum çözüm bulamadım artık kafama takmıyorum en son beyinciye git dediler bende gittim paça içtimSmileWink
[/QUOTE]
Kardeşim iyi geceler bu sorun için servies hiç gittin mi birde değiştirdiğin parça oldu mu sıcak havada da aynı sorun oluyor mu 
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2642 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5863 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1248 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1267 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 757 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2841 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1963 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12927 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 962 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 564 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 578 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1015 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 902 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16215 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5645 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1981 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 562 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English