Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 bulunamayan sorun
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 bulunamayan sorun

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı uslu01 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 204
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 bulunamayan sorun
    Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2019 Saat 10:01
Öncelikle herkese merhaba..aracım 2004 model 206 benzin-lpgli..Yaz ayından beri problemim var ve bir türlü çözemedim.Aslinda sorun öncesinde de ufak ufak vardi yalnız sadece küçük küçük titreme yapıp geçiyordu önemsemiyordum..İstanbul'da yaşıyorum yazın kurban bayrami tatilinde Adana'ya gittim , hava tabi dehşet sıcak..araba birden aptallaşmaya başladı silkeleme stop etmeye başladı..yalnız Adana'ya gidene kadar hicbirsey yok..orada 8-10 ustaya gösterdim hepsi bir yorum getirdi ama sonuç yok ,aynı devlet dairesi gibi o diğerine paslıyor diğeri diğerine paslıyor..buarada araçta oksijen sensörü değişti, sibop ayarı  ayarı yapıldı.neyse dedim bu böyle olmayacak çıkayım yola..Ankara civarında 1-2 defa yaptı dedim İstanbul'a canımı atayım da nolursa olsun..demeye kalmadan Bolu'da kaldık..çekiciyle sanayiye gittik tabi küçük yer adamlar malum piyasada zaten usta bulmak çok zor(herkesi kastetmiyorum lütfen kimse üstüne alınmasın) bobinden dediler değişti çalışmayan araç çalıştı tekrar yola çıktık duzceyi geçtik yine yapti aynı sorunu..haydaaa dedim neyse öyle böyle İstanbul'a atayim canımı orda ustam var güveniyorum o ilgilenir.İstanbula geldik burdada 5-10 usta gezdim tabi hepsi bilgisayara bağlıyor ama sonuç yok bulamadılar.buarada tabi krank sensörü değişti, olmadı dedik orijinal bobin aldık.yok yine yok yine yok..araç sogukken bişe yok ısınınca trafiğe girince titreme ve stop etmeye başlıyor..Bunu benzinde de lpgdede yapıyor..dediğim gibi sibop ayarı yapıldı,LPG ye bakıldı, bobin değişti, oksijen sensörü değişti, krank sensörü değişti,boğaz kelebeği temizlendi..ama yine yapıyor yine yapıyor..buarada bu araç 2011 yılından beri bende bugüne kadarda severek kullandım ekonomik güzel bir araç ama bu sorun beni bıktırdı artık..şuan sadece aklımda ya elektrik tesisatinda sorun vardır diye düşünüyorum, yada beyinde..sizce ne olabilir..buarada yeni üyeyim hatam varsa affola..

Düzenleyen uslu01 - 07 Şubat 2019 Saat 10:34
Çevrimdışı ismailkaya Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismailkaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2019 Saat 12:28
sibop ayarından yapabilir mi bilmiyorum ama buji bobin birde tekrar yazılımı güncellemek gerekir silkeleme ve stop etme sorununun nedeni belki benzin pompası belki lpg sisteminden kaynaklı olabilir en güzeli iyi bir peugeot ustası servis kalitesinde biryer bulman

KÖTÜ İNSANLARIN HER YERDE OLMASININ TEK SEBEBİ İYİ İNSANLARIN HİÇBİRŞEY YAPMAMASINDANDIR.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2019 Saat 12:33
Buji ,bobin orjinali ile değişti ama yine yok dostum olmuyor dediğin gibi sağlam bı anlayan usta bulmam lazım..birde geçen gün aynı şeyi yaparken dikkatimi çekti arabanın hararet ibresi dibe vuruyor (tavan değil yanlış anlaşılmasın)  sanki stop edersin ya arabayı onun gibi , bu yüzden elektriksel veya beyin diye aklıma geliyor..sanırım ilk işim iyi bir elektrik elektronik ustası bulup arabanın elektrik tesisatı ve beynini kontrol ettirmek olacak..buarada sayfada İstanbul'da iyi bir usta tavsiye edecek arkadaş varsa memnun olurum..şimdiden teşekkürler 
Çevrimdışı Peugeot kartal Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot kartal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2019 Saat 15:17
hararet ibresi dibe vuruyorsa hararet musurunden kaynaklı bir sorun olabilir değiştirip sorun devam ediyor mu bir bak istersen
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2019 Saat 16:40
Hararet müşürü yanı sıra yağ soğutucusu ne durumda. Kontrol ettirdiniz mi?
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2019 Saat 20:40
Çok usta gezdim ama inanın arkadaşlar adam gibi arabaya bakanı ilgileneni bulamadım..hararet müşürü yada yağ soğutucusu arızası vermedi cihaza bağlandığında..ustalarda cihaza bağlayıp kontrol ettikleri için anca ben parça ismi sayarsam yanıt veriyorlar verdikleri yanıtta tabi ,ondan olmaz bundan yapmaz şeklinde oluyor..vallahi bu sorunlardan ve ustaların ilgisizliğinden (yada bilgisizliginden) dolayı bazı parçaları ben söker takar oldum..
Çevrimdışı Selçuk55 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2002
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Selçuk55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2019 Saat 22:52
hararet ne durumda hava akış metresinden olur
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2019 Saat 23:44
hararet normal , sadece problemi yaptığı zaman ibre dibe vuruyor  silkeleme yapıyor ve arac stop ediyor, aynı arabayı kontaktan kapatmişsiniz gibi.çalistirmaya çalışırsanız  bazen çalışıyor bazen zorla çalışıp tekleme yapıyor tekleye tekleye kenara çekiyorum.. sogukken asla yapmıyor araba ısınınca trafikte yapıyor..hava akismetreyi kontrol ettim temizledim tekrar taktım..ustalara onlarıda sordum o yapmaz bu yapmaz deyip duruyorlar..onlara kalsa direk beyin arızalı hiç diger aksamları kontrol edelim en son bulacaksak beyine sorun bulalım diye düşünmuyorlar

Düzenleyen uslu01 - 07 Şubat 2019 Saat 23:52
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot kartal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 10:23
Hararet musurunu değiştirin ve musurun kablolarini kontrol ettirin bence sorun oradan kaynaklanıyor gibi
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 10:45
haraet müşüründe ve yağ soğutucusunda sorun varsa b u bahsettiğiniz durumlar olur. sanayideki cihazların verdiği arıza kodlarını pek kaale almayın derim.Peugeot servisi orjinal cihaz ile bakılmalıdır.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 10:52
öneriler için teşekkür ederim arkadaşlar orijinal bir hararet müşürü ile dediğinizi deneyip , kablolarinida kontrol ettireceğim 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot kartal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 17:13
Çözüm bulduğunda yazarsan sevinirim forum için de faydali bir bilgi olur 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 18:12
Tabi yazarım mutlaka 
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 19:58
Orjinalini yazan: uslu01 uslu01 Yazdı:

öneriler için teşekkür ederim arkadaşlar orijinal bir hararet müşürü ile dediğinizi deneyip , kablolarinida kontrol ettireceğim 
Benzer sorun bende de var. Özellikle motor ısındıktan sonra mola verip 5 10 dakika sonra çalıştırdıktan sonra arabaya bir şeyler oluyor. Mesela uzun yolda gidiyorum hiç sıkıntı yok ama durup gaz alıyorum yola çıkıyorum başlıyor sıkıntı yapmaya. Gaz benzin farketmiyor. Birden elektirik kesiliyor gibi oluyor. Bazen silkeleme yapıp düzeliyor bazen stop ediyor. Stop  edince bazen hemen çalışıyor bazen belli bir süre çalışmıyor. 
Benzer şekilde hararet göstergesi arızaya geçtiği  zaman bazen dibe düşüyor bazen son  noktaya çıkıp iniyor. 
işin  garibi ne zaman yapacağı belli olmuyor. 4 gün elektrikçide kaldı  1 kere bile yapmadı. Ne zaman ustaya gitsem arıza  yapmıyor.
Şimdiye  kadar 
Buji
Bobin
Akü
Krank sensörü 
Km/hız sensörü
Fan roleleri değişti ama sonuç  aynı.
Hararet müşürü ihtimali aklımda, yada sarj dinamosu ara ara fazla akım mı üretiyor diye düşünüyorum.  Bunların dışında geriye beyin veya sigorta  kutusu geliyor.  Ustaların çözeceği yok gözlem yapa yapa kendim bulacağım. Bir yerde saşe mi ne var anlamadım.

Düzenleyen talip206 - 24 Şubat 2019 Saat 01:33
Çevrimdışı Levent206xt Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206 1.4 xt ov
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Levent206xt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 22:52
Hararet müşüründen ziyade ilk önce mavi olan ısı müşürünü değiştirin.bu müşürler cihaza bağlandığında arızalıda olsa cihaz göstermez bunları arkadaşlar.yağ soğutucuda aynı şekilde cihaz bunların arızalı olup olmadığını göstermez.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 23:02
sorunlarımız çok benziyor , benimde aklımda beyin ve tesisat vardı ama buradaki arkadaşlar hararet müşürü dediği için onuda deneyeceğim..sonuca ulaşırsam yazarım dostum, aynı şekil sende sonuç alırsan haber et..yok ya ustaların çözeceği yok dediğin gibi biz çözersek cozeriz gibi..buarada yağ soğutucusu denmiş ama inceledim onun yaptığı arızaların belirtisi yok aracımda

Düzenleyen uslu01 - 08 Şubat 2019 Saat 23:03
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 23:09
Orjinalini yazan: Levent206xt Levent206xt Yazdı:

Hararet müşüründen ziyade ilk önce mavi olan ısı müşürünü değiştirin.bu müşürler cihaza bağlandığında arızalıda olsa cihaz göstermez bunları arkadaşlar.yağ soğutucuda aynı şekilde cihaz bunların arızalı olup olmadığını göstermez.
Isı müşürü derken? Hararet müşüründen farklı olarak nerede yer alıyor ( fazla bilgim yok kusura bakmayın )
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 23:36

sorunlarımız çok benziyor , benimde aklımda beyin ve tesisat vardı ama buradaki arkadaşlar hararet müşürü dediği için onuda deneyeceğim..sonuca ulaşırsam yazarım dostum, aynı şekil sende sonuç alırsan haber et..yok ya ustaların çözeceği yok dediğin gibi biz çözersek cozeriz gibi..buarada yağ soğutucusu denmiş ama inceledim onun yaptığı arızaların belirtisi yok aracımda
Inşallah bulursam yazarım  tabiki. Valla tesisata iki ayrı usta baktı bulamadı. Hatta birisi beyinciye göstermiş beyinde sorun görünmüyor demiş.
Ama dikkatimi  çeken  birşey olmuştu. Uzun  bir süre  arıza  yapmamıştı. Aküyü  ve altındaki tutan aksamı çıkartıp taktıktan sonra  yeniden yapmıştı. Insanın  aklına herşey geliyor bakalım ne olacak.  
Çevrimdışı Kuzey58 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 307 XT
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Kuzey58 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2019 Saat 23:48

Öncelikle herkese merhaba..aracım 2004 model 206 benzin-lpgli..Yaz ayından beri problemim var ve bir türlü çözemedim.Aslinda sorun öncesinde de ufak ufak vardi yalnız sadece küçük küçük titreme yapıp geçiyordu önemsemiyordum..İstanbul'da yaşıyorum yazın kurban bayrami tatilinde Adana'ya gittim , hava tabi dehşet sıcak..araba birden aptallaşmaya başladı silkeleme stop etmeye başladı..yalnız Adana'ya gidene kadar hicbirsey yok..orada 8-10 ustaya gösterdim hepsi bir yorum getirdi ama sonuç yok ,aynı devlet dairesi gibi o diğerine paslıyor diğeri diğerine paslıyor..buarada araçta oksijen sensörü değişti, sibop ayarı  ayarı yapıldı.neyse dedim bu böyle olmayacak çıkayım yola..Ankara civarında 1-2 defa yaptı dedim İstanbul'a canımı atayım da nolursa olsun..demeye kalmadan Bolu'da kaldık..çekiciyle sanayiye gittik tabi küçük yer adamlar malum piyasada zaten usta bulmak çok zor(herkesi kastetmiyorum lütfen kimse üstüne alınmasın) bobinden dediler değişti çalışmayan araç çalıştı tekrar yola çıktık duzceyi geçtik yine yapti aynı sorunu..haydaaa dedim neyse öyle böyle İstanbul'a atayim canımı orda ustam var güveniyorum o ilgilenir.İstanbula geldik burdada 5-10 usta gezdim tabi hepsi bilgisayara bağlıyor ama sonuç yok bulamadılar.buarada tabi krank sensörü değişti, olmadı dedik orijinal bobin aldık.yok yine yok yine yok..araç sogukken bişe yok ısınınca trafiğe girince titreme ve stop etmeye başlıyor..Bunu benzinde de lpgdede yapıyor..dediğim gibi sibop ayarı yapıldı,LPG ye bakıldı, bobin değişti, oksijen sensörü değişti, krank sensörü değişti,boğaz kelebeği temizlendi..ama yine yapıyor yine yapıyor..buarada bu araç 2011 yılından beri bende bugüne kadarda severek kullandım ekonomik güzel bir araç ama bu sorun beni bıktırdı artık..şuan sadece aklımda ya elektrik tesisatinda sorun vardır diye düşünüyorum, yada beyinde..sizce ne olabilir..buarada yeni üyeyim hatam varsa affola..

Benzer bir sorunu bende yaşadım araç bakımdan çıktıktan sonra oldu bujileri değiştirirken usta tıknak aralıklarını 6,5 yapmış bundan dolayı benzin ve lpgde titreme çig yakma ve çekişte düşüklük stop etme gibi problemler yaşadım daha sonra işinin ehli bir ustaya gittim ( 16 sene peugeot servisinde çalışmış) bujileri söküp baktı ve orjinal degerde yani tıknak aralıklarını 8 e getirdi ve tüm hata kodlarını sıfırladı. şuan aracımın çalışması çok iyi durumda buji tırnak aralıklarınızı kontrol ettirmenizi öneririm. Birde bujileriniz için şasi numaranızdan kontrol ettirerek doğru marka ve değerde takılı olup olmadıgına baktırın. Peugeot yan sanayiyi sevmiyor.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı uslu01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2019 Saat 00:04
Orjinalini yazan: Kuzey58 Kuzey58 Yazdı:

Benzer bir sorunu bende yaşadım araç bakımdan çıktıktan sonra oldu bujileri değiştirirken usta tıknak aralıklarını 6,5 yapmış bundan dolayı benzin ve lpgde titreme çig yakma ve çekişte düşüklük stop etme gibi problemler yaşadım daha sonra işinin ehli bir ustaya gittim ( 16 sene peugeot servisinde çalışmış) bujileri söküp baktı ve orjinal degerde yani tıknak aralıklarını 8 e getirdi ve tüm hata kodlarını sıfırladı. şuan aracımın çalışması çok iyi durumda buji tırnak aralıklarınızı kontrol ettirmenizi öneririm. Birde bujileriniz için şasi numaranızdan kontrol ettirerek doğru marka ve değerde takılı olup olmadıgına baktırın. Peugeot yan sanayiyi sevmiyor.
Evet bu durumu biliyorum keşke öyle olsa , ama direk bujileri orijinal şase numarası girerek aldım ,öyle olmasına rağmen değişmedi..ateşleme sistemi komple elden geçti
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 14 0 feyyazbugan
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 442 0 Berkay Erdinç
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 130 0 SametRcz
konu icon 206 GİDERKEN KİLİT AÇILIP KAPANIYOR son mesaja git 169 0 yusufaynur_
konu icon Bir anda gaz kesip motor/vites kutusu arızası son mesaja git 132 0 canbek
konu icon LPG de çalısıyor Benzinde çalışmıyor son mesaja git 20886 18 erhan çay
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 683 1 Ozant.
konu icon 307 gaz kesme acil son mesaja git 3372 21 Hüseyinboztas
konu icon Bipper Tepee 1.4 com.plus vites kutusunu kontrol e son mesaja git 11672 7 BipperFan
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 531 0 SametRcz
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 206 0 SametRcz
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 24809 19 SametRcz
konu icon 2005 1.4 16V Stop etme son mesaja git 229 0 debug
konu icon 2003 Peugeot 307 1.4 hdi sağ cam indirip kaldırmıy son mesaja git 135 0 ismetskry
konu icon Seyir halinde 90-110 arası gaza basınca titreme son mesaja git 238 0 serdar.a
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 3064 5 Serdarakgl
konu icon EAT6 Şanzıman Bakım ?? son mesaja git 355 0 by_bozkurt
konu icon BAKIMLI SATILIK 508 - 2012 DİZEL/OTOMATİK son mesaja git 334 0 Emintoprak
konu icon 206 Spor ve Kar ışıkları yanıp sönüyor. son mesaja git 249 0 cimenquantex
konu icon 308 1.6 dizel su eksiltme(çözüldü) son mesaja git 4351 11 tongucuk
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
SametRcz 4
Emintoprak 4
OsmUnl 2
Berkay Erdinç 2
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
a.kaplan 2
Hüseyinboztas 2
serdarcan34 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English