Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >407
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 407 HDI alıcam,Pejo servisi neleri kontrol eder ?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

407 HDI alıcam,Pejo servisi neleri kontrol eder ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı sercan_921 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 34
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercan_921 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 407 HDI alıcam,Pejo servisi neleri kontrol eder ?
    Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 10:48
Merhaba arkadaslar,
Ben bursa civarlarında 40.000'e kadar 407 1.6HDI bakmaktayım,bilginiz olsun.sahibiyle gorustugum birkaç 407 buldum 150.000km civarındalar.Bu aracların serviste kontrolune sahipleri izin veriyor.Pejo servisinde Turbosuna,alt takımına falan bakıyorlarmı,ciddi bir kontrolden geçirilmesini,chip tuning saçmalıgı ile beyine müdahale edilmişmi falan bunlara bile bakabiliyorlarmı ? 
Çevrimdışı LUDACRIS Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 12:38
Dynomoss var bursada orayi tavsiye ederim. Yetkili servis hakkinda cok bilgim yok gerci adi ustunde yetkili servis en mamtiklisi orasida. Dedigim yerde kesinlikle uzmez izmirde ben focus alacakken 120lira verip baktirdigimda oyle seyler ciktiki karsima yuh dedim
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 13:53
Parasını verince her yerine bakar. Ancak her seferinde servis yolu tutarsanız biraz pahalıya mal olur.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercan_921 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 13:56
Orjinalini yazan: LUDACRIS LUDACRIS Yazdı:

Dynomoss var bursada orayi tavsiye ederim. Yetkili servis hakkinda cok bilgim yok gerci adi ustunde yetkili servis en mamtiklisi orasida. Dedigim yerde kesinlikle uzmez izmirde ben focus alacakken 120lira verip baktirdigimda oyle seyler ciktiki karsima yuh dedim

Teşekkür ederim hocam bi araştırıcam Dynomoss'u
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercan_921 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 13:58
Orjinalini yazan: Oktkor Oktkor Yazdı:

Parasını verince her yerine bakar. Ancak her seferinde servis yolu tutarsanız biraz pahalıya mal olur.

Arkadaslarım bu işle haşır neşirler,audi a7 falan büyük oynuyorlar,direksiyon kutusunun bile çalınıp,çakması ile değiştirilen passat denk gelmesiyle istanbul'dan alışverişi kestiler,bende bundan korkuyorum açıkçası,150-200 liraya alt takım motor şansıman vs. baksa yeter bana birtane istanbulda birtanede bursada buldum,her buldugumuzu götürcek değiliz :) Teşekkürler yorum için
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 17:06
Orjinalini yazan: sercan_921 sercan_921 Yazdı:

Arkadaslarım bu işle haşır neşirler,audi a7 falan büyük oynuyorlar,direksiyon kutusunun bile çalınıp,çakması ile değiştirilen passat denk gelmesiyle istanbul'dan alışverişi kestiler,bende bundan korkuyorum açıkçası,150-200 liraya alt takım motor şansıman vs. baksa yeter bana birtane istanbulda birtanede bursada buldum,her buldugumuzu götürcek değiliz :) Teşekkürler yorum için

Valla ülkemizde sıfır arabalar bile boyalı kazalı çıkıyor artık. Güven duyulması çok zorlaştı. Tanıdık varsa işler daha kolay olur elbet. Mantıklı.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 20:23
Aynen, sahsen istanbuldaki arabalarin hic birine bakmiyorum arac araken maalesef guvenmiyorum. Sen benim dedigim yere bak hocam oraya babam vectra goturdu izmire dondugundede 2006 focus ghia baktirdik foto yuklemeyi becerebilirsem atayim adamin lokal boyasi var dedigi arabanin tavani haric her yeri boyali cikti(bagaj sokulup takilmis fakat oda cikma takildi kesin) disardan bakinca temiz duruyor ama
Çevrimdışı mistercasper Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : pejo 407 executive black
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 00:10
Mumkunse ilk sahibinden ve yetkileri servis bakımlı araç almaya bakın derim... malesef diğerlerinde km düşürme olayı ve arıza çıkarma oranı çok fazla oluyor
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercan_921 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 22:55
Orjinalini yazan: mistercasper mistercasper Yazdı:

Mumkunse ilk sahibinden ve yetkileri servis bakımlı araç almaya bakın derim... malesef diğerlerinde km düşürme olayı ve arıza çıkarma oranı çok fazla oluyor

Aynen, sahsen istanbuldaki arabalarin hic birine bakmiyorum arac araken maalesef guvenmiyorum. Sen benim dedigim yere bak hocam oraya babam vectra goturdu izmire dondugundede 2006 focus ghia baktirdik foto yuklemeyi becerebilirsem atayim adamin lokal boyasi var dedigi arabanin tavani haric her yeri boyali cikti(bagaj sokulup takilmis fakat oda cikma takildi kesin) disardan bakinca temiz duruyor ama  

Orjinalini yazan: </span><span style=font-size: 13.3333px;>Oktkor</span><span style=font-size: 13.3333px;> Oktkor Yazdı:

Valla ülkemizde sıfır arabalar bile boyalı kazalı çıkıyor artık. Güven duyulması çok zorlaştı. Tanıdık varsa işler daha kolay olur elbet. Mantıklı.

Arkadaslar kafam karışıktı,1.2TSİ Style IBIZA alıcaktım,5 sene borç ödemek bunaltır diye,2012'den beri takip ettiğim 407'ye yöneldim,birtane buldum Gri renk 2010 Execute muhteşem bir duruşu var,gırtlak donanım var,aracın eski sahibinden hasarı cıktı 2011'de 800tl ve 450tl olarak,ne yapcam karar veremedim,yarın pazarlık için bidaha gidicem ve ardından yetkili servise gidicem,turbosu,alt takımı,mekanik olarak sağlamsa hasarına bakmayıp alıcam,hasar 1500 liralık pek mide bulandırmaz sanırım,bunlar dışındada bızıklanan biryeri varsa eğer,fiyatı düşürürse alıcam,yoksa almıcam,fazla büyütmeye gerek yok gibi,şans dileyin lütfen :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2017 Saat 00:04
Hakkınız da hayırlısi olsun 2010 güzel seçim 2009 ve altı modellere göre elektık destekli daha yumuşak bir direksiyon ve yeni tip yan aynalar gibi ekstra ları var... 1500 tl hasar kaydı kesinlikle önemsiz eğer araç temizse ve halı hazırda arızasi yoksa fiyatta istediğiniz olcude ise hiç tereddüt etmeyin derim
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2017 Saat 00:13
Hayirlisi olur insallah, fiyat km nedir peki sahsen temizse bence hasar kaydi yok sayilacak degerlerde
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercan_921 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2017 Saat 15:52

Hayirlisi olur insallah, fiyat km nedir peki sahsen temizse bence hasar kaydi yok sayilacak degerlerde

Hakkınız da hayırlısi olsun 2010 güzel seçim 2009 ve altı modellere göre elektık destekli daha yumuşak bir direksiyon ve yeni tip yan aynalar gibi ekstra ları var... 1500 tl hasar kaydı kesinlikle önemsiz eğer araç temizse ve halı hazırda arızasi yoksa fiyatta istediğiniz olcude ise hiç tereddüt etmeyin derim

Tekrardan merhabalar,dün 2010 1.6HDI Execute manual vites 40.000TL aldım, km 157.000,yandan biri tıklamış sanırım,farlar değişmiş gibi zerre sararma yok,değişen yok kaput ucu ve camurluk ucunda lokal boya varmış,motorda iyiydi hiç anlamadan klima açık 180'e geliveriyor araç,lakin ölçüm yapan arkadaslar motorun %84 oldugunu söylediler,experin baştansağma iş yaptığın düşünüyorum ve motorun daha iyi oldugunu düşüyorum.15.000km önce değişmiş debriyaj içinde bitiyor demişlerdi :) Aracı cihaza bağlamadan,cihaza bağlasakta birşey değişmeyecek,arkadaslarım araçların arızalarını sildiriyorlardı böyle cihazlara bağlatarak,neyse ufak testler ve görsel kontroller sonucu direk aldım,motora enjektörlerden biri çok az mazot kaçırıyormuş,kartel civatalarından birindede cok az yağ kaçağı varmış ve araç rotasyon istiyor genel olarak durumu bu,sayılı temiz araçlar oldugunu düşünüyorum.İçini ise anlatmaya gerek yok,2006 lardan uzak durarak en doğru kararı aldığımı görüyorum.Bu arada lastiklere kaç bar basim.dobloda 32 basıyordum,bundada 32 bastım az geldi sanki öneriniz nedir.

Düzenleyen sercan_921 - 24 Haziran 2017 Saat 15:56
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2017 Saat 22:17
Kapı içinde yazana uyunuz.

Ön 36 arka 32 yüksüz.

Ön 36 arka 40 yüklü.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2017 Saat 23:38
Hayırlı uğurlu olsun hocam çok güzel bir tercih yaptınız keyifini çıkarın 407 bağımlılık yapan bir araç...
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2017 Saat 23:49
Kazasiz belasiz sanirim bursadaki arac bende bakmistim buna o ise guzel gozukuyordu ama sehir disi oldugu icin bide 88.000kmde olan daha cok aklima yattigi icin onu tercih etmistim.
407 gercekten baska bi arac aldiktan sonra trafikte cok daha fazla gormeye basladim.
" niye pejo aldin, elinde kalir" vs diyenlere kesinlikle kulak asma bu paraya daha iyisi kesinlikle yok boylede devam eder insallah bizim gibi kiymet bilenler biner
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercan_921 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2017 Saat 22:17

Kapı içinde yazana uyunuz.

Ön 36 arka 32 yüksüz.

Ön 36 arka 40 yüklü.

Dediğiniz gibi yaptım,sertleşti sanki araç biraz,pek hoşuma gitmedi ama olması gereken buymuş biraz araştırmıştım dün
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercan_921 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2017 Saat 22:33

Kazasiz belasiz sanirim bursadaki arac bende bakmistim buna o ise guzel gozukuyordu ama sehir disi oldugu icin bide 88.000kmde olan daha cok aklima yattigi icin onu tercih etmistim.
407 gercekten baska bi arac aldiktan sonra trafikte cok daha fazla gormeye basladim.
" niye pejo aldin, elinde kalir" vs diyenlere kesinlikle kulak asma bu paraya daha iyisi kesinlikle yok boylede devam eder insallah bizim gibi kiymet bilenler biner

Evet oturduğum şehirde epey yakınımda 46 plakaydı,allaha emanet aldım biraz,exper dediğim gibi ayağında terlikle,lay lay lom iş yaptı ama sahibinin temiz kullandığı biliyordum,o kısmı biraz tedirginliğimi aldı ve sonuçta aldım.

Kim diyorsa pekde yanlış söylediği söylenemez,araç elinde belki kalmaz ama cok uzun sürüyor satışı.Paraya bakıldıgında hakikatten böylesi yok,aracın içi 2010 model oldugu için makyajdan sonra çok değişmiş,muazzam derecede iyi,çok hoşuma gitti.Aracın özelliklerini çözmeye calısıyoruz bakalım.dün gece farkettim,kadranlardaki çubuklar beyazmış,ve kapı aydınlatmaları varmış :D
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercan_921 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2017 Saat 22:37

Hayırlı uğurlu olsun hocam çok güzel bir tercih yaptınız keyifini çıkarın 407 bağımlılık yapan bir araç...

Evet hocam cok değişik bir araç,hızı hiç hissettirmiyor,tek hoşuma gitmeyen kısmı,lastiklerim yeni ve amortisorler sağlam olmasına rağmen,darbeleri sönümleme konusunda egea neyse buda o,açıkçası biraz daha konfor beklerdim,lastikleri 32'den 36'ya çıkarınca sarsıntılar ve konforsuzluk sanki dahada arttı ama kötü denilecek bir konfor değil bursa söz konusu durum.Ne bileyim biraz daha yaylanması,yoldaki belli başlı lekeleri veya kabartıları içeriye aktarmamasını beklerdim.Aracın 2.gününde hedef olarak 5-6 sene sonrasına 508 koydum,o zamana kadar muhtemelen 508 alacak kadar para biriktirmiş olurum inşallah,şimdilik özelliklerini çözmeye calısıyorum.kadranların ordaki ekranda kocaman bir anahtar işareti var ve yanında 900km yazıyor nedir acaba,bakim atlanalı 900km mi olmuş demek

2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2017 Saat 23:25
Orjinalini yazan: sercan_921 sercan_921 Yazdı:

Evet hocam cok değişik bir araç,hızı hiç hissettirmiyor,tek hoşuma gitmeyen kısmı,lastiklerim yeni ve amortisorler sağlam olmasına rağmen,darbeleri sönümleme konusunda egea neyse buda o,açıkçası biraz daha konfor beklerdim,lastikleri 32'den 36'ya çıkarınca sarsıntılar ve konforsuzluk sanki dahada arttı ama kötü denilecek bir konfor değil bursa söz konusu durum.Ne bileyim biraz daha yaylanması,yoldaki belli başlı lekeleri veya kabartıları içeriye aktarmamasını beklerdim.Aracın 2.gününde hedef olarak 5-6 sene sonrasına 508 koydum,o zamana kadar muhtemelen 508 alacak kadar para biriktirmiş olurum inşallah,şimdilik özelliklerini çözmeye calısıyorum.kadranların ordaki ekranda kocaman bir anahtar işareti var ve yanında 900km yazıyor nedir acaba,bakim atlanalı 900km mi olmuş demek

Bira serttir. Zaten öyle pek dağ taş arabası değil bu araba. Tam bir yol canavarı. Öte yandan segment farkı ile sağlamlık konusunda bir adım önde. Zira iç malzemesi falan b c ye göre çok daha iyidir.

900 km daha var sanırım. Eğer bakımları yeni yapıldı ise sıfırlamak kolay, sıfırlayabilirsiniz. Eğer yapılmadı ise 15000 km ayarlıdır otomatik olarak. Bu da çok geçmiş demektir bence.

Sürücülerin çoğu psikolojik olarak yaklaşıyor. Sanayiye girince Araba bana sanki eskisi gibi hiç olmuyor. Halbuki performans etkileyecek değişiklik bile yapılmıyor. Hele arabaya başkası binmiş ise sanıyorum arabayı komple değiştirdi her tarafını bozdu :) sizin lastik basıncı da bununla alakalı olabilir. Yoksa 4 bar taşlı çakılı yolda sürmediyseniz pek fark etmez bence :)

Ben de 508 düşünüyorum seneye ya da öbür seneye inşallah.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Haziran 2017 Saat 00:31
Sercan alt takima bi baktir sen valla bendekinin ne icine ses geliyor ne salliyor. Inip bindikce lan 40liraya boyle iyi araba nasil olur diyip duruyorum bugun baba farlari sifir gibi yapti cok az leke gibi seyler vardi. Lastiklere hava basmaya gittigimde altini cektim telefonlada ne kir ne vuruk var altta hatta lastik takozu motor muhafazasi falan sanki 2 ay once takilmis gibi simdi biri gelip 50 vereyim dese inan satmam felaket derecesinde memnunum
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1416 7 jaseen
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 150 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4885 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5984 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25150 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1404 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 104 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1100 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 176 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 363 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 235 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1411 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10819 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 518 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 564 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3277 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 14 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2044 6 kiziltamu
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 887 0 Berkay Erdinç
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
yakup5353 2
a.kaplan 2
Aliturkoglu 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English