Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206+
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yetkili Servisler Müşteri Kaçırıyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yetkili Servisler Müşteri Kaçırıyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı kayya Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 2012
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kayya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yetkili Servisler Müşteri Kaçırıyor
    Gönderim Zamanı: 23 Aralık 2013 Saat 14:23
Arkadaşlar, eşimin arabası var 206+ Urban Move. Eşimin arabası olduğundan bu arabayla çok ilgilenmiyorum ama Peugeot servislerine gerçekten gıcık olduğumdan hem dertleşmek hem de olası tavsiyelerinizi almak için yazmaya karar verdim.

Geçen sene Ağustos ayında satın alındı ve ilk sahibiyiz. Geçen ay ABC servise sordum yıllık bakım ücretini, 480 lira dedi. Bugün Göral'a sordum yıllık bakım ne kadar diye, ek bir şey çıkmazsa 380 lira dedi.

Motor yağı ve filtre değiştirme işlemini ben kendim yapsam bahşişiyle birlikte 90-100 liraya hallederim. 4 ya da 5 kat hatta 6 kat para vermenin gerekçesi var mı? Bu ne saçmalıktır böyle? Peugeot aldığımıza gerçekten pişmanım. Servisleri arasında bile fiyat birliği yok. Birisi çok geçiriyor diğeri daha da çok geçiriyor. Fiyat sormadan arabayı bıraksam ağlayarak çıkacaktım demek ki...

Bu muamele ve fiyat politikası, müşteriyi servisten soğutmuyor, resmen dışlıyor. Ben garantiyi umursamıyorum ve servise götürmeyeceğim. Arabayı da ilk fırsatta satacağım ve bundan sonra Peugeot'un yanından geçmeyeceğim sırf hatalı servis politikaları ve müşteriyi keriz olarak görmeleri nedeniyle...

Hepimize Allah sabır ve bol para versin. Kazasız belasız kullanmak dileğiyle...
Çevrimdışı impact Açılır Kutu Gör
BÖLGE TEMSİLCİSİ
BÖLGE TEMSİLCİSİ
Simge
İZMİR İL TEMSİLCİSİ

Yaşı : 36
Aracı : vectra c
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı impact Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Aralık 2013 Saat 14:37
tüm servisler böyle sadece peugeot a indirgememek lazım bizde yıllardır opel kullanıyoruz servis ücretleri ve tutarsızlıklar ne yazıkki aynı. biz de 1 kere götürdük sıfır aldığımızda sonrasında hiç götürmedik yetkili servise.. sanayi hem daha uygun hem daha keyifli.
Çevrimdışı Serkan Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites

Yaşı : 42
Aracı : New C3 1.4 HDİ Exclusive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Aralık 2013 Saat 14:41
Kendi aracınızın markası ve yetkili servis bakım ücretleri nedir?
Çevrimdışı pierson Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : 206 XR AUTO 1.4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pierson Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Aralık 2013 Saat 19:17
arkadaşlar başka başlığa da konu yazdım ama yalovada özel servis arıyorum var mı bildiğiniz tanıdığınız?
Çevrimdışı evooz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 41
Aracı : 2006 407sw 2.0 OTM
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı evooz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Aralık 2013 Saat 20:15
Ankara Fatih peugeot yetkili servisi eğer düşünürseniz sizi yönlendirebilirim benim adımla giderseniz ek indirimde alabilirsiniz
2006 407SW 2.0 Otomatik
Romano LPG
Çevrimdışı pierson Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : 206 XR AUTO 1.4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pierson Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Aralık 2013 Saat 21:37
yalovada özel servis yok galiba...
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Aralık 2013 Saat 23:47
Yetkili servsisin şu saçma sapan 2 yıl garantiyi bozmamak için bana gel olayı dellendiriyor.

Ankara daki yetkili tüm servsilerle uzun süre muhattap oldum. Arkadaş oldum dost oldum fln fln. Ama bırakın eşi dostu düşmanıma servis kapısını göstermem.

Sözüm ona YETKİLİ . Yok öyle bişi. SAdece plaza da Peugeotun yetkisi var. Gerisi inanın boş çoğu kez bunu dile getirdim ve servis konusu çıkınca kendimi alamıyorum. Herkes sabah iş başlasın öğlen paydos olsun akşsam çıkıp gidelim peşinde. Sıfır parça gelir değişir sorun varsa bilgisayara bağlanır bakılır. Bir tane de sertifikalı ve kalifiyeli eleman yok. Şuan şahidim ki 4 yetkili serviste de diyagnostik kullanan kişiler bırakın ingilizce fransızca Türkçeyi zor konuşan insanlar. Bçyle birşey mi olur ya. Sen adamın eline binlerce dolarlık cihaz ve diyagnostik ver adam türkçe olmazsa kilit. Kendim kullandığım için biliyorum hem pp2000 ve diagboxun TR çevirisi berbat ötesinde ben özellikle anlayabilmek için bazen ingilizceye çeviriyorum.

Yorum yeteneği yok yaptıkları işe özveri sunmuyorlar. Bu da sorunun çözümünde hem süreci hem de kaliteyi düşürüyor.

Umarım kimse alınmaz üzerine ben 2 yılı doldurduğum için mutluyum. Mercedes(almanya da uzun süre çalışmış) ustası bir aile dostumuzda diğer araçlarımızla bakıma alıyoruz orjinal parça ve ilgili bir işçilik ile

3te bir fiyata hallediyoruz en azından ya şuda şöyle mi diye soru kalmıyor akılda.

2013 model 1.4 dizel aurisin 10.000km bakımını yaptırdım,

-Polen (kabin) filtresi
-5-40 Toyota yağ
-Yağ filtresi
-Tapa contası
-Enjektör temizleyici

işçilik dahil 380tl ödedim. C segmentinde mükemmel pahalı görülen toyota da yetkili serviste orjinal parça ile. İlgi ve alakayı da görmeniz lazımdı. Bir hafta sonra kayıt kabuldeki kişi anket için değil hem beni hem aracı sormak için aradı.

Tabi bakımdan önce diğer 2 servise de sordum 390ila 420 arasında olacağını söylediler. Hava filtresi temizleniyor 40binde değişiyormuş.

Tamam pejoda da aynı parçalar değişiyor fln ama 380tl içinde,
aydınlatma bakımları
cam suları bakımı
Fren bakımı ve balataların tozunun temizlenmesi
rot balans
detaylı motor temizliği
iç ve dış yıkama

Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Çevrimdışı ahmet_bjk Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ahmet_bjk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Aralık 2013 Saat 02:01

Servise bir kere gittim onda da beni benim! aracımın yanına sokmadılar. Neymiş orada can güvenliğim yokmuş!!!   Yapacakları iş de aracı bilgisayara bağlamak.

Ben aracımın başında durmak sterim ustanın ne yaptığını görmek isterim. Sonra gelip şunu şunu yaptık diye fiyat çıkarıyorlar. Ben nereden bilecem dediklerini yaptıklarını , çıkma parça kullanmadıklarını...

Bir de benim sanayide ücretsiz yaptırdığım işleme 40 lira istediler...

Bir arkadaşım benzinli aldığı araca tüp taktırmak istedi sırf garantisi bozulmasın diye serviste iki katı ücrete taktırdı...

308 1.6 HDİ COMFORT PACK (90) 2009 SİYAH İNCİ
Çevrimdışı kayya Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 2012
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kayya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Aralık 2013 Saat 09:45

Orjinalini yazan: Serkan Serkan Yazdı:

Kendi aracınızın markası ve yetkili servis bakım ücretleri nedir?
Siz sordunuz diye yazıyorum, yoksa yanlış anlama olmasın. Benimki iyidir seninki kötüdür vs. polemik amaçlı değil. Her araba güzel, ayağımızı yerden kesip bize ciddi sorunlar çıkartmadığı sürece. Sonuçta verdiğimiz paranın vergi hariç kısmı yurt dışına gidiyor... Fransız, İtalyan ya da başka bir memleket olması önemli değil...

Fiat Grande Punto. 2013 Mart ayında 40bin bakımı yaptırdım:

Motor yağı, filtresi, tıpa,
Eski motor yağını temizlemek için bir tüp kimyasal (adını bilmiyorum),
Hava ve polen filtresi,
Bujilerin değişimi
Balata kontrol için temizleme spreyi
Fren hidrolik yağı
Genel kontroller (faturaya laf olsun diye yazılıyor sanardım ama arabada kapı fitilleri vs birçok işlem yapıldığını gördüm, hiç söylemediğim halde)
Amortisör takozunun orada adını bilmediğim bir yerin yağlanması (amortisör sökülerek)
Rot ayarı
Motor Yıkama

Unuttuğum başka bir şey yok ise yukarıdaki işlemler yapıldı ve benden 415 lira istendi. İtiraz etmeden verdim, pazarlık bile yapmadım. Bir de kampanya varmış, bana yanlış hatırlamıyorsam 60 liralık benzin hediye edildi opet karta yüklenerek. Önceki bakımları da 200-250 seviyelerinde yaptırmıştım.

Burada konu, benim arabam senin araban değil arkadaşlar. Yetkili servis, her marka arabada piyasadan pahalı olur. 2 veya 2,5 kat fark isterler işçilik adı altında ve yüksek yedek parça fiyatıyla... Ama herhangi bir markanın hangi servisine sorarsanız size hep aynı fiyatı verirler normalde, ben yıllardır bunu gördüm ve yaşadım. En basit bakımda, arada 100 lira oynamaz. Öte yandan servislerde hep pazarlık payı vardır bilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına 450 deyip, 400 liraya falan indirirler biraz naz yapınca. Ben dünkü telefon konuşmamda, "işine geliyorsa... yoksa garanti dışı kalır" iması hissettim ki insanlara bunun bu şekilde dayatılması hoş değil. Muamele ve üslup çok kötü...

Düzenleyen kayya - 24 Aralık 2013 Saat 10:05
Çevrimdışı baris558 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 50
Aracı : 407 Executive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baris558 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Şubat 2014 Saat 23:07
Bu sıkıntılar genelde bütün yetkli servislerde var. Her marka da var.

Yetkili servis de ki çalışanlar iyi olması lazım. Eğer iyiyse bence başka bir yere gitmeyin. Çünkü dışarıda yapılan işlemler sağlıklı olmuyor. Mesela hava filtresini sökerken, sekmanları kırıp çıkarıyorlar vs... Her aracın kendine göre incelikleri olabiliyor. şimdiki araçlar eskisi gibi değil.

Servis yüzünden araç markamı bile değiştirdim. Ya da başka bir şehirde ki servise gittiğimde oldu. Ama sanayide bir yerini yaparken, başka yerini bozmalarından da yoruldum.

Şimdi Sivas pejo servisine gidiyorum. Hepsi mükemmel çocuklar. İşlerinde tam profesyoneller.
Çevrimdışı tongucuk Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : 308 sw premium plus 110hp
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tongucuk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Şubat 2014 Saat 23:14
geçen gün berke yi aradım yağ bakımı yapılcak kaça die 480 dedi yuh dedim
beyfendi kampanyadayız dedi eee dedim normalde kaçtı 540 dedi zınk kapattım teli
Mecnun tatsaydı PEUGEOT sevgisini, severmiydi Leyla zillisini...

2009 peugeot 308 sw 1.6 hdi 110hp inci siyah ex nic: ramazanturan81
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baris558 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Şubat 2014 Saat 11:36
Yağ bakımı konusu biraz daha serbest. Dışarıda da yaptırılabiliniyor. Bence anlaşım servisde yaptırmak en iyisi ama anlaşabilirsek.

Ama özelikle elektronik aksamları ve motor arızalarında, öncelikle yetkili servise gitmek lazım.

Benim de sanaide gittiğim yerde, pejodan ayrılmış ve gerekli eğitimleri almış arkadaş vardı. Çocuk çok iyi niyetliydi ama yeterli değildi. O na kalsa şimdiye kadar bir çok parçayı değiştirmiştim. Birde mesela, enjektörün hava kaçırdığını görememişti.

Şimdi önemli olmayan veya dışarıda yapılabilecek şeyleri, önce servise soruyorum. Fiyat çok pahalı ise ve anlaşmazsam,  dışarıda, sağlam bir yerde yaptırabiliyorum.
Çevrimdışı Burak Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge
P.T FORUM MODERATOR

Yaşı : 31
Aracı : Opel Astra J 1.3 CDTİ
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Burak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Şubat 2014 Saat 11:53
Arıza vb bilgisayarlık durumlarda da servis yerine işini iyi bilen birilerini bulmaktan yanayım ki bunun örnegi forumumuzda var hız sabitleyicisinden biliyorum bazı yetkili servisler imkansız gibi kelimeler bile kullanmışlar ancak forumumuzda yaptıran çok kişi  ve kendisi takıp aktif edebilen alicilik kardeşimiz bile var yani diyeceğim o ki servisler bazı durumlarda imkansız desede bu işi illaki yapan birileri oluyo e şimdi servisemi gitmek lazım işini bilen birinemi gitmek lazım.
Zalım Quik Oyun Bozan ...
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baris558 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Şubat 2014 Saat 21:07
İşte sorun burda. Herkes işini çok iyi bildiğini iddia ediyor.

Sakın yanlış anlamayın. Yetkili servisleri savunmuyorum. Çok acımasız olabiliyorlar. Daha geçen bir servisle davalık olma aşamasına geldim.

Ama ustalardan da çok çektim. Bir tarafı yaparken diğer tarafı bozan. Ya da arabayı iyi tanımadığından yanlış işlem yaptıra ...vs...

İşte ondan diyorum. Arabadan iyi anlıyorsanız sorun yok. Ama anlamıyorsanız, iyi bir yetkili servis bulup, öncelikle oraya gitmek. Fiyat da indirim yapan, insanflı olan, müşterilerine kıymet veren bir servis olması lazım.
Çevrimdışı bartinli Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 58
Aracı : PEUGEOT 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bartinli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 14:16
Merhabalar. Ben yeni üye oldum. 6 aydır 2003 xr 206 otomatik sahibiyim. Yaz aylarında ilk çalışınca dikiş makinası gibi gelen ses kış aylarında arttı. Motor iyice ısınana kadar devam ediyor. Kdz. ereğli DELTA servisten randevu alıp 1 ay önce gittim. Sabah 9 ta aracı bıraktık. 3 te geri döndük. aracı gece bırakmamızı bakmaları gerektiklerini söylediler. Şüphelendik. Araca ne yaptıklarını sorduğumda Bilgisayara taktıklarını, sibop ayarı yaptıklarını söylediler. Arıza ne olabilir deyince bir cevap veremediler. Bilgisayar ne arıza gösteriyor deyince usta tamamen panikledi. Araçla içeri girdi çıktı bişeyler yaptı. Tabi elnde bir rapor olmayınca almaya çalıştı. Ancak biz ayar parası verdiküimizden vakit bulamadı. Aracımız aldık ve ayrıldık. 
İzin  alarak 200 km gidip te çözüm olmadığı gibi kazıklanmaya çalışılmak kötü oluyor. Peugeot turkey sayfasına şikayet yazdığımda önce servisten aradılar. Uzun uzun konuşunca hatalarını kabul ettiler. Ancak çözüm yok. Peugeot türkey de aradı. Aynı şeyleri onlara da söyledim uzun uzun. Aracımın arızası devam ettiği gibi çözüm yönünde en ufak bir umudum kalmadı.
Yetkili servisi bizim sanayiden daha berbat olan bir araca bir daha yaklaşmam, almam aldırmam. İlk fırsatta satacağım ve bir daha peugeotun P sinin yanından geçmeyeceğim.
Tekrar geri ne servis aradı ne PEUGEOT türkey aradıç Kabahatli ben oldum. aslında tüketici mahkemesine kadar gitmek lazım ama yoğunlukta uğraşamıyacağım.
selamlar
Çevrimdışı metekaantosun Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metekaantosun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 21:59
Abi sadece peugeot değil bütün servisler öyle sen daha önce doğuşla çalışmamışsın demek ki beterin beteri var
Çevrimdışı ismailkaya Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismailkaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 23:00
bugun  debrıyaj plakasını sordum bursa nılkara 700 -800 arası dedıler varmıdır okadar.?
KÖTÜ İNSANLARIN HER YERDE OLMASININ TEK SEBEBİ İYİ İNSANLARIN HİÇBİRŞEY YAPMAMASINDANDIR.
Çevrimdışı serdaralısan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : 1994
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı serdaralısan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Aralık 2014 Saat 08:31
yağın litresi 9 tl 4 litreyi geçmez zaten filtre 40 tl benzin filtresi 30 polen ve hava filtresi 90 yapıyor balatalar değişse önler 45 arkalar 60 diskse çünkü el frenide var arkada 290 lira bunlar tuttu sadece parçacı fiyatını diyorum ben balata sipreyine 20tl yazıyolar 70 tl de işçilik yazmış normal ama yetkili servis zaten koyduğu parçadan kazanır çünkü bi zamanlar bende servis çalıştırdım cam suyuna kadar varille alınır görmezsin ki adam aşağıda aracına koyar yapar bakımı yağ neydi kastrol ama lubex die bi marka vardır içinde :)

change
Çevrimdışı Atakan21 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Peugeot 206+
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Atakan21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2017 Saat 09:38
Bakımı ve herhangi bir tamiri serviste yapmanın çok faydası var
Çevrimdışı müzisyen Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : PEUGEOT 206 CC
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı müzisyen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2017 Saat 22:55
Merhaba arkadaşlar. Ben 206 cc aldım temiz bi arabaydı 48 binde.. Neyse servisle ilgili konuşacağım. bir arkadaşım emanet aldı arabayı işi bitince de güzellik olsun diye yıkamaya bırakmış ve yıkamacı çocuk da heveslenmiş kurcalamış tavanı aç kapa aç kapa sonra manuel bi şekilde tavanı ters taraftan açmaya kalkınca halatı koparıyor istemesede. Servisini götürdük sadece halat kopmuş ve gerçekten o bildiğiniz bisiklet frenlerine takılan halat çok ciddiyim servisin bana çektiği fiyat 1450 tl şok olmuştum 100-150 tl tahmin ediyordum. sanayide el emeği ile 50 tl ye yaptırdım. yüzde 1400 kazık. Kazık kelimesi yetersiz ve zayıf kalıyo. Adını siz koyun. vallahi de billahi de tillahi de bildiğiniz o 10-15 liralık halat ya bisikletlerin freninde kullanılan halat.
Dünyanın ortak dili müzik :) Do re mi fa sol la si :)
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2816 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5887 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1250 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1293 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 759 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2845 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1154 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1967 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12937 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 982 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 565 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 579 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1033 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 920 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16220 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5649 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1983 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 564 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English