Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Lexia-3 PP2000
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Lexia-3 PP2000

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı leffe Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 307
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı leffe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Lexia-3 PP2000
    Gönderim Zamanı: 14 Ocak 2013 Saat 11:28

Aranızda yeniyim arkadaşlar. Bende 2003 307xr var ve bazı  özelliklerin yazılımla açılabildiğini duyduğumdan Lexia-3 PP2000 adlı kabloyu yurtdışından getirttim. Şimdi bunu aracın neresine bağlayacağım? Bilgisayarda hangi yazılımı kullanacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı xMEGANx Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı xMEGANx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ocak 2013 Saat 11:34
Merhaba,Küllüğü çıkartıyorsunuz ki zaten düğmesi var basınca çıkıyor arkasında hemen kablo girişini göreceksiniz, program olarakta bir bilgim yok ama geçmişte aklımda con2000 mi com2000 mi ne öyle birşeyler var bir araştırın isterseniz. açabildiğiniz özellikleri bize yazarsanız çok faydalı olur. teşekkürler.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı leffe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ocak 2013 Saat 11:47
Diagbox V6.01 diye bir yazılımdan bahsediliyor ama elinde olan var mı?
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ocak 2013 Saat 20:38
307 lerde kullukten degil direksiyonun sol torafinda kalan kisimdaki sigorta panelinin oradan baglaniyor.

PP2000'i nereden aldiniz? Eger yeni versiyon degilse ve ozellikle Cin mali ise Diagbox olmaz. Diagbox PP2000'in yeni versiyonunun adidir. Sizin aracinizda ona gerek yok.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı leffe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 11:06
evet çin malı. şimdi ben sorumun cevabını halen bulamadım kablo tamam bilgisayar tamam bağlantı tamam. eee programı nerden bulacağız? ve hangi program?
Çevrimdışı Serkan Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites

Aracı : New C3 1.4 HDİ Exclusive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 11:12
Hocam peugeot planet 2000'i internetten indireceksiniz.
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 11:56
Internette pp2000 yazilimini aratin ve indirin. Bende sedre dahil var 28gb civarinda
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 14:01
Orjinalini yazan: leffe leffe Yazdı:

evet çin malı. şimdi ben sorumun cevabını halen bulamadım kablo tamam bilgisayar tamam bağlantı tamam. eee programı nerden bulacağız? ve hangi program?

Size gelen kutuda CD ler yok muydu? Genellikle CD'lerle birlikte gelir.
Kurulumu biraz mesakkatlidir. Ayrica Windows XP'ye kurmanizi tavsiye ederim.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı leffe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 14:32
yoktu sadece kablo aparatı geldi. neyse nette var ama crack filan ister mi bilmiyorum Wink
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 19:35

yoktu sadece kablo aparatı geldi. neyse nette var ama crack filan ister mi bilmiyorum Wink

crack degilde aktivasyon gerekli Big smile
Çevrimdışı istanbullu_3886 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Aralık - 1973

Yaşı : 50
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı istanbullu_3886 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 19:45
kardeş bence hiç ugraşma git bi elinde pp2000 bulunan bi ustaya ver işini yaptır inan o program okadar kolay degil programı kurmak falan inan işin en kolay kısmı
nissan qashqai 2013 model 1.5 dci
Çevrimdışı Mehmet38 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 206 1.4 XR
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mehmet38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 20:55
Taksitlerim bittiginde bende almayı düsünüyorum:) Ufak bir atölyede ayarlayacagim kendime.İnsanın kendi isini yapmasi bambaska
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 21:08
Aracınızda hangi özellikleri açmayı düşünüyorsunuz da bu cihazı aldınız?Çok riskli işlemler,bsi yı bozma ihtimaliniz var.
Çevrimdışı cerci07 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Aracı : class B200 cdi/206 hdi S16
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2013 Saat 22:05
o zimbirtidan bende aldim ama hala calistirmayi basaramadim bir defasinda kurabilmistim ama antivirusun isimi anlayamadim ertesi gun calistiramadim internetten programi bulabilirsin kurma isinide youtube den videolu tarifini bulabilirsin isin gercekten cok zor kolay gelsin basarirsan banada haber verirsen sevinirim :)
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2013 Saat 02:46
Orjinalini yazan: cerci07 cerci07 Yazdı:

o zimbirtidan bende aldim ama hala calistirmayi basaramadim bir defasinda kurabilmistim ama antivirusun isimi anlayamadim ertesi gun calistiramadim internetten programi bulabilirsin kurma isinide youtube den videolu tarifini bulabilirsin isin gercekten cok zor kolay gelsin basarirsan banada haber verirsen sevinirim :)

Ben hallettigini saniyordum. Nerede sorun yasiyorsun ekran goruntusunu cekebilirsen yardim edebilirim.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı leffe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2013 Saat 12:36
Orjinalini yazan: laedri laedri Yazdı:

Aracınızda hangi özellikleri açmayı düşünüyorsunuz da bu cihazı aldınız?Çok riskli işlemler,bsi yı bozma ihtimaliniz var.

birincisi yol bilgisayarını aktif edeceğim.
ikinci olarak audio system alıp cd changerdan bağladım ama çalışmadı, cd changerın açılması gerekiyormuş.

şimdilik bu ikisini okeyleyeceğim. başka neler yapabiliyoruz sizden alalım. ben buralarda yeniyim. :)

Düzenleyen leffe - 16 Ocak 2013 Saat 12:40
2003 Peugeot 307XR 16v 5p
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2013 Saat 14:24

ikinci olarak audio system alıp cd changerdan bağladım ama çalışmadı, cd changerın açılması gerekiyormuş.

şimdilik bu ikisini okeyleyeceğim. başka neler yapabiliyoruz sizden alalım. ben buralarda yeniyim. :)

cruise control LOL
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ocak 2013 Saat 00:04

Orjinalini yazan: laedri laedri Yazdı:

ya ben beceremiyorum yada pc den kaynaklaniyor surucu cd yi okuyamiyor gibi bir hata veriyor yanlis hatirlamiyorsam pc yi de garaja kurmustum malum kis aylari havalar soguk oldugundan ilgilenemiyorum 
bir digeri aracda asiri guc kaybi vardi gitmez olmustu arizanin kaynagini buldugumdan pek simdilik ihtiyacim yok gibi  tekrar deniyecegim olmazsa msj atarim tesekkurler sanada yuk oluyoruz ama 

2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2013 Saat 22:37
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Ben hallettigini saniyordum. Nerede sorun yasiyorsun ekran goruntusunu cekebilirsen yardim edebilirim.
bu gun halledebildim cd rom unuz surumu desteklemiyor diyordu cd rom u degistirdim olmadi bende pc ye format attim o da ayri bir hikaye her isi kendin yapinca zaman aliyor ama sonucta kurdum aktive ettim calisiyor gibi daha arac uzerinde denemedim oda yarina kaldi 
linkler icin tesekkurler
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2013 Saat 22:42

bu gun halledebildim cd rom unuz surumu desteklemiyor diyordu cd rom u degistirdim olmadi bende pc ye format attim o da ayri bir hikaye her isi kendin yapinca zaman aliyor ama sonucta kurdum aktive ettim calisiyor gibi daha arac uzerinde denemedim oda yarina kaldi 
linkler icin tesekkurler

Hadi bakalim hayirli olsun.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2846 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5897 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1250 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1301 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 759 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2846 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1154 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1969 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12940 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 985 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 566 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 579 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1038 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 922 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16220 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5650 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1983 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 564 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English