Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206+
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - (oldu)The Curious Case of the 206+ Cruise Control
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

(oldu)The Curious Case of the 206+ Cruise Control

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: (oldu)The Curious Case of the 206+ Cruise Control
    Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2012 Saat 21:30

Sorun çözüldü :D

Konuya artık buradan devam :

http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=31061

------------------14.09.2013---------------------------------

Bugün rdvnburton nickli rıdvan abimizin aracına uygulama yaptık. Benzinli aracın ecusu farklı olduğundan bazı ayarları yapamadık ama uyutup uyandırınca hata aldık ve hatayı çözdük.
Sonuç verdi ve artık benzli araçlarda da cruise yaptık.

206+ların hepsine yaptık artık.

-------------------11.09.2013---------------------------------

Arkadaşlar mutlu sona ulaşmış bulunuyorum.... Buradan öncelikli olarak hiç bir zaman desteğini esirgemeyen Cenker(spearo) abiye teşekkürleirmi iletiyorum onun ısrar ve desteği ile bugüne ve bu şekle gelebildik. Bir pejo diyagnostikçisi kadar olduk.

Sonrasında sabır ve deneme gücüyle işi halleden Mehmet abi(estebanfree) ye teekkürü bir borç bilirim. Kendisi saolsun hem maddi hem manevi büüyk destek oldu. Menu denemeleri sağladı en önemlisi diyagnostik kablosu sağladı.

Araç denemesi için telefonda görüştüğüm fakat bugün tanışabildiğim Hasanali abi de ayrıca teşekkür ederim. Çok kullanacağı ve servisle çok takıştığı için onun işini yapmak bana da çok mutluluk verdi işlemlerin prosedürünü onun aracıdna çözdük. Neyin ne olduğunu netleştirdik.

Gelir gelmez aracıma uyguladım sonuç harika çalıştı hemen teste çktım kontrol ettim sıkıntı yok.

Artık benzinlilerde deneme yapacağız bakalım.

Bu arada kablo ve fikir desteğini esirgemeyen mustafa abi ye (mustafa_almanya) de teşekkür ederim. Onun kablosu ile de baya uğraştık.

Bir ara bir kaç damacana kapağı alıp servislere gideceğim. Sözüm var.

206+ diyagnostik ve Hız sabitleme konusunda her türlü yardımcı olurum. Şimdi limitleme denemeyi planlıyoruz ama onun için denemelik bir kol bulmak lazım o da biraz zor gibi ya bakalım.

Acemi videosu :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar merhaba,

Bilen bilir uzun zamandan beri 206+ a cruise control (hız sabitleme) için uğraşıyorum. Ankara gitmediğim yetkili servis denemediğim yol almadığım parça kalmadı nerdeyse.

Konu ya cenker(spearo) abinin yardımları ile sürekli farklı boyutlar katıyoruz ama hep hüsran hep hüsran.

İlk olarak Normal yollardan denedik. Aracımda fren müşürü uyuyor. Bsi alt yapısı uyuyor. Gaz teli yok. flnfln. Teknik olarak olmasına engel bir durum yok. Sorun aktivasyonda bir türlü çözemedik.

Normal 206-307-207 lere takılan hız sabitleme kolu ile deneme yaptık.
PP2000 de 206+ dan girince menü çıkıyor aktif ediyoruz. Araç kendine gelince km göstergesi çizgi çizgi oluyor ve bütün ışıklar yanıyor.
Pejo nun ve citroen in bütün araçlarını tek tek denedik. Hepsinde bu hatayı verdi.

Sonrasında Dİag box ile denedik . Diagbox da ise BSİ üzerinden aktif ederken Son aşamada sürekli geri atıyor. Ne oldu diyor ne de olmadı.

Sonra öğrendikki özel bir kol yapmış pejo. 206+-207-308 iiçin . ZAr zor yurt dışından talep edip getirttik. Denedik sonuç aynı.

Sonrasında cenker abinin veridği bilgilerle (ben ustanın yanında duramadım prosedür gereği) denemeye çalıştık. Bu sefer de olumsuz oldu. 

Eminimki hız sabitleyiciyi neredeyse hiç kullanmayacağım ama bende takıntı oldu. Ya olacak ya olacak. Usta ne kadar bırak dese de peşinden gideceğim.

İstanbulda satışta olan bir araçta cruise takılı olduğunu öğrendik ama satan kişi çok bilgi vermedi.

Şimdi ise farklı ustalar ve farklı diagbox sürümleri ile deneyeceğim. Bu konuda ankara da bana yardımcı olabilieck var mı ? Ustanın başında diagboxu inceleyerek çalışmak istiyorum ama bugün gittiğim yerde usta ile görüşemiyorduk araç başında yeni yerlerin prosedürü deli ediyo.

Düzenleyen Alicilik - 17 Eylül 2013 Saat 03:08
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2012 Saat 22:28
Ben bir tuyo vereyim. Eger PP2000'de veya DiagBox'ta menuyu aktif ettigin halde kabul etmiyorsa veya kabul ediyor ama sonradan kontrol ettiginde yine default haline dondugunu goruyor isen sunu dene.  Biliyorsun bu cihazlar Citroen araclar icin de kullanilabiliyor ancak yazilimlari farkli. Yazilimin adi ise Lexia. Yapman gereken aracini Citroen'mis gibi dusunmek ve aktivasyonu Lexia programini kullanarak yapmak. Bu sekilde isini goren cok kisi gordum. Umarim senin de isini gorur.
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2012 Saat 22:31
Abi denemeye gittiğim yerin citroen kısmı da var. orada da denedik bana mısın demedi.

Cenker abi bir kaç bilgi söyledi ama bugün adama anlattım hepsinni denedimi bilmiyorum. Ankarada usta ile beraber kurcalayabileceğimiz bir diagbox sahibi usta arıyorum.
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2012 Saat 22:46
Orjinalini yazan: Alicilik Alicilik Yazdı:

Abi denemeye gittiğim yerin citroen kısmı da var. orada da denedik bana mısın demedi.

Cenker abi bir kaç bilgi söyledi ama bugün adama anlattım hepsinni denedimi bilmiyorum. Ankarada usta ile beraber kurcalayabileceğimiz bir diagbox sahibi usta arıyorum.

Bu is usta ile pek olmaz. Bana kalirsa, eger gercekten bu isi halletmek istiyorsan kendi digabox'ini ya da pp2000'ini almalisin.
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2012 Saat 22:57
aykut abi sırf bu iş için de ona yatırım yapmak bilmiyorum pek cezbedici olmuyor. Birde işin yine çözülememe riski var ve ana server a bağlantı olmayacak.
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Çevrimdışı kaan__ Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
02 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kaan__ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2012 Saat 23:02
geeelll geeell konya ya geellWink büyük ihtimal çözeriz senin işi
sahip olduğun herşey bir gün sana sahip olur...
2004 307 sw 1.6 auto 110hp
2009 308 sw 1.6hdi 110hp
2011 3008 feline MCP-Auto6R 112hp

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2012 Saat 23:07

aykut abi sırf bu iş için de ona yatırım yapmak bilmiyorum pek cezbedici olmuyor. Birde işin yine çözülememe riski var ve ana server a bağlantı olmayacak.

Ana serverla baglantiya neden ihtiyacin var?
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 00:00
Abi küçük bir eksik bile çok etkiliyor o yüzden en iyi şekilde ayarlamak lazım herşeyi.

Göral ve Fatihe bir daha gideceğim . Göraldaki usta kıl biride fatihdeki asıl usta varsa onu biraz zorlarım artık.
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 06:18

Abi küçük bir eksik bile çok etkiliyor o yüzden en iyi şekilde ayarlamak lazım herşeyi.

Göral ve Fatihe bir daha gideceğim . Göraldaki usta kıl biride fatihdeki asıl usta varsa onu biraz zorlarım artık.

Guzelde server baglantisi ile bunun bir ilgisi yokki. Server baglantisi sadece versiyon yukseltmelerde yani yazilim atma olaylarinda gerekli. Geri kalan butun islemlerde geregi yok.
Çevrimdışı spearo Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
06 - Temmuz - 1979

Yaşı : 45
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı spearo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 10:59
mevzu cok basit,  bsi temel parametrizasyonunda aracın bulundugu lokasyon europe olarak secilecek, bu opsiyon (cruise cont) sadece avrupa pazarında izinliymiş, sonrası diagboxla basit bir kurulum, bunu yapamadılar ya yuh diyorum başka bişi demiyorum ... 
206+ hdi
Çevrimdışı feline Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı feline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 18:41
hayret ben 2006  model 206 ımda 3 senedir kullanıyorum maşallahı var nasıl oluyorda 206 plusda olmuyor şaşılacak iş
206 1.4 hdi feline 2006 model

EDİRNEDEN KARSA,JAPONYADAN RUSYAYA BİZE HER YER TRABZON
Çevrimdışı muratoner Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : 307 1.6 HDİ PREMİUM
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muratoner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 20:08
Arkadaşım Ankarada bie usta tavsiyesi yapabilirim.Ben ta nevşehirden kalktım gittim ve 5 dk içinde halletti.Bu usta şaşmaz oto sanayide.
PEUGEOT 307 1.6 HDİ 110HP PREMİUM
Çevrimdışı Serkan Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites

Aracı : New C3 1.4 HDİ Exclusive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 20:25
Orjinalini yazan: muratoner muratoner Yazdı:

Arkadaşım Ankarada bie usta tavsiyesi yapabilirim.Ben ta nevşehirden kalktım gittim ve 5 dk içinde halletti.Bu usta şaşmaz oto sanayide.

206 ve 307'lere 5 dakikada yapılıyor dostum ama 206+'ya yapamadılar henüz
Çevrimdışı muratoner Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : 307 1.6 HDİ PREMİUM
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muratoner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 22:21
Denemek istemiyorsanız keyfiniz bilir.Bu kadar uğraştan sonra... :)
PEUGEOT 307 1.6 HDİ 110HP PREMİUM
Çevrimdışı Serkan Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites

Aracı : New C3 1.4 HDİ Exclusive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 22:28

Denemek veya denememek değil hocam, zaten uğraşanda ben değilim, demek istedğim 206 ve 307 takabilen bütün ustaları gezdi arkadaş muhtemelen senin ustanada gitmiştir, hatta 206 ve 307'si olan arkadaşlara ben söyleyim nasıl takıldığını 5 dakkalık işi var, ama 206+ da olmuyor malesef...
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 22:55

Abi adres yaz sen bana adı fln ben yarın gidicem o tarafa kesin uğrarım. Bana yapoabilecek değil Diagbox a sahip ve kullanmasını bilen (en azından ne nerede bilen) bir usta lazım. Engin bilgili çok yetkili servis ustasına gittim ama adamlar araba ne diye soruyo 206+ diyorum kardeş uğraşma dio sonra zoraki dediklerimi yarım yamalak yapıp olduramıyorlar.

Usta ile iletişimim rahat olmalı yanında ne yaptığını kontrol ederek yapmam lazım. Normal bir şekilde olmayacak çünkü aktivasyon cenker abininde dediği gibi farklı lokasyon ile denemek gerekiyor. Bunu da deneyen var mıdır bilinmez ? 
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 23:02
Benim de PP2000 ile tanismam hiz sabitleyici ile olmustu. Benim aracimda da olmuyordu ta ki bosta duran soketi fark edinceye kadar. Tabi o zamanlar bu kadar bilgimde yoktu acikcasi. Bence sen bu ise kafayi koymussan kendi isini kendin yapmalisin. Bir DiagBox almalisin.
Çevrimdışı kaan__ Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
02 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kaan__ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2012 Saat 23:57

Abi adres yaz sen bana adı fln ben yarın gidicem o tarafa kesin uğrarım. Bana yapoabilecek değil Diagbox a sahip ve kullanmasını bilen (en azından ne nerede bilen) bir usta lazım. Engin bilgili çok yetkili servis ustasına gittim ama adamlar araba ne diye soruyo 206+ diyorum kardeş uğraşma dio sonra zoraki dediklerimi yarım yamalak yapıp olduramıyorlar.

Usta ile iletişimim rahat olmalı yanında ne yaptığını kontrol ederek yapmam lazım. Normal bir şekilde olmayacak çünkü aktivasyon cenker abininde dediği gibi farklı lokasyon ile denemek gerekiyor. Bunu da deneyen var mıdır bilinmez ? 

bence konyaya gelmelisin 206 hız sabitleyici başlığını bi incele olmayan olmaz denilen araçlara taktık...
sahip olduğun herşey bir gün sana sahip olur...
2004 307 sw 1.6 auto 110hp
2009 308 sw 1.6hdi 110hp
2011 3008 feline MCP-Auto6R 112hp

5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2012 Saat 00:14
@Kaan,

harmankaya ile konuştuk önceden muhabbetimiz var en başında biz mehmet abi ve ankara da bir kaç kişi daha nerdeyse sizin ustayı getirtecektik bir kaç araba olunca. Ama mehmet abinin arabayı yaptırdık. Benim aracı denedik PP2000de km ------ oldu kadran kısmı hata verdi. Durumu harmankaya ile konuştum o da bizde denedik bazı 206 larda ve 206+ların tümünde bu hatayı verdi dedi. Ustada sonrasında uğraşmamış.

Benim temennim ankara içinde sadece 2-3 saatini bana ayırabilecek Diagbox sahibi ve bilgisi olan bir usta. Yapılması ve denemesi gereken herşey madde madde elimde. Olay usta ve diagboxta takılıyor.

@koliva,

Aykut abi diagbox için bütçeyi zorlar alırım ama olmama ihtimalini gözardı etmemek lazım. Önceliğim usta ile iletişim kurup edindiğimiz bilgileri denemek.
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2012 Saat 22:52

Şaşmazın istanbul yolu girişinde köprüyü geçince hemen sağda olan usta ise dediğiniz bugün gittim resmen iplemedi. Bütün günün stresini orada atmak istemedim çıktım gittim dükkandan yoksa ellerindeki lexia kablolarını farklı amaçla kullanacaktım. Deli oldum bugün ya arkadaş bu lexia kablo sahibi herkes mi aynıdır. Sanki kardeş gibiler gram anladıkları yok bir de benim dediğimi iplemiyorlar.

Adama diagbox la pp2000 farkını anlatamadım adam hala diagbox diye pp2000 açıyor birde yukarda kovcaman yazıyor. Bu adam pejo tamir ediyor yazık valla halimize
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 1005 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5586 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1188 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 890 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 689 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2744 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1091 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1872 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12745 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 682 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 511 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 477 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 519 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 534 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 814 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 643 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16078 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5559 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1906 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 513 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
drneuron 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
ggitaristt 1
Erdhan 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English