Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 Tekleme sorunu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 Tekleme sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı kadir_arikan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kadir_arikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 Tekleme sorunu
    Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 00:59
öncelikle s.a.  2003 model 1,4 benzinli 206 x-lie aracım var. arabamda 3 gündür motorda tekleme sorunu yaşıyorum servise götürdüm beyne bağladılar arıza ateşleme olarak görünüyor bilgisayarda 3 tane sıfır ateşleme bobini denendi 3 çift buji denendi arıza düzelmedi araçta motor arıza lambası sabit yanıyor arıza lambası sabit yanarken arada bi araba normale dönüyor ama arıza lambası yanıp sönmeye başladığı ve uyarı sesi verdiği zaman düzelmiyor ayrıca aracı yarım saat dinlendirip ilk çalıştırınca 1-2 dakika kadar motor normal çalışıyor sitedeki bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum inanın çok bunaldım arabanın arızalarından lütfen yardım edin şimdiden tşkler...
Çevrimdışı yeditepely Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
12 - Ocak - 1985

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yeditepely Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 01:13
hosgeldın arkadasım benım fazla bır bılgım yok bu konuda.ama arkadaslar bırazdan gelırler ve yardımcı olurlar aynı zamanda asagıdakı mesajı yazacaklar sana Gülmeıns sorununu cozersın en kısa zamanda

Yeni üyeliğini tamamlamış ve foruma girmiş üyelerimiz, "Üyelerimizi Tanıyalım" başlığı altında lütfen yeni konu açarak kendinizi tanıtınız, Tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız sizi daha iyi tanımamız açısından bizlere yardımcı olacaktır, Bilginize...

1.- Adınız, soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli):
4.- Hobileriniz:
5.- Mesleğiniz:
6.- Siteyi nereden duydunuz:
7.- Kan Grubunuz:
8.- Burcunuz:
9.- Taraftarı olduğunuz takım:
10.- Hangi ilçe yada İldesiniz:
11.- Msn adresiniz:

İlginiz için teşekkür ederiz.

Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 07:51
Orjinalini yazan: kadir_arikan kadir_arikan Yazdı:

öncelikle s.a.  2003 model 1,4 benzinli 206 x-lie aracım var. arabamda 3 gündür motorda tekleme sorunu yaşıyorum servise götürdüm beyne bağladılar arıza ateşleme olarak görünüyor bilgisayarda 3 tane sıfır ateşleme bobini denendi 3 çift buji denendi arıza düzelmedi araçta motor arıza lambası sabit yanıyor arıza lambası sabit yanarken arada bi araba normale dönüyor ama arıza lambası yanıp sönmeye başladığı ve uyarı sesi verdiği zaman düzelmiyor ayrıca aracı yarım saat dinlendirip ilk çalıştırınca 1-2 dakika kadar motor normal çalışıyor sitedeki bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum inanın çok bunaldım arabanın arızalarından lütfen yardım edin şimdiden tşkler...

Araciniz rolantide mi tekliyor yoksa hizlanirken mi yoksa farketmeden her zaman mi?
Aklimdaki belli basli noktalari yazayim ben, duruma gore indirgeriz.
Sorun bilgisayardan atesleme sistemi gibi goruluyor ancak eger atesleme oncesinde bir sorun varsa BSI otomatik olarak sonrasinda gerceklesecek butun islemlere hata kodu duser. Bu da bir sekilde olusan kotu hava/yakit karisiminin sonucudur. Ornegin, eger benzin eksik geliyorsa atesleme yapamaz ve atesleme sistemi arizali hatasi verebilir. O yuzden sunlari tavsiye edebilirim
1. Yakit tarafindaki sorunun genellikle baslica sebebi kotu yakit pompasidir. Bozuk olup olmadigini ogrenmenin en iyi yolu da aracinizda benzin basincinin olcturulmesidir.
2. Hava kismindaki sorun ise ayarlanan hava oraninin bir sekilde yanlis olmasi yuzundendir. Bu sorunun da cevabi bozuk hava akis debimetresi ya da vakum arizasidir.

Ayrica ariza lambasinin yanip sonmesi aracin ateslemesinin hatali oldugunu gosterir ki ustteki iddialari bir nebze dogrular.

Bunlarin yaninda atesleme kismindaki parcalardaki sorunlar da tekleme yaptirabilir tabiki. Enjektorlerdeki olasi hata da bu soruna neden olabilir. Birde oksijen sensorlerini kontrol ettirmek gerekebilir.

Kolay gelsin.

Düzenleyen koliva - 30 Haziran 2011 Saat 07:59
Çevrimdışı Baybars Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Ocak - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Baybars Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 10:08
Selam arkadaşım bu olay bi arkadaşımın başlına geldi aracı opel di buji kaolalarını değiştirdi düzeldi buji kablolarından bir tanesi akımı kesiyodu araçta şuanda tekleme yok istersen sende bi dene bence faydalı olacaktır.
PEUGEOT Partner 1.6 HDI Tepee Comfort Origin
0532 430 79 22
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 10:25
baybars benim de kayınbiladerin başına geldi oda opel astra tekliyor gaz yemiyordu herşeyi değiştirdi yinede düzelmedi en son sıkıntı bobinden çıktı,

koliva; bende oksijen sensörü diyecektim genelde o sıkıntı çıkartıyor,
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kadir_arikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 12:01
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Orjinalini yazan: kadir_arikan kadir_arikan Yazdı:

Araciniz rolantide mi tekliyor yoksa hizlanirken mi yoksa farketmeden her zaman mi?
Aklimdaki belli basli noktalari yazayim ben, duruma gore indirgeriz.
Sorun bilgisayardan atesleme sistemi gibi goruluyor ancak eger atesleme oncesinde bir sorun varsa BSI otomatik olarak sonrasinda gerceklesecek butun islemlere hata kodu duser. Bu da bir sekilde olusan kotu hava/yakit karisiminin sonucudur. Ornegin, eger benzin eksik geliyorsa atesleme yapamaz ve atesleme sistemi arizali hatasi verebilir. O yuzden sunlari tavsiye edebilirim
1. Yakit tarafindaki sorunun genellikle baslica sebebi kotu yakit pompasidir. Bozuk olup olmadigini ogrenmenin en iyi yolu da aracinizda benzin basincinin olcturulmesidir.
2. Hava kismindaki sorun ise ayarlanan hava oraninin bir sekilde yanlis olmasi yuzundendir. Bu sorunun da cevabi bozuk hava akis debimetresi ya da vakum arizasidir.

Ayrica ariza lambasinin yanip sonmesi aracin ateslemesinin hatali oldugunu gosterir ki ustteki iddialari bir nebze dogrular.

Bunlarin yaninda atesleme kismindaki parcalardaki sorunlar da tekleme yaptirabilir tabiki. Enjektorlerdeki olasi hata da bu soruna neden olabilir. Birde oksijen sensorlerini kontrol ettirmek gerekebilir.

Kolay gelsin.

araç ilk çalıştırıldığında normal çalışıyor 1-2 dakika sonra arızaya geçiyor araç hem rolantideyken hemde yolda giderken tekleme yapıyor ateşeleme bobinine gelen elektrik kablolarından yapabilir demişlerdi veya beyin dediler diğer olasılıkları kontrol etmişlerdi :(

Düzenleyen koliva - 30 Haziran 2011 Saat 12:25
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kadir_arikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 17:16
arkadaşlar bu konu hakkında başka bilgisi olan yokmu :(
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 17:26
sen söylenilenleri kontrol ettirdin mi? benzin basıncı vs. oksijen sensörünün voltajı vs.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kadir_arikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 17:30
tamirciye götürmedim daha o sölenilenleri baktırmak için kendimin yapabiliceği veya bakabiliceğim bi yer varmı veya bu işten iyi anlayan iyi bi usta tanıyormusunuz ?
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 17:36
kadir profil bilgilerine konumunu yazarsan ..hangi ilden aramıza katıldığını görmüş olur arkadaşlar... o ildeki arkadaşlar yardımcı olmaya çalışırlar sana.. zaten  yukarıda olabilesi çözümler yazılmış ..

Düzenleyen by_ersin - 30 Haziran 2011 Saat 17:37
Çevrimdışı tilbe307 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Şubat - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tilbe307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 17:45
benim aracımda da vardı ancak motor lambası yanıp sönmüyordu. direkt olarak motor lambası yanıyordu. yüksek devirde tekliyordu. önce aracın krank devir sensörünü değiştirdim. yüksek devirde tekleme sorunu ortadan kalktı. sonra özellikle 1 ve 2 viteste araç titriyordu gaz yemiyordu. bujiler değişti arkasından boğaz kelebeği temizlendi kalibrasyon yapıldı birde lpg kalibrasyonu yapılınca motor arıza lambası söndü. şimdi maşallahı var. forumdaki arkdaşlar oldukça deneyimli söylediklerini dikkate almanı tavsiye ederim.

Düzenleyen tilbe307 - 30 Haziran 2011 Saat 17:46
2010 3008 1.6 VTİ 120 HP PRİNS LPG
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kadir_arikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 17:48
arızalar benzer gibi ama tam aynı arıza değil bende araç çalıştıktan 1-2 dakika sonra arıza yapıyor :(
Çevrimdışı tilbe307 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Şubat - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tilbe307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 17:50
istanbuldasın sen  forumdaki arkadaşların özellikle ikitellide tanıdıkları ustalar var takip ettiğim kadarıyla. doğrudan kazıklanmadan sonuca ulaşabilirsin:)
2010 3008 1.6 VTİ 120 HP PRİNS LPG
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kadir_arikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 18:06
benim umudumda o ama tanıdık ve iyi anlayan bi usta varsa yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kadir_arikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 22:34
arkadaşlar sitede yeniyim yardımcı olucak arkadaşlar yokmu :(
Çevrimdışı ÖMER YILDIRIM Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ÖMER YILDIRIM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ocak 2013 Saat 13:59
iyi günler benim üç tane sorum var.birincisi 2004 model  206 1.4 look var.araçı ilk çalıştırdığımda tekleme yapıyor ve bazen istop ediyor veya yolda giderken bir setten gecince yavaşlayıp vites düşürdüğüm zaman araba tekliyor 3-4 saniye hiç gaz yemiyor bunu benzindeykende yapıyor.atikere götürdüm bilgisayara taktılar arıza çıkmıyor.
ikincisi sinyal kolu bozuktu sinyal verince kendiliginden sinyal yanmıyordu,sis farı kendiliginden sönüyordu,uzun lambaları yakdığımda kendiliğinden kısaya geçiyordu.sinyal kolu degişmesi lazım dediler ankaradan bir tane 2.el sinyal kolu silecek kolu takım olarak satılıyormuş aldım.2006 model bir 206 nınmış.benim arabama uyum saglar inşallah
üçüncüsü burası çok soguk kar çok var motor arızası yandı 3 4 gündğr soguktan dolayı tüpten oluyor dediler.
sorularım hakkında cevap verirseniz sevinirim
ömer
Çevrimdışı emin15 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
10 - Temmuz - 1969

Yaşı : 55
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emin15 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ocak 2013 Saat 22:27
206 1.4 benzinlilerde enjektör problemi çok sık çıkar,motor ilk çalıştırmada 1,2 dakika ısınana kadar zengin karışımla çalışır bu süre zarfında tekleme hissedilmez.yakıt deposunun altında sağ tarafda benzin filitresi vardır  onu sök içindeki benzini bir bardağa boşalt siyah kirli geliyorsa o benzin enjektöre kadar gelmiştir ve genelde motorun sağ tarafındaki enjektör (hortuma yakın olan) tıkanır.
Çevrimdışı AykutAykut Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Peugeot 206 + (plus)
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı AykutAykut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2017 Saat 06:00
Öncelikle herkese Selamın Aleykum bende yeni katılanlardanım...

Yaklaşık 1 Ay önce 2011 model 206 + aldım.Aracımda BRC marka tüp var.Aracım seyir halindeyken gazdan ayağımı çekip tekrar gaza bastığımda hafif bir tekleme yapıyor ve bunu gaza her basıp çektiğimde yapıyor.Oksijen Sensörü ,Bujiler ve bobinden dediler hepsini orjinali ile değiştirdim.Ama sorunum düzelmedi.Başka bir ustaya götürdüm sipoblar bitmiş dedi onlarıda değiştirdim sag motor kulağıda dahil olmak üzere ama ağacımdaki sorun hala düzelmedi.Krank sensöründen olabilir dediler yeni krank sensörü takılıp denendi ama sorun hala düzelmedi.Usta aracımdaki bobinin orjinal olmadığını ve bobini tekrar değiştirmem gerektiğini söyledi yeni bobin takıldı aracımdaki sorun düzelmedi bu bobinlerin orjinal olmadığını hurdacılar çarşısından gidip çıkma bobin almak gerektiğini söyledi usta ile gittik 3 tane bobin denedik aracımdaki tekleme sorunu cözelmedi son olarak bana beyinden yapabileceğini beyine baktırmak gerektiğini söyledi çıkma beyin takıp denemek lazımmıs ama bu bana pek mantıklı gelmedi cünkü 600 lira gibi bi rakama cıkma beyin deneyeceklermiş olmazsa düzelmezse eğer 300 lira işcilik vermem gerekiyomuş bende aracın beynine kesinlikle ellemeyin dedim ama bu tekeleme sorunu çok can sıkıcı bu konuyla alakası bilgisi olan varsa yazmasını rica ediyorum iyi günler...
Çevrimdışı lada_ berber@ hotmai Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Pejo206 xline
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı lada_ berber@ hotmai Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağustos 2017 Saat 23:44
Bende ayni sıkıntı var hala çözemedi ustalar bayram sonrasi bak caz bir caresine seni gibi banada oldu heryerini degistirdm

Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağustos 2017 Saat 11:27
Orjinalini yazan: lada_ berber@ hotmai lada_ berber@ hotmai Yazdı:

Bende ayni sıkıntı var hala çözemedi ustalar bayram sonrasi bak caz bir caresine seni gibi banada oldu heryerini degistirdm

öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Araçta lpg varmı hocam 
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2523 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5843 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1247 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1255 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 754 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2837 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1960 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12917 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 950 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 563 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 530 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 577 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1007 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 890 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16202 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5644 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1980 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 562 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English