Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş
RSH Otomotiv / Peugeot Yedek Parça
Bahçelievler Mah. İdeal Sk. No:33/B
Pendik / İSTANBUL

0216 490 00 08 - 0533 301 88 08
www.peugeotturkiye.com
Akko Otomotiv - Detaylı Temizlik
Boya Koruma, Cam Filmi ve Araç Kaplama
Atatürk San. Sit. 1. Kısım 42 Sk No : 145 Maslak - İSTANBUL
0212 346 36 29 - 0507 789 03 25
www.akkootomotiv.com

307 Kalorifer sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
acad Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
06 - Ekim - 1963

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı acad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 307 Kalorifer sorunu
    Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 00:34
Arkadaşlar benim 307 de kalorifer ayarını alttan üflemeye getirdiğimde çok az bir sıcaklık veriyor, diğer bütün konumlarda ise gayet iyi bir ısıtma yapıyor, acaba sizlerdede böyle bir problem varmı.? aracımda otomatik cift yönlü klima mevcut..
2007 307 1.6 HDI XS
Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
reserpin Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı reserpin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 01:16
çok fazla vermemesi daha iyi,  fazla verenini gördüm  ordaki bilmediğim birşeyleri eritip yanık kokusu yapıyordu arkadaşımın aracında.
308 1.6 Turbo Dizel 110hp (2008)
Yukarı Dön
metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 28
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 08:36
benimde 307 de dijital klima var . geçenlerde ayaklara verdireyim dedim baya geç verdi acaba ön cama yukarı ve ayaklara vermesini sağlayan parçadamı arıza var diye düşündüm.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Yukarı Dön
dbmaster Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 33
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dbmaster Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 18:00
bu kronık bence aracın ayaklara ufleme yerı ters bır yere yapılmıs aslında ufluyor ama tam olarak ayaklara uflemıyor o nedenle pek hıssedılmıyor ustten degıl zıt yandan ufluyor
2006 307 HDI 110 HP Premium... (MR T.)
Yukarı Dön
oguzhan29 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 20
Aracı : 206 SW
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı oguzhan29 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 21:53
kardeş alt tarafta mekanik elektrik vb kablolar var ve bunların ısınması kabloların yanmasına koku yapmasına erimesine neden oluyor ne fazla ne az ama yetecek kadar üflediğini düşünüyorum
PEUGEOT 206 SW HDİ X-LİNE(GRİ)2004 model
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 22:06

elektronık havalandırma sıstemlı modellerde hava yonlendırmesınde sıkıntı cıkabılıyor. cunku hava yonlendırmelerını elektrıklı motorla kontrol edılen klape ler yapıyor olması lazım. bunlar bozulabılıyor.

ama analog klimada hava yondırmesı mekanık oldugundan kolay kolay sıkıntı cıkmıyor...

elektronık havalandırma sıstemlı araclarda bu sıkıntı bıraz kronık bır durum sanıyorum. bırcok kısı aynı sıkıntıdan muzdarıp...
Yukarı Dön
Psh Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Psh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2011 Saat 03:13
Orjinalini yazan: cecoli cecoli Yazdı:

elektronık havalandırma sıstemlı modellerde hava yonlendırmesınde sıkıntı cıkabılıyor. cunku hava yonlendırmelerını elektrıklı motorla kontrol edılen klape ler yapıyor olması lazım. bunlar bozulabılıyor.

ama analog klimada hava yondırmesı mekanık oldugundan kolay kolay sıkıntı cıkmıyor...

elektronık havalandırma sıstemlı araclarda bu sıkıntı bıraz kronık bır durum sanıyorum. bırcok kısı aynı sıkıntıdan muzdarıp...

Örnek ben.
Yukarı Dön
metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2011 Saat 09:20
benim araç ilk başta vermiyor ayaklara ama daha sonra yavaş yavaş verdiği sıcak hava artmaya başlıyor.
Yukarı Dön
betermen Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı betermen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2011 Saat 17:44
Aynı sorun bende de var. Dijital klima, 307 SW. 
Yukarı Dön
klemann Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
Forumdan Banlandı...

Yaşı : 31
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı klemann Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2011 Saat 18:25
arkadaşlar bende iş makinası var, paletli olanlardan. aynı sorunu ben makinada yaşadım. makinada full elektronik klima var, bi motor sayesinde ayak, baş, camlar vs hava kanallarına havayı ayırıyor. ayırma merkezi pislikle dolmuştu, çok az açabiliyordu motorun gucu ile, WD40 ile temizledim mekanizmasini, simdi cok guzel calisiyor. kesin sizin aracinizda da hava kanalını tam acamıyordur. temizliğini yapın derim.
Yukarı Dön
bestfear Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites

01 - Nisan - 1977

Yaşı : 38
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bestfear Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2011 Saat 22:30
benim araçta digital klimalı .. aynı sorun benim araçtada var ...aşağı yukaırı vb. yapılan yönlendirmeler tutmuyor... 
Yukarı Dön
Fahri Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fahri Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şubat 2011 Saat 01:11
Arkadaşlar 2005 model 1-6xt 307 aracımda ufk tefk problmeler vr 1.ANALOG KLİMA 1 2 3.KADEMELERDE CALISIRKEN 4.KADEMEDE DURUYOR

2.SUNROOFUMDA KADEME KADEME ACILMASI GEREKIRKEN BIRINCI KADEMEDE SONUNA KADR ACILIYOR BAZEN ARA ARA OLUYR BOYLE ORANTILAR

3.ARACIMA SİS FARKI TAKTIRMAK ISTIYORUM NASIL YAPABILIRIM

4.5Lİ CD CALARIM O KADAR TUHAFKI BAZEN ORJINAL CD OKUMUYOR BAZEN DOLDURMA TRACK AMA BAZEN IKISINIDE OKUMADIGIDA OLUYOR : d COK KAFASI BOZUKSA RADYOYA ATIYOR NADİREN  :))

BU KONULAR UFAK SEYLER AMA AKLIMA TAKILIYOR YARDIM EDECEK BIRI VARSA SEVINIRIM : )
Fren basmaz Gaz kesmez
Yukarı Dön
metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şubat 2011 Saat 13:14
Orjinalini yazan: Fahri Fahri Yazdı:

Arkadaşlar 2005 model 1-6xt 307 aracımda ufk tefk problmeler vr 1.ANALOG KLİMA 1 2 3.KADEMELERDE CALISIRKEN 4.KADEMEDE DURUYOR

2.SUNROOFUMDA KADEME KADEME ACILMASI GEREKIRKEN BIRINCI KADEMEDE SONUNA KADR ACILIYOR BAZEN ARA ARA OLUYR BOYLE ORANTILAR

3.ARACIMA SİS FARKI TAKTIRMAK ISTIYORUM NASIL YAPABILIRIM

4.5Lİ CD CALARIM O KADAR TUHAFKI BAZEN ORJINAL CD OKUMUYOR BAZEN DOLDURMA TRACK AMA BAZEN IKISINIDE OKUMADIGIDA OLUYOR : d COK KAFASI BOZUKSA RADYOYA ATIYOR NADİREN  :))

BU KONULAR UFAK SEYLER AMA AKLIMA TAKILIYOR YARDIM EDECEK BIRI VARSA SEVINIRIM : )

1- elektriksel bir problem olabilir. 4. kademede tam güç vermesini gerekirken kesiliyordur.

2-sunroofu sıfırlarsan %99 çözülür. sıfırlamak istiyorsan da açma düğmesini 3. konuma getir sadece arka tarafı kalksın sonra düğmeyi içeri doğru bir kaç saniye bastır sıfırlanacak ozaman düzelir,

3- sis farları farların içindedir, farları değiştirmen gerekli, ayrıca sinyal kolunuda değiştirmelisin. sis düğmeli almalısın çok masraf olur sana.

4- cd çalar çok narin çok hassas bişey (: sendeki sorun herkezde var idare etcen. taktığın cd lerin yavaş hızda yazılmış olmasına dikkat et ozaman açma ihtimali diğer cd lere göre daha yüksek.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon açık hava filitresi hakkında yardım öneri son mesaja git 0 pekmez006 2 pekmez006
konu icon 106 quicksilver sağ ön teker sürtme son mesaja git 1 alistavaci 9 yawruaslan
konu icon BU SES NEREDEN GELİYOR LÜTFEN YARDIM-VİDEOLU son mesaja git 1 10URAKAR 174 pierson
konu icon izmirden selamlar son mesaja git 3 extreme35 30 a.kurtuldu
konu icon 307 fan musuru parcasi acil son mesaja git 10 erenahmet95 132 sdttn
konu icon 206 1.4 Çekişte Problem, Beyin Arızası Olabilir mi son mesaja git 7 By_Akademisyen 136 sdttn
konu icon klima çalışırken yakıt tüketimi aşırı? son mesaja git 0 rebel_43 13 rebel_43
konu icon Otoban faresi :) son mesaja git 4 bozlak 79 bozlak
konu icon Peugeot 206 Sisler İçin Elektrik Tesisatı Hakkında son mesaja git 9 samet206 134 madblueblacksea
konu icon Rb 206 son mesaja git 10 yusuf07 76 sezerinan
konu icon 206, 206+ ve 307....3 Satır Yol Bilgisayarı Ekranı son mesaja git 538 Özgür 35844 Özgür
konu icon Fukara Modifiyesi :)) son mesaja git 42 sezar206 1934 barishrocker
konu icon Araç Kaplama Yaptığımız Araçların Resimleri son mesaja git 14 Akko 304 Akko
konu icon Bursa'dan Selamlar son mesaja git 7 HeroKing 54 Akko
konu icon arıza lambası nasıl iptal edilir son mesaja git 5 lead38 99 vpro
konu icon Bu araç nasıl son mesaja git 13 sezar206 314 yusuf07
konu icon far ve yağmur sensörü son mesaja git 5 MDRNN17 127 eeccaa
konu icon 106 mdaki EİBACH 5 cm ile 3.5 cm yay takas eden va son mesaja git 4 superyusuf 102 superyusuf
konu icon RCZ ÇÖZÜLEMEYEN ATEŞLEME PROBLEMİ son mesaja git 5 öztürk 81 ismailkaya
konu icon Peuget 307SW 1.6hdi SesSistemi/İzolasyon/Detailing son mesaja git 91 barishrocker 3445 barishrocker
konu icon bı yorum alalım son mesaja git 1 alibrn 71 TugyyStyle
konu icon 106 xs arka krank keçesi ve istavroz dişli değişim son mesaja git 5 emre41 100 emre41
konu icon SATILIK 307 son mesaja git 2 bekir can 161 tongucuk
konu icon 206+ PLus Hoparlör tavsiyesi son mesaja git 8 kdrbrk 209 barishrocker
konu icon CTV 58 son mesaja git 9 iko306 119 barishrocker
konu icon 206+ 'dan 206'ya Teyp Değişimi son mesaja git 0 burakbaykal2 29 burakbaykal2
konu icon 207 1.4 hdi egr iptal ettirdim son mesaja git 4 extreme35 81 oguzhan29
konu icon Peugeot Aksesuarları (Peugeot,Fiat,Citroen)) son mesaja git 13 barishrocker 593 barishrocker
konu icon 307 saat ayarı son mesaja git 3 hayrat 62 barishrocker
konu icon 307 Otomatik Lpg Yakıt Tüketimi son mesaja git 80 KILIÇ 1836 Fthz
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Peugeot Turkey Facebook