Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - izmirde peugeot servisi-tamircisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

izmirde peugeot servisi-tamircisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı msen63 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 60
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı msen63 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: izmirde peugeot servisi-tamircisi
    Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2010 Saat 16:58
Herkese merhaba. Ben Manisada öğretmenlik yapan bir peugeot 307 sahibiyim. 2004 model 307'mi geçenlerde basit bir sorun nedeniyle İzmir'de bir tamirciye götürdüm, yaklaşık 2 ay arabayı oyaladılar. Manisada olduğum için aracı orada bırakıp otobüsle dönüyordum. Telefonla durumu sorduğumda bakıyoruz, araştırıyoruz diyerek geçiştiriyorlardı. Arada bir dayanamayıp kalkıp gidiyordum ama her gördüğümde araç bir öncekinden beş beter oluyordu. En sonunda 2 gün önce ellerinden alabildim ama artık eski tadı yok arabanın. Bir takım parçalarını değiştirmiş olabileceklerini düşünüyorum. İzmirde güvenilir bir peugeotcu biliyorsanız bildirmenizi rica ediyorum. Her an kötü bir durum çıkacak korkusuyla kullanır oldum arabayı. Bilginiz varsa ve yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler...

Düzenleyen msen63 - 21 Haziran 2010 Saat 21:35
msen63
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı msen63 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 21:32
Koskoca İzmirde bilgi verecek kimse yok mu bu konuda? Bir başka forumda yine bir başka 307 sahibi, İrde otomotivde kendisiyle ilgilendiklerini ve sorunu hemen çözdüklerini belirtmiş. Bu servis hakkında bilgisi olan başkaları varsa mesajlarını bekliyorum. Güvenilir servis sorunu herkesin sorunu değil midir? Burada paylaşılması herkesçe iyi olmaz mı?... 

Düzenleyen msen63 - 21 Haziran 2010 Saat 21:33
msen63
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2010 Saat 23:49
kardeş hesapta izmir temsilcileri var ama görmediler galiba ben sana tavsiye edeyim çınarlı kaya otomativ pejo özel çınarlı  halil öztürk pejo özel 10 numara servistir güvenilir
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı msen63 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2010 Saat 13:32
Teşekkürler arkadaşım... Bu araştırmayı dahaönceden yaparak gitmiş olsaydım bu durumlar başıma gelmezdi ama, zararın neresinden dönülse kârmış, bundan sonra daha dikkatli olurum artık...
msen63
Çevrimdışı elenor Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı elenor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2010 Saat 00:09
Gaziemir ARKAS peugeot servisi size tavsye edebilirim.İşlerinde hem titiz hemde bilgililer.Atölye şefi Ercan bey konusunda uzman soracağınız her türlü soruya sonuna kadar cevap verecek birisidir.Servis müdürü Tunç bey konusuna hakim birisidir.Teknisyenleri birbirinden titiz ve uzmanlardır.
Ayrıca Halil Öztürk Atatürk stadyumunun yanında onlarda servis olarak iyiler geçmiş olsun

Servisler genelde yoğun olur randevu almanız sizin yararınıza olur.

206 HDİ 1,4
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı msen63 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2010 Saat 04:08
Merhaba, cevap için teşekkürler. Arabayı boya için 4. sanayide bir ustaya bırakmıştım. Ben bıraktıktan sonra korktuğum olmuş ve araba çalışmamış. Boya ustası da Ercan isminde bir Pejo ustasını çağırdı ve baktırdı. Sanırım sizin bahsettiğiniz aynı usta olmalı. Yani mecburen karşılaşmak zorunda kaldık kendisiyle. Tekrar teşekkürler...
msen63
Çevrimdışı madchoice Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 55
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı madchoice Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eylül 2010 Saat 14:53
Aman Halil Öztürk'e arabanızı bırakmayın. Viraj denge çubuklarını değiştirmek istedim. Telefonla fiyatını sorduğumda verdikleri fiyat ile servis faturasndaki fiyat birbirinin iki katı. Ayrıca hasar servisinde şeref diye bir adam var. Arabanızı o karşılarsa zaten bitiksiniz. Sizi dinlemez, anlatmaya başlar. Soru sorarsanız salak muamelesi görür kovulabilirsiniz. Aman Halil Öztürk olmasın da ne olursa olsun. Kesinlikle tavsiye etmem. 
Life is like icecream, enjoy it before it melts
Çevrimdışı madchoice Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 55
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı madchoice Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eylül 2010 Saat 15:02
Abi Halil Öztürk gibi bir servis oldukça ben bir daha pejo almam ve aldırtmam. Sayın Öztürk personeli şeref ile doya doya binsin.
Life is like icecream, enjoy it before it melts
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eylül 2010 Saat 18:29
evet öztürk serviste sıkıntılar var şu aralar ama buca 6. sanyide 2 tane çok iyi servis var özel
Çevrimdışı dogu Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
26 - Eylül - 1985

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dogu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ekim 2010 Saat 17:24
ben pejo irde haricinde başka bi yere gitmedim.hatta arabayıda oranın showroom dan aalmıştım
şikayetçi değilim ama pekte memnun değilim.periyodik bakımlara gittiğimde tuzlu faturalar çıkarıyolar sanki.ama başka bi yerede gidip daha kötüsüyle karşılaşmaktan korktuğum için başka bi özel servise götürmedim.
bende tavsiyelernizi bekliyorum 
2006 307 hdi 90hp comfort
beyaz
Çevrimdışı Özgür Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
07 - Şubat - 1982

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Özgür Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ekim 2010 Saat 19:02
izmirde irdeden uzak durun derim.arkas ve ünallar harici servise sokmam..çiğli sanayide özel pejo servisi var.kaya olması lazım.oranın iyi oldugunu söylüyorlar
206 feline 1.4 hdi 2006
Çevrimdışı OKİTAY Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OKİTAY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ekim 2010 Saat 21:56

izmirde iyi bir özel servis arıyorsaniz cinarlida KAYA PEUGEOT CİTROEN ÖZEL SERVİS var cinarlida yeni adliye yolu ustunde izmirdeki en eski peugeot servisi  ÖMER usta hemen hemn 30 yildir var bu servis TLF:d 4356626 4357154 05322413269

Düzenleyen OKİTAY - 07 Ekim 2010 Saat 21:58
Çevrimdışı mutluarap Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mutluarap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 Saat 18:02
sim beyler izmir çiglide.özel servis arap otomotiv atasanahii tavsiye ederim. tfn o232 3281282 çep 05424160188 ustası okay  özel servis.Sırıtma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 Saat 18:10

ARKADAŞLAR İZMİRDE BENİM EŞİMİN ABİSİ WAR TAMİRCİ OLARAK BEN HERZAMAN ARACIMIN BAKIMINI ONA YAPTIRIYORUM EN GÜVENDİĞİM O SERVİSE FALAN BEN GÜVENMİYORUM  1000 TL LİK MASRAF WARSA ONLAR 3000  TL YAPIYORLAR.TAMİR BAKIM KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİRİM...

TEL :ONUR 0507 204 30 38

Çevrimdışı helot Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
25 - Ocak - 1984

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı helot Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 Saat 18:17
bende akhisarda oturuyorum servis icin gaziemir oto kentin orada sanayide murat oto var. Forumada uye isini cok iyi yapıyor tavsiye ederim
Çevrimdışı orhanax Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Ocak - 1982

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı orhanax Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 Saat 18:19
Madem hortladı konu, ben de bir şeyler söyleyeyim. Sırasıyla Halil Öztürk, İrde, Arkas, İztek servislerini dolaştım bazı sorunlarım ve bakımlar için. Sıralama yapacak olursam:

1- Gaziemir Arkas Peugeot (Güler yüz, iyi işçilik, çözüm odaklı yaklaşım, "madem yetkili servisim, o zaman kazıklamak hakkımdır" anlayışının olmaması.)

2- İztek (Yetkili servislerde uzun yıllar çalışmış ustaların açtığı bir özel servis olması, hızlı ve iyi işçilik, uygun fiyat)

3-İrde (İşlerini yapıyorlar ama fiyatları tuzlu)

4- Halil Öztürk (Bildiğin kazıkçı anlayış, sağlam parçaları değiştirmeye çalışırlar, "abicim" ayakları, yüksek fiyatlar. Asla tavsiye etmeyeceğim bir servis.)
2006 307 SW 1.6 HDI Comfort
(B Rh+)
Çevrimdışı meandros Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
08 - Aralık - 1979

Yaşı : 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı meandros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 Saat 18:28
Üstadım ;

getir aracını aydına benim ustam halleder. Ayrıca bende eski bi servis calısanıyım Aydın yetkili servisinde IT Managerlık yaptım. Eger illa izmir dersen amca otomotiv tavsiye...

ÇANAKKALE CAD. NO:61
PINARBAŞI BORNOVA İZMİR

TEL. 0 232 479 22 19 - 0 232 479 06 40
FAKS. 0 232 479 53 67

http://amcaotomotiv.com.tr/harita.html

Düzenleyen meandros - 21 Temmuz 2011 Saat 18:30
2004 PEUGEOT 307 1.6 Envy BVA Benzinli Otomatik Alu Grisi - KM: 73145
Çevrimdışı pachito Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
11 - Ekim - 1978

Yaşı : 45
Aracı : PEUGEOT 206 XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pachito Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 Saat 21:22
izmirde iyi servislerde var , hakkını yememek lazım .
1. pınarbaşında  amca
2. halil öztürk.
3. 2.sanayide upse gelmeden özel İztek  vardır . ( çalışanların hepsi irde ve halil öztürk çıkışlı)

Ama özellikle  içlerinde amca ve iztek'i öneririm , şu ana kadar hiç birinde sorun yaşamadım
m-yersel@hotmail.com

Arh+ / 206 XS
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mutluarap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 Saat 16:06

ARKAŞLAR. EYER ÇİGLİDE OTURU YOR SANIZ. PEJO NUZU  ARAP PEJO SERVİSİ Nİ GOTURME NİZİ. TAVSİYE EDERİM. ATASANAYİİ OKAY USTA GÜVENİLİR. VE GARATİLİ TAVSİYE EDERİM.

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mutluarap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 Saat 16:10
ARAP OTONUN. ADAMLARI DA. AMCA HALİL ÖZTÜRK. VE ASBİR OTO DAN AYRILMA. HEPSİ YETKİLİ SERVİSTEN AYRIL MA. 8780 TAKSİM 24 NO 80 ATASANAYİİ TEL 02323281282. ÇEP 05424160188.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1630 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1474 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 219 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4906 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6010 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25175 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1415 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 115 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1122 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 183 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 377 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 253 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1446 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10843 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 530 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 595 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4130 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3292 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2053 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English