Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ >Araç Alım & Satımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Peugeot 307 Hala Alınır mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Peugeot 307 Hala Alınır mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı onurertas Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 26
Aracı : Pegueot 307
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Peugeot 307 Hala Alınır mı?
    Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 02:43
Herkese Selamun Aleyküm. Öncelikle forumda yeniyim. Kendimi tanıtarak başlayayım. 20 yaşındayım. Ispartada yaşıyorum. Sağlık Meslek Lisesi mezunuyum. En büyük tutkum bu foruma üye olmamdanda anlaşılacağı gibi arabalar. Şu anda yaptığım iş Türk Telekom Mobil müşteri temsilcisiyim. Mevcutta 90 Model Doğan L sahibiyim. Daha önce Audi 80, Renault 9 gibi araçlarım vardı. Şimdi Peugeot almayı düşünüyorum ve nasipse 307. Fakat aklıma takılan bir kaç soru var. Şimdi 307 ler hakkında derin bir araştırma yaptım ve hoparlör sistemi, arka amortisör dışında bi kronik problemine rastlamadım. Hoparlörü zaten ufak bi tesisatla çözerim şu andada elimde güzel bir sistem var. Amortisör konusundada bu güne kadar 25 yaşından büyük arabalara bindiğim için bi garipseme yaşayacağımı düşünmüyorum. Fakat 307 alırken borca gireceğim. En güzel yorumu kullanıcı yapar düşüncesiyle sizden fikir almak istiyorum. Çünkü Pegueot öyle bir durumdaki binen binmeyen herkes hakkında konuşuyor. Binen vazgeçmiyor, binmeyende uzak dur diyor. Bana borca girilerek bu araba alınır mı? Varsa kronik sıkıntıları? Alacak olursam nelere dikkat etmeliyim? Biraz bunlardan bahsedee misiniz? Aracın görüntüsü iç mekanı muazzam. Motor konusundada 85 model parçası Almanyada bile zor bulunan Audi bile üzmediyse bu aracında üzmeyeceğini düşünüyorum. Ne tavsiye edersiniz. Aracın değişenlisi, kayıtlısı 25bin civarında. Bir tane buldum deri koltuk, sunroof 113 bin km değişensiz 3 parça boyalı 1.6 lpgli premium modeli ve fiyatı 29bin tl. Ne tavsiye edersiniz yorumlarınız benim için bir dönüm noktadı olacak. Şimdiden teşekkür eder, geçmiş bayramınızı kutlarım. Herkese kolay gelsin.
Çevrimdışı LUDACRIS Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 04:41
Hosgeldin oncelikle,
Bende daha yeni katildim peugeot alemine cicegi burnunda 407 sahibiyim 1 haftadir.
Peugeot 307 alinirmi? Diye sorarsan olmaz ama nedeni su temiz arac aldiktan sonra 20 30yasinda aracta alinir. Banada ozellikle bilmeyen herkes(bilmeyenden kastim peugeot kullanmayan) aman pejo alma sakin ha alma bende arac sahipleriyle konustum aklima yatti ve aldim. 1 haftalik surec icin soyleyecegim tek sey "muazzam" bi otomobil iyiki cevremi dinlemedim ve babama surekli baski kurdum yoksa opel vectra astra focus yada corolla auris sahibi olacaktik haa onlar kotumu? Kesinlikle degil ama benim icin 407 cok farkli yerde.
307 sahibi arkadaslar daha dogru ve teknik bilgi vereceklerdir
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 04:52
Orjinalini yazan: LUDACRIS LUDACRIS Yazdı:

Hosgeldin oncelikle,
Bende daha yeni katildim peugeot alemine cicegi burnunda 407 sahibiyim 1 haftadir.
Peugeot 307 alinirmi? Diye sorarsan olmaz ama nedeni su temiz arac aldiktan sonra 20 30yasinda aracta alinir. Banada ozellikle bilmeyen herkes(bilmeyenden kastim peugeot kullanmayan) aman pejo alma sakin ha alma bende arac sahipleriyle konustum aklima yatti ve aldim. 1 haftalik surec icin soyleyecegim tek sey "muazzam" bi otomobil iyiki cevremi dinlemedim ve babama surekli baski kurdum yoksa opel vectra astra focus yada corolla auris sahibi olacaktik haa onlar kotumu? Kesinlikle degil ama benim icin 407 cok farkli yerde.
307 sahibi arkadaslar daha dogru ve teknik bilgi vereceklerdir
Bilgilendirme için çık teşekkürler. Bende öyle düşünüyorum. Çevremde herkes alma diyor ama hiç pejoya binmemiş insanlar. Yol sokağa çıktın mı her yerde muhakkak pegueot görüyorsun. İnsanın aklına geliyor madem köte bu insanlar neden biniyor diye. Şimdi babamla karar aşamasındayız. İnşallah oda 307 ye yakın alternatif çok araç var ama benim tavsiyem üzeribe alınacağı için pişman etmemesi gerekiyor yükümlülüğü bende olacak. Tekrar çok teşekkür ederim. Diğer abilerim kardeşlerimin mutlaka yorumlarını bekliyorum.
Çevrimdışı dodem Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 52
Aracı : 206 plus
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dodem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 09:23

Selam

Aynı şeyleri ben de  yaşadım  peugeot alınmaz çok problemli dediler ama temiz bir dizel 206+ bulup aldım 4 ay oldu çok memnunum iyiki almışım
Çevrimdışı Furkan979 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 307sw
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Furkan979 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 09:37
Bende 307 sw var ilk başta biraz masraf yaptim ama şimdi cok rahat biniyorum şimdilik sorun yok sana tavsiyem dolu paket almaya çalış dijital klima esp felan olsun birde peugeot u kötülüyenleri boşver 307 bence fiyatına göre en iyi araba
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 09:57
Orjinalini yazan: dodem dodem Yazdı:

Selam

Aynı şeyleri ben de  yaşadım  peugeot alınmaz çok problemli dediler ama temiz bir dizel 206+ bulup aldım 4 ay oldu çok memnunum iyiki almışım
Büyük ihtimal bendr alacağım hadü hayırlısı kullanıcı yorumlarıda gelsin kesin karar vericem. Yorumunuz için teşekkürler :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 09:59
Orjinalini yazan: Furkan979 Furkan979 Yazdı:

Bende 307 sw var ilk başta biraz masraf yaptim ama şimdi cok rahat biniyorum şimdilik sorun yok sana tavsiyem dolu paket almaya çalış dijital klima esp felan olsun birde peugeot u kötülüyenleri boşver 307 bence fiyatına göre en iyi araba
1.6 Lpg Premium olan buldum hepsi var deri koltuk vs. Zaten aldıktan sonra Rc jant vites topuzu spor yay ve arka helezonlar içinde sarı opel kauçuğu alacağım. Üstünde orjinal teyp var onuda navimex android multimedyayla değiştireceğim. Bakalım inşallah hayal olarak kalmaz :) Yorumunuz için teşekkür ederim
Çevrimdışı fragman Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 47
Aracı : 308 acces 1.6 vti 120 hp
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fragman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 10:18
42 yaşındayım her marka araca aldım kullandım
2007 de alınmaz denen peugeot 307 aldım hastası oldum sattım 308 aldım hala kullandığım araç peugeot bunu satıp 508 veya 3008 düşünüyorum çevremde kardeşime 308 kayınpederime 301 arkadaşımada 206 aldırarak peugeotcu yaptım hepsi dua ediyor şunu söyliyim peugeota binmeyen hele hayatında reno ve tofaştan hyundai accentten başka araca oturmamış kişiler nerden duyuyorsa alınmaz diyor ama bir bin kullan vazgecemezsin alınmaz diyenler af kursun kıy parayı 307 premimyum al sanrofflu
şunu unutma peugeotun kronik sorunu hor kullanırsan ön takım çabuk dağılıyor

otomatik alacaksan çok iyi ustaya kontrol ettir derim ben
2010 dan öncekilerde sorun yaşıyanlar var

amörtisör ben 2 araçtada hiç sorun yaşamadım

ayrıca kesin tüp taktırma tüplü alma yüzdeye vurursak % 80 memnun değil

bu arada elektrik problemi yaşamamaya çalış moturu yıkatma mesela

artı motor çok hassas o yüzden benzin mazot farketmez bp den opet ve shelden şaşma

onun dışında sürüşü ve konforu iddia ediyorum çoğu araçta yok bakımları düzgün yaptır yıllarca başın ağrımaz tabi sonuçta nasıl bir araç aldığında çok önemli umarım faydalı olur tecrübelerim
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 10:44
şuanda kadar yaklaşık 3 yıl 206 kullandım. sonrasında 2 tane 307 sahibi oldum. Babama 207 aldık halen kullanıyor. 1bucuk yıldır corsa kullanıyordum bayramdan önce sattım. şuanda yine 307 bakıyordum hatta anlaştık biri ile ancak bayram öncesi vermek istemedi arabayı o nedenle vazgectim. şimdi ankarda bir 207 buldum dizel allah kısmet ederse onu almaya gideceğim. Anlayacagın temiz arabayı bulursan markası farketmez önemli olan içine sinmesi,binerken zevk alman. ben corsada 206 nın zevkini alamadım acıkcası. sen söylenenleri hiç dinleme 307 ler parasına göre gayet hoş ve donanımlı arabalardır. ufak tefek kronik sorunları muhakka oluyor ancak onlarda ceviz kabugunu doldurmayacak problemler.
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı 307XS307 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 307 XS 1.6 OTOMATİK
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 307XS307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 10:55
3 ay önce 2004 model pejo 307 xs otomatik sonrooflu benzin lpgli aracımı aldım. Allaha şükürler olsun MaşaAllah şuana kadar hiç masraf çıkarmadı ve sürmeye doyamıyorum desem yeridir. keyif arabası. ve çok az yakıyo. istanbuldan antalyaya 200 tl yaktı. ama 110-120 yi geçmedim. zaten fazla basmayı seven biri değilim. zaten 120 yi geçsen her yerde radara yakalanıp ceza yiyosun. araba bu fiyatlara göre alınacak en iyi ve lüks bi araba hemde çok yakışıklı geniş ve yüksek. yarı jip gibi. bunun özelliklerinde başka araba almak istesen 40 bin tl üstü. babamda 2011 model fiesta var içi mezar gibi :) benim 307 ye bi bindi genişliğine ve gidişine hasta oldu fiestayı satıp 307 alıcam diyor. otomatik olduğu için istanbuldan antalaya geldik nasıl geldiğimizia anlamadık bile. hiç yormadı. çok rahat. kısacası öneririm hiç düşünmeden alabilirsin
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 11:57
Orjinalini yazan: fragman fragman Yazdı:

2007 de alınmaz denen peugeot 307 aldım hastası oldum sattım 308 aldım hala kullandığım araç peugeot bunu satıp 508 veya 3008 düşünüyorum çevremde kardeşime 308 kayınpederime 301 arkadaşımada 206 aldırarak peugeotcu yaptım hepsi dua ediyor şunu söyliyim peugeota binmeyen hele hayatında reno ve tofaştan hyundai accentten başka araca oturmamış kişiler nerden duyuyorsa alınmaz diyor ama bir bin kullan vazgecemezsin alınmaz diyenler af kursun kıy parayı 307 premimyum al sanrofflu

artı motor çok hassas o yüzden benzin mazot farketmez bp den opet ve shelden şaşma

onun dışında sürüşü ve konforu iddia ediyorum çoğu araçta yok bakımları düzgün yaptır yıllarca başın ağrımaz tabi sonuçta nasıl bir araç aldığında çok önemli umarım faydalı olur tecrübelerim
abi görüşlerin için çok teşekküt ederim. Otomatik almayacağım horda kullanmam ama bulduğum araç lpgli ve bende benzibde o araca binemem. O yüzden o biraz canımı sıktı. Premium sunrooflu 28 e buldum deri döşeme vs. Full araç. Almayo düşünüyorum ama lpg konusunu biraz açar mısın. Teşekkür ederim şimdiden.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fragman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 12:00
Orjinalini yazan: onurertas onurertas Yazdı:

Herkese Selamun Aleyküm. Öncelikle forumda yeniyim. Kendimi tanıtarak başlayayım. 20 yaşındayım. Ispartada yaşıyorum. Sağlık Meslek Lisesi mezunuyum. En büyük tutkum bu foruma üye olmamdanda anlaşılacağı gibi arabalar. Şu anda yaptığım iş Türk Telekom Mobil müşteri temsilcisiyim. Mevcutta 90 Model Doğan L sahibiyim. Daha önce Audi 80, Renault 9 gibi araçlarım vardı. Şimdi Peugeot almayı düşünüyorum ve nasipse 307. Fakat aklıma takılan bir kaç soru var. Şimdi 307 ler hakkında derin bir araştırma yaptım ve hoparlör sistemi, arka amortisör dışında bi kronik problemine rastlamadım. Hoparlörü zaten ufak bi tesisatla çözerim şu andada elimde güzel bir sistem var. Amortisör konusundada bu güne kadar 25 yaşından büyük arabalara bindiğim için bi garipseme yaşayacağımı düşünmüyorum. Fakat 307 alırken borca gireceğim. En güzel yorumu kullanıcı yapar düşüncesiyle sizden fikir almak istiyorum. Çünkü Pegueot öyle bir durumdaki binen binmeyen herkes hakkında konuşuyor. Binen vazgeçmiyor, binmeyende uzak dur diyor. Bana borca girilerek bu araba alınır mı? Varsa kronik sıkıntıları? Alacak olursam nelere dikkat etmeliyim? Biraz bunlardan bahsedee misiniz? Aracın görüntüsü iç mekanı muazzam. Motor konusundada 85 model parçası Almanyada bile zor bulunan Audi bile üzmediyse bu aracında üzmeyeceğini düşünüyorum. Ne tavsiye edersiniz. Aracın değişenlisi, kayıtlısı 25bin civarında. Bir tane buldum deri koltuk, sunroof 113 bin km değişensiz 3 parça boyalı 1.6 lpgli premium modeli ve fiyatı 29bin tl. Ne tavsiye edersiniz yorumlarınız benim için bir dönüm noktadı olacak. Şimdiden teşekkür eder, geçmiş bayramınızı kutlarım. Herkese kolay gelsin.

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 12:00
Orjinalini yazan: KILIÇ KILIÇ Yazdı:

şuanda kadar yaklaşık 3 yıl 206 kullandım. sonrasında 2 tane 307 sahibi oldum. Babama 207 aldık halen kullanıyor. 1bucuk yıldır corsa kullanıyordum bayramdan önce sattım. şuanda yine 307 bakıyordum hatta anlaştık biri ile ancak bayram öncesi vermek istemedi arabayı o nedenle vazgectim. şimdi ankarda bir 207 buldum dizel allah kısmet ederse onu almaya gideceğim. Anlayacagın temiz arabayı bulursan markası farketmez önemli olan içine sinmesi,binerken zevk alman. ben corsada 206 nın zevkini alamadım acıkcası. sen söylenenleri hiç dinleme 307 ler parasına göre gayet hoş ve donanımlı arabalardır. ufak tefek kronik sorunları muhakka oluyor ancak onlarda ceviz kabugunu doldurmayacak problemler.
Yorum için teşekkürler. Tıpkı düşündüğüm gibi. Sıcak memleketlerde vosvoslara biniyorlar kaç yaşında arabalar. 2005 model araba ne kadar üzebilir ki? Tekrar çok teşekküt ederim. İçime su serpildi şu anda..
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 12:03
Orjinalini yazan: 307XS307 307XS307 Yazdı:

3 ay önce 2004 model pejo 307 xs otomatik sonrooflu benzin lpgli aracımı aldım. Allaha şükürler olsun MaşaAllah şuana kadar hiç masraf çıkarmadı ve sürmeye doyamıyorum desem yeridir. keyif arabası. ve çok az yakıyo. istanbuldan antalyaya 200 tl yaktı. ama 110-120 yi geçmedim. zaten fazla basmayı seven biri değilim. zaten 120 yi geçsen her yerde radara yakalanıp ceza yiyosun. araba bu fiyatlara göre alınacak en iyi ve lüks bi araba hemde çok yakışıklı geniş ve yüksek. yarı jip gibi. bunun özelliklerinde başka araba almak istesen 40 bin tl üstü. babamda 2011 model fiesta var içi mezar gibi :) benim 307 ye bi bindi genişliğine ve gidişine hasta oldu fiestayı satıp 307 alıcam diyor. otomatik olduğu için istanbuldan antalaya geldik nasıl geldiğimizia anlamadık bile. hiç yormadı. çok rahat. kısacası öneririm hiç düşünmeden alabilirsin
çpk teşekkür ederim yorum için.. gayet yönlendirici oldu.. aklımda soru işareti bırakmadınız. İnşallah hayırlısıyla alıcam bu gidişle bende bir 307 :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fragman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 12:13

abi görüşlerin için çok teşekküt ederim. Otomatik almayacağım horda kullanmam ama bulduğum araç lpgli ve bende benzibde o araca binemem. O yüzden o biraz canımı sıktı. Premium sunrooflu 28 e buldum deri döşeme vs. Full araç. Almayo düşünüyorum ama lpg konusunu biraz açar mısın. Teşekkür ederim şimdiden.

Bu peugeotlarda hiç bir lpg kiti uyum sağlamıyor sağlayanda ustanın çok iyi olması peugeot çok iyi tanıması motoru bilmesi ve en önemlisi kiti çok iyi bilmesi ve şans gerekiyor zaten birçok lpg dönüşüm yeri peugeot görünce takmak istemiyor illa lpg diyorsan paraya kıyıp prins taktır biraz pahalıdır ama sadece bunun kiti uyum sağlıyormuş bende baya araştırdım bu sonuca vardım ama lpg ye yinede geçmedim zaten aracı normal kullanırsan seni üzmez baya az yakıyor

şöyle diyip 2010 yılında 307 ile ben tüm aile istanbuldan antalya alanya yaptık bir depo fulledik istanbuldan antalyaya uğradık gezdik ziyarette bulunduk alanyaya geldik ama sabit 90 - 120 km hızla aracı hiç yormadan klima genelde açık tam 933km görünce benzin aldım düşün artık

bunu peugeot genel müdürlük le bile paylaşmıştım
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 12:19

Bu peugeotlarda hiç bir lpg kiti uyum sağlamıyor sağlayanda ustanın çok iyi olması peugeot çok iyi tanıması motoru bilmesi ve en önemlisi kiti çok iyi bilmesi ve şans gerekiyor zaten birçok lpg dönüşüm yeri peugeot görünce takmak istemiyor illa lpg diyorsan paraya kıyıp prins taktır biraz pahalıdır ama sadece bunun kiti uyum sağlıyormuş bende baya araştırdım bu sonuca vardım ama lpg ye yinede geçmedim zaten aracı normal kullanırsan seni üzmez baya az yakıyor

şöyle diyip 2010 yılında 307 ile ben tüm aile istanbuldan antalya alanya yaptık bir depo fulledik istanbuldan antalyaya uğradık gezdik ziyarette bulunduk alanyaya geldik ama sabit 90 - 120 km hızla aracı hiç yormadan klima genelde açık tam 933km görünce benzin aldım düşün artık

bunu peugeot genel müdürlük le bile paylaşmıştım
Abicim zaten bulduğum araca lpg bağlanmış expere sokmadan almam baktık uyum sağlamıyor benzinde bineriz :) Tekrar teşekküt ederüm sana
Çevrimdışı Mehmet92_27 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 31
Aracı : 307 1.4 xr
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mehmet92_27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 13:11
Ben nisan 2016 ayinda kredi cekerek 1.4 benzinli bir 307 aldim ve lpgyi kendim baglattim ustamin yuzunden nerdeyse bir yil sonra lpg duzene girdi eger alip lpg takacaksan ya da lpgli alacaksan cok onermem ya da cok profesyonel bir usta tarafindan baglatmalisin bu konuda bir titizlik kalite istiyor araba ama ben olsam o paraya dizel olanini alirim cunku benzinde araba ortalama 50 kurus yakiyor sehiricinde normal bir araba icin bu rakam israf temiz olmak sartiyla gerekirse ful olmasin ama dizel olsun arabanin bosunda bile 6 airbag torpido sogutma gibi ozellikler var fakat senin bilecegin is, konfor gorunus ozellik olarak cok guzel bir araba fakat elektronik olarak motor olarak cok oynanmis kurcalanmis bir 307 seni yorar ugrastirir ama temizini bulursan alinir binilir temizden kastim kaporta olarak degil ben aldigimdan beri oyle buyuk bir sikinti yasamadim cok sukur klima gazi on duzen ufak tefek ivir zivir masraflar haricinde birsey yapmadim onlarda ikinci el oldugundan, fakat oneririm bir de aklinda bulunsun kismet olur da alirsan araba sehiricinde 90 100 klima acikken 110a ladar cikiyor harareti ama sikinti olmuyor

Düzenleyen Mehmet92_27 - 28 Haziran 2017 Saat 13:13
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 13:17
Orjinalini yazan: Mehmet92_27 Mehmet92_27 Yazdı:

Ben nisan 2016 ayinda kredi cekerek 1.4 benzinli bir 307 aldim ve lpgyi kendim baglattim ustamin yuzunden nerdeyse bir yil sonra lpg duzene girdi eger alip lpg takacaksan ya da lpgli alacaksan cok onermem ya da cok profesyonel bir usta tarafindan baglatmalisin bu konuda bir titizlik kalite istiyor araba ama ben olsam o paraya dizel olanini alirim cunku benzinde araba ortalama 50 kurus yakiyor sehiricinde normal bir araba icin bu rakam israf temiz olmak sartiyla gerekirse ful olmasin ama dizel olsun arabanin bosunda bile 6 airbag torpido sogutma gibi ozellikler var fakat senin bilecegin is, konfor gorunus ozellik olarak cok guzel bir araba fakat elektronik olarak motor olarak cok oynanmis kurcalanmis bir 307 seni yorar ugrastirir ama temizini bulursan alinir binilir temizden kastim kaporta olarak degil ben aldigimdan beri oyle buyuk bir sikinti yasamadim cok sukur klima gazi on duzen ufak tefek ivir zivir masraflar haricinde birsey yapmadim onlarda ikinci el oldugundan, fakat oneririm bir de aklinda bulunsun kismet olur da alirsan araba sehiricinde 90 100 klima acikken 110a ladar cikiyor harareti ama sikinti olmuyor
peugeotlar sıcak çalışmayı severmiş bu iyi bir şey değil cayarsam sırf bu hararet olayından cayarım. Yorum için teşekkürler. Benzinşi almak istiyorum dizeller baa göre değil biraz ruhlu olmalı.
Çevrimdışı Mehmet92_27 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 31
Aracı : 307 1.4 xr
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mehmet92_27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 13:25
Rica ederim, Proplem olmuyor aldigimdan beri 1.5 yilda 18000 km yaptim bu konuda sikinti yasamadim fakat cok yukselince araba biraz cekisten dusuyor cogu arabada oldugu gibi ama yaz aylarinda 75lik termostat takarak bunun biraz onune gecebilirsin kisinda 89luk takabilirsin basit bir parca zaten
Çevrimdışı onlycihan Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onlycihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 14:43
yalnız dizeller daha deli gider benzinlilerden. benzinliye bir lpg takıp bir de bayıra denk geldin mi nefesi kesilmeye başlar ama dizelin temizi hele ki 1.6 hdi olursa yapıştırır. tavsiyem 1.6 temiz bir dizel denk getirin.eğer 206 da bile 1.6 dizel olursa onu alırdım.Ya da 1.4 dizel+ chip olabilir.çok hız ve güç seviyorsanız 1.6 dizel+kaliteli bir yazılım yaptırıbilirsiniz. 
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2556 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5849 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1248 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1258 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 754 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2838 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1961 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12918 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 956 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 563 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 530 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 578 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1009 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 894 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16202 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5644 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1981 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 562 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English