Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Benzine Son Gelsin LPG
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Benzine Son Gelsin LPG

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Peugeot35 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot 307 1.4 XR 90HP
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Benzine Son Gelsin LPG
    Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2017 Saat 17:46
Arkadaşlar benzinle başa çıkamadım ne yazık ki 50 tl ye 100 km beni mutlu etmiyor. heleki izmirin yaz aylarında klimasızda olmaz diyerekten bu 100 km 80 km yede düşebileceğinden son noktayı koydum.

pazartesi randevu aldım lpg montajı için takacağım sistem bu ama fiyatta anlaştık. 1450 :)
Atiker 3-4 Silindir Grand OBD II Kit1650 TL
araştırdım bulunduğum civarda en iyisi bu lpg ci çıktı konuştum kendileriyle hiç sorun yaşamazsın yaşarsanda muhattabın biziz dediler. bu bayiden takanlar yıllarca kullanmış sorun yaşamamışlar inş. bende yaşamam.

ŞİMDİ MONTAJ İÇİN DİKKAT ETMEM GEREKENLER NELERDİR ? TAVSİYE EDECEĞİNİZ YADA BUNA ŞUNA DİKKAT EDİN DİYECEĞİNİZ BİRŞEYLER VAR MI ?

Düzenleyen Peugeot35 - 06 Mayıs 2017 Saat 17:46
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2017 Saat 17:56
Hayırlı olsun geç bile kaldıniz. Atikerden çok kişi memnun sorun çıkacağını zannetmiyorum. Montaj çok önemli yalnız. Montaj yapılacak yer kurumsal bir yer olsun. Iki yıl garanti var zaten her yerde. Önemli olan garantisinin arkasında duracak yer olması.
Eğer muayeneye çok varsa hemen fatura kestirmeyin muayeneye yakın fatura kestirip ruhsata işletirsiniz.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2017 Saat 18:38
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Hayırlı olsun geç bile kaldıniz. Atikerden çok kişi memnun sorun çıkacağını zannetmiyorum. Montaj çok önemli yalnız. Montaj yapılacak yer kurumsal bir yer olsun. Iki yıl garanti var zaten her yerde. Önemli olan garantisinin arkasında duracak yer olması.
Eğer muayeneye çok varsa hemen fatura kestirmeyin muayeneye yakın fatura kestirip ruhsata işletirsiniz.

katılıyorum size hocam takan kişi bi sorun olursa muhattabın biziz bize gelirsin dediler. önceki arabama lpg yi isim yapmış mühendisiyle kendini öven bayi ye taktırdım beni perişan ettiler git gel git gel hatta lpg sonrası oluşan arızalarıda arabama mal ettiler sonrasında bize gelmenize gerek yok başka atiker bayilere gidebilirsin onlarda yardımcı olur dediler başından savurmaya çalıştılar.  en sonunda para harcayarak başka yerlerden hallettirdim ama arabayı sattım kullanmak nasip olmadı. bunları göz önünde bulundurarak taktıracağım bayiye anlattım böyleyse sorunlar olacaksa hiç gelmiyeyim yüz göz olmuyalım olmaz dedi kararı verdim bende. hatta 307 si olan birine sordum ordan 1000 tlye sorunlu kit dediğimiz fast mı ne bi kit var onu taktırmış adam çok iyi işçiliği var dedi bu zamana kadar oraya uğramadığını söyledi referansta bana bu oldu.

Düzenleyen Peugeot35 - 07 Mayıs 2017 Saat 21:30
Çevrimdışı Karacocuk24 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : 2001
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2017 Saat 11:09
En iyisini yapmissiniz bende bu ay sonunda lpg taktiriyorum candan muhendislige artik canima tak etti benzin disardan simit tank uygulamasi yapilacak insallah hersey gonlumuzce olur
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2017 Saat 12:10
Orjinalini yazan: Karacocuk24 Karacocuk24 Yazdı:

En iyisini yapmissiniz bende bu ay sonunda lpg taktiriyorum candan muhendislige artik canima tak etti benzin disardan simit tank uygulamasi yapilacak insallah hersey gonlumuzce olur

Aracınız 206 mi? 206 ya simit tüp yükseklikten dolayı muayeneden gecmiyor diye biliyorum. 307 ye oluyor ama
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2017 Saat 12:48
Evet 206 ancak 27 lik en kucuklerinden takilip geciyormus muhafazasiyla beraber projesi varmis bakalim zaten muayeneye daha 2 sene var
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2017 Saat 16:27
Orjinalini yazan: Karacocuk24 Karacocuk24 Yazdı:

Evet 206 ancak 27 lik en kucuklerinden takilip geciyormus muhafazasiyla beraber projesi varmis bakalim zaten muayeneye daha 2 sene var

Bende zamanında çok ısrar ettim simit olsun bagaj zaten ufak diye ama karşı çıktı takan yer. Bize uyar biz takarız ama muayenede sıkıntı yaşarsın dediler. Bende vaz gectim silindir taktirdim.
Çevrimdışı TugyyStyle Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 Sedan 1.4 Comfort
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı TugyyStyle Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2017 Saat 16:40
lpg olunca tabiki benzin göstergesi sürekli düşecek onun içinde bi kit takıyolar onu unutmayın hocam yani araç lpg de gidiyor fakat benzin ibresi düşüyor onu dile getirinn
: 0539 760 64 94

<
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2017 Saat 20:32
Benzin ibresi dusmesi durumu yol bilgisayari olan fransiz araclarda oluyormus konuyu acan arkadasinki nasil bilmiyorum ama bende yol bilgisayari yok en onemliside aracin benzinde en ufak elektronik sorunu olmamasi
Çevrimdışı OguzhanKucuk61 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : 206 Sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2017 Saat 21:01
Hayırlı uğurlu olsun. Bende önümüzdeki ay düşünüyorum sizin kitten. Montaj ustası konusu hakkında da hiç bilgim yok.
Trabzon'da montaj konusunda kim iyidir neresidir ? Rize, Giresun, Ordu gibi civar iller de olabilir. Yeter ki sorunsuz sıkıntısız olsun
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2017 Saat 21:08
Hiç sorma hocam olacak gibi değil zengin son model araca biniyor o bile lpg takıyor hayırlısı olur inş bizim için.

Bu durumu konuştum lpg ci yol bilgisayarı olan tüm araçlarda ibre düşüyor dedi beyin kendini benzinde gidiyormuş gibi sanıyor buda uyum sağladığının göstergesiymiş 10 tl benzin atınca ibre yerine geliyormuş ne kadar benzin olduğunu görüyormuşsun. Dediğiniz gibi bi parça varmış ibre düşmemesi için ama buda beyni karıştırıyormuş  50 tl benzin attın mı 3 ay gidiyor belki daha fazla kullanıcıya bağlı o yüzden gerek yok uyum nasıl sağlıyorsa öyle kullanacaz.

Düzenleyen Peugeot35 - 07 Mayıs 2017 Saat 23:59
Çevrimdışı maximusti Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2000 Opel Astra G HB
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maximusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mayıs 2017 Saat 09:00
sırf montajcıdan korktuğum için geçmiyorum LPG ye, yoksa benimde canıma tak dedi. 

Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mayıs 2017 Saat 10:36
Bende en cok montajdan korkuyordum ancak uzun arastirmalar sonucu eger avrupa yakasinda ariyorsan maslakta cevre otogaz var anadolu yakasindada candan muhendislik arastirmalarim sonucu isinin arkasinda duruyorlarmiski zaten sorunda cikmiyormus
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mayıs 2017 Saat 23:34
Arkadaşlar bugün en sonunda atiker GRAND kitini taktırmış bulunuyorum. sabah 9 da bi gittim akşam 6 da bitti başında durdum biraz uzun sürdü bunun nedeni montajı yapan eleman çok temkinli ve düşünerek haraket etti ve çok güzel ve başarılı montaj yaptı. enjektörleri emme manifoldun içine gizledi regilatörü sol tarafa montajladı arabaya tek delik bile açmadı gerçekten çok ince döşedi sistemi 25 tl lpg aldım 10 litre şimdi bunu bitirerek deneme yapacam km de ne kadar yakıyor diye performansa gelince söyleyeceğim şudur BENZİN NASILSA LPG de öyle gram performans düşüklüğü yaşamadım. 

ordan ayrılırken bana dedikleri bu oldu en ufak problem yaşarsan biz burdayız hallederiz. gerçekten iyi bi işçilik yapıldı inş. bi sorun yaşamam sonuçta kul icadı üretende insan montaj yapanda insan ama ben beyendim darısı lpg sistemi olmayanlara 

bunu bilmenizi isterim lpg insana öz güven veriyor 50 tl ye 9,5 litre benzin alırken 25 tl ye 10 litre gaz aldım ve 2 bin devri geçmemeye çalışıyordum çok yakacak diye şimdi bana gelen öz güvenden 3000/3500 devire getirmeden vites atmıyorum :)

NOT: BİLMENİZ GEREK DURUM VAR GEÇEN AY YÜRÜLÜĞE GİREN Bİ DEĞİŞİKLİK OLMUŞ. LPG DOLUM AĞZI GİZLİ YAPILIYORDU YANİ TAMPONUN ALTINA MAKSAT TAMPON DELİNMESİN HESABI AMA YENİ YASAYLA AĞIR KUSUR OLUP MUAYNE TEKRARI VERİYORLAR BİLGİNİZ OLSUN TAMPONA DELİP MONTAJLANACAKMIŞ. !!
Çevrimdışı OguzhanKucuk61 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : 206 Sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mayıs 2017 Saat 01:28
Hayırlı uğurlu olsun abi. Montaj konusunda çok şanslısın. İçine sinmesine çok sevindim. Tampon delinmesi hoş olmamış ama yapacak birşey yok. Güle güle kullan inşallah.
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mayıs 2017 Saat 10:11
Orjinalini yazan: Peugeot35 Peugeot35 Yazdı:

Arkadaşlar bugün en sonunda atiker GRAND kitini taktırmış bulunuyorum. sabah 9 da bi gittim akşam 6 da bitti başında durdum biraz uzun sürdü bunun nedeni montajı yapan eleman çok temkinli ve düşünerek haraket etti ve çok güzel ve başarılı montaj yaptı. enjektörleri emme manifoldun içine gizledi regilatörü sol tarafa montajladı arabaya tek delik bile açmadı gerçekten çok ince döşedi sistemi 25 tl lpg aldım 10 litre şimdi bunu bitirerek deneme yapacam km de ne kadar yakıyor diye performansa gelince söyleyeceğim şudur BENZİN NASILSA LPG de öyle gram performans düşüklüğü yaşamadım. 

ordan ayrılırken bana dedikleri bu oldu en ufak problem yaşarsan biz burdayız hallederiz. gerçekten iyi bi işçilik yapıldı inş. bi sorun yaşamam sonuçta kul icadı üretende insan montaj yapanda insan ama ben beyendim darısı lpg sistemi olmayanlara 

bunu bilmenizi isterim lpg insana öz güven veriyor 50 tl ye 9,5 litre benzin alırken 25 tl ye 10 litre gaz aldım ve 2 bin devri geçmemeye çalışıyordum çok yakacak diye şimdi bana gelen öz güvenden 3000/3500 devire getirmeden vites atmıyorum :)

NOT: BİLMENİZ GEREK DURUM VAR GEÇEN AY YÜRÜLÜĞE GİREN Bİ DEĞİŞİKLİK OLMUŞ. LPG DOLUM AĞZI GİZLİ YAPILIYORDU YANİ TAMPONUN ALTINA MAKSAT TAMPON DELİNMESİN HESABI AMA YENİ YASAYLA AĞIR KUSUR OLUP MUAYNE TEKRARI VERİYORLAR BİLGİNİZ OLSUN TAMPONA DELİP MONTAJLANACAKMIŞ. !!

Hayırlı olsun. Güle güle binin. Performans konusunda şuanda lpg nin ilk deneyiminin verdiği heycan ile fark edilmiyor ama  ilerde muhakkak perfromansın düştüğünü görürsünüz:) bende 7-8 ay önce  taktırdım. atiker obd gold.  15 bin km oldu hiç problem yaşamadım hatta bakım için  götürmem lazım korkuyorum götürmeye bakımdan sonra yakıt fazlalaşır falan diye. 28 lt lpg ile şehir içinde 340 km yapıyorum. Şehirlerarasında ise 480 km yapıyorum.:) LPG candır
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı x571 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Aracı : 306 station wagon
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mayıs 2017 Saat 11:56

hoppalaa ben 2 yıl önce lpg taktırdım,o zamanki muayeneden geçtim. şimdi bir ay sonra yine muayene var,ondan geçemeyecek miyim?
Çevrimdışı x571 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Aracı : 306 station wagon
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mayıs 2017 Saat 11:58
Orjinalini yazan: KILIÇ KILIÇ Yazdı:

Hayırlı olsun. Güle güle binin. Performans konusunda şuanda lpg nin ilk deneyiminin verdiği heycan ile fark edilmiyor ama  ilerde muhakkak perfromansın düştüğünü görürsünüz:) bende 7-8 ay önce  taktırdım. atiker obd gold.  15 bin km oldu hiç problem yaşamadım hatta bakım için  götürmem lazım korkuyorum götürmeye bakımdan sonra yakıt fazlalaşır falan diye. 28 lt lpg ile şehir içinde 340 km yapıyorum. Şehirlerarasında ise 480 km yapıyorum.:) LPG candır

aynen öyle sabit hız 495 km yapıyorum. forumda yazınca sallıyorsun falan diyorlardı.
Çevrimdışı maximusti Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2000 Opel Astra G HB
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maximusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mayıs 2017 Saat 13:47
üç çeşit sürücü vardır. 
1- Dizel araç kullanan.
2- Lpg li araç kullanan.
3- Lpg taktırmayı düşünen :) 
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mayıs 2017 Saat 13:59
Orjinalini yazan: maximusti maximusti Yazdı:

üç çeşit sürücü vardır. 
1- Dizel araç kullanan.
2- Lpg li araç kullanan.
3- Lpg taktırmayı düşünen :) 

doğalgazlı otobüsleri kullananlar hangi gruba giriyor :))
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 398 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5428 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1100 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 739 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 603 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2637 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1009 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1771 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12624 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 527 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 434 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 395 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 444 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 464 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 699 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 504 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 15982 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5485 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1832 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 462 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
Mustafa1923 3
drneuron 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Musta08 1
mryldz 1
feyyazbugan 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English