Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İzmir'de araç bakım ve tamiri (servis-usta tavsiye
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

İzmir'de araç bakım ve tamiri (servis-usta tavsiye

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Baran35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Baran35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İzmir'de araç bakım ve tamiri (servis-usta tavsiye
    Gönderim Zamanı: 10 Ocak 2017 Saat 18:28
Merhabalar arkadaşlar bende aranıza yeni katılmış biri olarak aracımı yeni almış bulunuyorum. 206 1,4XR sahibiyim ve aracı yeni aldığım için bakıma götürmek istiyorum zira geçen gün hararet 90ı geçti ve su koyulan bölmeden kapaktan sular çıkarttığını gördüm ve suda değişik renkteydi yağlı gibi. Üst kapak contasında sıkıntı olabilir veya farklı birşey bilmiyorum araçtan fazla anlamadığım için özel servislere, sanayide işten anlamayanlara, itelemeye çalışan ustaların eline düşmek istemiyorum. Mümkünse kendi aracını götürdüğünüz işini bilen ve çakallık peşinde olmayan servis veya ustalarınız varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var. 

Allah kaza bela vermesin...
Az'dan Az, Çok'tan Çok Gider..
Çevrimdışı sanctuary35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sanctuary35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ocak 2017 Saat 21:03
6. sanayide mutlu peugeot naci usta var tavsiye ederim.
Aslan besleyen yemini düşünmez.
Çevrimdışı sevozgur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 3008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sevozgur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2017 Saat 11:42
Ben de eski c3 aracımı uzun yıllar 6. sanayi mutlu peugeot a götürüyorum.Hemen yakınında onur otomotiv den parça temin edebiliyorlar.2 tane usta var ikisi de çok becerikli. Tavsiye ederim. Yalnız son zamanlarda yüksek işçilik fiyatı veriyorlar.Örneğin iki ön amortisör değişimi ve zrot değişimi için 250 tl aldılar.1 saat sürdü.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sanctuary35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2017 Saat 00:29
parça dahil 250mi sadece işçilik fiyatımı?
Çevrimdışı Adem Kurtuldu Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 28
Aracı : '06 206 X - Design #S16Hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Adem Kurtuldu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2017 Saat 02:40
Valla fiyat konusunda bişey diyemem ama işçilikleri ve yapılan işleri mesut abininde naci abininde kesinlikle garantili yaptığının arkasında duran insanlar
#35GA8139 #S16HDİ 💨💨
Çevrimdışı Baran35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Baran35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2017 Saat 08:39
Orjinalini yazan: sevozgur sevozgur Yazdı:

Ben de eski c3 aracımı uzun yıllar 6. sanayi mutlu peugeot a götürüyorum.Hemen yakınında onur otomotiv den parça temin edebiliyorlar.2 tane usta var ikisi de çok becerikli. Tavsiye ederim. Yalnız son zamanlarda yüksek işçilik fiyatı veriyorlar.Örneğin iki ön amortisör değişimi ve zrot değişimi için 250 tl aldılar.1 saat sürdü.

Aynen hocam parça dahil 250 mi yoksa sadece işçilik ücreti mi o para? 
Az'dan Az, Çok'tan Çok Gider..
Çevrimdışı sevozgur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 3008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sevozgur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2017 Saat 08:43
Orjinalini yazan: sanctuary35 sanctuary35 Yazdı:

Sadece işçilik tabiki. Toplam iki z rot iki amortisör ve işçilik 580 lira tuttu  sanırım.  Normal yağ filtre bakım işçilik de 70 lira idi en son. 

Düzenleyen sevozgur - 12 Ocak 2017 Saat 08:45
Çevrimdışı scorpion_enis Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 307 CC
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı scorpion_enis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2017 Saat 16:56
6. sanayide astek oto var. Peugeot özel servisi. ben aracımı aldığımdan beri oraya götürüyorum. Etrafımdaki bütün fransız araçlarınıda onlara götürüyorum.Sedat usta gerçekten tecrübeli ve iyidir işinde. Eğer gidersen Enisin forumdan aradaşıyım demen yeter. Dahada ilgili davranacaktır. İstersen ustanın numarasını özelden verebilirim sana.
307cc
Araç Linkim: http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=33886&PN=1&title=bebegimin-guncel-resimleri-cc
Çevrimdışı hsnsnl Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : Peugeot
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hsnsnl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2017 Saat 19:59

İztek Peugeot götürmeni tavsiye ederim.. Metro stadyum duragı cıcek plaza karsısında

307 XT Premium, 307 XS Coupe, 407 Premium Edition, Seat Leon 1.6 Stylance
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sanctuary35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2017 Saat 22:18
Orjinalini yazan: sevozgur sevozgur Yazdı:

Orjinalini yazan: sanctuary35 sanctuary35 Yazdı:

Sadece işçilik tabiki. Toplam iki z rot iki amortisör ve işçilik 580 lira tuttu  sanırım.  Normal yağ filtre bakım işçilik de 70 lira idi en son. 

15bin bakım işçiliği 70tl normal geliyor bana ama iki z rotu iki amt. için 250 çok olmuş
Çevrimdışı outlaw Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 106 XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı outlaw Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ocak 2017 Saat 10:27
Hiç bir zaman servise gitmem her zaman duyduğum kötü işçilik ve aşırı yüksek fiyatlar adamlar bir işi yaparken başka bir yerden bozuyorlar özensiz işçilik..
Ben Alsancak stadının orada konfor oto fatih usta var 6 senedir oraya giderim ve gayet te memnunum işçiliği iyi fiyat iyi ve en önemlisi de Peugeot hakkında bilgili şu parçayı da değiştirelim mi diye ben soruyorum  eğer ki sağlamsa gerek yok o iyi der para kazanmak için sağlam malzemeleri değiştirmeye kalkıp kazıklamaya asla çalışmaz tavsiye ederim ...

SHQIPTAR
1998 106 xs 1600 cc
Laguna lip
omp kule gergisi
GTI jant
185/50/14 toyo proxes t1r

Çevrimdışı barisnikof Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 307 XR 1.6 110 HP - 2004
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı barisnikof Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2017 Saat 16:12
Orjinalini yazan: scorpion_enis scorpion_enis Yazdı:

6. sanayide astek oto var. Peugeot özel servisi. ben aracımı aldığımdan beri oraya götürüyorum. Etrafımdaki bütün fransız araçlarınıda onlara götürüyorum.Sedat usta gerçekten tecrübeli ve iyidir işinde. Eğer gidersen Enisin forumdan aradaşıyım demen yeter. Dahada ilgili davranacaktır. İstersen ustanın numarasını özelden verebilirim sana.
aynen bende astek oto ya gidiyorum.
tavsiyedir.

Yan hakemlere yan koşma dersleri verildiğini biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü ben uydurdum.
Çevrimdışı Ert2005 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 62
Aracı : 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ert2005 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağustos 2017 Saat 22:53
Arkadaşlar ben 6.sanayide naci ustaya gittim valla fırçayıda yedim bana dediği aynen şöyle bu kadar pinpirikli olma biraz kullan arabana alış kendinide fazla dert etme ve aceleci olma bu ay birini öteki ay ikinciyi yaparız abi dedi adama helal olsun naci ustayı bu siteden öğrenmiştim teşekkürler naci kardeşim aç olmadığıın için helal kazandığın için nice helal işler alman dileği ile
Çevrimdışı aykutbayram1996 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 27
Aracı : 206 xr
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aykutbayram1996 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2017 Saat 22:00
Arkadaslar bende izmirde oturuyorum benim pejo 206 aracimin vites kolu sallaniyor kesinlikle sansumandan degil kolun kendi boslugudan izmirde nerde yaptirabilirim lutfen yardimci olun.
Çevrimdışı Samet toraman Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Samet toraman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Aralık 2017 Saat 19:51
Aracımı ilk marşta calısmıyor uzun sure denedım calısmadı gaza aldım calıstı buyuk ıhtımal benzın pompasını yedık varmı onerılebilecegız ızmır ıcınde usta gaza alıp ilk marşta o sekılde calısıyor basına gelen varmı ne kadar malıyet tutar yarım depo ustunde benzın aldım ama ıs ısten gectı galıba

Düzenleyen Samet toraman - 03 Aralık 2017 Saat 19:57
Çevrimdışı RP393 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Partner Tepee
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RP393 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Aralık 2017 Saat 20:47
Orjinalini yazan: Samet toraman Samet toraman Yazdı:

Aracımı ilk marşta calısmıyor uzun sure denedım calısmadı gaza aldım calıstı buyuk ıhtımal benzın pompasını yedık varmı onerılebilecegız ızmır ıcınde usta gaza alıp ilk marşta o sekılde calısıyor basına gelen varmı ne kadar malıyet tutar yarım depo ustunde benzın aldım ama ıs ısten gectı galıba

Kaputta akünün arkasında kırmızı büyükçe bir buton var. Kaza anında pompadan yakıtı kestiriyor. Sert çukura girdiysen atmış olabilir. Ona bas birkaç defa sonra çalıştırmayı dene hocam.
Çevrimdışı Samet toraman Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Samet toraman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Aralık 2017 Saat 18:57
Ewl hocam cok sagol dedıgını yaptım arac calıstı ustaya kalırsak degıstırcektı pompayı cok sagol dun cok buyul cukura gırdım ondan sonra oldu zaten
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RP393 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Aralık 2017 Saat 18:58
Orjinalini yazan: Samet toraman Samet toraman Yazdı:

Ewl hocam cok sagol dedıgını yaptım arac calıstı ustaya kalırsak degıstırcektı pompayı cok sagol dun cok buyul cukura gırdım ondan sonra oldu zaten

Rica ederim ne demek. Hayırlı akşamlar.
Çevrimdışı Brcbyrktr Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : Peugeot 206 1.4 hdi xline
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Brcbyrktr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Aralık 2017 Saat 11:33
Kardeşim bu bahsettiğin konfor oto hala duruyormu? Duruyorsa tam yeri nerededir? Bende servislerden bıktım sağlam, kazıklamayan bir tamirci lazım bana.

Düzenleyen Brcbyrktr - 21 Aralık 2017 Saat 11:33
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RP393 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Aralık 2017 Saat 14:04
Orjinalini yazan: aykutbayram1996 aykutbayram1996 Yazdı:

Arkadaslar bende izmirde oturuyorum benim pejo 206 aracimin vites kolu sallaniyor kesinlikle sansumandan degil kolun kendi boslugudan izmirde nerde yaptirabilirim lutfen yardimci olun.

Kardeş yaptırdın mı kolu ? Benimde viteste bile sağa sola 10 cm gidiyor. Olduğu yerde 360 derece dönüyor kol.

Yalnız 1 senedir böyle ve hiç sorun çıkarmadı.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 396 0 Berkay Erdinç
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 126 0 SametRcz
konu icon 206 GİDERKEN KİLİT AÇILIP KAPANIYOR son mesaja git 165 0 yusufaynur_
konu icon Bir anda gaz kesip motor/vites kutusu arızası son mesaja git 129 0 canbek
konu icon LPG de çalısıyor Benzinde çalışmıyor son mesaja git 20875 18 erhan çay
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 678 1 Ozant.
konu icon 307 gaz kesme acil son mesaja git 3371 21 Hüseyinboztas
konu icon Bipper Tepee 1.4 com.plus vites kutusunu kontrol e son mesaja git 11666 7 BipperFan
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 531 0 SametRcz
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 195 0 SametRcz
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 24805 19 SametRcz
konu icon 2005 1.4 16V Stop etme son mesaja git 227 0 debug
konu icon 2003 Peugeot 307 1.4 hdi sağ cam indirip kaldırmıy son mesaja git 134 0 ismetskry
konu icon Seyir halinde 90-110 arası gaza basınca titreme son mesaja git 238 0 serdar.a
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 3055 5 Serdarakgl
konu icon EAT6 Şanzıman Bakım ?? son mesaja git 349 0 by_bozkurt
konu icon BAKIMLI SATILIK 508 - 2012 DİZEL/OTOMATİK son mesaja git 326 0 Emintoprak
konu icon 206 Spor ve Kar ışıkları yanıp sönüyor. son mesaja git 247 0 cimenquantex
konu icon 308 1.6 dizel su eksiltme(çözüldü) son mesaja git 4351 11 tongucuk
konu icon Triger kayışı, zinciri ? son mesaja git 505 0 Fisherking
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
SametRcz 4
Emintoprak 4
OsmUnl 2
Berkay Erdinç 2
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
a.kaplan 2
Hüseyinboztas 2
serdarcan34 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English