Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kayseride Peugeot doktoru önerisi (ACİL)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kayseride Peugeot doktoru önerisi (ACİL)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı erdiano Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 307
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kayseride Peugeot doktoru önerisi (ACİL)
    Gönderim Zamanı: 24 Aralık 2016 Saat 22:55
Herkese merhaba. 
Öncelikle talebimi yazayım sonrasında durumu anlatacağım. 307 aracım için Kayseri'de tabiri caizse doktor lazım. Peugeot nun herşeyinden anlayan kaliteli bir usta gerek bana. Bilen varsa lütfen yönlendirsin. Çünkü aracımı doktoruna göstermek ve sorunsuz binmek istiyorum. 

Aracım 307 1.4 comford modeli (2006). Ağustos ayında aldığım aracımla sorunsuz bir şekilde, 4 ayda 8bin km yol yaptım. Tek sıkıntısı motor silindir kapağı contası sebebiyle motorun az miktarda yağ kaçırmasıydı. Onu da ustayla konuştum ve hiçbir sorun çıkarmaz en fazla 10bin km de fazladan yarım litre kullanırsın dedi. Motorun altında yağ bulaşığı olması dışında da bir sorunn yaşamadım. 
Ancak, kış aylarının başlamasıyla aracımda ufak tefek sorunlar yaşamaya başladım. İlk olarak arabayı temizlerken fark ettiğim kalorifer peteğine giden borunun antifiriz kaçırması oldu. Bu sorunu ve çözümünü forumda paylaşan Metin isimli kullanıcı sayesinden kendim hallettim. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Konu link: http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=20250&title=sogutma-suyunun-aracin-icine-sizmasi-problemi  

Sonra aracımda çekişten düşme problemi yaşadım. Bu sorunla alakalı forumda başlık bulamadığım için ben başlık açtım. Konu link: http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=43430&title=307-cekisten-dusme-problemi  

Linkini verdiğim konuda bahsettiğim problem çözmek için tavsiyeler üzerine basitten başlayarak çözüme ulaşmaya çalıştım ve bir ustaya gidip aracın bujierini kontrol ettirdim. Bujilerde problem yoktu ama yağ kaçırma problemi sebebiyle bujilerin birinin yatağında yağ vardı. Usta yağı temizledi, bujileri yerine taktı. Aracı 50 km sorunsuz kullandım. Sorunsuz dedim ama bu sırada yeni birşey oldu. Mesela ilerde ışıklar var ben seyir halindeyken vitesi boşa alıyorum. vitesi boşa alınca aracın gaz değeri stop etme derecesine kadar düşüyor ve ekranda "oil pressure too low (yağ basıncı çok düşük) uyarısı çıkıyor. sonrasında da bazen stop ediyor bazen etmiyor. Aracın yağ seviyesi normal. Bunu sadece vites boştayken yapıyor. Ustanın dediğine göre araç stop ederken yağ basıncı düşer o uyarıyı vermesi normal. Burda normal olmayan araç boştayken rolantide çalışması lazım ama gaz devri bazen düşüyordu. Her zaman yapmadığı için geçicidir diye düşündüm. zaman zaman her araç yapabilir çünkü bunu. Konu link: http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=25579

Ancak, durum böyleyken son olarak arkadaşın evin önüne gittik, aracı stop ettim ve 5 dakika sonra bana müsade deyip yola koyulacaktım ki, kontağı çevirdim marş basıyor ama araba bir türlü çalışmıyor. Cry  Aküde sıkıntı yok, bujileri kontrol eden ustayı aradım geldi. Usta gelince standart şeyleri denedik, akü kutup başlığını sökmek yedek anahtarla çalıştırmak gibi, lpg zaten sıralı olduğu için hep benzinde çalışıyor ama usta düğmesine basarak bi çalıştıralım dedi bu sırada lpg kiti düğmesinde ışıkların yanmadığını farketti. Sonra arabada elektrik yok dedi. ama gösterge ışıkları çalışıyor. farın açıyorum yanmıyor ama selektör yaptığım zaman far yanıyor. Sonra aracı bilgisayara bağladı usta. 8-9 tane arıza gösterdi. tam hatırlamıyorum yazan arızaları ama şöyle bişeyler yazıyordu. "ateşleme bobini 1-2-3-4", "enjektör 1-2-3" bunların yanında şase tarzı şeyler yazıyordu (keşke arızaları not etseydim). Neyse, İstanbul'dan tanıdığım bir peugeot ustasına da sordum buna benzer şeyler yazıyordu diye. Muhtemelen sigorta kutusu arıza yapmıştır dedi. Bulunduğum yer Yozgat'ın küçük bir ilçesi. Kaliteli bir usta maalesef yok. Bir taraftan da iş sebebiyle sorunla ilgilenemedim ve araba 3 gündür yatıyor arkadaşın evin önünde. Kayseri merkeze 90 km mesafedeyim. Arabayı çekiciye yükleyip peugeot servisine götürmeyi düşünüyorum. Her türlü tavsiyeye açığım. Tanıdığınız bildiğiniz sağlam usta varsa ve yönlendirirseniz çok memnun olurum. Bunun yanında problem ile alakalı tavsiyesi olanlar da bilgilendirirse çok güzel olur. En azından arabayı çalıştıracak şekilde burdan bir usta bulmaya çalışacağım. Hiç değişse çekici masrafından kurtulmuş olurum. 

Bu kadar uzattığım için kusura bakmayın lütfen, yaşadığım sorunları baştan sona anlattım, açıklayıcı olmasını istedim. okuyanlara da yardım etmek isteyenlere de şimdiden çok teşekkür ederim. Hepinize arızasız, kazasız, cezasız sürüşler dilerim. 

Düzenleyen erdiano - 24 Aralık 2016 Saat 23:00
Çevrimdışı xmen Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 307 1.4 hdi xr
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı xmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Aralık 2016 Saat 00:19
Aracın çalışmaması anahtarı yani immobilizeri tanımaması olabilir mı acaba
2005 Peugeot 307 1.4 hdi
1997 Opel Vectra 1.6 16v CD
2003 renault clio 1.5 DCI
2006 peugeot 307 1.6 HDI
2006 ford fiesta 1.4 TDCI
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Aralık 2016 Saat 01:48
Öncelikle teşekkür ederim xmen. Sorduğum bi usta bu konuda uyarmıştı bu yüzden aracı çalıştırmayı yedek anahtarıyla da denedim yine olmadı. Ayrıca aracı stop edip tekrar çalıştırmayı denemem arasında 5 dakika vardı ve ne aracın altını vurdum ne de anahtarı düşürdüm. 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Aralık 2016 Saat 16:06
Araca bugün bi de elektirikçi baktı. yine bilgisayara bağladık çıkan hatalar; 
*silindir 1-2-3-4 enjektörü- şaseye kısa devre sürekli
*karbon filtre selenoid valfi - şaseye veya artıya kısa devre 
*değişken selenoid valfi - şaseye veya artıya kısa devre. 

Bu hataları hangi ustaya sorsam sorun sigorta tablasında diyor. Elektirikçi de başka arıza bulamadı. Sigorta tablasını değiştirip deneyeceğiz. peogeotmarket.com sitesinde sigorta kutusu fiyatı 750 TL. http://www.peugeotmarket.com/PEUGEOT-307-MOTOR-ICI-SIGORTA-KUTUSU,PR-2689.html  

Birde çıkma alma seçeneği var ama onunda fiyatı 500 TL civarı olacak. bu durumda orijinal sıfır almak daha mantıklı gibi. 
Ne tavsiye edersiniz? 
Çevrimdışı ggitaristt Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 307 sw hdi 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı ggitaristt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Aralık 2016 Saat 21:04
Arabadaki tüm sigorta ve röleleri kontrol ettiniz mi?

Ben teyp bağlarken sigorta yakmışım BSI sigortasıymış.

Marş basıyor araba çalışmıyordu. Ekran çalışmıyor farlar çalışmıyor ama uzunlar ve 4lüler çalışıyordu.

5 dakika bekleyip kontağı açınca silecekler 1 kere çalışıyor sonra parklar yanıyor ve ortada ünlem işareti çıkıyordu.

Seninki de sigorta problemi gibi kutu değişmeden tüm sigortaları kontrol et
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Aralık 2016 Saat 21:42
Orjinalini yazan: ggitaristt ggitaristt Yazdı:

Arabadaki tüm sigorta ve röleleri kontrol ettiniz mi?

Ben teyp bağlarken sigorta yakmışım BSI sigortasıymış.

Marş basıyor araba çalışmıyordu. Ekran çalışmıyor farlar çalışmıyor ama uzunlar ve 4lüler çalışıyordu.

5 dakika bekleyip kontağı açınca silecekler 1 kere çalışıyor sonra parklar yanıyor ve ortada ünlem işareti çıkıyordu.

Seninki de sigorta problemi gibi kutu değişmeden tüm sigortaları kontrol et

elektrikçi usta tüm sigortaları kontrol etti. röleler daha büyük olan ve sabit olan, yerinden çıkmayan parçalar sanırım. Usta da onları kontrol etmek için sigorta tablasının üst plastiğini çıkardı ama bi işe yaramadı çünkü plastiğin altı da komple silikon gibi bir malzemeyle kaplıydı. Bu aşamadan sonra çıkma bir sigorta kutusuyla denemeye karar verdik. 

Keşke trafik sigortasını yaptırırken yol yardımı da dahil etseymişim, sigortam net üzerinden yaptım ve hiç bahsetmediler bana. Sorun belkide yarım saatte çözülecek bir sorun ama bulunduğum yer küçük bir ilçe olduğu için ne kaliteli usta bulabiliyoruz nede malzemeyi hemen temin edebiliyoruz. 
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ggitaristt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Aralık 2016 Saat 01:12
Arkadaşım bilirsin Peugeotların elektroniği hassastır. Aklı başında tamirciler korkar arabaya dokunmaya. Acele edip te cahil cesareti olan birine bırakma arabayı. Geçmiş olsun dilerim umarım basitçe ve tertemiz yaptırırsın..
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Aralık 2016 Saat 10:06
birde araçtaki şaseleri elektrikçi elden geçirsin temizlesin oksitlenme olayı olabilir. peugeotlar elektronik konusunda hassa ggitaristt arkadaşımızın dediği gibi.sonradan yapılan xenon far vs. bu tip sorunlara yol açabiliryor. birde aracın ecu soketlerini söküp temizlettirin. son olarakta yağ problemi yağ sondasından kaynaklı olabilir. yağ karterini söküp yağ pompasını filtresinede baktırın. 

Düzenleyen sonerkyl - 26 Aralık 2016 Saat 10:07
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Aralık 2016 Saat 18:23

Arkadaşım bilirsin Peugeotların elektroniği hassastır. Aklı başında tamirciler korkar arabaya dokunmaya. Acele edip te cahil cesareti olan birine bırakma arabayı. Geçmiş olsun dilerim umarım basitçe ve tertemiz yaptırırsın..

Orjinalini yazan: sonerkyl sonerkyl Yazdı:

birde araçtaki şaseleri elektrikçi elden geçirsin temizlesin oksitlenme olayı olabilir. peugeotlar elektronik konusunda hassa ggitaristt arkadaşımızın dediği gibi.sonradan yapılan xenon far vs. bu tip sorunlara yol açabiliryor. birde aracın ecu soketlerini söküp temizlettirin. son olarakta yağ problemi yağ sondasından kaynaklı olabilir. yağ karterini söküp yağ pompasını filtresinede baktırın. 

ggitaristt ve sonerkyl tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Yukarıda belirttiğim gibi bulunduğum yerde işinin ehli usta yok, ben öncelikle arabayı bi çalıştırayım sonra Kayseri'ye sağlam bi peugeot ustasına gideyim en azından çekici ücretinden kurtulurum diyordum ama böyle olmayacak anlaşılan. En temizi arabayı yükleyip Peugeot ustasına gitmek. Orada parçası da bulunur ustası da. Son durumu yine yazacağım buraya. 
Çevrimdışı zerzevat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı zerzevat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2017 Saat 23:57
sonuç ne oldu hepimizi gibi bu arkadaşımız da kendi derdi çözülünce buraya yazmayı unutmuş...

birinin başına gelir diye bir not düşeyim, yağ basınç sensörü arızalı olsa bile araç çalışıyor. hatta fişini çekin, ekranda uyarı bile vermiyor. sanki herşey yolundaymış gibi çalışıyor araç.

lakin yağ seviye sensörü çalışmayınca araçta yağ yok varsayımı ile motor ateşleme yapmıyor. seviye sensörünün fişini çekip deneyebilirsiniz. ekran "oil ok" yazıyor 207 de. lakin araç çalışmıyor.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2017 Saat 01:19
Orjinalini yazan: zerzevat zerzevat Yazdı:

sonuç ne oldu hepimizi gibi bu arkadaşımız da kendi derdi çözülünce buraya yazmayı unutmuş...

birinin başına gelir diye bir not düşeyim, yağ basınç sensörü arızalı olsa bile araç çalışıyor. hatta fişini çekin, ekranda uyarı bile vermiyor. sanki herşey yolundaymış gibi çalışıyor araç.

lakin yağ seviye sensörü çalışmayınca araçta yağ yok varsayımı ile motor ateşleme yapmıyor. seviye sensörünün fişini çekip deneyebilirsiniz. ekran "oil ok" yazıyor 207 de. lakin araç çalışmıyor.

Tekrar merhaba. zerzevat çok haklısın gerçekten uzun süredir ihmal ettim burayı Smile sebebi malum sorun çözüldü. Hem de o kadar basit çözüldü ki. Yukarıda uzun uzadıya anlattığım üzere marş basıyor ve araba çalışmıyordu. bilgisayarın gösterdiği arıza kayıtlarından yola çıkarak sorduğum ustalar sigorta tablasında arıza olduğu söylüyorlardı. Aracı yol yardımıyla çekiciye yükledim Kayseri'de ustaya götürdüm.(bunun ayrıntısını da vereceğim belki aynı duruma düşen başka bir arkadaş olur Smile ) Şansıma çok iyi bir oto elektik ustasıyla tanıştım. Sorun gerçekten sigorta tablasındaymış. Benim günlerce arabayı yatırmama sebep olan problemi usta 15-20 dakikada halletti sağolsun. Sigorta tablasında rölelerden biri arıza yapmış ve yukarıda belirttiğim gibi sadece röle değişimi mümkün olmadığı için tabla komple değiştirmeyi düşünüyorduk ama 600-700 lira fiyatı var sadece tablanın. Kayseri Yeni sanayide Burak Otomotiv Hasan Usta, sigorta tablasından aküye bi kablo çekti marşa basmamı söyledi araba vınnn çalıştı. o an farkettim arabamın sesini özlemişim Big smile Sonra ustam tablayı değiştirmek yerine röleyi dışarıdan bağlayabileceğini bunun da sorunu çözeceğini söyledi. maliyeti ise 75 tl Smile hemen yapalım dedim. o gün bugündür problemsiz kullanıyorum. 
yaşadığım diğer problem, çekişten düşme ve motorun titremesi, arıza lambasının yanıp sönmesi ise tamamen lpg sistemiyle alakalı olduğunu anladım. problemin kaynağını bulamadım ama sadece kışın -8 -10 derece havada yapıyordu ve benzindeyken problem çıkmıyordu. lpg kiti atiker marka, atiker ustası da baktı bilgisayara bağladı herhangi bir sorun gözükmüyor dedi. havaların ısınmasıyla beraber de sorun bir daha yaşanmadı. yaz tatilinde lpg yi takan ustaya gidip ayrıntılı bi inceleme yapacağız inşallah. 

son olarak yol yardımından nasıl faydalandığımı da anlatayım ki yol yardımı muhakkak tavsiye ediyorum arkadaşlar ne olur ne olmaz. Ben önceden adam ne gerek var hikaye o işler diyordum ama olur da yolda kalırsanız hayat kurtarır. benim trafik sigortası yol yardımı kapsamıyordu ve 150 km mesafeyi götürmek için 350 tl istedi çekici. bende yasanın değişmesiyle doğan haktan faydalanıp trafik sigortası poliçesini henüz 4 ay olmuşken yeniledim. kanunda haberi olmayan varsa, poliçeye daha uygun teklif veren şirketin poliçesine geçiş yapabiliyoruz. böylelikle ilk arabam olması sebebiyle yol yardımsız 1400 liraya yaptırdığım poliçeyi, yol yardımı ekleyerek 920 liraya yaptırdım. Bir kaç gün sonra da arayıp arabam arıza yaptı yol yardımından faydalanmak istiyorum deyip çekiciyi yönlendirmelerini istedim. ilgilenen, yardımcı olmaya çalışan, zaman ayırıp okuyan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Problemsiz konularda görüşmek dileğiyle. Tekerinize taş değmesin Smile 

Düzenleyen erdiano - 14 Haziran 2017 Saat 01:23
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ggitaristt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2017 Saat 02:09
Geçmiş olsun gerçekten sevindim senin adına... Big smile Mutlu gezmeler..
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2017 Saat 04:02

Geçmiş olsun gerçekten sevindim senin adına... Big smile Mutlu gezmeler..

ggtarístt tavsìyeler ìçìn de destek ìçìn de çok teşekkür ederímProblem zamanında da yalnız bırakmadın Allah razı olsun Clap Big smile Cümleten mutlu gezmeler Smile

Düzenleyen erdiano - 17 Haziran 2017 Saat 04:05
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 940 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5535 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1143 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 843 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 648 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2702 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1050 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1831 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12699 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 633 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 469 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 435 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 482 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 499 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 781 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 606 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16047 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5534 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1879 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 495 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
mryldz 1
feyyazbugan 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English