Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206+
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206+ Almayı düşünüyorum
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206+ Almayı düşünüyorum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı L4FLEUR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı L4FLEUR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206+ Almayı düşünüyorum
    Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2015 Saat 01:48
Merhaba arkadaşlar.21 yaşındayım çalışıyorum ve kendi paramla ilk arabamı almak istiyorum.Piyasaya baktığımda peugeot modelleri dikkatimi çekti fiyatları uygun ve tasarım olarak ta güzel araçlar.2005 model temiz fiesta fiyatına 2011 206+ görmemle dahada etkilenmeye başladım.
Çevreden araştırdığımız kadarıyla 2011 model 1.4hdi 206+ bulmayı başardık.Araç 90 binde ve dediklerine göre kazası belası yokmuş.Araç envy paket ve sanırım 206+ın en dolu paketi envy miş.

Aynı zamanda 206+ hakkında kullanan arkadaşların düşüncesinide gayet merak ediyorum.
1)Araçta abs+esp mevcut deniyor fakat esp yi daha önce 206+da görmedim opsiyon olarak varmıdır acaba?
2)Bu aracı alsam sizce memnun kalırmıyım ? 
3)Çok masraf çıkartırmı.(kronik sorunlar vb)
4)yakıt sarfiyatı nasıldır (şehir içi vs)
5)konforu vs nasıldır ekstra bir öneriniz olurmu ? (yay değişimi vs)
6)Araca orjinalini bozmayacak şekilde ses sistemi yaptırmayı düşünüyorum.Bass kabinine vs gerek yok temiz ses almam yeterli.Araca teyp montajı oluyormu ?
7)İlk defa ikinci el araç alacağım bana önerileriniz varsa söylerseniz çok memnun kalırım.(Şuna dikkat et vs gibi)

Sorularım biraz fazla farkındayım fakat ilk aracım olacağı için çok heyecanlıyım.Yardımcı olursanız çok sevinirim Clap
Çevrimdışı ayna Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 206+
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2015 Saat 02:47
Bende aynı aracın benzinlisi var 42000de envy paket. Tasarım harika Şükür bana hiç sıkıntı çıkarmadı ben memnunum yakıt lpg de 150krs A kadar inebildim. Yalnız ben evliyim ve artık ufak gelmeye başladı araç. Yerine alabileceğim bir araba bulsam satıcam.
Çevrimdışı sporcu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 62
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sporcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2015 Saat 14:01
Daha 2 senelik ve 25.000 km. de 206+ sahibiyim. Tavsiye etmem. Kalite ve sağlamlık bakımından Murat 131 ayarında bir araba.(Bana göre)
Çevrimdışı KuzuX Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KuzuX Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2015 Saat 14:12
2 sene evvel 206+ kiralayıp Ankara'ya gittim hiç memnun kalmadım. Dizel olan modeli ile gitmiştim. Direksiyon ayarı bile yoktu önümü zor gördüm. Belkide boş kasası ile gittim onu bilmiyorum ama hiç memnun kalmamıştım. 207 'lere falan baksana bir onlarında tasarımı güzel kötü değil. Misal ben aracımı satsam 207 düşünürdüm

Edit: Yakıtı iyiydi az yakan bir araç onuda söyleyeyim. Ayrıca peugeotların genelinde kronik sorun vardır zaten.

Düzenleyen KuzuX - 16 Ocak 2015 Saat 14:13
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2015 Saat 20:01
2010 kasim da sifir aldik halen kullaniyorum memnunum tavsiye ederim. Ilk arabaniz olacaksa temiz arac bakin. Sanayi ile ugrastirmasin sizi.

1 Abs sadece envy urbanmove ce comfortun stil paketinde var. Esp hicbirinde yok.
2 aractan beklentyine bagli bir durum bu. C segmenti aractan inersen begenmezsin ama bir cok araca gore konforu baska.
3 kroniklesmis ciddi bir sorunu yok. Generl anlamda pejoda oin takim naziktir. Motora hararet yaptirma birde yeter. Bakimi duzgun yapilirsa hic uzmez.
4 segmentyindeki bir cok aractan ekonomik. Sehir icinde performansi ve yakit tuketimi cok ideal.
5 ben orjinal lastik ebadi ve yay ile kullaniyorum ve boyle kalmasini tavsiye ederim. Envy de koltuk ve direksiyon ayari var bu konforu daha da artiriyor.
6 tek din denilen tek katli teyplerrden kolayca takip ses sistemi ile guzel seyler yapabilirsiniuz.
7 kaza bela olur olmaz diyemeyiz ama onden ciddi darbeli arac almamaya bakin. Motorunu kontrol edin. Kapi baca degisirde motor bir hata verdimi altindan kalkilmaz.

Benim aracimin detaylarina bakabilirsin. Ben baya oynadim. Satmayi da dusunuyorum. Ilani bu ay terkrarlayamadim detaylari zaten alttaki baslikta

http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=25009&title=06-as-290-o-hep-yakisikli
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Çevrimdışı sahbaz24 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : 206 +
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sahbaz24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2015 Saat 21:03
Bende bir 206 + 1.4 hdi sahibi olarak sana aracı genel olarak tavsiye ederim yakışıklı araç olmasının yanında çokta ekonomik bir araç performans fazla beklememek gerek 70 bg lik bir araçtan ancak rampa ve yokuslarda gayet iyi turbonun etkisini hissettiriyor. Ama ilk aracın için 90.000 km bence fazla ama bütçene uygun bulduysan da iyi bi baktır derim sağını solunu yani kısaca herşey paraya bakıyor =) hepimiz isteriz Tsi a tdi a binmeyi dimi ama işte para =)

yani temizinin piyasası 30.000 lira olan bir araba 206+ 1.4 hdi o paraya bu model bu kadar temiz bu kadar az yakan araç yok o yüzden seni tatmin eder özellikle yakıt almayı unutursun şehir içi istanbul 25 26 kuruş uzun yolda 20 kurusları cok rahat görüyorsun..
Çevrimdışı burakbaykal2 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 206 + 1.4 HDI Comfort
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı burakbaykal2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mart 2015 Saat 15:07
1.5 yıldır kullanıyorum 206+ 1.4HDI modelini. Kısaca şöyle özetleyim, konfor,ses yalıtımı ve kalite anlamında evet çok da kullanışlı ve göz dolduran bir araç değil yalan söylemeye gerek yok.Bir polo,golf,yada tabiki a3 kadar sağlam bir iradesi yok arabanın ama kendi sınıfında i20,getz vb herhangi bir arabadan da daha iyi.Yedek parça anlamında ucuz.Hava filtresi 30 tl civarında ve orjinal.Triger seti 180 TL gibi gibi...
Gel gelelim,bu araçla çok uzun yol yaptım,eşimle aynı işyerinde çalışıyorum ve dolayısıyla hergün 18+18 36 km işten eve evden işe şeklinde yol yapıyoruz araba ile.Yakıt konusunda diğer bu sınıf hiçbir araca benzemeyen bir yakıt tüketimi var.Özellikle bendeki 1.4HDI modelinin yakıt durumunu şöyle özetleyeceğim size, pazartesi sabahları 3.89 dan Shell benzinlikten 50 TL lik yakıt alıyorum,12.45 lt gibi bir yakıt toplamıyla cuma akşamına kadar toplamda 315-320 km  yol yapıyorum ister inanın ister inanmayın.Şehirler arasında, Ankara-Çanakkale toplam nokta atışı 769 km yolu depoyu fulledikten sonra yola çıkarak yarım depo ile inmek suretiyle varacağım yere vardım ve inanamadım ilk aldığımda.Kesin arıza var göstergede diyerek yine fulledim arabayı ama peugeot servise giderek kontrol ettirdim,hiçbir sorun yok. Çok konfor aramayıp, 22-25 bin aralığında bir paraya ekonomik yol yapayım derseniz 206+ kaçırmayın derim.Ama "AYNA" kullanıcısının dediği gibi evliyim ve çocuk durumları olacağı için sığmayacağız arabaya ve bende sadece bu ufaklık nedeni ile satmayı düşünüyorum bu ara.
Çevrimdışı ayna Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mart 2015 Saat 16:19
Burakbaykal2 çok güzel anlatmışsın herşeyi özetlemişsin. Zaten benimde vazgecememe sebeplerimden ilk sırada yakıt tüketimi ikinci yol tutuşu üçüncü de tipi çok hoşuma gidiyor ama işte bebekten sonra sığamıyoruz mecbur satıcam.
Çevrimdışı burakbaykal2 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 206 + 1.4 HDI Comfort
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı burakbaykal2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 11:12
Orjinalini yazan: ayna ayna Yazdı:

Burakbaykal2 çok güzel anlatmışsın herşeyi özetlemişsin. Zaten benimde vazgecememe sebeplerimden ilk sırada yakıt tüketimi ikinci yol tutuşu üçüncü de tipi çok hoşuma gidiyor ama işte bebekten sonra sığamıyoruz mecbur satıcam.

Bagajı biraz daha kullanılabilir olsa inan canı çıkana kadar kullanıcam arabayı ama işte çocuk arabasıydı pusetiydi vs koyunca gram yer kalmıyor.Bu arada,bu aralar kesinlikle ve kesinlikle OPET - BP ve PETROL OFİSİ'nden dizel yakıt almayın.Normalde olması gereken su katkısı ( Yasal olarak %11 olması gerekir emisyon için) son ölçümlerde %43 çıkmış.Çalıştığım yer açısından bu raporlar düzenli olarak geliyor bana ve kendi aracımda da yakıttan ötürü böyle bir sorun olduğunu farkettiğimde sadece Shell den yakıt almaya başladım,araba düzeldi.Bilginiz olsun
Çevrimdışı ercantntntn Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ercantntntn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 12:19
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-diesel-206-plus-urban-move-392558284/detay/ ŞU ARACI ALMAK İSTİYORUM LÜTFEN BANA Bİ YARDIM EDİN FİKİRLERİNİZİ SSÖYLEYIN İLK ARACIM SORUN YASAMAK HİÇ İSTEMİYORUM MINIMUM 2 3 YIL BINMEK ICIN ARIYORUM
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 12:43
hocam araç temiz ama fiyat baya yüksek söylemiş o fiyatlara 80-90 binde 207 bulabilirsin boyasız hatta geçen vardı nette yani 105 binde 2010 model 207 1.4 hdi araba temiz ama fiyat uçuk hatta 5 ay önce arkadaşım 2012 207 1.4 hdi aracını 32500 tl vermişti. sadece sol arka kapıda boya vardı km 90 km de idi. 
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ercantntntn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 13:17
işte 80 90 binde arac cok istemıyorum az once gördüm aracı cok temiz nerdeyse kullanılmamıs gibi formunuzda cok fazla yazı var kımısı murat 131 gibi demiş kmisi cok memnnum az yakıyo vs demiş forma girdim kafam patates oldu karman corman,sahibinden de bakıyorum muadili araclar kazası degısenı boyası var 33,500 32,500 lira gibi 34 bine de var bunun kazası degısenı boyası hiç birsetı yok ustelik 53 binde ben 2-3 sene binip sonrasında satmak istiyorum satarken zarar etmek istemıyorum benım için onemlı olan bu birde güvenli olması virajlarda vs savrulmaması abs var ışıgı yandı gördüm bunun dısında güvenlikle ılgılı savrulma viraj yol tutusu falan naısl rica etsem bılgı alabılırmıyım 
Çevrimdışı OguzhanKucuk61 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 Sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 13:34
Araç en dolu modelidir" diye yazmış ilan sahibi. Fakat ben baktım araca, jantlar bile kapak. Nası dolu model anlamadım ?? Fiyat bence de yüksek.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ercantntntn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 13:43
vaz geçtim hocam 301 alıcam kucuk ve dar geldi bırde cocuk vae onun bebek arabası falan bize küçük gelir

MODERATOR
MODERATOR
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 13:49
araçtan çok konfor bekleme açıkcası uzun yok gideceksen ama şehir içinde ideal uzun yolda yol sesi kafanı şişirebilir. murat 131 gibi diyen arkadaş bi murat 131 uzun yola çıkmamış galiba murat şahinle zaten kıyaslanamaz  kuş serisi 2 bölünmesiyle meşhur yalıtım sıfır konfor hiç yok . sadece yalıtım biraz zayıf o yol sesleri yeni atılan asfaltlarda zaten fazla gelmiyor. ha yol sesi için 500-600 tl verirsin ekstra yalıtımla gider. yol tutuşu güzel birazda lastiklerle alakalı şuan üstünde 175/65/14 vardır bunu biraz büyütürsen yol tutuşu daha iyi olacaktır. ama dediğim gibi aldığın fiyata biraz zor satabilirsin ilerde fiyat gerçekten yüksek. pazarlıkla 34 bunu almak daha mantıklı geliyor bana 

yada bunu 

Peugeot 106 1.4 (1997)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ercantntntn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 14:00
arkadaslar sizleri cok yoruyorum ama sanırım sunu alıcam hakkında ne düşünuyosun benı aydınlattıgınız için cok teekkur ediyorum sağolun varolun

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ercantntntn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 14:02
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 14:08
siyah olan daha mantıklı hocam bence biraz daha iner 
Peugeot 106 1.4 (1997)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Çevrimdışı OguzhanKucuk61 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 Sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 14:08
Hocam benim araç alımım 3-4 ay sürmüştü :)) bence aceleye getirmeyin. Sonra üzülürsünüz. İçinize sineni kafanıza yatanı alın. Tabi ki baktırın alın
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ercantntntn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2017 Saat 14:13
arkadaslar sizin fikirleriniz cok degerli yanı 206 yı almıyorum balıklama dalacaktım arac temız dıye ama sıyah arabayı eleman hıc inmiyor ustunde 4 yenı lastık var bıde 4 yenı lastıkte yanında vericem dıyor ekstra olarak cam fılmı geri park asıstanı kol dayama var dıyor 37,500 e bırakacak en son benımde kafama yattı henuz aracı gormedım ama içime sindi gibi sureklı fıkır degısmekten sıkıldım araba bakmaktan alıp kurtukmak ıstıyorum arık sıyah arac hakkında fikirlerinizi duymayı cok ısterım lutfen bıseyler yazın :)
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1455 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1416 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 172 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25151 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1105 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1423 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10825 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 521 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 572 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English