Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 cc rg bazı sorunlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 cc rg bazı sorunlar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı canavaroski90 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Peugeot 206 CC
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı canavaroski90 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 cc rg bazı sorunlar
    Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2014 Saat 21:58
selam,

2005 206 cc rg 1.6lt 16V aracımla alakalı bazı sorularım var. umarım birilerinin bildiği yerden soruyorumdur.

- süspansiyonlar biraz sert geliyor bana, normal midir? daha önce 2012 polo kullanıyordum, kasislerden geçerken hissetmiyordum, karşılaştırınca sert kaldı. spoer araç olduğu için sert olabilir ama değiştirmek lazım mıdır? 

- kasise, çukura falan girince bagaj kapağı açık kalmışta vuruyormuş gibi ses geliyor. açıkçası aracın etrafında genel bir vidalar gevşemiş sesi var. sebepler neler olabilir? kesmek için neler yapabilirim?

- sinyal kolu arada takılı kalıyor, döndükten sonra elimle geri attırıyorum. napmak lazım?

- anahtardan kumandalı merkezi kilit mevcut. kilitlediğimde heryeri kilitliyor ama açtığımda bagaj açılmıyor. bagaja anahtarı sokup açmak lazım sürekli. her 206 cc de böyle mi? bagaj kilidini söküp ters/düz voltaj verdim, kilit mekanizması düzgün çalışıyor. multimetreyle ölçtüm, kilitleme sinyalinde kilide 12V geliyor, aç sinyalinde ters 12 yok. dert ne olabilir?

- lpg taktıktan sonra araç biraz garipleşti. atiker var üzerinde. araç çalıştırdıktan sonra çok ısınmadan, gaza geçtiği andan sonraki 2-3 dakika içerisinde boşta dipgaz yapıp gazı bırakırsam devir ibresi hızlıca düşüp stop ediyor. gaza geçtikten sonraki ilk 3-5 dkyı atlatırsam sorun yok. sürerken dert oluyo, farketmeden gaza yüklenip sürerken araba stop edebiliyor, direksiyon kilit, fren şişik.

- yüksek hızlarda frene sert bastığımda arabayı şeritte tutmak hakkaten zor oluyor. diskler fatura yapmış önleri yeni tornalattım, balataları yeni değiştirdim. tahmini sebep? 

- aldığımda 93bindeydi. şu an 105binde. vites geçişleri biraz sertleşti ve kütürdemeye başladı. ne yapılabilir? 

- motor yağı olarak ne kullanmak lazım? yağlardan hiç anlamam, kış için ince yağ mı almak lazım? motor rahat çevirsin diye nasıl bir yağ almak lazım? arkadaşın araç elektrik keserken devir ibresi çok seri sekiyor, benimki ağır. 

- aracı ilk çalıştırdığımda v8 motor varmış gibi araba sallanarak çalışıyor bi süre. daha sonra bu azalıyor ama kırmızıda falan beklerken hissettiriyor.

- rölantide gözle rahatlıkla görlebilir şekilde, 3-3,5bin devrin altında da dikkat edince belli olur şekilde farlar göz kırpıyor. alternatör arızasıdır direk denilebilir mi? 

- motorun performansını sürekli yüksekte tutmak ve yürüyenin tıkırtısız çalışması için nelere ne kadar süre ya da km'de bir dikkat etmek/bakım yaptırmak gerekir? 

- opsiyonel: performans artışı için neler yapılabilir? ne kadar maliyete ne kadar performans alınabilir?

okuyana bile teşekkür ederim.

Düzenleyen canavaroski90 - 03 Kasım 2014 Saat 22:10
Çevrimdışı herry Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206 CC
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2014 Saat 22:57
Orjinalini yazan: canavaroski90 canavaroski90 Yazdı:

selam,

2005 206 cc rg 1.6lt 16V aracımla alakalı bazı sorularım var. umarım birilerinin bildiği yerden soruyorumdur.

- süspansiyonlar biraz sert geliyor bana, normal midir? daha önce 2012 polo kullanıyordum, kasislerden geçerken hissetmiyordum, karşılaştırınca sert kaldı. spoer araç olduğu için sert olabilir ama değiştirmek lazım mıdır? 

- kasise, çukura falan girince bagaj kapağı açık kalmışta vuruyormuş gibi ses geliyor. açıkçası aracın etrafında genel bir vidalar gevşemiş sesi var. sebepler neler olabilir? kesmek için neler yapabilirim?

- sinyal kolu arada takılı kalıyor, döndükten sonra elimle geri attırıyorum. napmak lazım?

- anahtardan kumandalı merkezi kilit mevcut. kilitlediğimde heryeri kilitliyor ama açtığımda bagaj açılmıyor. bagaja anahtarı sokup açmak lazım sürekli. her 206 cc de böyle mi? bagaj kilidini söküp ters/düz voltaj verdim, kilit mekanizması düzgün çalışıyor. multimetreyle ölçtüm, kilitleme sinyalinde kilide 12V geliyor, aç sinyalinde ters 12 yok. dert ne olabilir?

- lpg taktıktan sonra araç biraz garipleşti. atiker var üzerinde. araç çalıştırdıktan sonra çok ısınmadan, gaza geçtiği andan sonraki 2-3 dakika içerisinde boşta dipgaz yapıp gazı bırakırsam devir ibresi hızlıca düşüp stop ediyor. gaza geçtikten sonraki ilk 3-5 dkyı atlatırsam sorun yok. sürerken dert oluyo, farketmeden gaza yüklenip sürerken araba stop edebiliyor, direksiyon kilit, fren şişik.

- yüksek hızlarda frene sert bastığımda arabayı şeritte tutmak hakkaten zor oluyor. diskler fatura yapmış önleri yeni tornalattım, balataları yeni değiştirdim. tahmini sebep? 

- aldığımda 93bindeydi. şu an 105binde. vites geçişleri biraz sertleşti ve kütürdemeye başladı. ne yapılabilir? 

- motor yağı olarak ne kullanmak lazım? yağlardan hiç anlamam, kış için ince yağ mı almak lazım? motor rahat çevirsin diye nasıl bir yağ almak lazım? arkadaşın araç elektrik keserken devir ibresi çok seri sekiyor, benimki ağır. 

- aracı ilk çalıştırdığımda v8 motor varmış gibi araba sallanarak çalışıyor bi süre. daha sonra bu azalıyor ama kırmızıda falan beklerken hissettiriyor.

- rölantide gözle rahatlıkla görlebilir şekilde, 3-3,5bin devrin altında da dikkat edince belli olur şekilde farlar göz kırpıyor. alternatör arızasıdır direk denilebilir mi? 

- motorun performansını sürekli yüksekte tutmak ve yürüyenin tıkırtısız çalışması için nelere ne kadar süre ya da km'de bir dikkat etmek/bakım yaptırmak gerekir? 

- opsiyonel: performans artışı için neler yapılabilir? ne kadar maliyete ne kadar performans alınabilir?

okuyana bile teşekkür ederim.

dostum aramıza hosgeldin, kısaca bilgim olan sorularını cevaplandırayım.

-206 cc orjinal yayları sert degildir, araç üzerindekiler sonradan takılma spor yay olabilir. orjinalleri normalde konforludur cunku.
-cukurda ses geliyor demissin, cabrionun baglantı kelepcelerini sıkılastırman gerekir, birde aralarındaki lastikleri silikon spreyle yaglamalısın.
-sinyal koluna baktırman lazım, direksiyonu cevirdiginde otomatik bosa dusmesi lazım.
-kumandadan bagajı kilitler fakat bagaj kilidi kumandadan acılmaz, 206 cc lerde guvenlik amaclı boledir. gayet normal bir durum.
-lpg hakkında bir bilgim yok hic kullanmadım o soruyu atladım.
-yüksek hızda frene ne siddette basıyorsun bilmiyorum ama standart bir fren basısıyla bir sıkıntı olmuyor bu arabada.
-vites gecisleri icin, sanzuman yagını kontrol ettir.
-motor yagı olarak total 10w40 7000 kullanmalısın.
-sallanarak calısma konusunda lpg den de olabilir baktırmak lazım.
-10 bin km de bir periodik bakıma sokup yagını ve filtrelerini degistirmen gerekir.
-performans icin egzoz sistemin de ve hav a filtresinde biraz tadilat yapmak gerekir ama emin ol 5-6 hp den fazlasını alamazsın hepsini denedim, suan orjinal kullanıyorum. tavsiyem sen de orjinal bin.

cc keyif arabasıdır, bakımlarını yaparsan seni üzmez. aklına takılan birsey olursa yardımcı olurum.
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı canavaroski90 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2014 Saat 23:14
Orjinalini yazan: herry herry Yazdı:

dostum aramıza hosgeldin, kısaca bilgim olan sorularını cevaplandırayım.

-206 cc orjinal yayları sert degildir, araç üzerindekiler sonradan takılma spor yay olabilir. orjinalleri normalde konforludur cunku.
-cukurda ses geliyor demissin, cabrionun baglantı kelepcelerini sıkılastırman gerekir, birde aralarındaki lastikleri silikon spreyle yaglamalısın.
-sinyal koluna baktırman lazım, direksiyonu cevirdiginde otomatik bosa dusmesi lazım.
-kumandadan bagajı kilitler fakat bagaj kilidi kumandadan acılmaz, 206 cc lerde guvenlik amaclı boledir. gayet normal bir durum.
-lpg hakkında bir bilgim yok hic kullanmadım o soruyu atladım.
-yüksek hızda frene ne siddette basıyorsun bilmiyorum ama standart bir fren basısıyla bir sıkıntı olmuyor bu arabada.
-vites gecisleri icin, sanzuman yagını kontrol ettir.
-motor yagı olarak total 10w40 7000 kullanmalısın.
-sallanarak calısma konusunda lpg den de olabilir baktırmak lazım.
-10 bin km de bir periodik bakıma sokup yagını ve filtrelerini degistirmen gerekir.
-performans icin egzoz sistemin de ve hav a filtresinde biraz tadilat yapmak gerekir ama emin ol 5-6 hp den fazlasını alamazsın hepsini denedim, suan orjinal kullanıyorum. tavsiyem sen de orjinal bin.

cc keyif arabasıdır, bakımlarını yaparsan seni üzmez. aklına takılan birsey olursa yardımcı olurum.

ustam eyvallah,

- cabrionun bağlantı kelepçelerini (bunlarında konumlarını bilmiyorum) hangi ekipmanla nasıl sıkıştıracağım? dtaylı anlatan bir resim, video var mı? bir de bahsettiğiniz sprey nasıl birşey? örnek link verebilir misiniz?
- yüksek süratte frene ani basınca savuruyor. bir de yeni keşfettim, bu sabah 130-140 la giderken öndeki araç durdu asıldım frene, bi süre 4lüler yandı benim. arkadakini otomatik ikaz var mı 206 cclerde?

araç bakımı yük değil zevk benim için, korna kablosu kopmuş geçen tüm çamurlukları tamponu indirip kornayı tamir ettim. ne kadar iş varsa sayabilirsin.

teşekkür ettim.
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2014 Saat 23:33
tavanı kilitleyen kelepçelerden bahsediyorum mekanizmaya bir bakın zaten gevşeme varsa vidasından fln sıkabilirsiniz, ben serviste ustama yaptırmıstım zamanında, kendim yapmadıgımdan yanlıs bilgi vermek istemem. spreyin ismi silikon sprey olarak gecer. çesitli markaların var. benim kullandıgım spreyway kuru yağlayıcı. sesleri keser.
otomatik ikaz nedir tam anlamadım ama badajda stop ısıkları var.

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı canavaroski90 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2014 Saat 23:58
tavanı kilitleyen kelepçeleri komple söküp yağlayıp vidalarını tazeledim. onların sesi kesildi. benim derdim bagaj kapı ile. kasislere 20-30 ile girsem bile tangır tungur ses geliyor. sanki bagaj kapağı açıkmış sürekli çarpıyormul gibi.

ikaz dediğimde şu, yeni araçlarda var bu özellik eskilerde olmasını çok beklemiyorum açıkçası ama bugün şaşırdım biraz. seyir halindeyken belirli bir ters ivmenin üzerinde sert frenleme yapıldığında arkadaki aracı uyarmak adına 4lüler otomatik yanar ya da fren lambaları hızlı yanıp sönerler. aynısı geldi başıma, 130-140la giderken öndeki sert fren yaptıi bende sert fren yaptım 2-3 saniye boyunca, hatta bi ara abs tutamadı lastikler cıvıldadı, yavaşladığımda 4lüler yanıyo olduğunu farkettim. acaba böyle bi özellik mi var onu merak ettim. eğer yoksa sigorta kutusuna bakmak lazım Big smile

Düzenleyen canavaroski90 - 03 Kasım 2014 Saat 23:58
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Kasım 2014 Saat 00:15
sizin donanım farklı olabilir, ben de yok mesela o ozellik. bagaj sesi hakkında bir bilgim yok belki icerde bisiler oynuyordur, bilemedim.
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Kasım 2014 Saat 00:45
Hoşgeldiniz.

Genel olarak 206 larda süspansiyon sistemi serttir bu böyle.Motor sarsıntılı çalışıyorsa motor kulaklarına baktırmanız gerekli.Lpg sorunuda kitin uyumsuz olmasından dolayı olabılır veya başka bir neden buna kesin birşey söylemek istemem.Diskler titreme yapar doğrudur sebebi sıcak soğuk değişimi olabilir dıskın yamulmasına neden olmuştur.Kasise çukura girince arkadan ses geliyorsa gıcırtı tarzında bu torsiyon sorunu olabilir.Birde vites geçişleri sertleştiyse eskıden böyle birşey yoksa şanzuman yağını değiştirin aksi taktirde baskı balata bitiyor olabilir.Bakım olarak araç çok yorulmuyorsa ve özel kullanılıyorsa tahmini sezon başı senede bir çok kullanılıyorsa yaz başı ve kış başı gerekli bakımlar yapıldığı sürece yağ filtre vs bakımları motor performansını korumuş olursunuz fazlasına gerek yok bunun dışında çıkabılcek sorunlar hariç tabiki.
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı canavaroski90 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Kasım 2014 Saat 20:55
samet ustam eyvallah,

bugün bujileri, motor yağını ve filtreleri değiştirttim. fren ve direksiyon hidroliğine baktırıp, şanszuman yağını kontrol ettirdim.  hiçbirinde sıkıntı yoktu. boğaz kelebeğini de benim isteğim üzerine söküp temizlediler ama bide uyardılar ki, sürekli kelebeği söküp temizletmek sağlıklı bir çözüm değilmiş, ayar tutmamaya başlar sök tak yaptıkça dediler. (100 lira işçilik verdim bedava işler için. bide tüm malzemeleri pahalıdan verdiler bana sağolsunlar. büyük arızam çıkmadıkça daha da gitmem ustaya kendim yaparım..)

farların göz kırpması biraz azaldı. ayrıca motorun gürültülü çalışma sesi de biraz azaldı. lpgde başlangıçta stop etme sorunu hala var, lpgciye götürdüm, akşam bırak sabah soğukta biz bakalım ilk dediler.

frenler için performans diskleri kullanan/test eden var mıdır? varsa yorum varmı? omni performance gibi bir markanın ön disk takımı 530tl  (link aşağıda). brembomaxlar 230 tl. bir fark varmıdır?

http://www.otosupermarket.com/PEUGEOT-206-CC-Spor-Fren-Diski-On-262-mm-Delikli-ve-Cizgili-OMNI,PR-77316.html

torsiyon nedir sorunu nedir? çözümü var mıdır? mümkün olursa bi ara bagaja bi kayıt cihazı atar sesi kaydederim.
Çevrimdışı Grcn Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 206 cc
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Grcn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kasım 2014 Saat 17:33
Herkese hayırlı günler. Yani bir 206cc aldım. Ufak tefek sorunları hallettim ancak tüm cc kullanıcılarının sorunudur heralde şöyle ki ;
Kasislere yavaş giriyorum ancak bazen aracın sağ arka tarafından takır tukut ses geliyor. Bununla alakalı bakındım ancak bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kasım 2014 Saat 15:44
Torsiyonun tabikide çözümü mümkün 206 cılar pek sevmez bununla uğraşmayı çözümü var ama herkes anlamaz birde biraz pahalı diğer parçalara göre.Linkte verdiğiniz diskler soğutmalı performance disklerden sanırım bence gayet güzel kendim orjinal parça dışında parça takmam 206 için ama yinede kullananlar memnun bu dısklerden.Montaj yapabilirsiniz sorun çıkartmaz.Yaptığınız bakımları güle güle kullanın sıkıntı çıkmaz umarım.Boğaz kelebeği şöyle birşey temızlenmesı basıt ama sök tak olayında adaptasyon gerektiriyor o doğru açıkçası.
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı canavaroski90 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kasım 2014 Saat 23:18
selam, 

ani fren durumunda 4lülerin yanması arkadaki sürücüyü uyarma sistemiymiş. onu öğrenmiş oldum.

bakım olarak 206cc lerden anlayan ülke içerisinde bir usta yok mu? kime gittiysem parça değişir diyor, kornanın kablosu kopuktu ona bile parça değişimi diyorlardı kendim yaptım. tamir edebilen adam yok mu? tercihen ankara. 

ayrıca 206cc ler için motor, yürüyen aksam ve aksesuarları nerelerden çıkma ya da sıfır bulabiliyoruz? hangi araçlarla benzer parçalara sahiptir? mesela bildiğim kadarıyla Türkiyede 206lar hep 1.4 olduğu için motor kısmı 206cc ler ile aynı değil. biri 1.4 8v, diğeri 1.6 16v. 307 1.6 parçaları buna uyar dediler, doğru mudur?

yürüyen ve diğer iç/dış aksesuarlar için hangi modellerle uyulur? en önemlisi de nereden buluyoruz? ankarada çıkma 206cc parçası bulamadım.
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Kasım 2014 Saat 00:27
206 cc den anlayan usta derken cc nin tek ayrıcalıgı tavanıdır, tavan arıza yapmadıgı surece diger butun sorunlar standart 206 lar la aynıdır. pejo motorundan anlayan her ustaya parca degisim ya da bakım tamir yaptırabilirsin.
Çevrimdışı west84 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206cc RG
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı west84 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ocak 2015 Saat 16:59
Herkese merhabalar
5 ay once 2004 206cc rolland garros aldim sagan arkadas sag olsun bana resmen kazik atti araci aldiktan bir sure sonra problemler basladi sebeb aractan kaynakli degil onceki.kullanicilarin problemleri idareten cozmesi once benzin gostergesi calismadi aydin nazillide yapacak usta bulamadim internetten cikma orjinal samandira ile depo bularak sorunu cozdum tavanin swiclerinde ohnama uapmislar hepsini tek tek elektronikciden parca bularak bastan yaptim bagaj da lpg tanki var ancak temizlik sifir di elimdenbgeldigi kadar duzeltmeye calistim bagaj kilidi kitliyor ama acmiyor bu sanirim orjinal bir durum ani frenlerde 4 luler uyari amacli yaniyor gunduzleri far yakinca korna calmiyor com2000 arizali dediler cikmasini buldum daha degistiremedim sifir motor yaptirdim.akslari degistirdim klima radyatoru degistirdim debriyaj telini degistirdim lastikleri jantlari rulmanlari degistirdim hala daha degisecek parca var sag aynam katlanmiyor cakma takmislar tavan lambasi plastigini bulamadim bir de sag gunesligim yok yarin baski balata degistiricem sag taraftan su aliyor onuda cozdummu daha da problem yok amortisorler sert onler yuksek duruyor sag arka taraftan bendede surekli bir tikirti var duz yolda yag gibi gitmesi durmasi problemsiz ama dedigim.gibi oncekilerde ozenseydi bu kadar probkem yasamazdim ama ben elimden geldigi kadar araci cozdum ...
206cc 1.6 16V 110HP RG
Çevrimdışı 206quik09 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 206quik09 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ocak 2015 Saat 23:33
west 84 hocam ayıptır sorması kaça aldın aracı bende aydın merkezdeyim
Çevrimdışı 206quik09 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 206quik09 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ocak 2015 Saat 23:37
bana önerecegin sağlam bir usata varmı sadece hak ettigini alan ögrencinin halinden anlayan :)
Çevrimdışı west84 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206cc RG
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı west84 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ocak 2015 Saat 00:22
20 ye aldim ama bana baya bi paraya mal oldu
206cc 1.6 16V 110HP RG
Çevrimdışı ZP105 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 206 gti
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ZP105 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ocak 2015 Saat 22:36
Bende otomatik cc arıyorum satan varsa
05532301904 whatsap ile görüşebiliriz
Çevrimdışı 206cc_yasin Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 2005 R.GARROS CC OTOMATİK
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 206cc_yasin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2015 Saat 21:25
kardeşim merhaba bende dün roland garros 2005 model aldım alırken denedim tavan kapanıyordu sadece bagaj kapanırken sağ ve sol tırnaklar kapanırken tık der kapınırdı sol taraf oturmadı bende elimde bastırdım tık dedi yuvaya oturdu bagaj kapandı bugün açmak istedim açılmadı acaba kilit yada herhangi bişey kasmış olabilirmi ?
tavan açılır sinyali veriyor ama arka kelebek camlar açılma hazırlığına geçmiyor ?
206 CC ROLAND GARROS_YASİN_
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2668 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5863 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1248 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1271 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 757 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2842 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1964 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12927 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 962 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 565 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 578 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1016 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 902 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16215 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5645 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1981 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 563 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English