Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 Otomatik şanzumancı tanıdığınız usta var mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 Otomatik şanzumancı tanıdığınız usta var mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Sedat Yıldırım Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 57
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Sedat Yıldırım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 Otomatik şanzumancı tanıdığınız usta var mı?
    Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 19:33
Selamunaleykum.
Merhaba değerli arkadaşlar,korktuğum başıma geldi.
Otomatik şanzuman arıza yapınca kaçışı yok illaki inecek ve
3000-4000 TL'den aşağı masrafı düşmez demişlerdi.
Araba ramplarda çekmemeye başladı,araba çekmeyince vitesin
otomatik olarak düşmesi gerekiyor ancak düşmüyordu.Hatta motor çık sıcak olduğu zaman
rampa yuykarı çıkarken,ara ara yanık lastik kosu geliyordu.Akrabamızın oto tamir servisinde
şanzumanın selonoid valfları değişti ancak,orijinal mi yan sanayi mi bilemiyorum.
Fakat problem düzeldi ve bir hafta arabam çok güzel oldu,hatta eskisinden de daha harika.
Ama şimdi yine eski durumuna geldi,rampada adeta yalvaerıyor beni kenara çek de bırak diye.
İşin en üzücü tarafıda,geçen sene memleketime köyüme gidemedim maddi imkan yüzünden.
Bu sene kendimi hazırladım köye,iş yerimden izin kağıdımı aldım.Artık bir hafta kaldı ve ben heyecanla
gün sayıyorum çocuklar gibi.Fakat araba bu problemi çıkarınca şok oldum.
Önce arabaya uzun yol bakımı yaptırdım 550 TL.
Sonra şanzumandaki selonoid valfleri değişti 500 TL.
Şimdi de şanzuman komlpe inecek ve tamirleri yapılacakmış fiyatına 2500 TL dediler.
Kredi kartına 5 taksitle yapıyorlarmış ancak benim ayda 500 TL ödeyecek durumum yoktur.
Zira zaten ayda 300 TL ödediğim taksitlerim var o yüzden yaptıramadım ve köye gitme hayellerim
gözümde kaldı.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan bilgi ve tavsiyelerde bulunmalarını rica ediyorum.
Bildiğiniz tanıdığınız tavsiye edeceğiniz garantili otomatik şanzuman tamircisi var mı?
Ben İstan'bul Güngören'de ikamet ediyorum.Eğer daha hesaplı yaptırabilirsem  o zaman
hemen yaptırıpta ayın 15'inde köyüme gidebilirim.İstanbul'dan köyüme 1000 Km yol var.
Şanzuman bu durumdayken güvenemiyorum uzun yola gitmeye.
İnşaAllah buradan bir çözüm çıkar.
Allah c.c. razı olsuyn sizlerden.
Selam ve Dua ile...
( 2002-206 XR-Otomatik Peugeot )
O' ne derse o olur.
O' ne derse o odur.
Eğ başını ey gönül.
Gerçek dost ancak O'dur...
Sedat Yıldırım
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 19:48
Sedat bey merhaba. 

Öncelikle geçmiş olsun adınıza çok üzüldüm. Selenoidlerin değişiminde yeni tip takıldığında tanıtılması lazım önce ona bakınız tanıtılmış mı? eğer tanıtılmamışsa selenoidler verimli çalışmaz.

Takılan selenoid eski tip mi yeni tip mi kontrol ediniz. Yeni tiplerde aracı vitese taktığınızda şanzımandan cızzz diye bir duyarsınız. 

Ayrıca şanzımanın yağı değiştimi? değiştiyse mobil  LT 71141 mi konuldu bu çok önemli. Ayrıca yağ fazla koyulduysa ya da eksik koyulduysa da bu bir sorundur. Bende şanzımandan çok çektim, istanbulda göstermediğim usta kalmadı ama hiç biri güven vermedi. Eğer gidebilirseniz veliefendi hipodromunun orada peugeot berke yetkili servis var oraya göstermenizi tavsiye ederim. Servis müdürü Birol bey var selamımı söyleyin size yardımcı olacaktır. 

Aracınızın km si nedir? 

Birde bu şanzımanlarda bir özellik var, bir ustadan aldığım tavsiyeye göre yolda giderken mola verdiğinde yeniden yola çıkacağın zaman araç yürümüyorsa aracı "kar modu" na al gideceğin yere gider gelirsin demişti. 
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Sedat Yıldırım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 20:01
Teşekkür ederim değerli kardeşim.
Ne tevafukturki Peugeot servisine gittim.
Şanzumanı baktırmak istedim 120 TL para istediler,
benimde o kadar param yoktu mecburen geri dönüyordum ki,servisin içinden
temiz görünümlü pozitif biri çıktı ve ben ona Güngörene buradan nasıl dönebilir diye sordum.
O da bana tarif etti ve ben ona servisin içinden çıktığı için,siz burada görevlimisiniz diye sordum.
O da servis müdürü olduğunu söyledi.Ben de ona durumumu izah ettim,Allah c.c. razı olsun
kendisindenki,bana arabanı servise çek dedi.Arabayı servise çektim ve oradaki bir ustaya
bu aracın şanzumanına bak dedi problem var mı?
Usta bilgisayarı taktı ve şanzuman hata gösterdi yanlız net bir hata değildi o yüzden şanzuman
inecek ve 3500 4000 TL civarı masrafı var dedi ve ben yaptıramadım tabi.
Arabamın selonoidlerini değiştiren usta bizim akrabaydı.Bana orijinal dedi ama tabi
ben görmedim ve anlamamda zaten.Zaten selonid valfleri ilk değiştiği zaman araba bir hafta boyunca zıpkın gibiydi,rampaya yukarı "D" 'de acaip hızlanıyordu ama hepsi bir hafta,şimdiise
rampada zorlanıyor.
Arabanı motor yağı,yağ filitresi,hava filitresi,polen filitresi,şanzuman yağı ve bil umum uzun yola gideceğim diye de uzun yol bakımı yaptırmıştım zaten.Şanzuman yağıda değişti ama yağ olarak ne koydu bilmiyorum.
İnanın moralim çökmüş durumdayım,tıkandım kaldım...:((
O' ne derse o olur.
O' ne derse o odur.
Eğ başını ey gönül.
Sedat Yıldırım
Çevrimdışı sukur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2000
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sukur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 22:56
Sedat Hocam aynı sorunu yaşıyoruz. Fransız şerefsizlerin bilerek hazırladığı bu tuzak yüzünden yılda yaklaşık 150 bin Peugeot kullanıcısı adam başına 3 Bİn TL para ödüyor bu olaya. Yalnız şunu söyleyeyim. Canını sıkma. Köye gitmek gerekiyorsa da Aracının yağına suyuna bak (Ki bakmışsın) Atla arabana git gel. Bu sorun şehir içinde sıkıntılı. Uzun yolda Allah'ın izniyle hiçbir sıkıntı çıkarmaz. 7-8 ay kullanan var bu arabaları bu şekilde.
Geldiğinde de ucuz yollu bu işi yaptırmak istersen Kurtuluşta otomatikçi volkan usta varmış sadece otomatik şanzıman yapıyor. kurtuluş otobüs son durağında. 1500 TL ye yapıyormuş. Garanti veriyor musun diye de sor. Veriyorsa ona çek arabanı yaptır.
Ben de yarın valfleri ve yağı değiştireceğim. Eğer olmazsa bu adama gidip yaptıracağım aracımı inş.
PUG 206 1.4 XR 2000 BORDO
Çevrimdışı serkan206 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı serkan206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 23:14
sedat bey cok gecmiş olsun,
aynı sorunlar hatta fazlası bendede vardı daha önceden konusmustuk.
burada önemli olan selenoidlerin orjinal olması ve değişimden sonra ayarların DÜZGÜN VE İTİNALI bir şekilde yapılıp, aracın beyninden güncellenmesi. piyasada 40liraya selenoid var.
bazı iş bilmeyen ustalar, birsey olmaz deyip onları takıyorlar ve ne yağ basıncından ne de bilgisayar baglantısından BİHABERLER. korkarım bu tarz ustalara denk geldiniz.
çünkü yaptırdığınız işlemleri ben başta olmak üzere herkes yaptırdı ve özellikle yakın cevremdeki arkadaslarım, sorunlar çözüldü.
en başta dedigim gibi ankarada olsaydınız işinizi halledecek adresler verebilirdim.
çok geçmiş olsun...
1999 206 1.4 benzin/lpg gri oto.şanz.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı serkan206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 23:21
sukur arkadasım git gel bişey olmaz demiş, ama cok büyük bir risk bence,
tırmanma seritlerinde, yokuşlarda aracın cekmeye bilir, özellikle aracınız yüklü ise bu bir felaket yolun ortasında kalabilirsiniz.
ayrıca vites yükseltip düşmeme sorunu varsa bu da cok büyük bir problem, sonucta uzun yol, insanlar 100km nin altında kullanmayacak ve bu hem sizin hemde diger trafiktekilerin hayatını tehlikeye atar.
hadi bunlarıda gecelim, masrafınız 500lira ise ilerleyen bir sorunsa masraf dahada artacak, belkide o iş bilmez ustaların dedigi rakamlara cıkacak...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sukur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 23:27
Haklılık payın var Serkan kardeşim ama hayatta emsali olan vakalara bakmak lazım. Peugeot'un bu kronik Şanzıman problemi yüzünden yolda kalan birine denk gelmedim hiç. Bunu söylememin nedeni de budur. Şayet siz görmüşseniz o zaman özür diliyorum.

Ama dediğim gibi binlerce Peugeot kullanıcısı bunu her gün yaşıyor, çoğu bilmiyor bile ne yaşadığını. Ama tüm bunlara rağmen ne internette ne sağda solda hiç duymadım. otomatik şanzımandan dolayı yolda kaldım diyeni. Zaten S ve * modlarının yanıp sönmesi ile birlikte sabitlenen vites hareketi şu anlama geliyor. Arızalı olan şanzıman kendini korumaya alıyor...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı serkan206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 23:32
:) saygılar.
Çevrimdışı monur Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
09 - Nisan - 1974

Yaşı : 50
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı monur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2012 Saat 23:36
Aracın rampada çekmemesinin nedenini neden hemen şanzımana bağladınız merak ettim.Eskisi gibi balata kokusumu veriyor? eğer yağını eksik yada fazla koymuşlarsa aynı sorunla karşılaşmanız muhtemel ;)

Eğer vites geçişlerinizde sorun yoksa ve öyle balata kokuları almıyorsanız,şanzıman arıza ışıklarınız yanmıyorsa sorun %100 şanzımandan kaynaklı olmayabilir. Aynı rampayı birde benzinde çıkmayı deneyin bakalım ne kadar fark olacak siz bile inanamayacaksınız. Selenoidler değişince en az 500 km LPG de kullanmayın zaten ki alışsınlar.

Bu arada, merak etmeyin, uzun yolda hakikaten sıkıntı çıkarmaz rampada baktınız çok zorlanıyor alırsınız benzine olur biter,düze çıkınca LPG ile devam edersiniz.

Düzenleyen monur - 08 Ağustos 2012 Saat 23:38
2003 Peugeot 206 1,6 16v BVA 5P Şeytan kırmızı
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Sedat Yıldırım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağustos 2012 Saat 19:48
Monur kardeşim aracım gazla veya benzinle çekişinde hiç fark yok.
Sağ olsun Atiker lpg taktırdığım halde,montazjı yapan ustamız harika bir montaj yaptı.
Aracımı denedim benzin yada gaz farketmedi çekişte,nihayetinde enjeksiyonlu.
İki selonid valfi değişti ve yağı değişti.Selonid valfleri orijinalmiş,zaten yan sanayisi yok diyorlar.
Aracım uzun rampalarda motor çok sıcak olduğu zamanlar daha sık çekmemezlik hatası veriyordu.
Rampa yukarı hele de yüklüyse araç gaz yemiyor resmen bayılıyor.O zaman benzine alıyorum değişen bir şey yok.Selonid valfleri değiştiğinde usta bana 200 Km benzinle kullan dedi ve öyle yaptım.Yapıldı ve aracım harika oldu,hani derlerya zıpkın gibi aynen öyle.
Fakat bu mutluluğum bir hafta sürdü ve araç eski durumuna geldi.Şimdi başka bir şanzumancı ustaya götürdüm test etti bilgisayara taktı ve selonidlerin değişmesi gerektiğini söyledi.
Daha yeni değişti dedim,yine bozulmuş dedi.Kaç para masraf olur dedim,500 TL olur,eğer motor üzerindeki potansiyometre de bozuksa o zaman toplam 600 TL olur dedi.
Dün bıraktım bu gün alacaktım,size bu bu durumu yazarken telefon geldi ustadan ve bana
sorunun çözülmedi,bugünde aracın kalacak dedi,selonidvalflerinin haricinde de arıza gösteriyor bilgisayar dedi." Seri ve kış modu ışıkları yanıp sönüyor durduk yerde dedi.Ben de usta bugünde kalsında siz iyice bakın dedim.İnşaAllah başka masraflar çıkarmaz.Yoksa yaptırama araba da kapıda yatar.Ben işe 7.5 Km'lik yolu,otobüslere ters olduğu için üç otobüsle aktarma yaparak gideceğim.
Hayalini kurduğum memlekete işim yatar.Velhasıl beni anlayın işte.
Hayırlısı bakalım sonu ne gelecek?...:((
O' ne derse o olur.
O' ne derse o odur.
Eğ başını ey gönül.
Sedat Yıldırım
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sukur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağustos 2012 Saat 21:54
Sana git dedik memleketine :) Gelince rahat rahat yaptırırdın. Ben de selenoid için verdim aracımı yarın 3. gün olacak. Yarım günlük işi vardı halbuki. Bazen işler uzuyor. Sanayicinin verdiği zaman zarfına pek inanmayacaksın :) İşi almak için minimum süreyi söylüyorlar
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Sedat Yıldırım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2012 Saat 00:11
Orjinalini yazan: sukur sukur Yazdı:

Sana git dedik memleketine :) Gelince rahat rahat yaptırırdın. Ben de selenoid için verdim aracımı yarın 3. gün olacak. Yarım günlük işi vardı halbuki. Bazen işler uzuyor. Sanayicinin verdiği zaman zarfına pek inanmayacaksın :) İşi almak için minimum süreyi söylüyorlar

Doğru söylüyorsun kardeşim...:))
Ama hata gösteriyor ekran da ben de korkuyorum yolda kalırım diye.
Hani ben biraz da engelliyim o bakımdan yollarda perişan olurum diye korkuyorum.
Para durumum iyi olsa yine sorun değil.Bakalım yarın usta ne diyecek,
İnşaAllah halleder yarın da ben de ayın 15'inde yola çıkarım...
O' ne derse o olur.
O' ne derse o odur.
Eğ başını ey gönül.
Sedat Yıldırım
Çevrimdışı monur Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
09 - Nisan - 1974

Yaşı : 50
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı monur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2012 Saat 01:39
Benim eşanjör debimetre kumanda elektrovanası hatası vardı ve ben bunu 1 yılı aşkın bir süredir bu şekilde kullanıyordum.Hatta ve hatta araç bu şekilde 2 sefer Almanya-Stuttgart a gidip geldi. Kontağı açtığımda kar ve spor mod ışıkları belli bir süre yanıp sönüyordu yol bilgisayarında da "automatic gear fault" hatası veriyordu. Bu hatalı olan parçanın görevi de şanzıman yağ ısısını dengeleyen bir parçadır ki bilhassa uzun yollarda risk arz eder.

Ben birazda ihmalkarlıktan ve zamansızlıktan baktırmıyordum. Bu günü kendime ayırdım ve direk 110 km mesafedeki yetkili servise gittim aracı teslim ettim. 3 saat sonra aracım hazırdı ve arızanın kablo temassızlığı olduğu ve giderildiği söylendi. Hakikaten kontağı açtığımda artık uyarılarla karşılaşmıyordum.Bu beni gayet memnun etti ve araç teslim edilmeden önce vezneye uğradım kafamdaki rakam 200-300 tl arası bir şey tutar dedim ve veznede çıkan rakamı görünce inanın çok şaşırdım. 97 TL bir ücret çıkınca karşıma müşteri danışmanı arkadaşa eminmisiniz diye sorma gafletinde bulumdum Smile danışman arkadaş da benim soruma şaşırmış olmalı ki şaşkın bir ifadeyle tekrar bakayım ama evet 97 TL (küsüratıda var) dedi.

Uzun lafın kısası, bazen yüklü rakamlar çıkar diye beklerken bu tip meblağlarla da karşılaşmak olası bir durum.Teşhisi muhakkak yetkili servise yaptırın arkadaşlar.Sonra çözüm aramak daha basit Wink 
2003 Peugeot 206 1,6 16v BVA 5P Şeytan kırmızı
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Sedat Yıldırım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2012 Saat 03:14
Ben İstanbul Zeytinburnu Hipodrumun oradaki yetkili Peugeot servisine götürdüm,bilgisayara takdırdım,bana şanzuman inecek yapılacak,fiyatını sordum 3500 4000 TL arası tutar dediler.
Peki siz ne önersiniz bu durumda,maddi durmum müsait olsa,olsun en azından kafam rahat binerim arabaya derim.Ama maddiyat sıfır,asgari ücretle çalışıyorum,aynı zamanda engelli birisiyim,
o yüzden otomatik vites aldım.Ama karşıma çıkan aksiliğe bakın...
Tıkandım kaldım...:((
Dün güvenilir denilen bir şanzumancıya bıraktım,test yaptılar,bilgisayara taktılar ve 500 - 600 TL
civarı bir rakama yarın gel hazır olur dedi.Bu gün akşam aradım,bu gün bitmedi,başka sorunlar çıktı,
yarın teslim alırsın dediler.Şimdi yarını heyecanla bekliyorum,İnşaAllah sorun hallolur.
İki hafta önce bir oto tamircisinde iki adet selonid valfi ve şanzuman yağı değişti,bir hafta
araba roket oldu,çok hoşuma gitti lakin,şimdi yine eskisi gibi rampalarda çekmiyor,vites düşmüyor,
ancak ben gazı köklersem o zaman vites düşüyor ve aracın çekişi hızlanıyor.
Bu usta dediki selonoid valfleri bozulmuş.dedim yeni değişti,dediki bazen valfler hatalı çıkabiliyor.
Bakalım sonuç ne olacak hayırlısı...
O' ne derse o olur.
O' ne derse o odur.
Eğ başını ey gönül.
Sedat Yıldırım
Çevrimdışı kaderim@61 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
03 - Nisan - 1987

Aracı : Peugeot 206 xs
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kaderim@61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2012 Saat 10:45
arkadaşlar ankarada bilmem işinize yararmı karaca motor spor var peugeot özel servis adam yıllardan beri peugeot arabalarıyla ugraşıyor ve zamanın da yarış arbaları hazırlıyomuş şu andada motor modifiyesi yapıyor isterseniz telefonunu verebilirim otomotik sanzımanı söküp toplarken cok gördüm belki faydası olur.
bize her yer trabzon /206 xs 2003/elyapımı coilover/pionner 8300/kenwwod subwofer
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 3256 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5953 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1255 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1468 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 770 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2893 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1160 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1989 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 13000 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 1025 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 572 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 539 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 583 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 577 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1080 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 960 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16259 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5681 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 2003 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 580 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Berkan123 7
berkogut 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English