Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Modifiye ve Tuning Bilgileri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - HunTaZz ( 22.Sayfa Günceli )
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

HunTaZz ( 22.Sayfa Günceli )

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HunTaZz ( 22.Sayfa Günceli )
    Gönderim Zamanı: 03 Ağustos 2011 Saat 20:01
HunTaZz bugün bakımdan çıktı toplam ufak tefek hatalarda içinde olmak üzere 250 tl ye mal oldu periyodik bakımı biraz fiyatta kazık yedik gibi ama olsun daha gitmiycem o ustaya neyse ben size HuNTaZz'ın yeni resimlerini sunıyım.İşte HunTaZz...
Resimleri en yakın zamanda yükliycem.

Düzenleyen burak_52 - 23 Eylül 2011 Saat 13:26
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağustos 2011 Saat 20:09
Haydi Hayırlısı Olsun Kardeşim...
Ufaktan Modifiye Etmek Çok Zevkli İştir. Tadını Çıkar Hiç Bir Aksesuar İçin Acele Etme İlk Önce Gör Araştır. Aracına Yakışırmı İnternette Örneklerine Bak..
Kafana Yattıysa Uygula, Tıpkı Benim Gibi,
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağustos 2011 Saat 20:20
Orjinalini yazan: AlbaYDemircaN AlbaYDemircaN Yazdı:

Haydi Hayırlısı Olsun Kardeşim...
Ufaktan Modifiye Etmek Çok Zevkli İştir. Tadını Çıkar Hiç Bir Aksesuar İçin Acele Etme İlk Önce Gör Araştır. Aracına Yakışırmı İnternette Örneklerine Bak..
Kafana Yattıysa Uygula, Tıpkı Benim Gibi,

abim haklısın bu ön plakalığı ben bi getze gördüm ama arkadan görmüştüm aracı çok güzel duruyodu bende hem arka hem öne alcaktım param getmedi ondan alamadım yarın arkayada alıcam o zmn yakışcağına eminim.Bu arada Filmler yüzünden de Ahmet abimle seni rahatsız edicez zaten abi.Napıyım abi kimine göre boş ama gençlik hevesimiz işte o kadar abartılı bişeyde olmıycak senin araç gibi tatlı olcak.Allah nasip ederse...Gülme

Düzenleyen burak_52 - 03 Ağustos 2011 Saat 21:54
Çevrimdışı vbmaster Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Ocak - 1980

Yaşı : 44
Aracı : 206 Roland Garros
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı vbmaster Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağustos 2011 Saat 21:48
ya önce netten yapılmışın resmine bakmak gerçekten çok önemli uygulamalı fotolar da var yotube da videolar da var montaj vs. çok rahat oluyo izleyince ...
Sabır doğruyu yapmakta ısrar etmektir ...

Peugeot 206 Roland Garros 2000 Model
1.6i 8v 90 Beygir artık LPG'li (Atiker Fast II)
Otoban faresi :) ARh(+)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağustos 2011 Saat 21:55
Orjinalini yazan: vbmaster vbmaster Yazdı:

ya önce netten yapılmışın resmine bakmak gerçekten çok önemli uygulamalı fotolar da var yotube da videolar da var montaj vs. çok rahat oluyo izleyince ...

abi haklısın.ama bu konularda biraz acemiyim birazda aceleci davrammamdan kaynaklanıyor bütün bunlar Sırıtma

Düzenleyen burak_52 - 04 Ağustos 2011 Saat 14:06
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağustos 2011 Saat 23:54
Orjinalini yazan: burak_52 burak_52 Yazdı:

abim haklısın bu ön plakalığı ben bi getze gördüm ama arkadan görmüştüm aracı çok güzel duruyodu bende hem arka hem öne alcaktım param getmedi ondan alamadım yarın arkayada alıcam o zmn yakışcağına eminim.Bu arada Filmler yüzünden de Ahmet abimle seni rahatsız edicez zaten abi.Napıyım abi kimine göre boş ama gençlik hevesimiz işte o kadar abartılı bişeyde olmıycak senin araç gibi tatlı olcak.Allah nasip ederse...Gülme
Oda Olur Allahın İzniyle...
Film Konusuna Gelincede Elimden Geleni Yapacağımdan Emin Olabilirsiniz... Kardeşim İçinizi Ferah TutunThumbs Up
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 00:01
Orjinalini yazan: AlbaYDemircaN AlbaYDemircaN Yazdı:

Orjinalini yazan: burak_52 burak_52 Yazdı:

Oda Olur Allahın İzniyle...
Film Konusuna Gelincede Elimden Geleni Yapacağımdan Emin Olabilirsiniz... Kardeşim İçinizi Ferah TutunThumbs Up

Film konusunda da hiç şüphem yok abim.Güvenim sonsuz sana Sırıtma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 13:33
bugün arka plakalığımada kavuştum Sırıtma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 13:46
ön ve arka tampon ekleri yan marşpiyerler camlara 1 yada 2 numara film sislere zenon farlara angel:)Sırıtma 2 takım mid 1 bas 5 kanal anfi bi tane pionner teyp Sırıtma bu işin sonu yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk... burak kardeşim hadi hayırlı uğurlu olsun bakalım.... yavaş yavaş kasmadan ufak ufak :))) başla ...

Düzenleyen by_ersin - 04 Ağustos 2011 Saat 13:46
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 13:58
Orjinalini yazan: by_ersin by_ersin Yazdı:

ön ve arka tampon ekleri yan marşpiyerler camlara 1 yada 2 numara film sislere zenon farlara angel:)Sırıtma 2 takım mid 1 bas 5 kanal anfi bi tane pionner teyp Sırıtma bu işin sonu yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk... burak kardeşim hadi hayırlı uğurlu olsun bakalım.... yavaş yavaş kasmadan ufak ufak :))) başla ...

abim söylediklerinin hepsini düşündüm düşünmedim değil ama babam bazı şeylere izin vermiyor aile aracı olarak kullanıldığı için.Allah razı olsun Ahmet abimden geçen gün kanına girdikte film yaptırıcam maaşı alınca sonra bi cd çalar tamamdır abim tampon felan taktıralım desem heralde üstüme atlar babam ve diyceği lafta eminim şu olur'' senin tamponunada sanada....''diyerek devam eder Sırıtma aslında yapınca onunda hoşuna gidiyo güzel olmuş felan diyoda ilk hevesimi kırıyo ama benim inadım sayesinde yine kazanan ben oluyorum Embarrassed
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 14:09
Sırıtma
Çevrimdışı Haksen016 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
23 - Temmuz - 1973

Yaşı : 50
Aracı : peugeot 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Haksen016 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 17:58
maşallah kazasız belasız kullan.
2006 Peugeot 307 XT Triptonik

1973 - Bursa
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 19:15
Orjinalini yazan: Haksen016 Haksen016 Yazdı:

maşallah kazasız belasız kullan.

Amin abicim.Saolasın Gülme
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 19:36
Arka plakalığımda alındı bugün...Artık sıra filmde Embarrassed
Sırıtma Güncel Sırıtma

Düzenleyen burak_52 - 04 Ağustos 2011 Saat 20:06
Çevrimdışı DRIVER34 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
28 - Eylül - 1981

Yaşı : 42
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı DRIVER34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 20:59
hayırlısı olsun ... hadi bakalım .... 
307 14XR16V(Sİyah)2005
5427327273
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 21:06
Orjinalini yazan: DRIVER34 DRIVER34 Yazdı:

hayırlısı olsun ... hadi bakalım .... 

saolasın abi.Gülme
Çevrimdışı yeditepely Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
12 - Ocak - 1985

Yaşı : 39
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yeditepely Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 21:24
dostum sana shoplada yardımcı oluruz;))
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 22:04
10.cu ayıma giriyorum arabaya yaptığım en büyük değişiklik fırlayan jant kapağımın yerine yenilerini almaktı GKN 3 abi hayranım size ya hemen sarılıyorsunuz bu tarz işlereAlkış kazasız belasız kullan bu arada güzel olacak gibi görünüyor:)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 00:43
Orjinalini yazan: mustafa_uslu mustafa_uslu Yazdı:

10.cu ayıma giriyorum arabaya yaptığım en büyük değişiklik fırlayan jant kapağımın yerine yenilerini almaktı GKN 3 abi hayranım size ya hemen sarılıyorsunuz bu tarz işlereAlkış kazasız belasız kullan bu arada güzel olacak gibi görünüyor:)

abim gençliğimin vermiş olduğu ateşle bişeyler yapıcam.abi yapıcaklarımda abartılı bişey olmıycak zaten kendi çapımda Allah nasip ederse...Gülme

Düzenleyen burak_52 - 05 Ağustos 2011 Saat 00:45
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 00:44
Orjinalini yazan: yeditepely yeditepely Yazdı:

dostum sana shoplada yardımcı oluruz;))

abim çok iyi olurda shoplada düşündüğüm 2 şey var ön farlar karartma yaptırmak bide cam film mi yaptırcam onları shopla kaba taslak görsem fena olmaz bu konuda deneyimli arkadaşlar yardım ederse sevinirim..Gülme
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 19>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 7743 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 6619 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1346 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 2739 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 885 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 3051 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1273 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 2138 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 14281 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 3040 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 643 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 565 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 614 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 606 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 2644 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 1902 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16392 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5792 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 2075 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 616 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MAY EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
private20 5
KagaN 3
talip206 3
ZD106 3
Safak74 2
Berkay Erdinç 2
feyyazbugan 1
reiho 1
ykirac 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English