Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Çizik kalemleri işe yarıyormu?

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Sohbet \ Muhabbet
Forum Tanımlaması: Sohbet ve Muhabbet alanı. Araç sorunları haricinde ki tüm konuları bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=9794
Tarih: 08 Mayıs 2024 Saat 02:52
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Çizik kalemleri işe yarıyormu?
Mesajı Yazan: serkan.ist
Konu: Çizik kalemleri işe yarıyormu?
Mesaj Tarihi: 28 Haziran 2010 Saat 20:45
Lütfen tecrübe eden arkadaşlar yorumlasın. Hiç denemeden bence işe yaramaz demenin bize faydası yok.

Piyasada kullanılan çizik kalemlerinin veya çizik giderici malzemelerin işe yarıyormu? Marka olarak hangi çizik giderici etkilidir yada etkili olan varmı? Çiziklerin boyutlarına göre tecrübenizi aktarırmısınız.

Fix it pronun çok reklamı var ama işe yarıyormu ne kadar yarıyor?

-------------
Av. Serkan Türker

Cevaplar:
Mesajı Yazan: SahinGün
Mesaj Tarihi: 28 Haziran 2010 Saat 23:12
Bire bir deneyimim olmadı ama bir çok video izledim mutlaka sizde incelemişsinizdir. Fix it pro baya bir ünlü bu konuda, ama sanırım aynı yere 3 5 kez uygulamak gerekiormuş belli aralıklarla ve bir arkadaşımın bağsettiğine göre de cizik olunan yer aynı şekilde bir süre sonra tekrar belirginleşiyormuş, Yani geçici bir çözüm için değerlendirilebilir...

-------------
Şahin Gündoğan QuiK_

Mesaj Tarihi: 28 Haziran 2010 Saat 23:31
Açıkçası bana da arabasını satmak yada özel günlere hazırlamak için çıkarılan ürünler gibi geliyor. sanırım işlemden sonra cila uygulamak ömrünü biraz uzatsada yinede dediğiniz gibi kısa süreli ürünler gibi. Ama nekadar kısa süreli? Bir hafta bir ay bir yıl ? bunun cevabını ancak tecrübe eden arkadaşlar verecektir sanırım. 

-------------
Av. Serkan Türker

Mesaj Tarihi: 28 Haziran 2010 Saat 23:34
Haklısınız bu konuda bir tecrübem yok ama arkadaşımın arabasına uygulamıştık böyle birşey kış ayında yaptıgımız için dediği sanırım yağıştan etkileniyor çizik tekrardan meydana çıktı demişti... Bir kaç kez konuşuldu diye hatırlıyorum sitede eğer aratırsanız belki işinize yarar şeyler çıkabilir...

-------------
Şahin Gündoğan QuiK_

Mesajı Yazan: vbmaster
Mesaj Tarihi: 29 Haziran 2010 Saat 00:09
bu tarz ürünler aracı satmadan önce alıcının hakkına girmek için alınıyor ilk bilemedin ikinci yıkamada hemen atıveriyor ...

-------------
Sabır doğruyu yapmakta ısrar etmektir ...

Peugeot 206 Roland Garros 2000 Model
1.6i 8v 90 Beygir artık LPG'li (Atiker Fast II)
Otoban faresi :) ARh(+)

Mesajı Yazan: fourus_06
Mesaj Tarihi: 29 Haziran 2010 Saat 09:08
Orjinalini yazan: vbmaster vbmaster Yazdı:

bu tarz ürünler aracı satmadan önce alıcının hakkına girmek için alınıyor ilk bilemedin ikinci yıkamada hemen atıveriyor ...
Thumbs Up

-------------
http://img695.imageshack.us/i/dsc01933000000000000000.jpg/" rel="nofollow">

Mesaj Tarihi: 29 Haziran 2010 Saat 11:21
Fixit pronun sıkça sorulan sorular sayfasında son soruda çiziklerin geri gelmeyeceği özellikle vurgulanmış.

Fix It Pro Sıkça Sorulan Sorular

Ne kadar sürede etkisini görebilirim?

Çiziğin bulunduğu yere sürmeye başladığınız an itibarı ile görebilirsiniz. Sürdükten sonra 1 saat güneşin altında kalması gerekiyor.

Fix It Pro kalemini nasıl kullanacağım?

Çok basit, sadece çiziğin bulunduğu bölgeye süreceksiniz.

Fix It Pro kaleminin çizik dışında kullanmamın bir zararı var mı?

Tabiki de yok. Ama sadece çiziklerin üzerinde kullanmaya özen gösteriniz.

Fix It Pro kalemi tam olarak nasıl çalışır?

Fix It Pro'nun özel formülü ile UV güneş ışınlarının etkisiyle çiziklerinizi kapatır ve daha önceden çizik olduğu belli olmaz.

Fix It Pro kalemi her renk araçta kullanabilir miyim?

Fix It Pro'yu her renk araçta kullanabilirsiniz. Aracınızın rengi ne olursa olsun %100 etki gösterir.

Çizikler gittikten sonra tekrar geri gelir mi?

Hayır, geri gelmez. Çizikleri tamamen kapatır bir daha geri gelmemek üzere onları yok eder.

Bir deneyeyim. Bakalım neler olacakEmbarrassed

-------------
Av. Serkan Türker

Mesajı Yazan: Hacı
Mesaj Tarihi: 29 Haziran 2010 Saat 12:40
Bu ürünü daha önce paylaşmıştım kullanan varmı diye ama biraz araştırdıktan sonra kandırmaca bi ürün olduğunu ve işe yaramadığını hatta araçlarına zarar veren arkadaşlar olduğunu öğrendim tabi denemek size kalmış sonradan ben ürünün reklamı olmasın diye konu'nun forumdan silinmesini istemiştim gökhan sağolsun kırmadı beni... 

-------------

Mesaj Tarihi: 29 Haziran 2010 Saat 16:24
Serkan Bey yanlış anlamayınız ama hiç bir ürün satıcısı benim ürünüm kötü demez o yüzden sss da belirtilen çizik bi daha geri gelmez kısmı beni tatmin etmedi açıkçası... Ama birinci elden tecrübesi olan arkadaşlar varmı bilemiyorum, olmadı siz denemeyi koymuşsunuz kafanıza hiç olmazsa bir tecrübe olmuş olur...

-------------
Şahin Gündoğan QuiK_

Mesaj Tarihi: 29 Haziran 2010 Saat 17:35
Yanlış anlaşılacak bir durum yok. Bir ürünün satıcısı internet sitesinde ürün kalıcıdır diye açıkça reklamını yapıyorsa bunu sağlamak zorundadır. Ürünü siteden resmi faturalı olarak almayı düşünüyorum. Ürün reklamdaki gibi dedikleri gibi çıkmadığı taktirde ürünü iade eder ve maddi manevi hukuki haklarımı ararım.

Hakkını aramayan ve kandırılmaya çok alışkın bir ülkenin çocukları olmaktan çıkmalıyız artık...

-------------
Av. Serkan Türker

Mesajı Yazan: zaferpls
Mesaj Tarihi: 29 Haziran 2010 Saat 19:13
arkadaşlar bi arkadaşım 79 tl ye lt hiç bi işe yaramıyor aldığına bin pişman oldu,yanımda birlikte denedik çizim mizik kapattığı yok paranızı çöpe atmayın

Mesajı Yazan: t@lip
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2010 Saat 13:42
fox it pro'yu kullanan çok fazla kişi yok, kullandığını söyleyen bir kaç kişi de hiç bir işe yaramadığını söylüyor..

-------------
En iyisi senin olandır

Mesajı Yazan: peugeotefe
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2010 Saat 13:59
Açık söylüyüm hiç bi işe yaradığı yok

-------------
PEUGEOT YEDEK PARÇA TAMİR BAKIM SERVİSİ

Mesajı Yazan: okan77
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2010 Saat 16:32
Medyada yayınlanan reklam videoları sanki tersten yayınlanıyor gibi hiç dikkat ettiniz mi?
Sadece bir el bir de çizik kapatan kalem görüyoruz.. Yada gerçekten kaput üstüne çizik atan bir kalem... Video tersten izleniyor, kalem çiziği kapatıyor... Ya da kullanılan teşhir ürünü ile satılan ürün bileşenleri çok ama çok farklı... Bu nedenle memnun kalınmıyor olabilir...

Mesajı Yazan: sdurmus61
Mesaj Tarihi: 02 Temmuz 2010 Saat 10:50
ince çizikleri kapatıyor bunu deneyip gördüm ancak az bi derin çiziklerde 5 deil 10 kezde bile faydası yok bence boşuna masraf aldık bir kere bunun gibi nelere para vermedikki

-------------
sdurmus61

Mesaj Tarihi: 02 Temmuz 2010 Saat 12:08
Bilgiler için teşekkürler. Konu yeterince aydınlandı sanırım.

-------------
Av. Serkan Türker

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net