Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

P.T'ye Geliş Hikayeniz !!!

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Sohbet \ Muhabbet
Forum Tanımlaması: Sohbet ve Muhabbet alanı. Araç sorunları haricinde ki tüm konuları bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=5036
Tarih: 28 Nisan 2024 Saat 01:55
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: P.T'ye Geliş Hikayeniz !!!
Mesajı Yazan: Guests
Konu: P.T'ye Geliş Hikayeniz !!!
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 16:20
Evet arkadaşlar doğru yolunda emın adımlarla devam eden Peugeotturkey.com'a gelıs hıkayenızı bırde sızlerden dınleyelım ..

ben ınternette gezınırken rastlarım sıtemıze ve burda olmaktan cok mutluyum :) kendımı sanslı hıssedıyorum acıkcası..

Cevaplar:
Mesajı Yazan: 48-gti
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 16:24
aracımı aldığım zaman nette gezerken 2 tane siteye rastladım  bunlardan biri P.T  diğeri ise önemli diil :) ikisinede üye oldum fakat diğer sitenin üyelerine gösterdiği tavır hoşuma gitmediği için sadece P.T deyim.

-------------
-

Mesajı Yazan: HakanGokdemir
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 16:26

Güzel bi konu Emrah, tebrikler...

Sahibinden.com da bir parça ararken Hakkı (NU103) ile tanıştım ve onun daveti ile katıldım PT ailesine...

-------------
Hakan GÖKDEMİR
0 533 215 8019

Pendik / İSTANBUL
26.08.1980

A RH +

Kardeş zorunlu dosttur, Dost seçilmiş kardeştir...

Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 16:33
benim zaten haberim vardı açılacağından :) Serhat ve Deran Abi sayesinde katıldım

Mesajı Yazan: smttali
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 16:58
kadıköy semalarında arabamla gezereken bitane 106 gtı görmüştm arkasında http://www.peugeotturkey.com - www.peugeotturkey.com yazan bi sticker görmüştm ordan aklımda kalmıştı

Mesajı Yazan: simsiyah
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 17:19

bende kadıköy taraflarında 206'nın arkasında ki sticerda görmüştüm sitenın adını merak edip girdim birde baktımki aranızdayım üye olmuşum :)) gerçi gökhan hala bana o sticerlardan yollamadı ama  :)) neyse canı saolsun...  

Mesajı Yazan: İsmailAteş
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 17:23
Hakikaten güzel konu olmuşThumbs Up
Bende geçen sene marttaki körfez draglarına gökhanla gitmiştim.Orda bahsetmişti böyle bir site açıcağından.Açılır açılmazda üye oldum..İyiki de olmuşumWink

Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 17:40
Orjinalini yazan: simsiyah simsiyah Yazdı:

bende kadıköy taraflarında 206'nın arkasında ki sticerda görmüştüm sitenın adını merak edip girdim birde baktımki aranızdayım üye olmuşum :)) gerçi gökhan hala bana o sticerlardan yollamadı ama  :)) neyse canı saolsun...  

en kısa zamanda yollarız :)

Mesajı Yazan: HakanGokdemir
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 17:42
Orjinalini yazan: EmRaH EmRaH Yazdı:

en kısa zamanda yollarız :)

Emrah Engin abimiz, geldiğinden beri sticker istiyor bu işi sen halledersin...

-------------
Hakan GÖKDEMİR
0 533 215 8019

Pendik / İSTANBUL
26.08.1980

A RH +

Kardeş zorunlu dosttur, Dost seçilmiş kardeştir...

Mesajı Yazan: simsiyah
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 18:02
valla şaka bir yana arkadaşlar p.t hepimizin sitesi olarak görüyorum ben ve sitemizin reklamını ne kadar çok yapabilirsek o kadar çok pejo kullanıcısına ulaşmış olucaz ve hem bu pejo kullanıcılarının sorunları çözmede yardımcı olacak hemde arkadaşlıklar dostluklar oluşmasında yardımcı olucaktır.

Mesajı Yazan: Emin
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 18:14
Bende koşuyolunda oturuyorum. Site üyelerinden atakan sayesinde siteye üye oldum birkaç çimen buluşmasından sonra artık bu ailenin bir ferdi  oldum. Zamanlada bağımlılık haline dönüşmeye başladı, Her konuya yorum yapmasamda bişeler yapmasamda sitede online olup konuları incelemek bile hoşuma gidiyor.
Sticker'ı olmayan arkadaşlarımız için Gelebilenlere yarın akşam kartvizit ve sticker verilecektir. Aramıza katılamayanlara ise kargo ile göndeririz .
Sticker'ın bir kötülüğü aşağıdaki şekildeki gibi talihsiz anlarda yakalanabiliyoruz arkadaşlar o  zamanda sitenin adı biraz karalanıyor galiba:(

http://imageshack.us">
http://g.imageshack.us/img88/image0db1.jpg/1/">

Mesajı Yazan: GökhaN
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 19:30

stickerlar hazır yarın sarhat a vericem maslaktan alabilirsin.

-------------
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> https://www.pejo.com.tr" rel="nofollow - www.pejo.com.tr

Mesajı Yazan: haruncoskun
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 19:40
Orjinalini yazan: Emin Emin Yazdı:

Bende koşuyolunda oturuyorum. Site üyelerinden atakan sayesinde siteye üye oldum birkaç çimen buluşmasından sonra artık bu ailenin bir ferdi  oldum. Zamanlada bağımlılık haline dönüşmeye başladı, Her konuya yorum yapmasamda bişeler yapmasamda sitede online olup konuları incelemek bile hoşuma gidiyor.
Sticker'ı olmayan arkadaşlarımız için Gelebilenlere yarın akşam kartvizit ve sticker verilecektir. Aramıza katılamayanlara ise kargo ile göndeririz .
Sticker'ın bir kötülüğü aşağıdaki şekildeki gibi talihsiz anlarda yakalanabiliyoruz arkadaşlar o  zamanda sitenin adı biraz karalanıyor galiba:(

http://imageshack.us">
http://g.imageshack.us/img88/image0db1.jpg/1/">

kardeşim sende bu EDS sini bayağı bi gazabına uğruyosun :(

-------------
I Love my <font color=RED>H[/COLOR]onda

Mesajı Yazan: elenor
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 21:33
google arama motorundan buldum sitenin içerigi beni çeken tarafı olmuştur,birde üyelerin arasındaki samimiyet 10 numara.

-------------
206 HDİ 1,4

Mesajı Yazan: EMRE
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 22:14
mirakı başka bi siteden tanıyom bigün onun msnsinde peugeotturkey yazıyordu nasıl bişey diye gireyim bakayım dedim öylede bagımlılık yaptı bende site Smile

Mesajı Yazan: MirakGTI
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 22:28
Orjinalini yazan: emquazarre emquazarre Yazdı:

mirakı başka bi siteden tanıyom bigün onun msnsinde peugeotturkey yazıyordu nasıl bişey diye gireyim bakayım dedim öylede bagımlılık yaptı bende site Smile
Saolasın iyiki geldin aramıza ;)
bende Serhat abiden duymustum öyle üye oluwerdım =)

-------------
www.PeugeotTurkiye.Com
"Tuning Sitesi Değil Marka Sitesidir"
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=8290 - Forum kurallarını okumak için tıklayınız!

Mesajı Yazan: sinan-s
Mesaj Tarihi: 12 Şubat 2009 Saat 23:18
Bende serhat abiden duyudm

-------------
106 QUIKSILVER OUT

Mesajı Yazan: A.L.P
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 01:11
bende googleda rasladm.sitenin guncel aktif ve bulusmalar sayesinde olusan samimi bi ortamını gorunce hosuma gitti gerisi geldi iste...:D

Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 07:58
bu kadar mı :)

Mesajı Yazan: hsnsnr
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 09:32
deranla msnde birşey konuşuyorduk siteden bahsetti
aradığını orada bulursun dedi
baktım buldum :)
o günden beri buradayım....
teşekkürler deran ..................

Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 09:39
arkadaşlar bu stickleri nerden bulabilirz burda ilgilenen arkadaş varmı varsa bana yardımcı olabilirmi acaba

Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 09:44
Orjinalini yazan: smttali smttali Yazdı:

arkadaşlar bu stickleri nerden bulabilirz burda ilgilenen arkadaş varmı varsa bana yardımcı olabilirmi acaba
Var kardeşim ben sana yardımcı olurum akşam gelebilirsen yada yarın buluşur sticker takarız ben kadıköydeyim sen nerdesin?

Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 09:45
bende idealtepedeyim

Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 09:47
Orjinalini yazan: smttali smttali Yazdı:

bende idealtepedeyim
mailto:excellent_naughty@hotmail.com - excellent_naughty@hotmail.com
Senin msn'in gözükmüyor.
Msnden eklersen ordan konuşallım olurmu?

Mesajı Yazan: osmans
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 10:15
slm arkadaslar bende nette bos bos dolasırken tesadufen sıteyı buldum ve uye oldum ıyıkıde olmusum. sıcak ve sevıyelı bı ortam.. bırde stıckerım olsa tam olacak ama

-------------
woodo_21

Mesajı Yazan: GökhaN
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 10:22
Orjinalini yazan: osmans osmans Yazdı:

slm arkadaslar bende nette bos bos dolasırken tesadufen sıteyı buldum ve uye oldum ıyıkıde olmusum. sıcak ve sevıyelı bı ortam.. bırde stıckerım olsa tam olacak ama

izmire stickerlar gönderilidi. 2 gün önce emre akın izmir temsilcimizden teslim alabilirsiniz.

-------------
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> https://www.pejo.com.tr" rel="nofollow - www.pejo.com.tr

Mesajı Yazan: EMRE
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 10:22
Orjinalini yazan: osmans osmans Yazdı:

osman izmirdensin demi msnye eklersen sticer verebilirim
emre_a35@hotmail.com

Mesajı Yazan: Fatih
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 12:37
bende arama motorundan buldum.tanıştık arkadaşlarla ve bazı konularda yardıma ihtiyacım vardı..sağolsunlar yardım ettiler..teşşekkür ederim inşallah böyle devam eder..

-------------
rüzgarın nasıl estiği farketmez.asıl fark yaratan rüzgara karşı yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır..

Mesajı Yazan: Demir
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 14:46
Forumdan bazı arkadaşlar bilgilendirdi.....

Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 16:37
cok güsel bişi yaa bu yardımlaşmak inş hep böle olunur peugeot turkey fan club da bu yakışır yani

-------------
HKS

Mesajı Yazan: Atakan
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 17:44
benzin alırken etrafımı sardılar zorla üye yaptılar benide :)
o sırlalar yokmu bizim 106 ların fun clubu diye düşünüyordum kısmet ayağıma geldi :)

Mesajı Yazan: AydinBeyol
Mesaj Tarihi: 13 Şubat 2009 Saat 21:58
bende yeni peugeot konsept araçlarını arıyordum internette. arama motorundan buldum. iyiki bulmuşum.

Mesaj Tarihi: 14 Şubat 2009 Saat 01:14
Orjinalini yazan: Atakan Atakan Yazdı:

benzin alırken etrafımı sardılar zorla üye yaptılar benide :)
o sırlalar yokmu bizim 106 ların fun clubu diye düşünüyordum kısmet ayağıma geldi :)

:):):)

Mesaj Tarihi: 14 Şubat 2009 Saat 12:46

nette dolasırken bulmuştum siteyi iyikide bulmuşum...=)

Mesajı Yazan: YKP
Mesaj Tarihi: 14 Şubat 2009 Saat 15:50

sitenin açılagacını öncelerden biliyordum deran abi ve serhat abi sayesindede burdayım burda olmaktan cok memnunum pt nin farklı bir havası var içerik bakımındanda cok güzel diger tuning sitelerine kıyasla cok daha farklı... umarım böyleede devam eder

Mesaj Tarihi: 14 Şubat 2009 Saat 15:52
Orjinalini yazan: YKP YKP Yazdı:

sitenin açılagacını öncelerden biliyordum deran abi ve serhat abi sayesindede burdayım burda olmaktan cok memnunum pt nin farklı bir havası var içerik bakımındanda cok güzel diger tuning sitelerine kıyasla cok daha farklı... umarım böyleede devam eder

bu guzel yorumun ıcn tsk ederız..

Mesaj Tarihi: 21 Şubat 2009 Saat 15:26
gncl

Mesaj Tarihi: 25 Şubat 2009 Saat 08:14
up

Mesaj Tarihi: 04 Mart 2009 Saat 12:03

googlede aracımın sorununa care ararken buldum.:)

Mesajı Yazan: enesof
Mesaj Tarihi: 04 Mart 2009 Saat 14:48
aracıma koyulan bir kartvizit sayesinde pt yi tanıma fırsatım oldu

Mesajı Yazan: miller_7
Mesaj Tarihi: 05 Mart 2009 Saat 01:35
bende arabamla ilgili parçalar ararken rastladım siteye gayet iyi geldi artk burdaym :)

Mesajı Yazan: taylan43
Mesaj Tarihi: 05 Mart 2009 Saat 09:54
İstinye Parkta alışverişten döndükten sonra arabama bırakılan kartvizit vesilesiyle tanıştım bu siteyle... Big smile

Mesajı Yazan: Atakan-A
Mesaj Tarihi: 02 Haziran 2009 Saat 22:43
fuarda standı gördum ve ortam hosuma gitti üye olmak istedim

-------------
http://img20.imageshack.us/i/pugm2.jpg/">

Mesajı Yazan: H@K@N_206
Mesaj Tarihi: 02 Haziran 2009 Saat 23:09

ben tavsiye üzerine geldim ama iyikide gelmişim sizin yani peugeotturkey'in bi parçanız olmak bi ayrıcalık diye düşünüyorum o yüzden hep sizinleyim diyorum...

-------------
TAKLİTLERİMDEN SAKININ H@K@N_206

Mesajı Yazan: SelmanBeber
Mesaj Tarihi: 03 Haziran 2009 Saat 04:58
aracıma parça ararken tesadüfen buldum üye oldum iyikide üye olmuşum. Burda çok iyi ve değerli insanlar tanıdım yıllardır bulunduğum sanal alem dünyasındaki en samimi ve en sıcak ortamı burda buldum. iyi varsınız iyiki PT var.
birde stiker ve kart vizit olsa elimde.tam süper olacak ama...
KEndi imkanlarımla kart vizitler yapmıştım gördüğüm pug. camlarından atıyordum ama şimdi onlarda bitti.
Acil destek :)))

-------------
3 in 1     

FS 156
F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

Mesajı Yazan: asi_cocuk
Mesaj Tarihi: 09 Haziran 2009 Saat 12:21
saolsun emrah abi sitenin kartını verdi bende kayıt oldu sizin gibi abilerimle tanışmış oldum ama pek buluşmuylara gelemiyom o ayrı :d

-------------
honda kinetic 34 FD 074
hundaı h 100 34 ZK 8622

Mesajı Yazan: Murat
Mesaj Tarihi: 09 Haziran 2009 Saat 13:35
2 ay önce 206 ımı yeni almıştım.
Google da Pug forumu ararken bulmuştum. Bi kaç tanesine üye oldum ama en iyisi ptturkey :)

Mesajı Yazan: CIHANGIR_DONMEZ
Mesaj Tarihi: 09 Haziran 2009 Saat 13:56
Orjinalini yazan: EmRaH EmRaH Yazdı:

Evet arkadaşlar doğru yolunda emın adımlarla devam eden Peugeotturkey.com'a gelıs hıkayenızı bırde sızlerden dınleyelım ..

ben ınternette gezınırken rastlarım sıtemıze ve burda olmaktan cok mutluyum :) kendımı sanslı hıssedıyorum acıkcası..
benıde sen cagırmıstın  LOLLOL

Mesaj Tarihi: 09 Haziran 2009 Saat 13:59
dogru yol burası =)

Mesaj Tarihi: 06 Temmuz 2009 Saat 19:55
bu kadarcık mı :p

Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2009 Saat 16:15
siteyi bir kaç kişiden duymuşum. bir baktım ki bende PT 'li olmuşum =)

Mesajı Yazan: master
Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2009 Saat 16:21
İkitelli EFE yönlendirmesi sonucunda üye oldum. 

Mesajı Yazan: deniz_206
Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2009 Saat 16:47

bende bitane peugeot servisinden duydum msn nikine yazmıştı http://www.peugeotturkey.com - www.peugeotturkey.com hemen oradan kopyala yapıştır ve üye oldum bakın şimdide bölge temsilcisi oldum burda olmaktan mutluyum diğer siteler gibi çıkarcı arkadaşlar yok en azından dostluk ve samimiyet bambaşka herkes birbirini 40 yıldır tanıyormuş gibi inşallah bu böyle ebedi devam eder allah bozmasın bu ilişkiyi.

-------------
206 PANAROMIC 1.4 benzinli   34 BR 4985

0535 648 84 68

Mesajı Yazan: Çervato
Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2009 Saat 21:57
Acentadan (Açı) 206 mı teslim aldım. Bir fun club ile bilgi payalaşımı amaçladım.  Google sağolsun...

-------------
100 lira kazanıp 101 lira harcıyorsan rezil olursun, ancak 100 lira kazanıp 99 lira harcarsan vezir olursun!

Mesajı Yazan: TOLGA
Mesaj Tarihi: 25 Temmuz 2009 Saat 17:01
bende siteyi ilk olarak Deran Tuyner'den duymuştum, onun vasıtası ile üye oldum,
kendisine teşekkür ederim.

-------------
KADIN DEDİĞİN,
İSTANBUL GİBİ OLMALI,
FETHİ ZOR,
SAHİBİ TEK...

Mesajı Yazan: Carmania
Mesaj Tarihi: 26 Temmuz 2009 Saat 11:54
GKN gökhan arkadaşımızın başka bir sitede ilanı vardı, bakdım ki adam 106 GTI jant lastik satıyo Smile
Sonra malum telefona sarıldım felan biraz pazarlık muhabbetten sonra neyse fiyatta anlaştık akşam vakti kalktık gittik bi kafede buluşduk ölece tanışdık.. Sonra çay çorba muhabbet derken gökhan bi kart vizit uzattı bana ölece buraya geldim ve kaldım şimdi o eski siteyede takılmıyorum :) Forever PT
Not: Gökhanın ticareti çok iyidir lastik ve jantları bile almaya gittiğimde özenle poşetlemişdi Big smile

Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2009 Saat 10:46
Forever PT :)

Mesajı Yazan: cosiaL``
Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2009 Saat 11:32
ßende Üniversitede Cafede Takılıyordum ßi ßaktım arkada ßiri pegoutturkey'e Giriyor Dedim ßi Giriyim ßi ßaktım ßurdaym  o malum ki$i Harun aßi :P=)

-------------
๋ ßi尺 uмuイイu尺 リムşムмムズ.. ๋
       <3 1o6GTİ

Mesajı Yazan: Aytaç
Mesaj Tarihi: 25 Eylül 2009 Saat 00:34

bu siteye mlrak kardesimin sayesinde katıldım..mlraka cok tesekkur ederim.!onceleri kem küm etsemde  geldim gittim buraya uye oldum..tek bir bulusmaya katıldım oda gayet keyfliydi.İstanbulda sel yagmur camur olmasına ragmen..!!baska hicbir yerde yazıp cizmem sadece burasııı...Star

VD2OOO

Mesajı Yazan: Kaya206
Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2009 Saat 22:28

Önce bir adet 206 aldım Smile sonra "ben bu arabayı tanımıyorum, nerden yardım alabilirim" diye kaşınmaya başladım ve işte bugün buradayım. LOL

-------------
Peugeot 206 1.4HDI

Mesajı Yazan: EminÖNAL
Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2009 Saat 23:47
bnde trafikte seyir esnasında arkamdan gelip önüme geçmesi bir olan,yanlaya yanlaya uzayan bi 106 nın arka camındaki sticker gördüm ve geldim :)

-------------
A3

Mesajı Yazan: Muratas
Mesaj Tarihi: 23 Ekim 2009 Saat 09:22
Selamlar 

Benim haberim bile yoktu böyle bir site olduğundan 3 yıldır Peugeot a biniyorum Hart top ararken bu site karşıma çıktı bende üye olayım dedim benim hikayem böyle biraz geç kaldım bu siteye üye olmaya kusura bakmayın.birde dün gece aracımı sattım 

Mesajı Yazan: Ragnarok
Mesaj Tarihi: 23 Ekim 2009 Saat 09:34
Ben internette gezinirken buldum. Aracımın torpido gözünde ışık yoktu. Nedense hiç merak etmemistim. Satmaya karar verdigimde bari taktırıp satayım eksik olmasın araçta dedim. Arastırırken bu forumu buldum ve normalde olmadıgını ögrenince yaşadıgım dumuru anlatamam. (O güne kadar kullandıgım aracların hepsinde vardı)

-------------
Buğra

Mesajı Yazan: rocco86
Mesaj Tarihi: 23 Ekim 2009 Saat 10:57
bir arkadaşımın g.puntosu var ve keyifli bir forum siteleri, tüm site ramazanda bi akşam iftar yemeği organizasyonu yaptılar ve yemeğe bende davetliydim. organizasyon süperdi katılım mükemmeldi 30tane g.punto vardı yemekte kendi kendime dedimki g.puntocuların bi forumu varsa bizimde kesin vardır dedim eve gelince biraz araştırdım ve peugeotturkey forumunu buldum biraz inceledim ve hoşuma gitti sonra üye oldum iyikide olmuşum keyifli bir ortam Smile

Mesajı Yazan: shamed
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2010 Saat 15:24

ßende  http://www.google.com.tr - www.google.com.tr  peugeot forum yazdım 2.site burası çıktı üye oldum direk ßurdaim

-------------
Sen Giderken Ben Dönüyodum Diyenler! Bir Gün Beraber Yürüyelim

Bakalım Kim Önce Dönücek

Mesajı Yazan: alpayarzu
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2010 Saat 15:28
Çok basit diğer üye olduğum forum baktım tatmin etmiyor google a peugeot forum yazdım burayı gördüm.Hoşuma gitti artık burdayım :)

-------------
darbeler yesende yüreğine affetmek en asil intikam.

Mesajı Yazan: Doktor
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2010 Saat 16:34
Bir çok arabayı tanırdım ama Pug'lar hakkında 106 GTİ hayranlığım dışında hiç bilgim yoktu. Kısmet olup da bir 307 aldım, sonra nette Pug siteleri aramaya başladım. İstanbulda gezerken başka bir pug tuning stickeri görmüştüm, ordan başladım ama ortamı sarmadı beni. Google'a "peugeot turkey" yazınca PT çıktı karşıma, o gün bugündur, hatta aracımı satmış olduğum halde her fırsatta burdayım... 
Burada arkadaşlık olsun, bilgi olsun çok şey var, hatta servisten beklediğim her şey...

-------------
Doktorlar da modifiye sever... :)

Mesajı Yazan: firat.pj34
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2010 Saat 19:46
googleye peugeot forum yazınca çıktı kaçırmadım çok mutluyum pugcu kardeşlerimi görünce

-------------
Peugeot bir tutkudur

Mesajı Yazan: Celalettin
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2010 Saat 21:34
 Aracımı 2 ay önce aldım.Bilgi edinmek isterken birkaç siteye takıldım.Ama hiçbirinin ciddi olmadığını gördüm.Konular ortada kalmış,seviye düşmüş velhasıl bana göre değildi hiçbiri.Sonra sitemize tesadüfen girdim ve inceledim.Tutarlı,ciddi ve en önemlisi saygı ve sevgiyi gördüm sitede.Üye oldum ve hoşgeldiniz mesajları gelmeye başladıve bu durum  çok hoşuma gitti.Yöneticilerin uzmanların ve teknik servisin samimi ve sıcak yaklaşımları bağımlı kıldı beni bu siteye.Sabah dershaneye gelir gelmez ilk işim siteye girmek oluyor ve hep online kalıyorum.Sizlerle olmak güzel be sevgili forum üyeleri.

Mesajı Yazan: EminÖNAL
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2010 Saat 22:13
geçerken uğradım :)

bidaha da çıkamadım :)

-------------
A3

Mesajı Yazan: ErkanKurnaz
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2010 Saat 23:41
Orjinalini yazan: €m!n €m!n Yazdı:

geçerken uğradım :)

bidaha da çıkamadım :)
++++++ aynen bende emin

-------------
Erkan KURNAZ

1982/ERZURUM

0 RH +

NİLÜFER/BURSA

Mesajı Yazan: Onur
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2010 Saat 23:44
bende google dan buldum peugeot forumlarına bakarken öbür sitelerede baktım hiç hoşuma gitmedi bu forumu şöyle bi inceledim dostluk saygı ön planda hemen üye oldum iyikide olmuşum

Mesajı Yazan: coyote26
Mesaj Tarihi: 27 Ocak 2010 Saat 03:14
internette gezerken buldum daha once bu sıtenın varlığından haberım vardı ama bu gune  nasıpmiş....sevdım ama bu sıteyı :)

Mesajı Yazan: Magina
Mesaj Tarihi: 21 Şubat 2010 Saat 22:15
haşim abi sayesinde geldim saolsun :)

Mesaj Tarihi: 11 Mart 2010 Saat 11:44
haşım abı her yerde :D

Mesajı Yazan: FTH
Mesaj Tarihi: 23 Mart 2010 Saat 17:57
UP... Thumbs Up

-------------
106 Quiksilver 2000
206 Quiksilver (KUPON) 2005
207 Millesim   2009
207 GT   2009    
VW Scirocco white ed. 2017
206 CC SİYAH 2003
206 CC GRİ 2004

Mesajı Yazan: LUCKYBEN
Mesaj Tarihi: 23 Mart 2010 Saat 20:33

307 mi aldıkdan sonra peugeot hakında biraz bilgim olsun istedim arama motorlarında aradım buldum  dedim tamam bilgiyi aldım lazım olursa girerim son bi baktım ortam güzel hemen sticker istedim sagolsun emin kardeşim hemen cevap verdi ertsi gün buluştuk elden aldım .çok fazla mesaj yazamasamda mümkün oldugunca site içersindeyim . Thumbs Up bundan sonra kolay kurtuluş yok benden :)

-------------
<font color=RED>ONUN ARABASI BİLE YOK :([/COLOR]
[/COLOR]

Mesajı Yazan: kitay
Mesaj Tarihi: 23 Mart 2010 Saat 20:45
yaklaşık 7 ay önce 206 aldım  araç hakında  bilgim yoktu ayrıca bu araç benim ılk arabam dı nette gezinirken bu siteye  ulaştım ama iykide ulaşmısım  çok yararlı içerikli bir site inasanlar bir birine yardımcı olup dostluklar artıyo

-------------
34 KİTAY 18
2004 206 HDI
     XT

Mesajı Yazan: BuRÇaK
Mesaj Tarihi: 23 Mart 2010 Saat 21:08
yaw çok garip ama benim kız arkadaşım buldu siteyi Sırıtma
jant arıyordum ben yokken aramış yardımcı olmak için dedi buraya bak. Bi baktım hergün bakıyorum artık hem işte hem evde Star
Daha önce C4 vardı bende ordada üyeydim ama 3 gün sonra cevap geliyodu. Burası bomba bomba. Emeğinize sağlık.

Mesajı Yazan: FIRAT.75
Mesaj Tarihi: 17 Nisan 2010 Saat 22:36
Orjinalini yazan: BuRÇaK BuRÇaK Yazdı:

jant arıyordum ben yokken aramış yardımcı olmak için dedi buraya bak. Bi baktım hergün bakıyorum artık hem işte hem evde Star
Daha önce C4 vardı bende ordada üyeydim ama 3 gün sonra cevap geliyodu. Burası bomba bomba. Emeğinize sağlık.

AHAHAHA KahkahaKahkahaSırıtma

-------------
http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/lh5dapt4/40002639rry.jpg.html" rel="nofollow">

Mesaj Tarihi: 17 Nisan 2010 Saat 23:09
Orjinalini yazan: FIRAT.75 FIRAT.75 Yazdı:

AHAHAHA KahkahaKahkahaSırıtma

ya sorma geçen hafta ayrıldık... Ama ben hala burdayım...

Mesajı Yazan: ibrahim YILDIZAK
Mesaj Tarihi: 17 Nisan 2010 Saat 23:10
Bende aracımdan gelen bir sesin arızasını öğrenmeye çalışıyordum google amca'dan birde baktımki ustaya sor sordum aldım cevabımı 350 TL :( Yarın baskı balata değişiyor.

Mesaj Tarihi: 17 Nisan 2010 Saat 23:11
Orjinalini yazan: dynamic82 dynamic82 Yazdı:

Bende aracımdan gelen bir sesin arızasını öğrenmeye çalışıyordum google amca'dan birde baktımki ustaya sor sordum aldım cevabımı 350 TL :( Yarın baskı balata değişiyor.

hahahhaa.
geçmiş olsun. baskı balata değişincede dadından yinmez. debriyaj yokmuş gibi gelecek sana Sırıtma

Mesajı Yazan: ibrahim YILDIZAK
Mesaj Tarihi: 17 Nisan 2010 Saat 23:12

Orjinalini yazan: dynamic82 dynamic82 Yazdı:

hahahhaa.
geçmiş olsun. baskı balata değişincede dadından yinmez. debriyaj yokmuş gibi gelecek sana Sırıtma

Benim debriyajın sorunu yumuşaklığı zaten kaçırıyo melet:)

Mesajı Yazan: StiFLeR
Mesaj Tarihi: 17 Nisan 2010 Saat 23:19
Teamhondaturkey varsa peugeotta vardır dedim yazdım google'a çıktı gerçekten :)
Üye oldum çok da mutluyum

Mesajı Yazan: Halis Öğretmen
Mesaj Tarihi: 17 Nisan 2010 Saat 23:43
307 yi araştırırken buldum netten.

Mesajı Yazan: amtclb
Mesaj Tarihi: 28 Nisan 2010 Saat 15:15
otomobilimi aldım. nette arattım forum varmı dıye iki site buldum bir iki gun konuları cvp okudum site bana cok samimi ve yakın geldi bende üye oldum.

Mesajı Yazan: cnr06
Mesaj Tarihi: 28 Nisan 2010 Saat 15:40

206 için laguna ön lipi araştırıyordum google arama motorundan bi arkadaş konu açmış heralde oradan buldum bende peugeot için bir form bakıyordum 1 aydır falan konuları sureklı takip falan ediyordum diğer bikaç sitede hoşuma gtmeyen olaylar ile karsılastım mantıklı olan yer burası:)))

Mesajı Yazan: TheEchoes
Mesaj Tarihi: 28 Nisan 2010 Saat 23:11

thanks google

Mesajı Yazan: CIHANGIR_DONMEZ
Mesaj Tarihi: 28 Nisan 2010 Saat 23:30
BENI EMRAH KANDIRDII  KIZ MSN I  ILE BENI EKLEDI BURAYA CAGIRDI HER UYE OLANA CEYREK ALTIN HEDIE VERIOZ DEDIIIEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

Mesajı Yazan: saw50
Mesaj Tarihi: 24 Mayıs 2010 Saat 19:11
ben 407 yi aldığımızda buldum araba hakkında merak ettiklerimi sorabileceğim samimiyetin olduğu bir ortam arıyordum 2 sıteyi bıraktım sonra burayı buldum ve  buradayım:D

-------------
GT LİNE

Mesajı Yazan: oguzhan29
Mesaj Tarihi: 24 Mayıs 2010 Saat 20:09
bu site için emeği geçen herkese öncelikle çok çok teşekkür ediyorum burda hem peugeotcu olarak hemde bu sitenin üyesi olmaktan çok büyük onur duyuyorum acaba hangi marka araç için böyle bir site yapıldı siteyi geçtim böyle emek harcandı bu sitenin sponsorlarınada çok teşekkür ediyorum peugeotçu olarak burda olmaktan çok memnunum

Mesajı Yazan: BAHTİYAR
Mesaj Tarihi: 12 Haziran 2010 Saat 22:25

ben 2 sene önce eski aracım ford taunusda öğrendim forum denen bir dostluk ortamının olduğunu sonra 307mi alınca yazdım google peugeot forum diye ilk çıkan yere tıkladım ve aranızdayım taunusclubda halen aktif ve v.i.p üyeyim ne organizasyonlar yaptık inş.sizlerlede yaparız ancak yazın genelde pasif olurum çünkü büyük bi zamanım ailemin yanında yazlıkda geçer

Mesajı Yazan: Melih
Mesaj Tarihi: 13 Haziran 2010 Saat 00:04
nette gezerken buldum siteyi cok fazla yorum yazmasamda bagımlılık yaptı bende siteye girmedigim gun bi bosluk hissediyorum :) sticerdan bende istiyorum

Mesaj Tarihi: 13 Haziran 2010 Saat 00:10

babam uzun süredir söylüyordu P.T yi bizde üye olalım diye ama adı bir türlü aklına gelmiyordu bende araştırdım ve buldum babamada söyleyince aklına geldi :) iyikide bulmuşum..

Mesajı Yazan: SahinGün
Mesaj Tarihi: 13 Haziran 2010 Saat 00:33

Bende ezelden beri arabalara merakım olmuştur hep bunlardanda peugeot hep önde giderdi, 206 ya bayılırdım... Bir ara araba alma planları yaptım ve herzaman baktığım sahibinden.com a daha sık girip çıkmaya başlamış bazı araçları yakın takibe almıştım... O zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 34 vr ya da 34 br ile başlayan plakalı arkadaşın arabasının arkasında stickerı görmüştüm.. Dedim bir bakayım siteye saat 22-23 filandı sabah 4 yatmışım=) Ocakta kayıt olmuştum ve halen burdayım...

Başka yerlerde olmayan şeyler var burada araç alıcaktım değerlendirmeleri için arkadaşlara sundum sağolsunlar yardımcı oldular.. Ailemin başından bir olay geçti saolsun arkadaşlar beni yalnız bırakmadılar.. Her ne kadar sanal bi alem olsada bunu gerçek hayata yatsıtmayı başaran, art niyet olmayan, samimi ve yardım gönüllüsü arkadaşlarla dolu bir site...

İyiki üye olmuşum... İyiki varsın P.T ...

-------------
Şahin Gündoğan QuiK_

Mesajı Yazan: Long Beach
Mesaj Tarihi: 13 Haziran 2010 Saat 02:12
google teyze Dil Çıkarma

-------------
1- Ucuza alan iki kere alir
2- Calisiyorsa kurcalama
3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.
4- Özür dilemeyi bilmiyorsan kimseyle kavga/tartismaya girme.

Mesajı Yazan: NeDeS
Mesaj Tarihi: 14 Haziran 2010 Saat 23:47
bir gun KOCAELİ TEMSİLCİSİ (selim abiyle ve arkadaslariyla) taniştim,selim abinin aracinin arka caminda peugeotturkey.com yazisini gordum ve burdayim:D

Mesajı Yazan: frt206
Mesaj Tarihi: 02 Temmuz 2010 Saat 17:39
bugün sağ ön lastiğim patladı. stepneyi kullanıyorum, mevcut lastiklerim zaten 60bin kilometreyi geçti, yeni lastik almam lazım. internette ucuz yollu lastiklere bakınırken gördüm P.T'yi.

buarada lastik hala bulamadım, yardım edin Sırıtma

Mesaj Tarihi: 04 Ağustos 2010 Saat 14:47
 zaten peugeot u seviyordum öle dolaşırken rastgeldim ve katıldım

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net