Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Ankaradan Sezgin

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: 407
Forum Tanımlaması: Peugeot 407, 2005'ten 2011'e kadar üretilen 406 serisinin yenilenmiş hali geniş bir aile otomobilidir.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=48960
Tarih: 05 Mayıs 2024 Saat 09:52
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Ankaradan Sezgin
Mesajı Yazan: sezginsasmaz
Konu: Ankaradan Sezgin
Mesaj Tarihi: 25 Kasım 2019 Saat 15:58
Ankaradan Sezgin ben.
Peugeot 407 1.6 HDI Executive ile aranızdayım.

Cevaplar:
Mesajı Yazan: omerb
Mesaj Tarihi: 25 Kasım 2019 Saat 19:41
sezgin merhaba, hoş geldin aramıza. Aracın hayırlı olsun. 407 güzel bir araç. Kazasız ve sorunsuz yıllar dilerim. 

Mesaj Tarihi: 25 Kasım 2019 Saat 19:44
Tskler. Ufak tefek eksiklerim olmasına rağmen gerçekten muhteşem bir araç. Cümlemize Allah kaza bela göstermesin.

Mesajı Yazan: omerb
Mesaj Tarihi: 25 Kasım 2019 Saat 20:13
full modeli mi.? 
Arkadaşımda fullu var. Çok güzel. Peugeot un dizel motorlarını severim. Bastın mı gider cinsten. 

Mesaj Tarihi: 25 Kasım 2019 Saat 21:12
Aklıma gelmişken birşey sormak istiyorum.
407 1.6 HDI Executive modelinde...
-Far sensörü (Hava kararınca kendisi yanıyor mu)
-Bluetooth 

Var mı. Yani telefon bağlayabiliyor muyuz.
Bilgisi olan arkadaşlar konuya açıklık getirebilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Mesaj Tarihi: 25 Kasım 2019 Saat 21:58
Sadece sunroof yok. Onun dışında ne ararsan var şükürler olsun.

Mesajı Yazan: ocaliptus
Mesaj Tarihi: 25 Kasım 2019 Saat 22:43
Merhaba, Dediğiniz herşey var ama yeri olmasına rağmen Bluetooth maalesef yok, onun için ben Navimex Multimedya taktırdım.

-------------
06-15HT787

Mesajı Yazan: whisky
Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2019 Saat 08:34
far sensörü var. sizin yanmıyorsa kapalı konumda olabilir. hayırlı olsun tekrardan aracınız

Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2019 Saat 08:36
aramıza hoşgeldiniz. aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2019 Saat 09:53
Orjinalini yazan: whisky whisky Yazdı:

far sensörü var. sizin yanmıyorsa kapalı konumda olabilir. hayırlı olsun tekrardan aracınız

Çok teşekkür ederim. Bana güleceksin belki ama kapalı olan far sensörünü nereden aktif hale getireceğim. 

Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2019 Saat 09:56
Orjinalini yazan: sonerkyl sonerkyl Yazdı:

aramıza hoşgeldiniz. aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Hoş bulduk Sayın Moderatörüm. Hiç kimseye kurban olduğum kaza bela göstermesin. Hep aklımdaki arabaydı 407 ve Allahım nasip etti. Ama bayağı bi yabancılık çekiyorum. O eksiklerimi de sözlerin sayesinde tamamlayacagim. Iyi ki varsınız. 

Mesajı Yazan: whisky
Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2019 Saat 10:14
estağfurullah. far açma kapama kolunun ucundaki butona basılı tuttunca on/off şeklinde  ekranda gösterir şekilde ayarlanması gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam. hep bu şekilde kullanınca ayarlamasını da biz unutmuş olabiliriz :D

Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2019 Saat 10:32
Orjinalini yazan: whisky whisky Yazdı:

estağfurullah. far açma kapama kolunun ucundaki butona basılı tuttunca on/off şeklinde  ekranda gösterir şekilde ayarlanması gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam. hep bu şekilde kullanınca ayarlamasını da biz unutmuş olabiliriz :D

Deneyip size haber vericem. Bakalim unutmuş musunuz :D ama unutmuş olabiliriz deseniz de verdiğiniz bilgiler, yardım isteyenlere yaklaşımınız taktire şayan. Sizlerin sayesinde arabamı daha çok sevmeye başladım. TongueTongue

Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2019 Saat 22:48
CryCry
Iyi akşamlar arkadaşlar.

Benim bugün bahsettiğim far sensoru olayı olmadı. Dediginizi yaptım. Sinyal kolu üzerindeki düğmeye uzun uzun bastım tık yok. Menüden gireyim bakayım dedim. Yeri buldum ancak onay vermek istediğimde ekran en başa dönüyo. Kafayı yedirdi bana. Bunun bi çözümü yok mu allah aşkına. Sizlerden yardım istiyorum

Mesajı Yazan: ocaliptus
Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2019 Saat 23:42
Selam, herhangi bir Peugeot oto tamir bakım yerine gittiğinizde 2 saniyede oto elektrikçileri açıverir, sen de öğrenirsin.

-------------
06-15HT787

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net