Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Muayeneden kaldik (gectik)

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: Aracınız Hakkındaki Tüm Sorular
Forum Tanımlaması: Jant, Yay, Lastik Egzoz, Filtre, Ses Sistemi vb. araçlarınızla alakalı tüm sorunları paylaşabileceğiniz genel alandır
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=47591
Tarih: 28 Nisan 2024 Saat 19:06
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Muayeneden kaldik (gectik)
Mesajı Yazan: Karacocuk24
Konu: Muayeneden kaldik (gectik)
Mesaj Tarihi: 19 Ocak 2019 Saat 14:51
Merhaba bugun muayeneye gittim sag sol fren hortumlari hasarli ve fren lambalari kismen yanmiyor diye kaldik gittim aldim hortumu ustaya degistirdim cikan hortuma bakti usta sadece kilcal catlakliklar var dedi cinslik yapmis dedi simdi asil sorum su haftaya tekrar gidecegim gittigimde sadece bu kusurlu yerleremi bakacaklar komple tekrardanmi giricek ?

Cevaplar:
Mesajı Yazan: talip206
Mesaj Tarihi: 19 Ocak 2019 Saat 21:12
Bakan kişiye  bağlı. Normalde hızlı bir şekilde  lambaları falan kontrol edip neden kaldıysan ona bakıyorlar ama kıl  birine denk gelirsen tekrar başka  bir kusur bulabilir. Bizim arkadaşa fren lambaları orjinal ve gayet iyi olduğu  halde pembe yanıyor diye muayeneden  bıraktılar.  Gidip orjinal stop lambasını kırmızı folyo ile kaplattı öyle geçti. 

Mesaj Tarihi: 19 Ocak 2019 Saat 21:28
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Bakan kişiye  bağlı. Normalde hızlı bir şekilde  lambaları falan kontrol edip neden kaldıysan ona bakıyorlar ama kıl  birine denk gelirsen tekrar başka  bir kusur bulabilir. Bizim arkadaşa fren lambaları orjinal ve gayet iyi olduğu  halde pembe yanıyor diye muayeneden  bıraktılar.  Gidip orjinal stop lambasını kırmızı folyo ile kaplattı öyle geçti. 
harbiden allah iyi insanlarla karsilastirsin bakalim onumuzdeki cumartesi tekrar gidecegim stoplari acip butun ampulleri degistirsem daha garanti olur heralde 

Mesajı Yazan: x571
Mesaj Tarihi: 19 Ocak 2019 Saat 21:57

Arka stop kırıktı. Yapıştırdım. Kırmızı folyo çektim. Yakından bakınca kırık olduğu belli. Bunu sorun ediyorlar mı?

Mesajı Yazan: Levent206xt
Mesaj Tarihi: 20 Ocak 2019 Saat 01:19
Kusur ne yazdıysa onların yaptırın.sadece kusurlara bakarlar.

Mesajı Yazan: 27BEN80
Mesaj Tarihi: 20 Ocak 2019 Saat 01:29
muayene tekrarı olunca kaldığın arızaya bakarlar sadece bizim burda böyle

-------------
BARAN

Mesaj Tarihi: 20 Ocak 2019 Saat 10:39
Tesekkurler arkadaslar sagolun 

Mesajı Yazan: talip206
Mesaj Tarihi: 20 Ocak 2019 Saat 10:58
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

Arka stop kırıktı. Yapıştırdım. Kırmızı folyo çektim. Yakından bakınca kırık olduğu belli. Bunu sorun ediyorlar mı?
Kontrolü  yapan kişiye bağlı. Benimde çatlak vardı yapıştırmıştım sorun yapmadılar.

Mesajı Yazan: Dogukan_3002
Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2019 Saat 01:02
Götürdügünüz usta neredeydi ne kadara halletti frencimiydi

Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2019 Saat 01:09
Orjinalini yazan: Dogukan_3002 Dogukan_3002 Yazdı:

Götürdügünüz usta neredeydi ne kadara halletti frencimiydi
Kagithanede genel bakim yaptirdigim ustama gittim frenci degildi iki hortum 50 tl 40 tl iscilik hepsi bu kadar

Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2019 Saat 01:32
Bakalım geçicek mi güncel bilgilendirme yapın buradan bize mutlaka merak ederiz.. Bende de benzer bi dert var az da zamanım kaldı 1 ay doluyo muayene tekrarıma..

Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2019 Saat 22:51

Bakalım geçicek mi güncel bilgilendirme yapın buradan bize mutlaka merak ederiz.. Bende de benzer bi dert var az da zamanım kaldı 1 ay doluyo muayene tekrarıma..
cumartesi oglen 12 de randevum var bakalim bende merak ediyorum unutmazsam hemen yazarim

Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2019 Saat 13:02

arkadasim muayeneden gectim direk arabanin agir kusuruna baktilar yapilmismi diye kanalin diger tarafina yuruyene kadar muayeneden gecmisti ve bu arada simit lpg takili ve dolum agzi gizli olmasina ragmen hicbir sorun cikmadi lpg takacaklarin bilgisine sunarim

Mesajı Yazan: 27BEN80
Mesaj Tarihi: 26 Ocak 2019 Saat 17:16
geçmiş olsun

-------------
BARAN

Mesaj Tarihi: 27 Ocak 2019 Saat 19:56
Geçmiş olsun 2 sene rahat artık

Mesaj Tarihi: 27 Ocak 2019 Saat 22:54

Geçmiş olsun 2 sene rahat artık
Aynen valla kafam rahat simdide bir soru var aklimda ruhsata isletmek icin noyere gitme suresi varmi acaba 

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net