Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

206+ Krom Kapı İç Kapı Açma Kolları

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ
Forum Adı: Satılık Parça ve Aksesuar
Forum Tanımlaması: satılık parcalar ve aksesuarlar
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=46556
Tarih: 27 Nisan 2024 Saat 20:05
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 206+ Krom Kapı İç Kapı Açma Kolları
Mesajı Yazan: ertugrulll
Konu: 206+ Krom Kapı İç Kapı Açma Kolları
Mesaj Tarihi: 24 Mayıs 2018 Saat 02:14
Daha önceden aracıma göğüsleri ile aynı renk Aslan gri kapı kolları almıştım. Aynı kişiden tekrar siparişim verdiğimde bu sefer farklı daha parlak metalik renk kapı açma kolları geldi. Onları arka kapılar takmayı düşündüm. Lakin renk tonu tutmadı vede parlak kapı açmaları sevmediğim için satıyorum.
Çifti Sağ Sol Kapı 2 adet 50 TL

-------------
Siteden Yapılan:Mercekli Bi-Xenon,Iran Stoplar,7 Inc Ekran,4 Cam Otomatik,CC,Sağ Sis,Bagaj-Torpido-Kaldırım aydınlatma,Tutamaçlar,Arka Kafalık-Hoparlör,Elektirkli Isıtmalı Yan Ayna,Çeşitli sensörler..

Cevaplar:
Mesaj Tarihi: 24 Mayıs 2018 Saat 02:22
Demeyi unutmuşum, Bu ürünleri alan kişileri ürünleri yollamadan önce aracıma gidip aracımda kendisi ile deneyip yada Ankara dışında ise Facetime, whatsapp Görüntülü konuşma ile araç başında ürünü takıp gösterip öyle yollanacaktır.

-------------
Siteden Yapılan:Mercekli Bi-Xenon,Iran Stoplar,7 Inc Ekran,4 Cam Otomatik,CC,Sağ Sis,Bagaj-Torpido-Kaldırım aydınlatma,Tutamaçlar,Arka Kafalık-Hoparlör,Elektirkli Isıtmalı Yan Ayna,Çeşitli sensörler..

Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 24 Mayıs 2018 Saat 08:58
hayırlı satışlar kardeşim. Bu aradada geçmiş olsun. 

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesajı Yazan: GiTaRRa
Mesaj Tarihi: 25 Mayıs 2018 Saat 02:13
ustat ekran guzel olmus fiyatinida yazarmisin kaca maal oldu?

-------------
      Peugeot 106 XR..
1 saat yürüsem 5 km bu sirada 2 sigara içsem 75 kuruş,75 bölü 5 desek km de 15 kuruş yakiyorum PuG gibi adamım.:)
          KONYA

Mesaj Tarihi: 25 Mayıs 2018 Saat 14:07
Necvox Dva-S 9932 Black Editions Peugeot 206+ modeli
Komplece göğüs olarak satılıyor zaten.
Dolar ne alemde bilmiyorum yurtdışındaki sitelerden 400 - 500 dolara alınabiliyor.
Türkiye'de de 1600 - 1900 TL arası şuan.
Ben 2-3 sene önce yanlış hatırlamıyorsan 1300 TL civarına almıştım.

-------------

Mesajı Yazan: Tonybro311
Mesaj Tarihi: 31 Mayıs 2018 Saat 13:44
.

Mesajı Yazan: breakbeat
Mesaj Tarihi: 31 Mayıs 2018 Saat 20:45
changer usb aparatı ben aldım Ertuğrul hocamdan. Kendisi 10 numara bir insan, gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Burdan da tekrar teşekkür ederim kendisine çok ilgilendi sağolsun :)

Mesajı Yazan: monalos
Mesaj Tarihi: 06 Haziran 2018 Saat 22:37
3 satır ekran duruyor mu bi numara verirmisin 

-------------
PEUGEOT 206 FARKI 1.4 BENZİN XT 2002 ABS

Mesaj Tarihi: 07 Haziran 2018 Saat 01:28
Arkadaşa yollamıştım ekranı denedi 2-3 gün, ekranda ışıklarında uyarılarında hiçbir sorun çıkmamış lakin Model uyumsuzluğundan dolayı direksiyon kolu çalışmamış onda.
Aracınız eğer 206 - 206+ değilse Model uyumsuzluğu yaşanmakta, 2003 sonrası 307 lere uymuyormuş, arkadaş gidip denemiş sormuş araştırmış kesin bilgi.

-------------

Mesajı Yazan: monalos
Mesaj Tarihi: 07 Haziran 2018 Saat 01:34
aracım 206 bi numara verirmisin

-------------
PEUGEOT 206 FARKI 1.4 BENZİN XT 2002 ABS

Mesajı Yazan: dağdelen34
Mesaj Tarihi: 07 Haziran 2018 Saat 08:28
üstad 3 satır ekranda solma varmı ,yaz aylarında ne durumdaydı görüntü 

-------------
VALLAHİ ZAFER İSLAM'INDIR

Mesaj Tarihi: 07 Haziran 2018 Saat 12:09
Arabam bakir güneşin altında hiç kalmadığı için, araçdan inerkende sürücü koltuğunun altında güneşlik bulundurduğumdan 7 yıldır güneşlik kullandığım için
hiç farketmedim solup solmadığını öyle bariz ekran yazıları solsa bir sıkıntı olsa farkederdim lakin başıma gelmedi henüz bu arıza. Çok Çok sıcaklarda direksiyona el değmediği durumlarda minik cam ekran ne yapsın ? elbet oda güneşden azda olsa etkilenir diye düşünüyorum.

Zaten bir üstteki arkadaşa yolladım 206 sına 07.06.2018 saat sabah 03:26 da sattım. Baksın kullansın test etsin 1 hafta sorun çıkmadığını onaylarsa siteden ekranla ilgili reklamı kaldırırım yada ekranında kardeşim şu şu sorunlar var derse sorunları ile tekrar açıklayıcı bir düzenleme yaparım.
2 yıl kullandım tek bir sorun yaşamadım. Sadece Ampüllerinden birisi patladı onuda yeni ampülü ile değiştirdim. Tek yaşadığım sorun buydu ekranla ilgili 2 yılda.

-------------

Mesajı Yazan: Gokcesel
Mesaj Tarihi: 07 Haziran 2018 Saat 15:59
Geçmiş olsun hocam, hayırlı satışlar dilerim. 

Mesajı Yazan: dağdelen34
Mesaj Tarihi: 07 Haziran 2018 Saat 17:02
eyvallah

-------------
VALLAHİ ZAFER İSLAM'INDIR

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net