Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

206 gti alacagim (acil yardim)

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: 206
Forum Tanımlaması: Peugeot 206, 1998'den 2011'e kadar üretilen kompakt boyutlu satış rekoru kırmış bir otomobildir
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=46387
Tarih: 28 Mart 2024 Saat 19:02
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 206 gti alacagim (acil yardim)
Mesajı Yazan: mesutkaya07
Konu: 206 gti alacagim (acil yardim)
Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2018 Saat 10:33
merhaba arkadaslar sali gunu 206 gti alacagim ama cevremde bircok olumsuz tepki aldim sanayiden cikmazsi n basina bela alirsin gibi buna benzer seyler soyluyorlar ama aracta aklima yatmiyor degil. size arac hakkinda bilgi vereyim 2001 model 2.0 gti benzin%lpgli 180.000 kmde degisensiz komple temizlik boyasi atilmis arac siyah renk podyelerde saselerde kulelerde bagaj icinde falan islem yok 5.000 lira hasar kaydi var motor %75 ve sanruf calismiyor. arac temiz bir goruntuye sahip oyle dalgalanmasi macunu falan yok ama kafama on konsol takildi rc konsolu var kadran bile rc kadrani 250 ibre var onun disinda rc janti rc koltuklari falan var araci komple rc ye cevirmisler. omp yaris direksiyonu falan (orjinalide mevcut) arac hakkindaki butun bilgim bu alip satmayi dusunuyorum ve araci akraba oldu gu icin hatir gonul isiyle 15.000 e kadar indirdim paraninda hepsini vermiyorum 7.000 i pesin geri kalanida sattiktan sonra vericem sizce iyi yapmis olurmuyum yoksa cevreninde dedigi gibi arac beni sanayiden cikarmaz mi yorumlariniz benim icin cok onemli simdiden tesekkur ederim.? 

Cevaplar:
Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2018 Saat 20:57
yokmu bilgilendirecek kimse 

Mesajı Yazan: GökhaN
Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2018 Saat 23:23
motor % 75 diyorsun motor yapmaya yaklaşmış fiyat olarak 15 bin iyi şahin veriyorlar o paraya

-------------
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> https://www.pejo.com.tr" rel="nofollow - www.pejo.com.tr

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2018 Saat 10:58
tesekkurler yorumunuz icin fakat arac lpgli oldugu icin motor normal denildi tam bilmiyorum

Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2018 Saat 09:12
genelde bu araçların bir çoğunu çok hor kullanıyorlar. Motor eli kulağında kardeşim sonra başına bela olmasın. 15 bine iyi fiyat alıp satacaksan 20 bin civarına satılabilir.

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2018 Saat 09:54
evet ustad alip satmayi dusunuyorum bu aksam yola cikiyorum kismetse icime sinerse alicam bende 20.000 i gorur diye dusunuyorum cunku ilanlara baktim degisensiz gti neredeyse yok 

Mesajı Yazan: ziya alp
Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2018 Saat 22:00
abi kafamı kurcalıyan olay su torpido rc olması ? 

Mesajı Yazan: ziya alp
Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2018 Saat 22:01
torpidodaki sağ airbagi kontrol ettir ne olur ne olmaz boşssa anlaki araba gümlemiş 

Mesajı Yazan: sivasli
Mesaj Tarihi: 25 Nisan 2018 Saat 00:21
merhaba 
Bende %87experle aldim arac yag yakiyor o rakamlar onemli degil bu araba pek al sata uygun degil em azindan ben kar ettirecegini dusunmuyorum saglam motorcu bakmali arabaya birde rc koltuğu falan kolay bulunur sey degil arac siyah mi? Ben alırken yana yatmis bi model vardi ondan soruyorum. 

Mesaj Tarihi: 25 Nisan 2018 Saat 08:50
arkadaslar arac istedigim gibi cikmadi motor arizasi vardi viteslere sert giriyordu vitesi kaca attigin bile belli olmuyor o derece bosluk vardi aracin ic kisminda eksik parcalar vardi tavan isiklandirmasi kapi kulpu kalorifer kapaklari falan tavan camini silikonla sabitlemisler klima aktif degil rolantide sknti var devir bir yukseliyor bir dusuyor bazen stop ediyor aracin orjinal direksiyonu yok normalde airbag arizasi vermesi lazim ama ariza lambasini goremedim muhtemelen ariza isigi sondurulmus arac lpgde 1.3 motor gibi dusuk performansli kapi fitilleri tursu olmus sarkik yirtik koltuklar rc ama baya eskimis yirtilmis kapi dosemeleri berbat halde tamponlarda ve yan citalarda bildigin akilli vida atilmis farlar ve stoplar catlak belli bir hizdan sonra titreme yapiyor ve araci bilgisayara baglayamadik cihaz gorulmuyor bunlarin disinda arti yanlari ise arac testinde degisensizdi ve icinde oynama yoktu ve arac benzinde bir rcden bile daha guclu cikti 238 hp verdi  ve cevre yolunda yaptigim denemede cok kisa bir zamanda 230 u gordu ki dahada gidiyordu on duzenden sorunundan biraktim disardan arabanin boyasina bakinca dalgalanma yok macunsuz ama arac belliki anlamayan kadir kiymet bilmeyen birinin elinden gecmis tofasa bile yapilmyacak seyleri yapmislar arabaya tampon kirilmis telle parcalari birlestirip vidayla tutturmuslar far ayari bitik yolu bile gormuyorsun araci gun boyunca kullandim 100 lira benzin koyup cevre yolunda surekli skstirdim hararet yapmadi motor ve kaporta saglam ama kaportada anlatigim gibi iscilik sifir motorda %75 degil %88 cikti  ama gercekten ciddi bir sekilde elden gecmesi gerekiyor yeni tampon yeni stop ve farlar komple motor genel bir bakimdan gecmesi gerekiyor sanirim araca rahat 3000 4000 masraf edersek adam olur ama deger ama degmez yorum sizin

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net