Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Mesut Bayık abi.den peugeot yorumu

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Sohbet \ Muhabbet
Forum Tanımlaması: Sohbet ve Muhabbet alanı. Araç sorunları haricinde ki tüm konuları bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=45245
Tarih: 19 Nisan 2024 Saat 09:28
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Mesut Bayık abi.den peugeot yorumu
Mesajı Yazan: keqir
Konu: Mesut Bayık abi.den peugeot yorumu
Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2017 Saat 18:05

Peugeot'nun kötü şöhreti nereden geliyor?

özellikle benim gibi 307 sahipleri izlesin Big smile

Cevaplar:
Mesajı Yazan: ggitaristt
Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2017 Saat 18:38
Bu adamı severim.. Keşke 307 sw deneseymiş Big smile sw nin dengeli ön arka ağırlık dağılımı var en azından..

Mesajı Yazan: Kocak
Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2017 Saat 18:49
Mesut Abi Can'dır :) Her videosunu severek izlerim

Mesajı Yazan: ertuna
Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2017 Saat 18:52
 evet ilk aldığım zamanlar yol tutuşu kötüydü pek güven vermiyodu virajlarda ama 3,5 spor yay ve 215/45 r17 jant lastik artı 1,5mm spacer takınca girmediği viraj kalmadı Smile en büyük sıkıntısı bence otomatik şanzıman o düzgün olsa gerisi giderilecek hatalar.

-------------
2002 307 XT

Mesajı Yazan: Orçun.Dmr
Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2017 Saat 21:21
Mesut abiyi severdim ama 307 hakkındaki kötü yorumunu dinleyince nefret ettim ve aboneliğinden çıktım. Söylediği sıkıntılar bende olmadı bugüne kadar, kulaktan duyma laflarla 307 kötülüyor. Yol tutmaz diyen arabayla köy virajlarında orjinal haliyle 130 kmyle girdim arkada en ufak atma olmadan ve 1 yıldır da rekor bende en hızlı ben girdim. LOL Demem o ki Peugeot yol tutan en iyi araçtır bana göre zaten 106 ile onaylandı viraj tutma kabiliyeti. Smile

-------------
Arabalar ikiye ayrılır Peugeot ve gerisi...

Mesaj Tarihi: 15 Eylül 2017 Saat 09:34
Orjinalini yazan: Orçun.Dmr Orçun.Dmr Yazdı:

Mesut abiyi severdim ama 307 hakkındaki kötü yorumunu dinleyince nefret ettim ve aboneliğinden çıktım. Söylediği sıkıntılar bende olmadı bugüne kadar, kulaktan duyma laflarla 307 kötülüyor. Yol tutmaz diyen arabayla köy virajlarında orjinal haliyle 130 kmyle girdim arkada en ufak atma olmadan ve 1 yıldır da rekor bende en hızlı ben girdim. LOL Demem o ki Peugeot yol tutan en iyi araçtır bana göre zaten 106 ile onaylandı viraj tutma kabiliyeti. Smile

dur hemen nefret etme ya mesut abi iyidir, bir yorumuyla hemen asma adamı, otomobil konusunda  en kaliteli isimlerden biridir, belki bu konuda biraz abartmış olabilir.

Mesajı Yazan: x571
Mesaj Tarihi: 15 Eylül 2017 Saat 14:27
oo şimdide yanıyormuş,lafı çıktı. valla izleyeni varsa bu adamın 307 ye sıcak bakmaz.

Mesajı Yazan: Furkan979
Mesaj Tarihi: 15 Eylül 2017 Saat 16:52
Herkesin düşüncesi farklıdır ama biraz peugeot a haksızlık edildigini düşünüyorum yanma olayi felan ilk defa duydum yol tutuş olayına gelirsek neyle kiyasladigina bagli bi passat bi mercedes le kiyasliyorsak evet kötü ama fiat renault gibi markalardan bence iyi

Mesaj Tarihi: 15 Eylül 2017 Saat 17:01
her aracın olduğu gibi bizim araçlarımızın da eksi yanları var, ve normaldir. Ama benim bir aracın iyi olup olmadığını anlama kriterim Türkiye.deki bakış açısı değildir zira burada bir araçta aranan ilk şey 2.eli var mı ,parçası ucuz mu?
Bu yüzden peugeot hakkında milletin ne düşündüğü çok da umrumda değil açıkçası.

Mesajı Yazan: pusutr
Mesaj Tarihi: 15 Eylül 2017 Saat 18:22
Bu videoyu izledikten sonra 307 görünce yan yan bakmaya başladım :D  ayrıca yollarda çeşitli zamanlarda yanan araçlar görebiliyoruz. Aaa şahin yanıyor opel yanıyor toyota yanıyor mu dedik? Bence çok abartmış.Ve bence bilmem kimden bunun için para almıştır.   belki kendince pejoyu türkiyeden silmeye çalışıyor :D

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net