Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

307 aux aktiflestirme işlemi

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: 307
Forum Tanımlaması: Peugeot 307, 2001-2008 yılları arası üretilen küçük bir aile otomobilidir. 2002'de Yılın Avrupalı ​​Otomobili ödülü almıştır
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=45207
Tarih: 28 Mart 2024 Saat 17:20
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 307 aux aktiflestirme işlemi
Mesajı Yazan: Furkan979
Konu: 307 aux aktiflestirme işlemi
Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2017 Saat 12:51
Öncelikle selamınaleykum az önce aliexpresden 307 icin aux kablosu siparisim geldi 8 günde geldi açıkçası cok mutluyum her neyse ben bunu ankarada nerde aktif edebilirim yardımcı olursanız cok sevinirim

Cevaplar:
Mesajı Yazan: whisky
Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2017 Saat 13:02
PP2000 cihazı ile aktifleştiriliyor bildiğim kadarı ile, servislerde zaten vardır. Gidip sorabilirsin

Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2017 Saat 13:15
Servislerde cok pahalı olur diye düşündüm ozel?bir servis var midir acaba yapabilen

Mesajı Yazan: maximusti
Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2017 Saat 14:12
PP2000 veya Diagbox ile Cd changer ın aktif edilmesi gerekiyor. 
Ankarada kullanan kişilerde var, Forum moderatörlerinden de Alicilik ile irtibata geçebilirsiniz. 

bu arada aldığınız ürünü merak ettim hangi aparattan almıştınız? 

-------------
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...

Mesajı Yazan: ben_erhan
Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2017 Saat 22:11
Hayırlı olsun.

Forumdan moderatör arkadaşın numarası var.benim hız sabitleyicimi takmıştı.size özelden msj atıyorum.
Rd3 tiplere aux olmuyor.umarım teyviniz rdt4 tür..

Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2017 Saat 23:14
Yardımlarınız icin cok sağolun her zaman gittigim vatan peugeot da actirdim sağolsunlar hızlı bir sekilde yaptılar aparati kendim taktim evdeki örgü sisleriyle radyoyu çıkarıp direk arkasina taktim sonrada o kabloyu radyonunu altındaki boşluğa sabitledim suan cok iyi çalışıyor hele birde ipod touch la ses daha da güzel çıkıyor tavsiye ederim   

Mesajı Yazan: Alicilik
Mesaj Tarihi: 09 Eylül 2017 Saat 00:12
Orjinalini yazan: Furkan979 Furkan979 Yazdı:

Yardımlarınız icin cok sağolun her zaman gittigim vatan peugeot da actirdim sağolsunlar hızlı bir sekilde yaptılar aparati kendim taktim evdeki örgü sisleriyle radyoyu çıkarıp direk arkasina taktim sonrada o kabloyu radyonunu altındaki boşluğa sabitledim suan cok iyi çalışıyor hele birde ipod touch la ses daha da güzel çıkıyor tavsiye ederim   

Cemal aga ne kadara acti bende yardimci olurdum mesajinizi yeni gordum.

-------------
http://fb.me/hizimsabit" rel="nofollow - Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Mesajı Yazan: onurrr41
Mesaj Tarihi: 09 Eylül 2017 Saat 11:25
Aynı işlemi 206 için yaptıracağım. Acaba kocaeli ve İstanbul anadolu yakasından bana servis tavsiye edebilecek birileri varmıdır ? 

-------------
1.4 Peugeot 206 8V - Benzin - X-Design - 2006 Model - Otomatik Şanzıman - H7 LED Uzun Far Ampulü - Pioneer Kapı Hoparlörleri

Mesajı Yazan: mburakaslan
Mesaj Tarihi: 27 Eylül 2017 Saat 00:06
Hocam yardim et bizde yaptiralim. Benim canima tak etti ya yeni teyp alacagim ya da bunu yaptiracagim.

Mesaj Tarihi: 27 Eylül 2017 Saat 10:36
elimde program mevcut fakat tecrübeli değilim, sadece kendi aracımda CC yi aktif ettim. 
istanbul avrupa yakasında bu tür işlemleri yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. 

-------------
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...

Mesaj Tarihi: 27 Eylül 2017 Saat 21:26
Orjinalini yazan: mburakaslan mburakaslan Yazdı:

Hocam yardim et bizde yaptiralim. Benim canima tak etti ya yeni teyp alacagim ya da bunu yaptiracagim.

Aslında cok basit aliexpress den o kabloyu alıp radyounun arka girisine takacaksaniz daha sonra herhangi bir servise gidip aktif ettireceksiniz

Mesajı Yazan: mburakaslan
Mesaj Tarihi: 28 Ekim 2017 Saat 22:28

Aslında cok basit aliexpress den o kabloyu alıp radyounun arka girisine takacaksaniz daha sonra herhangi bir servise gidip aktif ettireceksiniz

Kardeş hangi kablo bu link varmı alalım bizde bari.

Mesaj Tarihi: 29 Ekim 2017 Saat 02:17

Kardeş hangi kablo bu link varmı alalım bizde bari.

Ben bunu aldım hocam yanlız bir sorun var kabloda birtek bendemi herkesdemi bilmiyorum ama normalde sadece sag taraftan geliyor sesler soldan boğuk boğuk sesler geliyor ama ayararlardan sesi tam saga alınca düzeliyor haberiniz olsun genede eğer ayarı yaparım derseniz alın ses kalitesi iyi
Dewtreetali ücretsiz kargo 3.5mm Araç AUX Adaptörü Ses Kablosu Için Peugeot 307/308/407/408/507 Citroen Zafer Sega C2/C5/RD4
http://s.aliexpress.com/eIzuiIvm" rel="nofollow - http://s.aliexpress.com/eIzuiIvm
(from AliExpress Android)

Mesajı Yazan: eymengokhan
Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2017 Saat 02:17
merhaba bende bu aux u aktiflestirmek istiyorum bursada bu isi yapan varmi biliyomusunuz illaki servisemi gitmek lazim

Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2017 Saat 03:34
Servise gerek yok multimedyacilar da açıyor yada aracinizi nerde genel bakimini yaptiriyorsaniz oraya gidin tanıdık diye para da almazlar

Mesajı Yazan: eymengokhan
Mesaj Tarihi: 26 Kasım 2017 Saat 13:08
hocam araci yeni aldim o yüzden suan gittigim herhangi bir servis yok dediginiz gibi multimedyacilara bi sorayim bakalim yapiyolarmi

Mesajı Yazan: MUSADİGE
Mesaj Tarihi: 15 Aralık 2017 Saat 18:04
merhaba; Araç Beyinlerinin arızasını silen tespit eden yerler var, her sanayide bulunur. onlara gidip Input1 açtırabilirsin. PP2000 yazılımı genelde vardır. Aux girişi açılabiliyor. Hız sabitleyici içinde aynı şekilde bu programla özellik aktif edilip ayrı bir aparat takılıyor.

Mesajı Yazan: ozkantuning
Mesaj Tarihi: 07 Ocak 2018 Saat 12:55
Selamlar arkadaslar bende araniza yeni katildim aux kablosu ve hiz sabitleyici kolu siparis ettim geliyor. Bunlari istanbul avrupa yakasinda aktiflestirecek arkadasimiz var midir ?

Mesajı Yazan: cetinolcay
Mesaj Tarihi: 07 Ocak 2018 Saat 15:10
Orjinalini yazan: ozkantuning ozkantuning Yazdı:

Selamlar arkadaslar bende araniza yeni katildim aux kablosu ve hiz sabitleyici kolu siparis ettim geliyor. Bunlari istanbul avrupa yakasinda aktiflestirecek arkadasimiz var midir ?

Üstad hız sabitleyici için link paylaşır mısın?

-------------
Love the life you live, live the life you love !

Mesaj Tarihi: 07 Ocak 2018 Saat 18:12
Aliexpress uzerinden aldim hocam link asagida ama siparis verirseniz cruise control gondermesi icin mesaj atin

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32836381615.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.47e3e036W3y2mx" rel="nofollow - https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32836381615.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.47e3e036W3y2mx

Mesajı Yazan: cetinolcay
Mesaj Tarihi: 07 Ocak 2018 Saat 21:58
Teşekkür ederim, aux olayını ben halletmiştim çok önceden, hız sabitleyici bağlarsam çok iyi olacak, malum sürekli uzun yol... Bu arada, Ankarada olsaydınız usta konusunda yardımcı olurdum...

-------------
Love the life you live, live the life you love !

Mesaj Tarihi: 08 Ocak 2018 Saat 16:55

Aliexpress uzerinden aldim hocam link asagida ama siparis verirseniz cruise control gondermesi icin mesaj atin

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32836381615.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.47e3e036W3y2mx" rel="nofollow - https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32836381615.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.47e3e036W3y2mx

çapa - bayrampaşa civarı bir yerde yardımcı olabilirim,
programı bende mevcut. 

-------------

Mesaj Tarihi: 08 Ocak 2018 Saat 18:03
Cok iyi olur hocam bende hasköydeyim yakiniz musait bi zamaninizda halledelim

Mesaj Tarihi: 08 Ocak 2018 Saat 20:36

Cok iyi olur hocam bende hasköydeyim yakiniz musait bi zamaninizda halledelim

tamamdır, ürünlerin geldiğinde haber verirsin, 
bende haliç kongre merkezinin yanındaki çay bahçesinde çok takılırım, orada hallederiz bir haftasonu.. 

-------------

Mesaj Tarihi: 08 Ocak 2018 Saat 21:52
Cok iyi olur ozelden bilgileri paylasirsaniz urunler geldiginde yazayim kardesim

Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2018 Saat 17:48

Cok iyi olur ozelden bilgileri paylasirsaniz urunler geldiginde yazayim kardesim

@Alicilik 
hocam hafta sonu özkanın aracında CC aktif ettik, 
araç çalışırken CC kolundan limitleyici ve sabitleyici menüsü (küçük ekrandaki uyarıları) görünüyor,
araç düşük hızdaykende Hız sabitleme için hız çok düşük uyarısıda veriyor, 
fakat hız yükseldiğinde hız sabitlemeyi ayarladığımızda ekranda OFF yazıyor, 
böyle bir problemle karşılaştınmı daha önce? 

-------------

Mesajı Yazan: tsnesus
Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2018 Saat 22:29
Hocam ne kadar tuttu

Mesaj Tarihi: 16 Ocak 2018 Saat 19:05
Mustafa bu arada fren musurunu kontrol ettim 4 pimli soketi var ve kablolarda 4 tane. Gaz pedali ile ilgili biseyler yaziyo nette onu arastiriyorum ordan cozersem tekrardan yazarim

Mesaj Tarihi: 18 Ocak 2018 Saat 02:15
Orjinalini yazan: maximusti maximusti Yazdı:

@Alicilik 
hocam hafta sonu özkanın aracında CC aktif ettik, 
araç çalışırken CC kolundan limitleyici ve sabitleyici menüsü (küçük ekrandaki uyarıları) görünüyor,
araç düşük hızdaykende Hız sabitleme için hız çok düşük uyarısıda veriyor, 
fakat hız yükseldiğinde hız sabitlemeyi ayarladığımızda ekranda OFF yazıyor, 
böyle bir problemle karşılaştınmı daha önce? 

Aracin ozellikleri nedir nerden neyi actiniz ?

-------------
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Mesaj Tarihi: 18 Ocak 2018 Saat 12:54
2006 model 307 makyajli kasa premium esp li model

Mesajı Yazan: Birol
Mesaj Tarihi: 21 Ocak 2018 Saat 22:26
Bende 2007 model 307 sw var buna dediginiz cihaz takiliyormu

Mesajı Yazan: Birol
Mesaj Tarihi: 21 Ocak 2018 Saat 22:31
Hiz sabitleyicinin yazilimini ne kadara yapiyorsunuz

Mesajı Yazan: mrkync
Mesaj Tarihi: 21 Ocak 2018 Saat 23:25
Arkadaslar bende 2005 model 307 HDi look var kol 100 tl aktivasyon 70 tl ye yaptirmistim 2015 de o zamandan bu zamana kadar sorunsuz kullanıyorum. Çok da rahat oluyor.

Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2018 Saat 03:13

Hem bsi hem motordan sadece hiz sabitlemeyi aktif edin limitleme olmasin.

Orjinalini yazan: Birol Birol Yazdı:

Bende 2007 model 307 sw var buna dediginiz cihaz takiliyormu

Makyajli (2006-2008) tum 307lerde hiz sabitleme calisiyor

-------------
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2018 Saat 11:44
Orjinalini yazan: Alicilik Alicilik Yazdı:

biz bsi den Hız Limitörü ve Hız Kontrolörü diye açmıştık, bir de o şekilde deneyelim, tekrardan haber veririm. 

-------------

Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2018 Saat 12:39
O zaman tekrar bi bulusma ayarlayabilir miyiz musait bi zamaninda kardesim?

Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2018 Saat 19:31

O zaman tekrar bi bulusma ayarlayabilir miyiz musait bi zamaninda kardesim?

hafta içi müsait olamayabilirim ama olursam gündüzden haber veririm, en kötü hafta sonu hallederiz. 

-------------

Mesajı Yazan: nuri güler
Mesaj Tarihi: 15 Şubat 2018 Saat 22:57
Arkadaşlar 2004 otomatik tecknoplus 307 sahibiyim son.hem aux hem de hız sabitleme yaptırmak istiyorum. Nereden ve hangi ürünleri sipariş etmeliyim. Aktif etme işlemine yardımcı olabilecek var mı. Kocaeli İstanbul fark etmez. Sıkıntı olmaması için nelere dikkat etmeliyim

Mesaj Tarihi: 17 Şubat 2018 Saat 23:42
Orjinalini yazan: nuri güler nuri güler Yazdı:

Arkadaşlar 2004 otomatik tecknoplus 307 sahibiyim son.hem aux hem de hız sabitleme yaptırmak istiyorum. Nereden ve hangi ürünleri sipariş etmeliyim. Aktif etme işlemine yardımcı olabilecek var mı. Kocaeli İstanbul fark etmez. Sıkıntı olmaması için nelere dikkat etmeliyim

2004 eski kasalarda VAN elektrik şebekesi var diye biliyorum, 
van şebekesi olan araçlarda olmuyor diye biliyorum, ama araştırmak lazım. 
uyuyorsa eğer aliexpresten kol alınacak, montajını kendiniz yapabilirsiniz, 
sonrasından da bilgisayardan aktif edilmesi gerekiyor.

Orjinalini yazan: Alicilik Alicilik Yazdı:

ali hocam teşekkürler, motordan aktif etmemişiz, motordan da aktif ettik çalıştı bu sefer. 

-------------

Mesajı Yazan: Byzt
Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2018 Saat 17:17
Merhabalar Konu üstünden biraz zaman geçmiş ama bugün trabzon pejo servisinde sorduğumda aux u açmadıklarını söylediler bunu başka nerede açtırabilirim acaba 3 gün sonra  adıyamanda olacağım oradada servis yok bana yardımcı olabilecek kimse varmı bu arada teyp rd4 

Mesajı Yazan: ersin61
Mesaj Tarihi: 22 Temmuz 2018 Saat 11:18
Orjinalini yazan: Byzt Byzt Yazdı:

Merhabalar Konu üstünden biraz zaman geçmiş ama bugün trabzon pejo servisinde sorduğumda aux u açmadıklarını söylediler bunu başka nerede açtırabilirim acaba 3 gün sonra  adıyamanda olacağım oradada servis yok bana yardımcı olabilecek kimse varmı bu arada teyp rd4 

Telefon no verirseniz yardımcı olurum.Yönlendirme yaparım yada İsmail usta terminalın arka tarafında 05363340007 arayın sorun özel pejo servisi ben aracımın bütün işlerini onlara yaptırırım.

-------------
PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007 PREMİUM

Mesaj Tarihi: 24 Temmuz 2018 Saat 12:35
Pazartesi sabah erkenden Adıyaman'a yola çıktım o yüzden gitme imkanım yoktu dediğiniz yere artık adıyaman çevresindeki illere yolum düşerse soracağım cihaz olsa basit birşey aslında 

Mesaj Tarihi: 03 Eylül 2018 Saat 21:44
Arkadaşlar Adıyamanda aux u aktifleştirdim 

Mesajı Yazan: Musa41
Mesaj Tarihi: 05 Mart 2019 Saat 16:43
s.a hocam bana yardım etme şansın varmı hız sabitleyici kolu taktım aktifleştirme işlemi için

Mesaj Tarihi: 05 Mart 2019 Saat 19:38
Orjinalini yazan: Musa41 Musa41 Yazdı:

s.a hocam bana yardım etme şansın varmı hız sabitleyici kolu taktım aktifleştirme işlemi için

özel mesajını cevapladım,
istanbul avrupa yakasındaki arkadaşlara hız sabitleyici, aux vs işlemler için yardımcı olabilirim (kendi reklamımı yapayım biraz Smile  )

-------------

Mesajı Yazan: darkiron
Mesaj Tarihi: 06 Mart 2019 Saat 11:37

istanbul avrupa yakasındaki arkadaşlara hız sabitleyici, aux vs işlemler için yardımcı olabilirim (kendi reklamımı yapayım biraz Smile  ) 

Hocam Avrupa yakasında ne taraftasınız? Ben de AUX ve Hız sabitleyici aktif ettirmek istiyorum yakın zamanda da. AUX kablosunu ve Hız sabitleyici kolunu kendim temin edeceğim bir sıkıntı olmazsa.

Mesaj Tarihi: 07 Mart 2019 Saat 10:39
Orjinalini yazan: darkiron darkiron Yazdı:

Hocam Avrupa yakasında ne taraftasınız? Ben de AUX ve Hız sabitleyici aktif ettirmek istiyorum yakın zamanda da. AUX kablosunu ve Hız sabitleyici kolunu kendim temin edeceğim bir sıkıntı olmazsa.

bayrampaşadayım hocam,
temin edersen, kodlama ile yapılacak işlemlerini yapabiliriz.

-------------

Mesajı Yazan: darkiron
Mesaj Tarihi: 26 Mart 2019 Saat 13:45

Orjinalini yazan: darkiron darkiron Yazdı:

bayrampaşadayım hocam,
temin edersen, kodlama ile yapılacak işlemlerini yapabiliriz.
Bu AUX'u takarken CD Changer'ı çıkartıyor musunuz? yoksa başka bir yere, torpidoya falan mı yapıyorsunuz?

Mesajı Yazan: Mertce
Mesaj Tarihi: 03 Nisan 2020 Saat 00:37
Selam arkadaşlar bende pejo 307 desingintec var 2007 makyajlı kasa dün gittim sanayide cihaza bağladı arabayı aux aktif etti bide aux kablosu taktı 100 lira para aldı gayet guzel oldu 

Mesajı Yazan: mmt
Mesaj Tarihi: 29 Kasım 2020 Saat 20:03
hocam adiyaman da nerede yaptirdiniz aceba. tarif edebilir misiniz. tesekkurler

Mesajı Yazan: krmbzkurt
Mesaj Tarihi: 30 Kasım 2020 Saat 19:41
Merhaba citroen c3 2009 model aracımda rd4 teyp mevcut aux kablosu aldım bağladım fakat aktif ettirmek gerekiyor sanırım. Var mı eyüp bayrampaşa tarafında tanıdığınız bildiğiniz? 

Mesajı Yazan: mmt
Mesaj Tarihi: 04 Aralık 2020 Saat 23:49
Orjinalini yazan: Byzt Byzt Yazdı:

Arkadaşlar Adıyamanda aux u aktifleştirdim 

hocam adiyaman da nerede yaptirdiniz aceba. tarif edebilir misiniz. tesekkurler

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net