Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Astra sedan kısa led far

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: Diğer Markalar
Forum Tanımlaması: Citroen, Opel, Renault vb. diğer marka araçlar
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=45061
Tarih: 25 Nisan 2024 Saat 09:43
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Astra sedan kısa led far
Mesajı Yazan: ALLEX
Konu: Astra sedan kısa led far
Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2017 Saat 19:48
Astra sedan a led ampul bağlamakla başladım.
72 w  aslında beklediğimin üzerinde verim ve görüş mesafesini çok iyileştirdi diyebilirim.
ampulleri netten bir arkadaşım aracılığı ile sipariş ettim.Kendim monte ettim.standart h7 soket ile eskisini söküp yenisini takıp yola devam..

fotolar....

-------------
MORALİ AĞRIYOR....

Cevaplar:
Mesajı Yazan: maximusti
Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2017 Saat 19:59
eline sağlık abi. 
led in tadı başka oluyor. ben şimdi kısaları da led yapacağım da karşıdakinin gözünü çok alacak diye korkuyorum. 
bu arada Kartal göz ihtiyacın varsa çinden 10 tane almıştım elimde şu an fazla var, verebilirim. 

-------------
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...

Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2017 Saat 21:56
Orjinalini yazan: maximusti maximusti Yazdı:

eline sağlık abi. 
led in tadı başka oluyor. ben şimdi kısaları da led yapacağım da karşıdakinin gözünü çok alacak diye korkuyorum. 
bu arada Kartal göz ihtiyacın varsa çinden 10 tane almıştım elimde şu an fazla var, verebilirim. 

aynen katılıyorum.led uzun yolda ve karanlık köy yollarında çok işe yaradı.kartal gözler de elime ulaştı teşekkür ederim teklifin için.ben bu sefer biraz deiğişik modelini aldım.çapı biraz daha büyük ve içinde üç led  hücreli olanlardan.hafta sonu takmayı planlıyorum.

ayak altı ,tavan lambaları,geri vites aydınlatmaları nı yaptım.LOL
bagaja ve torpido gözüne de döşedim tabiLOL

sadece ayn altına bağlantım kaldı.Wink

Bu arada , peugeotlara alışınca bu biraz zahmetli ampul değiştirirken.kaputu açınca ortam farklı.el ayak girmiyor.Kısa far ampullerini değiştirmek için çamurluk davlumbazında müdahele kapağı yapmış AlmanlaaaaConfused

-------------
MORALİ AĞRIYOR....

Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2017 Saat 22:05
Orjinalini yazan: ALLEX ALLEX Yazdı:

aynen katılıyorum.led uzun yolda ve karanlık köy yollarında çok işe yaradı.kartal gözler de elime ulaştı teşekkür ederim teklifin için.ben bu sefer biraz deiğişik modelini aldım.çapı biraz daha büyük ve içinde üç led  hücreli olanlardan.hafta sonu takmayı planlıyorum.

Bu arada , peugeotlara alışınca bu biraz zahmetli ampul değiştirirken.kaputu açınca ortam farklı.el ayak girmiyor.Kısa far ampullerini değiştirmek için çamurluk davlumbazında müdahele kapağı yapmış AlmanlaaaaConfused

doğrudur, opeller ve fordlar biraz daha zahmetli. arkadaşın focusa led takmak için komple farı sökmemiz gerekti, sisler için ön tekerin ordan davlumbazın altından girmemiz gerekti. 

şehir dışına çıkmasaydım ayna altlarını beraber yapalım diyecektim de yarından itibaren 3 hafta yokum istanbulda :) 

-------------
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...

Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2017 Saat 23:58
Orjinalini yazan: maximusti maximusti Yazdı:

doğrudur, opeller ve fordlar biraz daha zahmetli. arkadaşın focusa led takmak için komple farı sökmemiz gerekti, sisler için ön tekerin ordan davlumbazın altından girmemiz gerekti. 

şehir dışına çıkmasaydım ayna altlarını beraber yapalım diyecektim de yarından itibaren 3 hafta yokum istanbulda :) 

kardeş,benim acelem yok.alt yapının bir  kısmını hazırladım.tavan lambasından kapılara kadar  hat hazır.Big smile
sadece kapı körüklerinden içeri girmek ve ledleri bağlamak kaldı.
anladığım kadarıyla izne çıkıyorsun.istesen geldiğinde hafta sonuna denk getirip birlikte takılır ve bir şeyler de yapabiliriz.(mesela 1 litre suyla araba nasıl yıkanır ? ) videosu gibiLOL

ayrıca bayramda İstanbul'dakilerle bayramlaşma gibi mini bir buluşma mı yapsak ne?  (iyi fikir gibi he)Embarrassed

-------------
MORALİ AĞRIYOR....

Mesaj Tarihi: 17 Ağustos 2017 Saat 08:17

kardeş,benim acelem yok.alt yapının bir  kısmını hazırladım.tavan lambasından kapılara kadar  hat hazır.Big smile
sadece kapı körüklerinden içeri girmek ve ledleri bağlamak kaldı.
anladığım kadarıyla izne çıkıyorsun.istesen geldiğinde hafta sonuna denk getirip birlikte takılır ve bir şeyler de yapabiliriz.(mesela 1 litre suyla araba nasıl yıkanır ? ) videosu gibiLOL

ayrıca bayramda İstanbul'dakilerle bayramlaşma gibi mini bir buluşma mı yapsak ne?  (iyi fikir gibi he)Embarrassed

Big smileBig smileBig smile
aynen abi izine çıkıyorum, memleket ziyareti, bayram, düğün (Kuzenin) ... 
döndüğümde yapmamış olursam yapalım beraber :) sen benim için bekletme opeli.. 

-------------

Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 17 Ağustos 2017 Saat 09:05
güzel olmuş abi güle güle kullan. 

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net