Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

geri görüş kamerası

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: Partner
Forum Tanımlaması: Peugeot Partner araçlarınız hakkındaki tüm arızalar ve çözümlerini paylaşabilirsiniz
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=44805
Tarih: 28 Nisan 2024 Saat 11:56
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: geri görüş kamerası
Mesajı Yazan: kozlarli
Konu: geri görüş kamerası
Mesaj Tarihi: 30 Haziran 2017 Saat 19:07
s.a arkadaşlar herkese kolay gelsin. aracıma geri görüş kamerası taktırmak istedim serviste 750 tl gibi ücret talep ettiler aracım 2016 partner tepee allure paketi araçta ekran bulunuyor sadece kamera takılması gerekiyor bunu daha uygun fiyata nasıl yapabilirim yada sadece kamera alıp bir yere taktırmam gerekiyo . sizce nasıl bir kamera almalıyım .

-------------
trafik kurallarına uyalım:)

Cevaplar:
Mesajı Yazan: maximusti
Mesaj Tarihi: 30 Haziran 2017 Saat 22:21
aracın üzerindeki ekranın marka modeli nedir? 
ona göre kamera tavsiye edelim.

-------------
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...

Mesajı Yazan: and
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2017 Saat 10:00
Bence dışarıda bir yere yaptırın, ben benim aracım için ekran, kamera, tv, vs. için 1000 TL civarı bir fiyat almıştım.

-------------
2010 308 Millesim 1.6 VTI OV

Mesajı Yazan: outlaw
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2017 Saat 10:16
daha yeni ben taktırdım 7'' ekran park sensörü ve kamera 450 tl ...

-------------
SHQIPTAR
1998 106 xs 1600 cc
Laguna lip
omp kule gergisi
GTI jant
185/50/14 toyo proxes t1r

Mesajı Yazan: ggitaristt
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2017 Saat 11:53
Kamera takınca iş bitse keşke.. Geri vitese bağlı mı bakalım ekran, vitese atınca kamerayı nasıl çalıştıracak?

Mesajı Yazan: uzunca961
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2017 Saat 12:55
Orjinalini yazan: ggitaristt ggitaristt Yazdı:

Kamera takınca iş bitse keşke.. Geri vitese bağlı mı bakalım ekran, vitese atınca kamerayı nasıl çalıştıracak?

Hocam genelde ekranlarda özellik var görüntü gelince ekranı acıyor otomatik olarak. Sadece geri vites lambasından elektrik çekilecek kameraya kameradan görüntü ekranın video girişine takılacak o kadar. Video girişi ekranı sökünce görünür açıkta değil.

Mesajı Yazan: ggitaristt
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2017 Saat 13:25
O zaman üniversal kameralar hep olur.. Bak güzel işmiş.. Sağa sola para vermeye de gerek yok.. Azıcık elektrikten anlayan birisi halleder bunu..

Mesajı Yazan: uzunca961
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2017 Saat 13:57
Orjinalini yazan: ggitaristt ggitaristt Yazdı:

O zaman üniversal kameralar hep olur.. Bak güzel işmiş.. Sağa sola para vermeye de gerek yok.. Azıcık elektrikten anlayan birisi halleder bunu..

Google a yaz kesin yapan birileri vardır bulursun

Mesajı Yazan: Oktkor
Mesaj Tarihi: 01 Temmuz 2017 Saat 15:10
Tamam kamerayı aldınız. Geri lambasına da bağlantı yaptınız o da güzel. Geriye taktınız vitesi, kameraya elektrik gitti kamera çalıştı görüntüyü ekrana yolladı. Ekran o görüntüyü otomatik olarak alacak mı? Almazsa her seferinde o girişi seçmek gerekir.

Mesajı Yazan: samet206
Mesaj Tarihi: 02 Temmuz 2017 Saat 03:10
Bazı harici navigasyon cihazları bile otomatik olarak alıyor görüntüyü.Zaten cihazda video çıkışı olduğu sürece görüntüyü otomatik almaması için bir sebep yok genelde o çıkış bu işlem için koyuluyor cihaza.Bağlantı yapacağınız cihazda kamera çıkışı varsa her türlü kamera bağlanır delmeyede gerek yok plakalığa takılanları mevcut araçta uygun yer olduğu sürece.Harici olarak 4-5 inçlik ekranlarıda var sadece kamera kullanımı için yanlız böyle yapıldığında hem ekrana güç bağlantısı yapılacak hemde kameraya tetik verilecek geri vitesten.İlla double teyp yada ekran olmasına gerek yok yani.Kamera tercihi kullanıcıya kalıyor.

-------------
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...

Mesajı Yazan: Oktkor
Mesaj Tarihi: 02 Temmuz 2017 Saat 12:40
Harici navigasyonların çoğu otomatik olarak alır evet ama söz konusu orijinal ekran olduğu için ben almayabilir dedim. Malum adamlar bir üst modelini satmak nerdeyse harici girişleri kaynak makinesi ile kapatıp satacaklar.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net