Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Peugeotmarket com kesinlikle hayir

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Duyurular, Şikayet, İstek ve Öneriler
Forum Tanımlaması: Peugeot Türkiye forumları ve web sitesiyle alakalı tüm duyuru, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=42669
Tarih: 20 Nisan 2024 Saat 16:52
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Peugeotmarket com kesinlikle hayir
Mesajı Yazan: Dalkilic53
Konu: Peugeotmarket com kesinlikle hayir
Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2016 Saat 17:14
Arkadaslar peugeotmarket com adresinden alisverise dikkat edelim bana sorarsaniz yanindan hic gecmeyin .arka tampon siyah kuşak 80 lira ve ceki demir delik kapagi yok arti ucret kuşak 80 lira bir ufacik kapak 50 lira arti urun bacaklari kirik

Cevaplar:
Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2016 Saat 18:22
öncelikle hoşgeldiniz. son dönemlerede prugeotmarket bu konulara dikkat etmemeye başladı. 

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesajı Yazan: mkaramese
Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2016 Saat 20:01
tam siteyi geziyordum. bilgilendirmeniz için teşekkürler. geçen dönem bir peugeot sitesinden alışverişimi gerçekleştirdim hatta telefonda da yardımcı oldular. Güzel siteler de bulunmakta peugeot üzerine efendim aramalarınız sonucu ulaşabilirsiniz. Ben 20 ser liradan yan sinyal park lambası far kutusu almıştım iki tane hızlı kargo ve sağlam ürünle kapattılar meseleyi. 

Mesajı Yazan: Eyüp B.
Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2016 Saat 20:14
orası çok pahalı. ben parça filosundan aldım paketlemesine kadar gayet güzel. şasi numaranı giriyorsun sitedeki tüm kategoriler aracına göre oluyor.

Mesajı Yazan: esstel
Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2016 Saat 20:48
bende mazot filtresi aldım...uymadı birde müşür almam gerekiyormuş dedi...

Mesajı Yazan: Gokcesel
Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2016 Saat 21:41
Araştırıp almak lazım ben de geçen sene GTi ön tampon almıştım peugeotmarket'ten memnunda kalmıştım. Sadece sis farları ve üzerinde takılı olan ampüller beş para etmezdi. 3 ay önce de şeffaf çamurluk sinyali 14 TL tanesi ve plaka lambası 7.5 TL'den almıştım. 

Mesajı Yazan: MadTurk_
Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2016 Saat 23:58
ben yaklaşık bir senedir alışveriş yapıyorum oradan sadece bi kez ödeme geç düştüğü için kargoya geç verildi ki bu onların da hatası değil. bir senelik müşteri olarak çok çok çok memnunum kendilerinden hızlı kargo paketleme güzel ve ürün de ekranda ne görüyorsan o çıkıyor. kargo esnasında eşyanın zarar görme ihtimalini bence firmaya mal etmemek lazım. ayrıca bildiğim kadarı ile dükkan taşıyorlar. bunun etkisi ile son zamanlarda bazı sıkıntı yaşanmış olabilir ama adı lekelenecek bir firma değil..

-------------
307 XT 1.6 110hp LPG

Mesajı Yazan: GökhaN
Mesaj Tarihi: 28 Temmuz 2016 Saat 13:55
peugeotmarket.com kurulumundan bugününe kadar gelmesi aşamalarının hepsini bilen biri olarak sadece şunu söylemek istiyorum Peugeot adına şuan Türkiye'deki en kapsamlı yedek parça sitesidir. Ufak tefek aksaklıklar illaki olmaktadır ama kötü niyet yoktur sorun varsada illaki bir şekilde düzeltirler.

öğrendiğim bilgiye göre arka tampon çeki demir deliksiz geliyormuş ve aldığınız ürün yan sanayiymiş o yüzden fiyatı 80 orjinali 170 tl miş. kapakta orijinal olduğu için onlarda fiyata müdahale edemiyor o yüzden 50 tl kargoda oluşan kırık içinde firmayla bir görüşün önce derim

-------------
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> https://www.pejo.com.tr" rel="nofollow - www.pejo.com.tr

Mesajı Yazan: emresensoy307
Mesaj Tarihi: 28 Temmuz 2016 Saat 14:15
Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

peugeotmarket.com kurulumundan bugününe kadar gelmesi aşamalarının hepsini bilen biri olarak sadece şunu söylemek istiyorum Peugeot adına şuan Türkiye'deki en kapsamlı yedek parça sitesidir. Ufak tefek aksaklıklar illaki olmaktadır ama kötü niyet yoktur sorun varsada illaki bir şekilde düzeltirler.

öğrendiğim bilgiye göre arka tampon çeki demir deliksiz geliyormuş ve aldığınız ürün yan sanayiymiş o yüzden fiyatı 80 orjinali 170 tl miş. kapakta orijinal olduğu için onlarda fiyata müdahale edemiyor o yüzden 50 tl kargoda oluşan kırık içinde firmayla bir görüşün önce derim

kötü niyet bence var ben iki adet 307 farı aldım 500 küsüre kargo bedava olması lazımken 50 tl kargo ücreti ödedim bunları aradığımda ilgienmediler ve teli yüzüme kapadılar bidaha ardığımda acmadışar gecen sene bu konuyu burdan paylaşmtım bunu forma yazıcam dedim yazarsan yaz dediler.

-------------
206rc

Mesajı Yazan: sahin-peugeot
Mesaj Tarihi: 28 Temmuz 2016 Saat 14:20
sitede yazdığı gibi yollandı 500 değil  600 tl ve üzeri kargo bedava artı kaporta ve aydınlatma malzemeleri hariç diye yazıyor,kötü niyet neresinde anlayamadım

-------------
Peugeot & Citroen Yedek Parça
Peugeot Yedek Parça Bayii

Şahin Peugeot Oto Yedek Parça Ltd.Şti.
İstanbul/Ümraniye
(533)3018806 - (216)6311080

Mesajı Yazan: sahin-peugeot
Mesaj Tarihi: 28 Temmuz 2016 Saat 14:26
Tampon kuşağı çeki demir kapağı olmadan geliyor her yerde böyle,çeki demir kapağının kodu 7452.PW istediğiniz yere sorun fiyat heryerde aynı,bu konu ile ilgili firmamızı arayıp tampon kuşağının uymadığını takmaya çalıştığınızı fakat takamadığınızı söylediniz ayakları bu esnadada hasar görmüş olabilir biz iyi niyetli olduğunuzu düşünüp  kargo kaynaklı olabileceğini varsayıp geri iade edebilirsiniz diye konuştuk sizde bize yenisini yollayın dediniz,amacınızı pek anlayamadım

-------------
Peugeot & Citroen Yedek Parça
Peugeot Yedek Parça Bayii

Şahin Peugeot Oto Yedek Parça Ltd.Şti.
İstanbul/Ümraniye
(533)3018806 - (216)6311080

Mesajı Yazan: ricgss
Mesaj Tarihi: 28 Temmuz 2016 Saat 18:01
Ne kadar kolay haksızken bile kendini haklı göstermek, böyle bir firmayı kötülemek. Yazık. Peugeot market ile uzun süredir çalışırım sokakta gördüğüm peugeot kullanıcılarına dahi tavsiye ettiğim oldu. Firma her şeyi açık açık siteye yazdığı halde hala lekelemek neden? Bu tampon bantlarının genelde yan sanayileri mevcut piyasada. Fiyatları uygun ama çeki demir kapakları genelde orjinalde var fiyatlar bu yüzden pahalıdır kapaklarda. Orjinal ambalajına giren ürün her markada yan sanayinin 2-3 ve hatta 5 katıdır. Bilerek ve anlayarak sipariş geçmekte fayda var. Diğer bir mevzu kargo ücreti meselesi. Gerçekten de firma yazmış 600 tl üzeri ücretsiz. Tamam doğru ama altında bir ibare var kaporta ve aydınlatma ürünleri hariç yazıyor. Kaporta parçaları zaten hacimli ürünlerdir. Aydınlatma parçaları da taşıma esnasında oluşabilecek hasarları en aza indirgemek amacı ile bazen parçanın 2 katı ambalajda gelir. Elini vicdanına koyacaksın, bu kadar hacimli parçaların kargosunu firma karşılasa zaten uygun fiyatlı satılan üründen nasıl kar edecek? Kar etmedikten sonra bu işi neden yapacak? Arkadaşlar bir konu hakkında konuşacaksanız bilginiz dahilinde konuşun. Bilmiyorsanız insanların ekmeğine bu şekilde mani olmaya çalışmayın. Ayıptır. Ben kendilerini ararım çoğunlukla, şasi numarasına göre kodunu söylerler bende o parçayı sipariş ederim. Bir keresinde şasi numarasından çıkan parça bile aracıma uymadı. Olabilir dediler gerekeni yaptılar. Bugün büyük elektronik marketlerden sipariş çekiyorsunuz yanlışlık olduğunda muhattap bile bulamıyorsunuz. 15 gün uğraştırıyorlar. Benim iade parçamın bile parasını 5. gün kartıma iade etti bu firma. Fiyatları konusunda ben başka bir siteye bakmadım işin doğrusu ama peugeot marketten ucuz siteler varsa araştıracağım. Tabi ürünlerin markası da önemli. Bir yerdeki bir ürünün ucuz olması markası ile alakalı olabilir. Parçaları bir kaç firma üretiyor kalite kalite olabilir. Neyse, netice itibariyle peugeot market iyi ve sorunsuz firma bence. Benim gibi düşünen arkadaşlarımda oldukça fazla. Başlıklara biraz daha dikkat edelim lütfen. 

Mesajı Yazan: KILIÇ
Mesaj Tarihi: 29 Temmuz 2016 Saat 10:25
Orjinalini yazan: ricgss ricgss Yazdı:

Ne kadar kolay haksızken bile kendini haklı göstermek, böyle bir firmayı kötülemek. Yazık. Peugeot market ile uzun süredir çalışırım sokakta gördüğüm peugeot kullanıcılarına dahi tavsiye ettiğim oldu. Firma her şeyi açık açık siteye yazdığı halde hala lekelemek neden? Bu tampon bantlarının genelde yan sanayileri mevcut piyasada. Fiyatları uygun ama çeki demir kapakları genelde orjinalde var fiyatlar bu yüzden pahalıdır kapaklarda. Orjinal ambalajına giren ürün her markada yan sanayinin 2-3 ve hatta 5 katıdır. Bilerek ve anlayarak sipariş geçmekte fayda var. Diğer bir mevzu kargo ücreti meselesi. Gerçekten de firma yazmış 600 tl üzeri ücretsiz. Tamam doğru ama altında bir ibare var kaporta ve aydınlatma ürünleri hariç yazıyor. Kaporta parçaları zaten hacimli ürünlerdir. Aydınlatma parçaları da taşıma esnasında oluşabilecek hasarları en aza indirgemek amacı ile bazen parçanın 2 katı ambalajda gelir. Elini vicdanına koyacaksın, bu kadar hacimli parçaların kargosunu firma karşılasa zaten uygun fiyatlı satılan üründen nasıl kar edecek? Kar etmedikten sonra bu işi neden yapacak? Arkadaşlar bir konu hakkında konuşacaksanız bilginiz dahilinde konuşun. Bilmiyorsanız insanların ekmeğine bu şekilde mani olmaya çalışmayın. Ayıptır. Ben kendilerini ararım çoğunlukla, şasi numarasına göre kodunu söylerler bende o parçayı sipariş ederim. Bir keresinde şasi numarasından çıkan parça bile aracıma uymadı. Olabilir dediler gerekeni yaptılar. Bugün büyük elektronik marketlerden sipariş çekiyorsunuz yanlışlık olduğunda muhattap bile bulamıyorsunuz. 15 gün uğraştırıyorlar. Benim iade parçamın bile parasını 5. gün kartıma iade etti bu firma. Fiyatları konusunda ben başka bir siteye bakmadım işin doğrusu ama peugeot marketten ucuz siteler varsa araştıracağım. Tabi ürünlerin markası da önemli. Bir yerdeki bir ürünün ucuz olması markası ile alakalı olabilir. Parçaları bir kaç firma üretiyor kalite kalite olabilir. Neyse, netice itibariyle peugeot market iyi ve sorunsuz firma bence. Benim gibi düşünen arkadaşlarımda oldukça fazla. Başlıklara biraz daha dikkat edelim lütfen. 

Hem konuyu açan arkadaşın hemde sizin samimiyetinize inanamadım açıkcası. Konuyu açan arkadaş belli ki mağdur olmuş ve bir hırsla buraya konuyu açmış ve gitmiş bir daha uğrarmı bilinmiyor. Sizde belli ki firmanın yetkilisiniz ve hemen üye olup cevap vermişsiniz. Ve ayrıca büyük hacimli koliye fazladan para verdikten sonra sizden neden alınsın ki ucuz olduğu için alınmıyor mu? sizden aradaki farkı kargoya verip  birde beklemektense gidip gözle görerek alınması daha mantıklı olmaz mı. Hem kargoda kırıldı döküldü derdi olmaz. Bence siz büyük bir firmasınız ve böyle küçük oyunlara gerek yok. Mutlaka memnun olmayan olacaktır. İnsanları anlamak zor memnun etmek daha zor malesef. 

-------------
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı

Mesajı Yazan: baybaba
Mesaj Tarihi: 29 Temmuz 2016 Saat 15:08
Bende genellikle yedek parça ihtiyacımı ilgili siteden karşılıyorum, herhangi bir problemle karşılaşmadım ama, en son 2 ay kadar önce 2.0 hdi filtre seti satın aldım, ürün fotoğrafında 4 lt yağ gözüküyordu ama listede 5 lt yağ yazıyordu, telefon açtım kaç litre yağ gönderiyorsunuz dedim, 4 litre gönderiyoruz dedi , listede 5 litre yazıyor, bizim araçlara 5 litre gerekiyor, eğer 5 litre gönderirseniz sipariş geçeceğim dedim, karşıdaki kişi tamam hocam göndeririz dedi, gereçekten 5 litre gönderdiler, şimdi baktım hala listede 5 litre yazıyor,  ya gerçekten 5 litre gönderiyorlardı, yada jest yapmış olmak için 5 litre göndeririz dediler,

Mesajı Yazan: ben_erhan
Mesaj Tarihi: 12 Nisan 2017 Saat 21:45
Ben de siteden genel olarak memnunum.. sadece alışverişlerimden birtanesinde aldığım ürünleri tek kargoda değil de iki ayrı korgoda yolladıkları için biraz kızmıştım... çünkü iki ayrı kargo ücreti ödedim..

Mesajı Yazan: iammanover
Mesaj Tarihi: 12 Nisan 2017 Saat 23:34
Hiç alış verişim olmadı, pek sevmem görmediğim şeyi almayı o yüzden firma hakkında ön yargılı konuşmak istemem, 

Bir arkadaşımız var bu sitenin (peugeotmaket.com) sahibimi bilmiyorum (bir ara logosunu paylaşmıştı)

Profili :  https://www.facebook.com/realloverturkey?fref=ts" rel="nofollow - https://www.facebook.com/realloverturkey?fref=ts  

Kendisi her türlü konuda yardımcı oluyor ve ürünüzü anında kargoya veriyor düzgün bir satıcı diye biliyorum 

-------------
206 GTI

Mesajı Yazan: x571
Mesaj Tarihi: 12 Nisan 2017 Saat 23:47
Ödeme sayfasında kargo ücreti ni ödemediğiniz yerden alışveriş yapmayın. Çünkü sonu hep böyle oluyor onlar 5 TL dese bile kapıya gelen kargocu 50 TL derse iş bozuluyor öyle bir şey olunca kargoyu almazsın olur biter gerçi. Kırık parçaya gelince Türkiye de adam gibi kargo malesef yok. Adamlar hayvan gibi demiri bile eğip getiriyorlar başıma geldi firma gönder ileri sigorta lı dır tutanak tutun

Mesajı Yazan: hzr206
Mesaj Tarihi: 12 Nisan 2017 Saat 23:51
http://www.peugeotparca.com/ " rel="nofollow - http://www.peugeotparca.com/  ;
   ben buradan ya netten yada gidip yerinden alıyorum parçaları peugeot market le aynı fiyatlar.

Mesaj Tarihi: 13 Nisan 2017 Saat 09:31
peugeotmarket.com adının eski sahibiyim şahin peugeot murat alemdara bizzat ben transfer edip sitenin kurulması konusunda teşvik ettim çok iyi bir yere gelmesindende mutluluk duyuyorum. bazı aksaklıkları olsada şuan günlük 3000 kişinin ziyaret ettiği markaya özel bir yedek parça satış sitesi olması gurur verici

-------------

Mesajı Yazan: yigit_dark
Mesaj Tarihi: 22 Mayıs 2017 Saat 00:39
Geçen gün sipariş verdim ilk defa. Aradım öncelikle siteyi bakın dedim 2 liralık klips alıcam acil lazım başka yerde bulamadım fazla kargo ücreti olucaksa almıyım. Yok efendim olur mu en fazla 2-3 lira tutar dediler aldım. Gelen kargo ücreti 8 liraydı. Üründe 1 adet klips parmağımın yarısı kadar değil tahmin edersiniz. Kargo pakedinde kaybolmuş zor buldum. :) Bence bunu PeugeotMarket çalışanları görüyorsa bu yazımı kargo konusunda siteye acil bir çözüm üretmeliler. Ben ağır parça almaya kalksam atıyorum amortisör falan 10 defa düşünürüm. Kargo ne olur tamamen sürpriz kapıda kargo yetkilisi söylüyor mecbur vereceksin.. Bu devirde internet üzeri alışverişte bu yöntem kargo parasının belli olmaması kalmadı diye düşünüyorum.

Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 22 Mayıs 2017 Saat 08:47
aslında yiğit sipariş verilirken kargo ücreti de gözükse hepsiburada gibi hiç sıkıntı olmaz sonuçta anlaşmaları var dediğin gibi buna özen gösterilmesi lazım. 

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesajı Yazan: outlaw
Mesaj Tarihi: 22 Mayıs 2017 Saat 13:19
Murat abiden bende çok alış-veriş yaptım ve sağ olsun çok ilgili ve alakalı davrandı.
Kendisine baskı balata set triger set balata vs vs baya yüklü alım yaptım ..
triger sette devir daim pompasına gerek kalmadı tlf söyledim yolla kardeşim dedi ve para iadesi yaptı ..
yiğidi öldür hakkını yeme ...

-------------
SHQIPTAR
1998 106 xs 1600 cc
Laguna lip
omp kule gergisi
GTI jant
185/50/14 toyo proxes t1r

Mesajı Yazan: yigit_dark
Mesaj Tarihi: 22 Mayıs 2017 Saat 13:28
Orjinalini yazan: sonerkyl sonerkyl Yazdı:

aslında yiğit sipariş verilirken kargo ücreti de gözükse hepsiburada gibi hiç sıkıntı olmaz sonuçta anlaşmaları var dediğin gibi buna özen gösterilmesi lazım. 
Kesinlikle bahsettiğim bu. Ürünlerine yada ilgilerine bir lafım yok. Ürün çeşitliliği açısından sitede yok yok. Orjinalinden tut yan sanayi. Fiyatları da yüksek değil. Ama insanı düşündüren kargo. Umarım bir çözüm üretilir.

Mesajı Yazan: Silverballer21
Mesaj Tarihi: 22 Mayıs 2017 Saat 15:38
arkadaşlar bende çok alışveriş yaptım peugeotmarket ten hiç bulaşmayın herşeyi yanlış gönderi herşey sıkıntı ankara'da kürşat adında bir arkadaş var belki bilen vardır adam allah var dürüst temiz hızlı hem parçayı daha demeden anlıyor gönderiyor sağolsun isteyene no atarım

Mesajı Yazan: LUDACRIS
Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2017 Saat 02:52
Kargolu alisverislerde urunu muhakkak kargodan teslim alirken inceleyin arkadaslar hatta bilgi sahibi degilsenizde anlayan biriyle teslim alin kirik vs durumunda zabit tutturmak gerekir ki urunler sanirim kargo sirketleri tarafindan garantili olarak tasiniyor

Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2017 Saat 08:46
Orjinalini yazan: LUDACRIS LUDACRIS Yazdı:

Kargolu alisverislerde urunu muhakkak kargodan teslim alirken inceleyin arkadaslar hatta bilgi sahibi degilsenizde anlayan biriyle teslim alin kirik vs durumunda zabit tutturmak gerekir ki urunler sanirim kargo sirketleri tarafindan garantili olarak tasiniyor

hiç bir kargocu onun için beklemez. zaten kutunun dışında ezik vuruk ıslaklık yoksa bakmanın alemi yok.en fazla bir iki defa adamı oyalarsın kapıda sonra kargonuda getirmez. malesef türkiye de böyle işliyor.firmalar sağlam kargo kolisi yapacaklar. havalı naylona saracak gerekli tedbiri alacak.sıkıntı olmaz.

Mesajı Yazan: LUDACRIS
Mesaj Tarihi: 26 Mayıs 2017 Saat 19:02
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

Orjinalini yazan: LUDACRIS LUDACRIS Yazdı:

hiç bir kargocu onun için beklemez. zaten kutunun dışında ezik vuruk ıslaklık yoksa bakmanın alemi yok.en fazla bir iki defa adamı oyalarsın kapıda sonra kargonuda getirmez. malesef türkiye de böyle işliyor.firmalar sağlam kargo kolisi yapacaklar. havalı naylona saracak gerekli tedbiri alacak.sıkıntı olmaz.

Sende haklisin yurtici aras surat daha dogrusu mng haric cogu ile samimiyim sayilir o yuzden sansliyim sanirim mumkunse eger n11 vs gibi aracilarlada almak mantikli onlarda musteri koruyor yani basima gelip iade ettigim urunler oldu

Mesajı Yazan: herry
Mesaj Tarihi: 15 Ağustos 2018 Saat 17:35
selam dostlar, olumsuz yorumlar da almasına ragmen kendilerinin forumda olmasından ötürü onlardan alışveris yapmak istiyorum fakat sitelerinde yazan iletisim numaralarından bir turlu ulasamadım kendilerine. n11 sitesinden de ürünlerinin hepsini kaldırmıslar. konu hakkaında bir birlen yazabilir mi?

-------------
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)

Mesajı Yazan: pusutr
Mesaj Tarihi: 15 Ağustos 2018 Saat 19:46
Orjinalini yazan: herry herry Yazdı:

selam dostlar, olumsuz yorumlar da almasına ragmen kendilerinin forumda olmasından ötürü onlardan alışveris yapmak istiyorum fakat sitelerinde yazan iletisim numaralarından bir turlu ulasamadım kendilerine. n11 sitesinden de ürünlerinin hepsini kaldırmıslar. konu hakkaında bir birlen yazabilir mi?

https://www.peugeotmarket.com/index.php" rel="nofollow - https://www.peugeotmarket.com/index.php

Mesajı Yazan: herry
Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2018 Saat 14:16
teşekkürler

-------------
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)

Mesajı Yazan: talip206
Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2018 Saat 23:08
Valla o siteden hiç  alışveriş  yapmadim ama dışarıda yan sanayi aldığım  malzemeler bu sitedeki orjinal ürünlerden  bile pahalı.  Fiyatları piyasaya göre uygun. Ama işiniz acele olmayacak sipariş verip bekleyeceksiniz.
Delphi bobin bu sitede 130 tl , sanayide parçacida 200 tl istediler.
Orjinal 1.4 benzinli enjektör bu sitede 120 tl , sanayide yan sanayi 110 tl orjinal 190 tl dediler.
Krank kasnagi sitede yan sanayi  90 tl,  sanayi de tam hatirlamiyorum ama 130 tl civarına almıştım.

Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2018 Saat 23:11
fiyatlar bu ara altın fiyatı gibi oynuyor güncellenmediği için öyledir 

-------------

Mesaj Tarihi: 16 Ağustos 2018 Saat 23:35

fiyatlar bu ara altın fiyatı gibi oynuyor güncellenmediği için öyledir 
O zaman sipariş  vermemek mi gerekiyor. Yani ürünü alsak gelmeyecek mi sitedeki fiyat güncel değil diye? 

Mesaj Tarihi: 17 Ağustos 2018 Saat 00:52
elinde stoğu varsa gönderir ama tekse sattığı gibi yerine koyması zor olacağından gelmeyebilir

-------------

Mesajı Yazan: HasGur
Mesaj Tarihi: 17 Ağustos 2018 Saat 11:45
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Valla o siteden hiç  alışveriş  yapmadim ama dışarıda yan sanayi aldığım  malzemeler bu sitedeki orjinal ürünlerden  bile pahalı.  Fiyatları piyasaya göre uygun. Ama işiniz acele olmayacak sipariş verip bekleyeceksiniz.
Orjinal 1.4 benzinli enjektör bu sitede 120 tl , sanayide yan sanayi 110 tl orjinal 190 tl dediler.
Krank kasnagi sitede yan sanayi  90 tl,  sanayi de tam hatirlamiyorum ama 130 tl civarına almıştım.

Bugüne kadar bir kaç defalık istisna ile uygun fiyatlı olana denk gelemedim, kargo ise artı maliyet. Bu hafta 1.6 HDI motorlu 508 için volanlı debriyaj setini 2350 liraya aldık sanayiden aynı mal bu sitede 3200 lira ! Öte yandan bu ve benzer sitelerin ayakta kalması lazım çünkü sanayi esnafı netteki perakende fiyatları baz alıp 3-5 aşağısına fiyat belirliyorlar son yıllarda. Eskiden tuttuklarını öperlerdi Smile

-------------
1973 200
1976 280S
1983Şahin
1990Transit
1991Şahin
1993Toros,Kartal
1995R19
1997Tempra
1999E2200
2000Megane
2004Axor2523
2005Focus
2005 1840
2006307
2007R420
2008Civic
2012SpB

Mesaj Tarihi: 17 Ağustos 2018 Saat 17:20
Orjinalini yazan: HasGur HasGur Yazdı:

Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Bugüne kadar bir kaç defalık istisna ile uygun fiyatlı olana denk gelemedim, kargo ise artı maliyet. Bu hafta 1.6 HDI motorlu 508 için volanlı debriyaj setini 2350 liraya aldık sanayiden aynı mal bu sitede 3200 lira ! Öte yandan bu ve benzer sitelerin ayakta kalması lazım çünkü sanayi esnafı netteki perakende fiyatları baz alıp 3-5 aşağısına fiyat belirliyorlar son yıllarda. Eskiden tuttuklarını öperlerdi Smile
Kargo konusuna katılıyorum ekstra maliyet bindiriyor. Ama yukarda yazdığım fiyatlar sanayiden satın  aldığım fiyatlar. Hatta aldıktan  sonra  sitede bu fiyatları görünce iyik kazık yemişim diye düşünmüştüm. Demekki  bana sanayide kazıkçılar  denk geldi.

Mesaj Tarihi: 18 Ağustos 2018 Saat 11:50
Orjinalini yazan: sabuda34 sabuda34 Yazdı:

arkadaşlar murat yani peugeotmarketin sahibi; benim kadim dostumdur. kendisi benim nikah şahidim olmuştur. muratı yaklaşık 8-9 senedir tanırım. 8-9 senedir de alışveriş yaparım. 3 pejo aldım bugüne kadar bana orjinal parça neyse onu gönderdi. elinde yoksa bile sipariş çekti. farzı mahal bir ürün mü sipariş edicem bana o iyi değil bekle abi haftaya yeni mal gelecek dedi. fren balatası aldım, ötme yaptı şikayetimi bildirdim kullandığım ürünü şikayetim üzerine değiştirdi para iadesi yapayım abi dedi. ben başka marka balata aldım. yani bazı arkadaşlar mesnetsiz konuşuyor. 

Üstadım kendi ağzınla diyorsun Kadim dostumdur diye. Benim burada tamirci arkadaşım var gidiyorum işimi hallettiriyorum para bile vermeden cıkıp gittiğim oluyor ama başkası tanımadığı para vermeden o işyerinden cıkabilirmi. Senin arkadaşın olduğu için tabiki sana farklı davranacak yoksa herkese davrandığı gibi davranıyorsa arkadaşlıgın ne gereği var. Bende 1-2 defa alışveriş yaptım hiçbir problem yaşamadım ama yaşayanlarda var ve bu aralar dahada cogaldı problem yaşayanlar.

-------------
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı

Mesaj Tarihi: 19 Ağustos 2018 Saat 18:05
  aynı anda farklı ürünler den pejomarket ve parcagonder.com dan sipariş verdim pejomarket den ürünler sorunsuz gelirken parcagonder den aldığım bütün parçalar hem farkli marka gonderilmiş hemde uyumsuz çıktı .onları gidip daha yüksek fiyattan sanayiden almak zorunda kaldım. Bir daha da tercih etmem. Özelden şase no yollayip sorgulattım parçalar uyumlu demişlerdi.  İade de de sorun çıkardılar ürünleri kargodan alip  paramı iade etmediler şimdi onları tekrar arayacağım ki parami iade etsinler. Daha fazla uğraştırırlarsa da hakem heyeti ne vereceğim.

Mesaj Tarihi: 01 Eylül 2018 Saat 14:42
Orjinalini yazan: Silverballer21 Silverballer21 Yazdı:

arkadaşlar bende çok alışveriş yaptım peugeotmarket ten hiç bulaşmayın herşeyi yanlış gönderi herşey sıkıntı ankara'da kürşat adında bir arkadaş var belki bilen vardır adam allah var dürüst temiz hızlı hem parçayı daha demeden anlıyor gönderiyor sağolsun isteyene no atarım

Yigit kim sitesi var mi

Mesajı Yazan: eran
Mesaj Tarihi: 20 Eylül 2018 Saat 21:22
Buradan ilk olarak bakım malzemesi aldım, gayet iyiydi. Sayfalarında neyse o geldi. Bu kez arka balata aldık. Ürün sayfasında Valeo yazıyordu. Valeo diye aldım ama adı bile belli olmayan dandiğin de dandiği bir şey geldi. Daha da kolay kolay işim olmaz. 

Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2018 Saat 13:42

Orjinalini yazan: KILIÇ KILIÇ Yazdı:

arkadaşlar murat yani peugeotmarketin sahibi; benim kadim dostumdur. kendisi benim nikah şahidim olmuştur. muratı yaklaşık 8-9 senedir tanırım. 8-9 senedir de alışveriş yaparım. 3 pejo aldım bugüne kadar bana orjinal parça neyse onu gönderdi. elinde yoksa bile sipariş çekti. farzı mahal bir ürün mü sipariş edicem bana o iyi değil bekle abi haftaya yeni mal gelecek dedi. fren balatası aldım, ötme yaptı şikayetimi bildirdim kullandığım ürünü şikayetim üzerine değiştirdi para iadesi yapayım abi dedi. ben başka marka balata aldım. yani bazı arkadaşlar mesnetsiz konuşuyor. 

Üstadım kendi ağzınla diyorsun Kadim dostumdur diye. Benim burada tamirci arkadaşım var gidiyorum işimi hallettiriyorum para bile vermeden cıkıp gittiğim oluyor ama başkası tanımadığı para vermeden o işyerinden cıkabilirmi. Senin arkadaşın olduğu için tabiki sana farklı davranacak yoksa herkese davrandığı gibi davranıyorsa arkadaşlıgın ne gereği var. Bende 1-2 defa alışveriş yaptım hiçbir problem yaşamadım ama yaşayanlarda var ve bu aralar dahada cogaldı problem yaşayanlar.
kimse kimseye zorla mal satmıyor. buradan konu açıp milletin ekmek teknesini karalamanın ne anlamı var!
forumun geçmişte moderatörü gökhan bilir; o zaman yedek parça sponsorunuzdu. yere göğe sığdıramıyordunuz. buluşma günlerinde adam sizin organizasyonlarınıza geliyordu. o günleri de bilirim. 2011 den beri forumun takipçisiyim ben.
burada anlaşmalı olduğunuz yedek parça firmasını öne çıkarıyorsunuz. Anlamadık bizde.

Ben seni çok iyi anladım üstad. .Sen arkadaş falan değilsin direkt o firmanın yetkilisisin. Daha öncede yazdığım gibi ben alışverişlerimde memnun kaldım. Yanlış gelen ürün de oldu iade ettim hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ve alışveriş yapmaya devam ediyorum. Hatta arkadaşlarımın aracı için bile parca siparişi ediyorum. Ama İnan etki sıkıntı yaşarsam tek burada değil bütün forum sitelerinde ve sosyal paylaşım sitelerinde bağıra bağıra bunu yazarım. Senin ekmek teknen karalanmasın diye ben çolugum cocugumun bogazından kestip üç kuruş biriktirdiğim parayla senin yüzünden rezilmi olayım. Yok arkadaş öyle. Eğer firma sahibi arkadaşınsa söyle arkadaşına biraz daha dikkat etsin, elamanlarını uyarısın şikayetleri ilet. Ha yok sen zaten dükkan sahibisen elamanlarını uyar burada ahkam kesmekle olmuyor. Organizasyonlara geliyor diye paramızla rezilmi olalım. Gelmiş reklam yapmışsın buluşmalarda paranı kazanmışsın sanki bedava parca dagıtmış gibi konuşuyorsun. 

-------------
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı

Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2018 Saat 00:33
@sabuda34 saçma sapan konuşma ya

Peugeotmarket.com benimdi murata siteyi açması için ve sonrasındasa en çok yardımı ben yaptım.
Şuan reklam veren rsh otomotivin konularda adını bile nerdeyse yazmıyoruz. Murat servis açtı işimi gücümü bırakıp yardımına gittim ben moderatör değil sitenin sahibiyim. Eskilerde benim nasıl biri olduğumu bilir. Şikayetler her firmada olabilir konuyu başka yere çekme

-------------

Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2018 Saat 17:56

@sabuda34 saçma sapan konuşma ya

Peugeotmarket.com benimdi murata siteyi açması için ve sonrasındasa en çok yardımı ben yaptım.
Şuan reklam veren rsh otomotivin konularda adını bile nerdeyse yazmıyoruz. Murat servis açtı işimi gücümü bırakıp yardımına gittim ben moderatör değil sitenin sahibiyim. Eskilerde benim nasıl biri olduğumu bilir. Şikayetler her firmada olabilir konuyu başka yere çekme

yaran mı var da gocundun...ne bu asabiyet hayırdır!!!
senin konuşma tarzın senin kişiliğini ele veriyor.
saçma sapan konuşma ya .............
sitenin sahibiysen sahibisin üyelerin senin maraban veya kölen değil senin tarafından konuşmak zorunda da değil. 
sil benim üyeliğimi siten senin olsun.
doğru demişsin eskiler senin ne olduğunu biliyor.

benim yaram asla olmaz zararım olmaz yararım olmuştur kimseyide zorla tutmuyorum üyeliğinide sildim.
Benim üyelerle bir problemim yok bu kadar uzatmasan bu konuyada yazmazdım kimseye kendimi anlatma gereğide duymuyorum

-------------

Mesajı Yazan: husnu10
Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2018 Saat 14:16
öncelikle selamlar Peugeot market sitesinden  perşembe alışveriş yaptım siparişlerim için cumartesi ve pazartesi telefonla ulaşmaya çalıştım ama nafile diger şikayetler icin birşey diyemem ama iletişim konusunda sıfırlar 

-------------
1907

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net