Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

307 SES SİSTEMİ FİKİR İSTİYORUM

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU
Forum Adı: Peugeot Ses Sistemleri
Forum Tanımlaması: araclarınızdaki ses sistemleri arıza ve cözümleri
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=42258
Tarih: 27 Nisan 2024 Saat 19:49
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 307 SES SİSTEMİ FİKİR İSTİYORUM
Mesajı Yazan: ARDADOGAN
Konu: 307 SES SİSTEMİ FİKİR İSTİYORUM
Mesaj Tarihi: 24 Mayıs 2016 Saat 10:19
Merhaba arkadaşlar 307 aracıma küçük bir ses sistemi yapmak istiyorum öyle aman aman prof deyil ama canlı ses hafiften tatlı güçlü bir bas sesi ve sesi acınca bozma yapmasın istiyorum. Kafamda şöyle bir sistem var 
Önlere bir takım JBL mit 
Arka panziot ta 2 pionner oval500W 
JBL 1000w subbufer ve
Jameson 4 kanal bas kontrollü 2500W anfi ile 
teyp olarak kafamda bir model yok ama  pionner 350tl bir teyp alıcam                             totalde 1300 1500 arası bir fiyat yapıyor ve ürünlerin hepsi sıfır ve garantili. 
sizce nasıl bir sistem olur yada başka bu bütçeli fikirleriniz varmı.

-------------
SEZARIN HAKKINI SEZARA VERİCEKSİN

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Cyrus35
Mesaj Tarihi: 24 Mayıs 2016 Saat 13:16
jbl yumuşak bas verir biraz daha sert olsun istersen Pioneer daha sertide kicker. 

Sana sistem tavsiyem Ön kapılara 1 takım sony hoparlör kesinlikkle comp. tavsiye etmiyorum beş para etmez ve net ses alamazsın ses konusunda sony kendini aştı gerçekten 70 ile 90 tl arasında piayasada 16 cmleri.

Teyp olarak cd usb bluetooth beklentilerin nelerdir. sadece usb olsun dersen pioneer 170ub leri tavsiye ederim 190 tl fiyatları var ve çıkışları gayet iyi.

amfi olarak yüksek sesde açarım ortalığı yıkarım dersenn 2 amfi öneririm bir adet streo bir adet'de mono bas amfisi çünkü tek amfiye 2 kolon ve bir bas bende kullandım performans berbat ve çok ısınma yapıyor ve bas amfisi aldıktan sonra aldıgım basın netliği ve tokluğu çokkk tatmin edici oldu. ! kalite olarakda piyasada çok var cüzzi olsun istersen şuan çinlerin arasında en iyisi ads streo 2400w birde mono olarak 200 tl ye kadar roadstara kadar bakabilirsin

arka pandizotlarada 1 takım pioneer 500w kağıt kolon tavsiye ederim kendimdede var ses netliği mükemmmel ve yüklensem bile ses bozmuyorr.

bu sistem seni çokk net keser ve maliyet olarak bir ortalama yapıcak olur isekk;

Ön kapı hoparlör (Sony 70 ile 90 tl)
Arka pandizot 500w pioneer oval(130 ile 160 tl arasında)
Pioneer 1400w çift bobin shampion serisi( 150 tl kutusu ile 170 180 tl) 
Amfi streo ads amfi 140 tl
Mono roadstar bas amfisi 200 tl
Teyp Pioneer 170ub usb çalar 180tl
Kablo takımı 40 tl

Total:900 ile 1100 tl arasında çıkıyor montajını ürünlerin çoğunu toplu alacağın yere anlaşarak hem fiyattan indirim hemde ücretsiz montajından yararlanabilirsin 

Çin olmamalarına dikkat et piyasada çakma mal dolu.

-------------
206 1.4 xr Safir Mavisi
206 1.4 hdi x-design
206 1.6 xs 16v 110bg Sanroof
206 1.6 xt Black Sanroof-Güncel
307 Technoplus 1.6 110bg
307 xT 1.6 110bg 2002 md. (güncel)

Mesajı Yazan: sanctuary35
Mesaj Tarihi: 24 Mayıs 2016 Saat 23:37
bence pandizotu parçalamayın o moda geçti artık. kapı içleri hop. ile gayet keyifli olur.
benm önlerde jbl componentler, arka kapıda kicker hop. bagajda 20cmlik pb bass var orj teyp ile çok keyifliyim

-------------
Aslan besleyen yemini düşünmez.

Mesaj Tarihi: 25 Mayıs 2016 Saat 01:59
Orjinal teybe aslında daha mantıklı ama anfi cıkışları varmı bağlanıyormu bilmiyorum.
arkayı kestirme taraftarı deyilim zaten oraya aklımda medefe yaptırmak var

-------------

Mesajı Yazan: Cyrus35
Mesaj Tarihi: 25 Mayıs 2016 Saat 08:58
Hazır pandizotlar var onları deneyin orjinal teyp size çok pahalıya patlar çıkış ve giriş yaptırmak açıkcası güzel bir teyp ile çözüm daha basit olur direksiyon kumandası kullanıyorsanız gerekli aparatlar var piyasada 100 tl gibi rakama montajı basit 

-------------
206 1.4 xr Safir Mavisi
206 1.4 hdi x-design
206 1.6 xs 16v 110bg Sanroof
206 1.6 xt Black Sanroof-Güncel
307 Technoplus 1.6 110bg
307 xT 1.6 110bg 2002 md. (güncel)

Mesaj Tarihi: 25 Mayıs 2016 Saat 22:36
kafamda oluşturduğum profil şöyle
önlere ve arka kapılara jbl mit
bir tane anfili alpine marka kabinli subbufer 25cm
birtane jameson 505 anfi mitler için 
pionner teyp
kırma dökme yok herşeyi ile araba orjinalliğinden ödün vermeden

-------------

Mesajı Yazan: OguzhanKucuk61
Mesaj Tarihi: 25 Mayıs 2016 Saat 23:01
Ana ünite hariç komple set satan bir satıcı vardı 450 lira fiyatla. Arayıp sorduğumda 10 numara ses alırsınız demişti. Amfisi roadstar kalan herşey pionner diye hatırlıyorum.

-------------
https://hizliresim.com/zjMbaB" rel="nofollow">

Mesaj Tarihi: 26 Mayıs 2016 Saat 17:37
*Bir tane pionner 6900 typ animasyonlu
*bir takım hertz konpet
*bir adet alpine 600W kabinli subbufer
*bir adet jbl 2 kanal bas anfisi
*bir adet xteac 4 kanal anfi
*tüm kablo ve tehsisatı 800tl.
al tak tamirsiz tertemiz nasıl iyimi piyasayı bilmem pek ürünlerin hepsi orjinal ve tamirsiz?????

Orjinalini yazan: Cyrus35 Cyrus35 Yazdı:

jbl yumuşak bas verir biraz daha sert olsun istersen Pioneer daha sertide kicker. 

Sana sistem tavsiyem Ön kapılara 1 takım sony hoparlör kesinlikkle comp. tavsiye etmiyorum beş para etmez ve net ses alamazsın ses konusunda sony kendini aştı gerçekten 70 ile 90 tl arasında piayasada 16 cmleri.

Teyp olarak cd usb bluetooth beklentilerin nelerdir. sadece usb olsun dersen pioneer 170ub leri tavsiye ederim 190 tl fiyatları var ve çıkışları gayet iyi.

amfi olarak yüksek sesde açarım ortalığı yıkarım dersenn 2 amfi öneririm bir adet streo bir adet'de mono bas amfisi çünkü tek amfiye 2 kolon ve bir bas bende kullandım performans berbat ve çok ısınma yapıyor ve bas amfisi aldıktan sonra aldıgım basın netliği ve tokluğu çokkk tatmin edici oldu. ! kalite olarakda piyasada çok var cüzzi olsun istersen şuan çinlerin arasında en iyisi ads streo 2400w birde mono olarak 200 tl ye kadar roadstara kadar bakabilirsin

arka pandizotlarada 1 takım pioneer 500w kağıt kolon tavsiye ederim kendimdede var ses netliği mükemmmel ve yüklensem bile ses bozmuyorr.

bu sistem seni çokk net keser ve maliyet olarak bir ortalama yapıcak olur isekk;

Ön kapı hoparlör (Sony 70 ile 90 tl)
Arka pandizot 500w pioneer oval(130 ile 160 tl arasında)
Pioneer 1400w çift bobin shampion serisi( 150 tl kutusu ile 170 180 tl) 
Amfi streo ads amfi 140 tl
Mono roadstar bas amfisi 200 tl
Teyp Pioneer 170ub usb çalar 180tl
Kablo takımı 40 tl

Total:900 ile 1100 tl arasında çıkıyor montajını ürünlerin çoğunu toplu alacağın yere anlaşarak hem fiyattan indirim hemde ücretsiz montajından yararlanabilirsin 

Çin olmamalarına dikkat et piyasada çakma mal dolu.

-------------

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net