Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

206cc Istanbul Buluşması (Yakında)

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Sohbet \ Muhabbet
Forum Tanımlaması: Sohbet ve Muhabbet alanı. Araç sorunları haricinde ki tüm konuları bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=41765
Tarih: 28 Nisan 2024 Saat 02:31
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 206cc Istanbul Buluşması (Yakında)
Mesajı Yazan: herry
Konu: 206cc Istanbul Buluşması (Yakında)
Mesaj Tarihi: 20 Mart 2016 Saat 17:21
Uzun yıllardır bu forumdayım, ilk defa bu sezon 206cc ye ilgi duyan ve sahip olan sayısı bu kadar arttı.
Hazırlayın arabalarınızı, ilkbaharda güzel bir cc buluşması yapalım.

Clap

-------------
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)

Cevaplar:
Mesajı Yazan: timo206
Mesaj Tarihi: 21 Mart 2016 Saat 09:40
206 CC de üstü açıkken aldığın sürüş keyfini tarif et deseler.Buyur yanıma otur derim. tarif edilmez yaşanır herry :)) Bu seneki CC hayranlığının artması sevindirici İnsan ruhunu özgür kılıyor =) kendini iyi hissettiriyor bu araç. CC buluşması da güzel olur  çoğunluğa en merkez hangi il ise orada olması taraftarıyım katılım daha çok olur çünkü.

-------------
    "206 CC 1.6 tam otm. 110hp 2002, 133.XXX km "
   Dünya iyilere kalsın

Mesajı Yazan: kamilarangul
Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2016 Saat 17:32
dostumm merhabalar :D aracı bende yeni aldım ama ilk başta çok çektirdi bana baya bakımsızdı.her tarafından ses geliyordu çok iyi bi usta buldum saolsun ilgilnedi maslakta tvsiye ederim arkdaşlar. oktay usta peugeot yetkli servisinden çıkma. alt takımı komple degiştim aklıma takılmasın diye trger fln da degişime verdim bugun bide kaportada ufak oynamalar yaptıgım zaman süper olacak inşlllah buluşmaya kadar hazır ederim aracı inşallah :D cc merakına gelince cidden ilk aldıgımda aracın bu kadar dikkat çekici olacagını düşünmemiştim üstünü açınca fena dikkat çekiyor bide rengi turuncu olunca tam etki yaratıyor :D en kısa zamanda peugeotcular olarak buluşalım tanışalım derimm :D

Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2016 Saat 20:37
Orjinalini yazan: kamilarangul kamilarangul Yazdı:

dostumm merhabalar :D aracı bende yeni aldım ama ilk başta çok çektirdi bana baya bakımsızdı.her tarafından ses geliyordu çok iyi bi usta buldum saolsun ilgilnedi maslakta tvsiye ederim arkdaşlar. oktay usta peugeot yetkli servisinden çıkma. alt takımı komple degiştim aklıma takılmasın diye trger fln da degişime verdim bugun bide kaportada ufak oynamalar yaptıgım zaman süper olacak inşlllah buluşmaya kadar hazır ederim aracı inşallah :D cc merakına gelince cidden ilk aldıgımda aracın bu kadar dikkat çekici olacagını düşünmemiştim üstünü açınca fena dikkat çekiyor bide rengi turuncu olunca tam etki yaratıyor :D en kısa zamanda peugeotcular olarak buluşalım tanışalım derimm :D

oktay usta adamdır. cc tavan sorunlarında kendisinin üstüne yok.
ayrıca peugeot'nun da okulunu okumus desem yeridir. dogru adamı bulmussun.
turuncu cc diyince hatırladım, seni duydum sanırım. yoksa efe senin elini mi ısırmak istedi :)

-------------

Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2016 Saat 20:41
aynenn heryy oktay usta adamın ta kendisi :D efe dedigin bu oktay ustanın dükkanının yanındaki köpek mi kahverengi olan :D :D  aynen seveyim derken elimi ısırıyordu :D .... bu arada beni nerden duydun merak ettim :Tongue

Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2016 Saat 20:45
Orjinalini yazan: kamilarangul kamilarangul Yazdı:

aynenn heryy oktay usta adamın ta kendisi :D efe dedigin bu oktay ustanın dükkanının yanındaki köpek mi kahverengi olan :D :D  aynen seveyim derken elimi ısırıyordu :D .... bu arada beni nerden duydun merak ettim :Tongue

haha tam kendisi, ben onu cc ye alıp gezidiriyorum sanayide. scootera arabaya binip gezmeyi cok seviyor :))
oktay ustayı bende seneler evvel tanıdım, Allah razı olsun arabamı adam etti. Sanayiye yolum dustumu ugrar cayını içerim.
efe yi seviyordum geçen gün de ordan duydum seni, bir arkadasda sevmek istedi bu aralar el hareketi sevmiyor dikkat et dediler bana

Big smile

-------------

Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2016 Saat 20:50
aynen dostum bende ne zaman sanayiye veya yakınına gitsem ugrarım yanına :D benim cc yi de yavaş yavaş adam etmeye başlıor saolsun  allah razı olsun onda gerçekten... onu bulmasaydım şu an tente için 1500 civarı arabanın rolanti ve egzzos patlaması içinde yaklaşık 1000 tl totalde 2500 fiyat aldım ama oktay usta çokkk çokkk cüzü bi miktara işi çözdü hemde tenteyi tek bi vida ile çözdü şok oldum :D dürüst adam her zaman baş tacımdır 50 desin ben 100 atarım ama dürüst olsun oktay usta gibi :D sende ne var şlu anda dostum ??

Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2016 Saat 20:54
ben de cc var, manuel 2001 model mavi. 2 yaz kullanır satarım diye almıstım ama yılllar icinde ne drlar ne muhendisler istedi satmadım. garajımda saklıyıorum yazları kullanıyorum.

-------------

Mesaj Tarihi: 23 Mayıs 2016 Saat 21:07
inanırmısın bende 1 sene kullanırım sonra normal binek araca geçerim die aldım ama fikrim degişmek üzere bende yaz arabası olarak garaj arabası yapabilirim :D inşallah bi buluşma ayarlanırsa tanışırız diger grup üyeleri de hep beraber güzel olur diye düşünüyorum

Mesajı Yazan: 206cc57
Mesaj Tarihi: 05 Haziran 2016 Saat 22:22
merhaba , katlanır tavanla ilgili sorununuzu nerede yaptırıyorsunuz istanbulda , ben bostancıda bir yer duydum , bir 206 cc li arkadaş yanıma geldi tarif etti küçük bir dükkan filan dedi , hatta hidroliği akıtıyormuş tavanın ,onu yapmış küçük bir ücret karşılığında ,sohbet esnasında konuştuk ama hiç hatırlamıyorum nerede bostancının neresinde , bir gün bişey olsa gidicek bir yer olması lazım adres defterinde :)

Mesaj Tarihi: 05 Haziran 2016 Saat 23:29
avrupa yakasına yolun duserse seni maslakta iyi bir cc ustasına yönlendiririm.

-------------

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net