Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

206 ya deri direksiyon

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU
Forum Adı: Modifiye ve Tuning Bilgileri
Forum Tanımlaması: performans arttırıcı işlemler ve parcalarla ilgili gerekli bilgiler
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=41746
Tarih: 27 Nisan 2024 Saat 15:47
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 206 ya deri direksiyon
Mesajı Yazan: acabuco
Konu: 206 ya deri direksiyon
Mesaj Tarihi: 17 Mart 2016 Saat 22:16
Oncelikle merhaba, ilk mesaj ilk konum bu.

İlk aracim, kendim aldigim icin kiymetli biraz benim icin, guzel olmasi icin ugrasiyorum yavastan. 23 yasindayim, acemlilik sureci olacagindan pasta cila boya olayina girmiyorum 6 ayim dolana kadar, daha 4 ay oldu.

Bu surede direksiyon eskimis, 2005 model oldugundan. Yeniliyim diyorum lakin Art ye sordum biraz ismi var diye, 200 tl dediler. Semtten bir yere sordum 250 tl fiyat cekildi. Sonra tanidik bi abim yakin bi dostuna yonlendirdi, 150 tl ye yapacaksin diye. Fiyat uygun gibi geldi, lakin size danisayim istedim tekrardan. Ne diyorsunuz arkadaslar ?

Cevaplar:
Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 18 Mart 2016 Saat 08:53
aracın hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle. komple kaplanacaksa fiyat iyi bence zaten o fiyatların altında bulamazsın. 

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesajı Yazan: akundakci
Mesaj Tarihi: 18 Mart 2016 Saat 09:06
deri kılıflar var dikmeli onlardan al 20 25 TL harika oluyor hemde kendi emeğin ben o şekilde yaptım biraz uğraştırır ama uygun fiyata yapmış olursun

Mesaj Tarihi: 18 Mart 2016 Saat 14:20
Orjinalini yazan: sonerkyl sonerkyl Yazdı:

aracın hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle. komple kaplanacaksa fiyat iyi bence zaten o fiyatların altında bulamazsın. 

Tesekkur ediyorum, komple dedigimiz olay, yan kisimlar ve kivrimlar oluyor degil mi ? O sekilde yapiliyormus. Uygundur o zaman

Orjinalini yazan: akundakci akundakci Yazdı:

deri kılıflar var dikmeli onlardan al 20 25 TL harika oluyor hemde kendi emeğin ben o şekilde yaptım biraz uğraştırır ama uygun fiyata yapmış olursun

Hocam kivrim kisimlarida asinmis, 3 bolme. Onlari da yaptirmak istiyorum, kendim yaparsam o kisimlari yapamiycam, ozel satan bulamadim.Oyle bir durum var

Mesajı Yazan: GökhaN
Mesaj Tarihi: 18 Mart 2016 Saat 17:09
en güzeli yaptır bende 206 varken yaptırmıştım güzel oluyor 150 TL gayet makul

-------------
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> https://www.pejo.com.tr" rel="nofollow - www.pejo.com.tr

Mesaj Tarihi: 18 Mart 2016 Saat 17:53
Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

en güzeli yaptır bende 206 varken yaptırmıştım güzel oluyor 150 TL gayet makul

Gokhan bey bir sey danisayim ayrica size. Aracin benden once 3 sahibi olmus, 3.sahibi cok kisa kullanmis.Hangi parcalar degisti etti bilmiyorum. V kayisi,kayis rulmani,triger seti,devir daim,debriyaj setini degiseyim diyorum. Orijinal parcalar 500 tl tutuyor, ustama iscilik ucreti vesaire cikacagi fiyat az cok belli. Bunlari yaptirip uzun sure kafama bir sey takilmasin, rahat rahat bineyim diyorum. Komple bi bakima girerken sunu sunu da degis diyeceginiz bir sey var mi ?

Mesajı Yazan: samet206
Mesaj Tarihi: 19 Mart 2016 Saat 01:23
Sarmal kılıf tavsiye ederim.Alıp kendiniz dikebilirsiniz zaten sarmal dikme kılıf diye aratın uygulamalar çıkar karşınıza kafanıza yatarsa yaparsınız.Döşemeciler bu işi daha profesyonel yapıyorlar buda bir tercih.Ama tabi uygulama fiyatları yüksek olur bunlarda.Ayrıca bakıma gelince zaten araç üzerinde her ne olursa olsun değişecek belli başlı şeyler vardır ilk alındığında,bunlar bilindik şeyler,sıvı bakımları,trıger,v kayışları,devirdaim gerekirse fren kontrelleri,gerekirse baskı balata debriyaj parçalarının bakımı.Ancak araç üzerinde şunları şunları yapayımda kafam rahat olsun diye bir kavram daha görmedim üstüne titrersiniz olmadık birşey çıkar o rahatlık yine bozulur :) yazdıklarınız zaten standartlaşmış şeyler bunlara ek aracı görmeden söylenebilcek birşey olduğunu düşünmüyorum yağı suyu filtreleri bujileri vs vs.

-------------
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...

Mesajı Yazan: Gokcesel
Mesaj Tarihi: 19 Mart 2016 Saat 21:22
Hocam direksiyon kaplama için 150 lira gayet uygun bir fiyat. 2011 Yılında ilk aracımın direksiyonunu kaplatmıştım 250 liraya. Eğer sarmal direksiyon kılıfı takacaksanız 206 için direksiyonu komple kaplayan kılıf var aliexpress'den sipariş edip getirtebilirsiniz. 70 Liraya geliyor. 

Mesajı Yazan: BEDO
Mesaj Tarihi: 24 Mart 2016 Saat 15:27
MERHABA 
EĞER DİREKSİYONU KAPLATMADIYSAN BEN 2 GÜN ÖNCE YAPTIRDIM G.O.PAŞA DA 120 TL VE MÜKEMMEL İŞÇİLİK YANLARI DELİKLİ DERİ ÜST VE ALT DÜZ DERİ. 
RESİMLERİ YARIN EKLEYEBİLİRİM 

Mesaj Tarihi: 28 Mart 2016 Saat 13:17
Arkadaslar akıncılar sanayi sitesinde 100 tl ye yaptirdim, mevcut direksiyon simidini sokup direkt olarak yeni takiyorlar, bekledigimden guzel oldu :) Bilginize.

Mesajı Yazan: umitgun
Mesaj Tarihi: 29 Mart 2016 Saat 13:48
Orjinalini yazan: acabuco acabuco Yazdı:

Arkadaslar akıncılar sanayi sitesinde 100 tl ye yaptirdim, mevcut direksiyon simidini sokup direkt olarak yeni takiyorlar, bekledigimden guzel oldu :) Bilginize.

Fiyat olarak çok uyguna yaptırmıssınız.fiyat olarak hala aynımıdır sizce ?

Mesaj Tarihi: 29 Mart 2016 Saat 20:48
Orjinalini yazan: umitgun umitgun Yazdı:

Fiyat olarak çok uyguna yaptırmıssınız.fiyat olarak hala aynımıdır sizce ?

Ben hatta fazla 'abicimligi' sevmedigimden 80 tl ye indirmedim, bir iki rica edin 80 tl ye yaparlar, isler cok akici oldugu icin tek tuk musteri gelsinde yolayim onu mantigi yok orada, akiyo ortam. Fiyat aynidir, feridun usta adamin adi. Telefon numarasini birakirim size, yaptirmaya tam olarak karar verirseniz

Mesajı Yazan: abdullahcolak
Mesaj Tarihi: 09 Nisan 2016 Saat 18:08
banada lazım bu direksiyon kaplama işi aşındı iyice elime yapışıyo artık parçaları. avrupa yakası var mı uygun fiyata yapan

-------------
2004 Peugeot 307 1.6 Technoplus
manuel ege mavi

Mesajı Yazan: antyakn
Mesaj Tarihi: 02 Mayıs 2016 Saat 15:51

Oncelikle merhaba, ilk mesaj ilk konum bu.

İlk aracim, kendim aldigim icin kiymetli biraz benim icin, guzel olmasi icin ugrasiyorum yavastan. 23 yasindayim, acemlilik sureci olacagindan pasta cila boya olayina girmiyorum 6 ayim dolana kadar, daha 4 ay oldu.

Bu surede direksiyon eskimis, 2005 model oldugundan. Yeniliyim diyorum lakin Art ye sordum biraz ismi var diye, 200 tl dediler. Semtten bir yere sordum 250 tl fiyat cekildi. Sonra tanidik bi abim yakin bi dostuna yonlendirdi, 150 tl ye yapacaksin diye. Fiyat uygun gibi geldi, lakin size danisayim istedim tekrardan. Ne diyorsunuz arkadaslar ?

RESMEN BENİ ÖZETLEMİSSİN GEREK YAŞIM GEREK ARABAYI ALIŞ SÜRESİ AYNI BENİM GİBİ :) HAYIRLI OLSUN

Mesajı Yazan: cnrx9004
Mesaj Tarihi: 02 Mayıs 2016 Saat 21:01
ben  netten aldım 10 tl y deri sarmal kılıf ipi iğnesi yanında renginide kendin seçiyosun kendin dikiyosun pek ustalık gerektiren birşey değil ben tarif ederim sana inan sonuç harika Smile

-------------
XGB17S

Mesajı Yazan: seiko35
Mesaj Tarihi: 03 Mayıs 2016 Saat 09:32
Dun bi arkadasin arabasinda gordum sanayide islerim vardi 70 tl yaptirmis komple dilme gayet guzel duruyo bende yaotircaktim vakti yoktu

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net